Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Ha elakadtál a játékban (és az nem a magyarítás miatt van), akkor itt a helyed!
csapoi

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: csapoi »

Hello!
Vivec-ből elhajóztam valahova ahol igen gazdag kereskedők vannak.Itt egy házban sok pénzért bemehettem egy ajtón ahol belekeveredtem valami trial of champions-ba /ráadásul itt mindenki angolul tud csak/ egy zafírt megtaláltam de valamilyen gyémántot és valakinek a bal szemét nem lelem.Innen még az isteniközbeavatkozással sem lehet kijutni.Valaki tud erről valamit??
Persze mielőtt bementem az ajtón nem mentettem.
Nagyon-nagyon megköszönném a segítséget.
Üdv
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

csapoi írta:Hello!
Vivec-ből elhajóztam valahova ahol igen gazdag kereskedők vannak.Itt egy házban sok pénzért bemehettem egy ajtón ahol belekeveredtem valami trial of champions-ba /ráadásul itt mindenki angolul tud csak/ egy zafírt megtaláltam de valamilyen gyémántot és valakinek a bal szemét nem lelem.Innen még az isteniközbeavatkozással sem lehet kijutni.Valaki tud erről valamit??
Persze mielőtt bementem az ajtón nem mentettem.
Nagyon-nagyon megköszönném a segítséget.
Üdv
Gondolom, ez egy olyan mod, amelyet nem fordítottunk le. Ha sehogy se találod a kiutat, akkor jöhet a deus ex machina megoldás: konzolba írd be: coc "Seyda Neen".

Legközelebb pedig vidd magaddal a Laurától kapott szeretők teleportgyűrűjét (vagy mi lett a neve). :)
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:
csapoi írta:Hello!
Vivec-ből elhajóztam valahova ahol igen gazdag kereskedők vannak.Itt egy házban sok pénzért bemehettem egy ajtón ahol belekeveredtem valami trial of champions-ba /ráadásul itt mindenki angolul tud csak/ egy zafírt megtaláltam de valamilyen gyémántot és valakinek a bal szemét nem lelem.Innen még az isteniközbeavatkozással sem lehet kijutni.Valaki tud erről valamit??
Persze mielőtt bementem az ajtón nem mentettem.
Nagyon-nagyon megköszönném a segítséget.
Üdv
Gondolom, ez egy olyan mod, amelyet nem fordítottunk le. Ha sehogy se találod a kiutat, akkor jöhet a deus ex machina megoldás: konzolba írd be: coc "Seyda Neen".

Legközelebb pedig vidd magaddal a Laurától kapott szeretők teleportgyűrűjét (vagy mi lett a neve). :)
Köszönöm a segítséget!!!
csapoi

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: csapoi »

Még egy gondom van,nem tudok bejutni Dagoth úrhoz,valami kőgolyó vagy mi van a bejárat előtt és nem tudok vele mit kezdeni.
Köszi
Hornet

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Hornet »

Hi all

2 napja játszok a játékkal és azt akarnám kérdezni h a karim tud e majd jobban kardozni?
Mert ez így elég gyermeteg...
Vagy nincs rá valami mód :?:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Hornet írta:Hi all

2 napja játszok a játékkal és azt akarnám kérdezni h a karim tud e majd jobban kardozni?
Mert ez így elég gyermeteg...
Vagy nincs rá valami mód :?:
Úgy érted, hogy fog-e fejlődni a rövid/hosszúpenge képessége? Sok gyakorlástól, illetve kiképzőktől fog. Ha az animációra gondolsz, arról nem tudok.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ma játszottam egy jót a Morrowinddel. Hosszas szervezés, kísérletezés, kiképző látogatás után sikerült kirámolnom a Szellemkapu Alkonyat tornyából a kovács üvegpáncél készletét anélkül, hogy észrevette volna, amint az orra előtt tünedeznek el. (Jó, legalább tízszer kellett nekifutni. :) )

Viszont a megmaradt 110 ezer aranyammal együtt, ha eladom a cuccost a Creepernek, megvehetem a Saját Mozgó Bázisomat a magyar játékban is. :)
Csatolmányok
Hla Oad házikó, próbababák
Hla Oad házikó, próbababák
benoge

varázserő

Hozzászólás Szerző: benoge »

Sziasztok!
Most játszom először a Morrowind-del felraktam az alapjátékot+2 kieget és a magyarítást. A problémám, hogy a varázserőm nem töltődik vissza, hiába alszom akármennyit.
(Ha varázserő italt iszom attól visszamegy valamennyit.)
Valami ötlet esetleg?
/Magas elf csatamágus a kari/
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: varázserő

Hozzászólás Szerző: Vik »

benoge írta:Sziasztok!
Most játszom először a Morrowind-del felraktam az alapjátékot+2 kieget és a magyarítást. A problémám, hogy a varázserőm nem töltődik vissza, hiába alszom akármennyit.
(Ha varázserő italt iszom attól visszamegy valamennyit.)
Valami ötlet esetleg?
/Magas elf csatamágus a kari/
Születési jegy tulajdonságainál nézd meg, nem olyat sikerült-e választanod, amelyiknek ez a mellékhatása.
Petya

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Petya »

Üdv megint. Most egy játékbeli küldetéssel van gondom. A Redoran -ház vezére címért küzdök. Morvayn -nal lenne gondom. Bár már kinevezett vezérré ő is, mert segítettem Sarethy -nek, úgy gondoltam, hogy megcsinálom az ő küldetését is. Megszereztem a hamuszobrocskát, és vinném a templomba az adott személynek, aki csak annyit mond a hamuszobrocska témára, hogy "Külföldinek ehhez semmi köze". Hogy adjam oda neki a hamuszobrocskát? Megkenéssel már próbálkoztam.

Választ előre köszönöm.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Én úgy tudom, hogy egy mod adja hozzá a játékhoz, de lehet tévedek.
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

én tudom úgy hogy vidd el a hamuszobrot Morvaynnak ha jól emlékszem mert már vagy 3 hónapja csináltam ezt a küldit
Petya

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Petya »

Most már mindegy. De azért kösz. Már a Bloodmoon kiegészítővel játszok. Ott volna egy kis gond. (Megint egy programhiba... :@ ) A fegyvercsempészek utáni hajszánál tartok (2. küldi). Bementem a barlangba, kinyírtam mindenkit(a társam is meghalt), majd visszamentem az erődbe, amit leromboltak. Azt mondják, beszéljek Lucius -szal vagy kivel. Bemegyek a körletbe, és megtámad. Pont Ő. Arra gondoltam, az lehet a baj, hogy a bajtársam meghalt. Betöltöttem egy korábbi mentést, megint kinyírtam már majdnem mindenkit. Egy ember maradt. Mikor nekimentem, őrökért kiáltott. Mintha kihágást követtem volna el... :S Miután kinyírtam, a bajtársam nem akart szóba állni velem. Nem hiszem, hogy az lenne a gond, hogy néha őt is megsebeztem, mert azután lett morcos, hogy kinyírtam az utolsó csempészt. Most akkor mégis mi a baj?!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Petya írta:Most már mindegy. De azért kösz. Már a Bloodmoon kiegészítővel játszok. Ott volna egy kis gond. (Megint egy programhiba... :@ ) A fegyvercsempészek utáni hajszánál tartok (2. küldi). Bementem a barlangba, kinyírtam mindenkit(a társam is meghalt), majd visszamentem az erődbe, amit leromboltak. Azt mondják, beszéljek Lucius -szal vagy kivel. Bemegyek a körletbe, és megtámad. Pont Ő. Arra gondoltam, az lehet a baj, hogy a bajtársam meghalt. Betöltöttem egy korábbi mentést, megint kinyírtam már majdnem mindenkit. Egy ember maradt. Mikor nekimentem, őrökért kiáltott. Mintha kihágást követtem volna el... :S Miután kinyírtam, a bajtársam nem akart szóba állni velem. Nem hiszem, hogy az lenne a gond, hogy néha őt is megsebeztem, mert azután lett morcos, hogy kinyírtam az utolsó csempészt. Most akkor mégis mi a baj?!
Érdekes, nálam ilyet nem csinált.
Petya

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Petya »

Nem baj, végül sikerült. Ha kinyírom az utolsó csávót, és a bajtársam nem akar szóba állni velem, egyszerűen vissza kell mennünk az erődhöz, nem támad rám Lucius, és ott már beszél velem a társam is.
Brusher

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Brusher »

Sziasztok.

Nem tudja valaki, hogy miért nem engednek belépni a Tolvajokhoz? Ezt a választ kapom:" Megvannak a követelményeink de te a közelébe sem érsz ennek". Nah ez ugyi tiszta és világos ám minden szükséges tulajdonsága a karakteremnek már minimum 20as szint felett van és ezidáig egyetlen tolvajt sem csaptam agyon így nem értem a dolgot. Már azon gondolkodom, hogy kiirtom az egész Tolvaj kasztot me qrvára nem tetszik ez az elutasítás :)
Brusher

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Brusher »

Brusher írta:Sziasztok.

Nem tudja valaki, hogy miért nem engednek belépni a Tolvajokhoz? Ezt a választ kapom:" Megvannak a követelményeink de te a közelébe sem érsz ennek". Nah ez ugyi tiszta és világos ám minden szükséges tulajdonsága a karakteremnek már minimum 20as szint felett van és ezidáig egyetlen tolvajt sem csaptam agyon így nem értem a dolgot. Már azon gondolkodom, hogy kiirtom az egész Tolvaj kasztot me qrvára nem tetszik ez az elutasítás :)
Nah, sikerült a felvétel. Mint kiderült Habasinak szüksége volt egy titkárnőre ami férfi karakternél ez valahogy nem az igazi :) Egy sör mellett megdumáltuk a dolgot, végülis lediktálta azt az egy sort ami oly roppantul fontos volt neki...
Ez az egy sor pedig ez volt: pcjoinfaction "Thieves Guild"... :)
wakizashi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. júl. 3., pén. 16:55

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: wakizashi »

Sziasztok!

Hlaalu ház küldetéseinél volt egy olyan, melyben egy hajóroncshoz vezényeltek, egy bizonyos deadrikus wakizashi felkutatása miatt.

A küldetésen kívül én már réges rég beleakadtam véletlenül a hajóba... Rend és tisztaságmániásként ki is pucoltam ahogy kell^^

A megtalált értékes tárgyakat egy házban tartom, ezt a kardot is, valamint egy pont ugyan ilyenhez már hozzájutottam valmikor, az is megvolt.

Fogtam, elvittem mindkét kardot Vivecbe, adnám oda, majd ez történt:

"Megtaláltad a kardot?"

"igen, blabla, odaadom"

"Megtaláltad a kardot? hova tetted? hozd ide"

(csak emlékezetből írtam szóval nem teljesen idézet)

A lényeg, nem hajlandó elvenni egyik kardot sem, viszont nem tudok előre jutni emiatt a küldetésekben, pedig már nagyon szeretném építeni az erődömet -.-

Vki vmi tipp?:)
Brusher

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Brusher »

Hali.
Rugasd ki magad a háztól majd némi bűnbocsánat után pedig újra jelentkezel a háznál hátha újra generálja/kijavitja neked azt a küldit. Azt persze nemtom hogy a házból való kicsapás után felvesznek e újra, de egy gondos mentés után kilehet próbálni.
Avagy van egy csalás kód aminek a használata után megkapod a ház legmagasabb rangját és lehet a ház is megépítődik magától :) Amúgy nem egy nagy szám az a stronghold.
A csalás kód ez: pcraiserank "Hlaalu"
A kódokat a nulla megnyomásával után tod beirni a konzolba.Az " jeleket a Shift+Á betűvel tod előhozni.
Petya

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Petya »

Sziasztok!
A Bloodmoon -ban, a barlangokban található jégtömbbe fagyott csonvázakkal, "Stalrhim" -okkal mit lehet kezdeni? Milyen eszközökkel lehet szétverni a jégtömbböt? A "Lángoló Stalrhim -kard" nem jó erre a célra.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Petya írta:Sziasztok!
A Bloodmoon -ban, a barlangokban található jégtömbbe fagyott csonvázakkal, "Stalrhim" -okkal mit lehet kezdeni? Milyen eszközökkel lehet szétverni a jégtömbböt? A "Lángoló Stalrhim -kard" nem jó erre a célra.
Be kell szerezni egy jégcsákányt, vagy mit. Kettő NJK-tól is kaphatsz olyat, csak haladni kell a küldetésekkel.
Moli

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Moli »

Nekem az lenne a gondom hogy 3-szor kijátszottam a Morrowindet. Ebből kettö problémás. Előszőr amikor Dagoth Urhoz mentem még ki akartam nyírni akkor még normálisan tudtunk beszélni, én kérdeztem ő válaszolt majd megkérdeztte hogy csatlakozom-e hozzá, azt mondtam nem és kinyirtam. Másodszor elhatároztam hogy csatlakozom hozzá hogy kiprobáljam milyen, de nem tudtam vele beszélni csak annyit mondott én vagyok a vendég én üssek elöszőr. Másodszor ugyan ez volt a helyzett. Ez mért van?
Zoli

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Nekem is volt ilyen problémám, de nyugi úgysem tudsz mellé állni ( de én egy közös képet csináltam vele, meztelenül mert nő voltam :P ) Meg én is mellé akartam állni hiszen Dagoth Úr is tisztaságot akart hozni Morrowind földjére. Szóval nyugi, ígyis-úgyis meg kell ölni.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Moli írta:Nekem az lenne a gondom hogy 3-szor kijátszottam a Morrowindet. Ebből kettö problémás. Előszőr amikor Dagoth Urhoz mentem még ki akartam nyírni akkor még normálisan tudtunk beszélni, én kérdeztem ő válaszolt majd megkérdeztte hogy csatlakozom-e hozzá, azt mondtam nem és kinyirtam. Másodszor elhatároztam hogy csatlakozom hozzá hogy kiprobáljam milyen, de nem tudtam vele beszélni csak annyit mondott én vagyok a vendég én üssek elöszőr. Másodszor ugyan ez volt a helyzett. Ez mért van?
Tudomásom szerint a Bethesda kihagyta ezt a lehetőséget a játékból.
Moli

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Moli »

Ok köszi, de kiváncsi lennék Dagoth Ur mitt mond ha csatlakozni szeretnék.
Kampi

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Kampi »

Szeretnék kérni egy segítséget most próbálom végigvinni a Blades küldetéseket és ott tartok hogy valami 3. vizsga. El kell hoznom egy helyről 3 tárgyat. Ebből kettő megvan: Dagoth Kupa, árnyék pajzs. De a Corpus könyvet nem találom...tudnátok segíteni hol lehet?
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Az nem könyv, hanem könny :) Sima corpus váladékot kell beszerezni, ami a corpussal fertőzött "zombiktól" beszerezhető :)
DDD

Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: DDD »

Hogyan kell a lélekkőbe lelket tenni? Légyszi írjátok le.
Köszi:Dani.:?:
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Luc »

Lélekcsapda varázslattal vagy olyan tárggyal amit ezzel a varázslattal vérteztek fel. Amikor kinyírod az ellent, annak a lelke bekerül a nálad lévő lélekkövek egyikébe.
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok!
Azt akarom kérdezni ,hogy hol találom : Nibani Maesát és Galos Mathendis-t
Előre is koszi!
Niki

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Niki »

Üdv! Lenne egy kérdésem.Hogy kell megölni Dagoth úrt?
Előre is köszi! :?
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Niki írta:Üdv! Lenne egy kérdésem.Hogy kell megölni Dagoth úrt?
Előre is köszi! :?
A teremben lefele vagy felfele megy az út, és ott lesz egy szív és azt kell ütni a repesztővel vagy a másik kisbicskával vagy kakapáccsal. De érdemesebb odarepülni mert ha a szívhez gyalog mész akkor Dagoth Ur követni fog, és szívveregetés közben nem jó ha a hátadat masszírozza.
Dani

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Dani »

Mire jó a popylon?
Kösz dani
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dani írta:Mire jó a popylon?
Kösz dani
Ha felrakod a propilon mutatós beépülőt (most nem jut eszembe a pontos neve), akkor kapzs egy küldetéssorozatot, amiben össze kell gyűjteni mind a 10-et. Ha ez megvan, beválthatod őket egy fő mutatóra, amivel Caldera és a 10 erőd között lehet utazgatni.
Niki

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Niki »

Zoli182 írta:
Niki írta:Üdv! Lenne egy kérdésem.Hogy kell megölni Dagoth úrt?
Előre is köszi! :?
A teremben lefele vagy felfele megy az út, és ott lesz egy szív és azt kell ütni a repesztővel vagy a másik kisbicskával vagy kakapáccsal. De érdemesebb odarepülni mert ha a szívhez gyalog mész akkor Dagoth Ur követni fog, és szívveregetés közben nem jó ha a hátadat masszírozza.
Köszi, de nem tom mi baj, se a hasítóval se a repesztővel nem tudok ütni mert kiírja hogy meghaltam. Ha tudnátok segíteni azt megköszönném.
Kesztyű

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Kesztyű »

Niki írta:
Zoli182 írta: A teremben lefele vagy felfele megy az út, és ott lesz egy szív és azt kell ütni a repesztővel vagy a másik kisbicskával vagy kakapáccsal. De érdemesebb odarepülni mert ha a szívhez gyalog mész akkor Dagoth Ur követni fog, és szívveregetés közben nem jó ha a hátadat masszírozza.
Köszi, de nem tom mi baj, se a hasítóval se a repesztővel nem tudok ütni mert kiírja hogy meghaltam. Ha tudnátok segíteni azt megköszönném.
Talán nem jó kesztyű van rajtad... ;)
Niki

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Niki »

Milyen kesztyű kell?
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Niki írta:Milyen kesztyű kell?
Vivec-től kapod, mikor oda kell menned (és két sör között oda adja nekedXD) ilyen sárgás kesztyű, jó cucc.
Niki

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Niki »

Hol is van az a Vivec pontosan v. Hogy lehet oda jutni hozzá?
:? :?
Kesztyű

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Kesztyű »

Niki írta:Hol is van az a Vivec pontosan v. Hogy lehet oda jutni hozzá?
:? :?
Vivec városában, a templom utáni piramisszerű épület tetején (100-ra zárt ajtó).
De nem lenne jobb, ha a Blade küldetéseket csinálva jutnál oda? :idea:
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Összezavarodtam! Te le akarod győzni Dagoth úrat, de nem tudod hogy kell. Ez rendben is van. Dehogy még nem találkoztál Vivec-kel az kizárt dolog. Magyarul játszol egyáltalán vele?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kesztyű írta:
Niki írta:Hol is van az a Vivec pontosan v. Hogy lehet oda jutni hozzá?
:? :?
Vivec városában, a templom utáni piramisszerű épület tetején (100-ra zárt ajtó).
De nem lenne jobb, ha a Blade küldetéseket csinálva jutnál oda? :idea:
Biztosan jobb lenne, mert ha csak úgy betörsz hozzá, akkor nem hajlandó szóba állni veled. Kipróbáltam. :)
Kesztyű

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Kesztyű »

[
Biztosan jobb lenne, mert ha csak úgy betörsz hozzá, akkor nem hajlandó szóba állni veled. Kipróbáltam. :)[/quote]

Ez igaz, de hát tudod, van B-terv... ;)
Niki

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Niki »

Hogy lehet bejutni az ikarnációk barlangjába? Nekem nem megy sehogy sem.
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Niki írta:Hogy lehet bejutni az ikarnációk barlangjába? Nekem nem megy sehogy sem.
Pontosabban ez hol van? S ki mondta hogy menj oda?
Bocs hogy nem tudok segíteni, de ha pontosítasz akkor már talán tud(unk)ok.
Niki

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Niki »

Zoli182 írta:
Niki írta:Hogy lehet bejutni az ikarnációk barlangjába? Nekem nem megy sehogy sem.
Pontosabban ez hol van? S ki mondta hogy menj oda?
Bocs hogy nem tudok segíteni, de ha pontosítasz akkor már talán tud(unk)ok.
Az ushilaki tábor hamukánja mondta.Nézd meg az interaktív térképen, ha az nincs akkor Nchuleft-től északkeletre vagy Maran-Adon-tól északra. :roll: :roll:
Niki

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Niki »

Már megvan.Hajnal 6 órakor lehet csak bemenni, mert akkor virrad, és Azura csillaga akkor jön fel az égre.
Dani

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Dani »

Sziasztok!
Blades küldetéseket csinálok, de egy idő után Cosades papa (XD) elmegy a színről. Normális ez vagy valami hiba a játékba? Esetleg elrontok valamit?
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Dani írta:Sziasztok!
Blades küldetéseket csinálok, de egy idő után Cosades papa (XD) elmegy a színről. Normális ez vagy valami hiba a játékba? Esetleg elrontok valamit?
"elvitte a fekete autó" Amúgy nem magyarul játszol vele, vagy mi, hogy nem érted? De ha ok nélkül tünt el akkor baj van, esetleg próbálkozz meg egy régebbi mentéssel.
Dani

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Dani »

Zoli182 írta:
Dani írta:Sziasztok!
Blades küldetéseket csinálok, de egy idő után Cosades papa (XD) elmegy a színről. Normális ez vagy valami hiba a játékba? Esetleg elrontok valamit?
"elvitte a fekete autó" Amúgy nem magyarul játszol vele, vagy mi, hogy nem érted? De ha ok nélkül tünt el akkor baj van, esetleg próbálkozz meg egy régebbi mentéssel.
Csak bug volt.kösz
Válasz küldése