Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Ha elakadtál a játékban (és az nem a magyarítás miatt van), akkor itt a helyed!
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ok, most már jönnek az assasin-ok, már csak egy hiba van: ha feltelepítem a magyarosítást letörlődik a tribunál és ez fordítva is igaz.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Ok, most már jönnek az assasin-ok, már csak egy hiba van: ha feltelepítem a magyarosítást letörlődik a tribunál és ez fordítva is igaz.
Ez most nem teljesen világos. A magyarítás telepítésének sorrendje ugye Morrowind-Tribunal-Bloodmoon-javítások-magyarítás (bármely közbenső elhagyható). Ha ezt a sorrendet betartod, akkor nem kellene törlődnie a Tribunalnak. A Főmenü-Adatfájlokban benne marad azért?
FRICZY

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: FRICZY »

Heló!
Tudja valaki hogy mire való az alsó-arkngthand kulcsa, vagy hol van ehhez ajtó?
Kösz!
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:
Vendég írta:Ok, most már jönnek az assasin-ok, már csak egy hiba van: ha feltelepítem a magyarosítást letörlődik a tribunál és ez fordítva is igaz.
Ez most nem teljesen világos. A magyarítás telepítésének sorrendje ugye Morrowind-Tribunal-Bloodmoon-javítások-magyarítás (bármely közbenső elhagyható). Ha ezt a sorrendet betartod, akkor nem kellene törlődnie a Tribunalnak. A Főmenü-Adatfájlokban benne marad azért?
Végülis most az van, hogy fönt van a tribunal, de félig magyar, félig angol, tehát most most a fordított eset van, de az amit előbb írtam az is volt már. Pl. olyanok vannak, hogy a menü amikor megnyomom az esc billenyűt akkor magyar, a paíroknal magyarul van hogy felvesz, de egyébként a játék többi része angol.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta: Végülis most az van, hogy fönt van a tribunal, de félig magyar, félig angol, tehát most most a fordított eset van, de az amit előbb írtam az is volt már. Pl. olyanok vannak, hogy a menü amikor megnyomom az esc billenyűt akkor magyar, a paíroknal magyarul van hogy felvesz, de egyébként a játék többi része angol.
Akkor töltsd le a Bloodmon-Tribunal bétát az oldalról, és az abban levő Tribunal.esm-et használd!
Caissus
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2008. ápr. 25., pén. 17:31

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Caissus »

FRICZY írta:Heló!
Tudja valaki hogy mire való az alsó-arkngthand kulcsa, vagy hol van ehhez ajtó?
Kösz!
Nem biztos, de Arkngthand nem az a dwemer rom ahova a kockáért kell elmenni? Ha az, akkor van egy ajtó valahol a romban. Ha nem veszed fel a kulcsot akkor sincs gáz, mert az npc akinek kellett a kocka megcsinálja a kulcsot. Bár lehet, hogy csak azaz egy kulcs van...régen volt már ez a küldi.
FRICZY

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: FRICZY »

Caissus írta: Nem biztos, de Arkngthand nem az a dwemer rom ahova a kockáért kell elmenni? Ha az, akkor van egy ajtó valahol a romban. Ha nem veszed fel a kulcsot akkor sincs gáz, mert az npc akinek kellett a kocka megcsinálja a kulcsot. Bár lehet, hogy csak azaz egy kulcs van...régen volt már ez a küldi.
Igen erről a kulcsról lenne szó. Megkaptam a kulcsot miután elvittem a kockát a csávónak, de mire megtaláltam a kockát már bejártam az egész helyet és tudtommal kinyitottam minden ajtót, de egyik se vezetett Alsó-Arngthand nevű helyre. Hol van ez az ajtó, vagy már voltam ott és kinyitottam feltöréssel, csak más a neve a helynek?
drozdiklevente

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: drozdiklevente »

Üdv Mindenkinek!

Az lenne a problémám, hogy nem kapom meg a skill nővelő spellt a Morag Tong-os végigjátszásnál, amikor visszajuttatom az összes Sanguine cuccot Eno Hlaalunak. Valaki tudna nekem erre magyarázatot adni? Próbáltam már hogy a nagymesteri kinevezés után adom oda, akkor az történt hogy a skill növelő varázslat nem volt csak benne a másik két komponens igen. Azt is próbáltam azt követőleg, hogy amint lehet visszajuttattam, de akkor még csak varázslatot sem kaptam, és akkor sem ha így folytatván én lettem a nagymester, akkor sem említette, h ja figyu itt van a varázslat..... semmi. Tudni kell hogy van fenn pár pluginom, meg plussz a tribunal. Mi lehet a gond?

Levente
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

A Morrowind Graphics Extender (MGE) bemutató videója letölthető innen: http://winklerstudio.extra.hu

Bocsánat a késői válaszért, ritkán fórumozok. Egyébként utólag már rájöttem, hogy a videóban felvonultatott tippek java része nem egészen úgy van... szóval ha valaki még részletesebb válaszokat keres, az keressen fel engem e-mail-en keresztül. E-mail címem megtalálható a fenti linken. :)
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Egyik barátomnak van egy kis gondja: Ald-Ruhn-ban nem használhatja senkinek a szolgáltatását. Valami Zanithar jeléröl (vegy valami ilyesmiröl) dumálnak, de mivel nincs Inernete ezért nem tudta letölteni a magyarosítást, szóval nem tudjuk hogy most mit kéne ezzel csinálni.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Egyik barátomnak van egy kis gondja: Ald-Ruhn-ban nem használhatja senkinek a szolgáltatását. Valami Zanithar jeléröl (vegy valami ilyesmiröl) dumálnak, de mivel nincs Inernete ezért nem tudta letölteni a magyarosítást, szóval nem tudjuk hogy most mit kéne ezzel csinálni.
Ha ezt úgy kell érteni, hogy kénytelen angolul játszani, akkor kézenfekvő a megoldás: valakit meg kell kérni, hogy töltse le a magyarítást, esetleg megvárni, amíg megjelenik valamelyik játékújság lemezmellékletén.

Ha pedig úgy kell érteni, mint ahogy a world of faces plugin eltüntette a calderai térmágus célállomásait, akkor meg kell keresni, melyik plugin a ludas, és kikapcsolni. Esetleg igényelni, igazítsuk hozzá a magyarításhoz. :)
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:
Vendég írta:Egyik barátomnak van egy kis gondja: Ald-Ruhn-ban nem használhatja senkinek a szolgáltatását. Valami Zanithar jeléröl (vegy valami ilyesmiröl) dumálnak, de mivel nincs Inernete ezért nem tudta letölteni a magyarosítást, szóval nem tudjuk hogy most mit kéne ezzel csinálni.
Ha ezt úgy kell érteni, hogy kénytelen angolul játszani, akkor kézenfekvő a megoldás: valakit meg kell kérni, hogy töltse le a magyarítást, esetleg megvárni, amíg megjelenik valamelyik játékújság lemezmellékletén.

Ha pedig úgy kell érteni, mint ahogy a world of faces plugin eltüntette a calderai térmágus célállomásait, akkor meg kell keresni, melyik plugin a ludas, és kikapcsolni. Esetleg igényelni, igazítsuk hozzá a magyarításhoz. :)
Kénytelen angolul jatszani, és nekem meg van a magyarosítás, csak azzal a Zanithar jelével van gond.
Nekem nincs ilyen, és semilyen plugin sincs egyik gépen se.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:
Kénytelen angolul jatszani, és nekem meg van a magyarosítás, csak azzal a Zanithar jelével van gond.
Nekem nincs ilyen, és semilyen plugin sincs egyik gépen se.
Nem tudod odaadni neki a magyarítás telepítőjét? A hozzá mellékelt végigjátszás nem segít?
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:
Vendég írta:
Kénytelen angolul jatszani, és nekem meg van a magyarosítás, csak azzal a Zanithar jelével van gond.
Nekem nincs ilyen, és semilyen plugin sincs egyik gépen se.
Nem tudod odaadni neki a magyarítás telepítőjét? A hozzá mellékelt végigjátszás nem segít?
A magyarosítást oda tudnám adni, csak nem akar újat kezdeni.
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hol van a Salvel Ancestral Tomb?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Vendég írta:Hol van a Salvel Ancestral Tomb?
Keress rá az online térképen vagy használd a magyarítás mellé adott interaktív térképet (amin nem mellesleg magyarul van minden felirat is :)).
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

szotsaki írta:
Vendég írta:Hol van a Salvel Ancestral Tomb?
Keress rá az online térképen vagy használd a magyarítás mellé adott interaktív térképet (amin nem mellesleg magyarul van minden felirat is :)).
Az online térkép nem jön valmiért be (csak a helyén egy kis piros x egy négyzetben). Hol van az a másik térkép? (nekem nincs letöltve a magyarosítás).
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta: Az online térkép nem jön valmiért be (csak a helyén egy kis piros x egy négyzetben). Hol van az a másik térkép? (nekem nincs letöltve a magyarosítás).
Esetleg megpróbálhatod ezt is, vagy letöltöd a magyarítást...
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Tudja valaki, hogy hol van a dwemer puzzle box? Az ajtóknál se balra, se jobbra nincs semmi, csak sziklák.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Vendég írta:Tudja valaki, hogy hol van a dwemer puzzle box? Az ajtóknál se balra, se jobbra nincs semmi, csak sziklák.
A magyarításhoz kapott végigjátszásban eléggé részletesen le van írva, hogy merre találod (talán a főküldetéses PDF-ben).

Kis segítség az UESP-en
Sheriff

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Sheriff »

Hello mindenki!

Nekem eakadt egy olyan gondom,h az 5.tesztben miután kiszabaditom a csóka fiát nem jutok tovább.
Mert az van,h beszélek mindenkivel,de mindegyik azt mondja még gondolkozik és beszél a többi tanácsossal,B Moravyn elküld a házába,h hozzam el a hamuszobrot és adjam oda a templomban az ipsének.A hapsi a templomban nem fogadta el,merthogy "nem külföldi dolga".Adott egy küldetést....elvittem neki a 4kib**ott pajzsot,de ennek ellenére sem tudom odaadni neki a szobrot,sem eladni neki,de más küldetés nincs nála,pedig már 100/100 mert adtam neki 2*1000 aranyat.Ha visszamegyek Moravynhoz az meg magyaráz,h hozzam el a szobrot és adjam oda a templomi emberkének....szóval totál elakadtam és nem tudok továbbmenni a cselekményben.
Segitsetek légyszives
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

drozdiklevente írta:Üdv Mindenkinek!

Az lenne a problémám, hogy nem kapom meg a skill nővelő spellt a Morag Tong-os végigjátszásnál, amikor visszajuttatom az összes Sanguine cuccot Eno Hlaalunak. Valaki tudna nekem erre magyarázatot adni? Próbáltam már hogy a nagymesteri kinevezés után adom oda, akkor az történt hogy a skill növelő varázslat nem volt csak benne a másik két komponens igen. Azt is próbáltam azt követőleg, hogy amint lehet visszajuttattam, de akkor még csak varázslatot sem kaptam, és akkor sem ha így folytatván én lettem a nagymester, akkor sem említette, h ja figyu itt van a varázslat..... semmi. Tudni kell hogy van fenn pár pluginom, meg plussz a tribunal. Mi lehet a gond?

Levente
Amikor elvitted neki az összes tárgyat (ha jól néztem a kódot, 27 van, de 26 már elég) kiírt valami olyasmit, hogy "Ezzel az övvel/gyűrűvel/stb. visszahoztad a Hálószövő összes Szálát a Morag Tongba..."? Akkor kellene megtanítania a varázslatot.
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hol van Tel Fyr-ben a corprusarium? Már mindent megnéztem, csak egy zárt ajtót nem. Ahhoz hol a kulcs?
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Már megvan a corprusarium, egy helyet mégse vettem észre.
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Sziasztok! Elakadtam a Hlaalu ház egyik küldetésében ahol meg kell szerezni Szent Roris palástját ,a helyre eljutottam ahol elméletileg van egy. 6 házbeli szentélynél vagyok ahol harangok is vannak de a palástot nem találom mit csináljak?
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Már mind1 megtaláltam a palástot, de valaki nem tudja hol lehet megvenni vagy letölteni a Tribunalt és a Bloodmont?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Drake írta:Már mind1 megtaláltam a palástot, de valaki nem tudja hol lehet megvenni vagy letölteni a Tribunalt és a Bloodmont?
Megvenni itt: http://www.morrohun.hu/hirek/209/morrow ... -vasarlasa
Drake

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Drake »

Köszi amint kijátszom az alapjátékot már meg is veszem :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Drake írta:Köszi amint kijátszom az alapjátékot már meg is veszem :D
Szerintem nem kéne késlekedni, ki tudja meddig lesz kapható...
Jay

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Jay »

Hy tudna valaki segíteni? Elakadtam ott amikor az Urshilaku tábor hamukánja elküld megszerezni a Csontharapó íjat de átkutattam érte az egész barlangrendszert és sehol sem találom. Ha tudja valaki hol van írja meg légyszi! Köszi hali!
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Jay írta:Hy tudna valaki segíteni? Elakadtam ott amikor az Urshilaku tábor hamukánja elküld megszerezni a Csontharapó íjat de átkutattam érte az egész barlangrendszert és sehol sem találom. Ha tudja valaki hol van írja meg légyszi! Köszi hali!
Heló!
UESP segít ebben. Sul-Senipulnál van.
marci013

dagoth ur

Hozzászólás Szerző: marci013 »

Segítsetek dagoth ur hol van a vulkánnál :? :?
És jólenne valakivel msn-en a morrowindról beszélni
Sephir

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Sephir »

Sziasztok!
Nekem az a gondom, hogy miután megszereztem a Hold és Csillag Gyűrűt, visszamentem az Urshilaku táborba Sul-Matuulhoz. Elfogadott mint a törzs vezérét. Ezután Átmentem a javasasszonyhoz ako elmondta a 4. és 5. próbát is. Eleve már azt furcsáltam, hogy a leírásokkal ellentétben a negyedik próba a 3 nagy ház egyesítése és az ötödik a négy törzs. Sebaj, folytattam a törzsekkel.
Elmentem az Ahemmusa táborba. Beszéltem mindenkivel és a végén mentem a javasasszonyhoz. Belőle alig bírtam kihúzni, hogy mi a küldetés. Hiányzott a egy csomó topic a beszélgetésnél. Se Nerevine se semmi hasonló. Valahogy mégis sikerűlt kihúznom belőle, hogy mi a feladat.
Továbbmentem a Zainab táborba. Mindenkivel beszéltem és amikor a próféciákról kezdek fecsegni, mindenki kérte, hogy mutassam meg a bizonyítékokat, és azt mondják, hogy mutassam meg a Kaushadnak is. De mikor odamegyek hozzá és a Nerevarine próféciák topikra kattintok ő csak azt hajtogatja, hogy ja-ja hallottuk,... de nem tudjuk ki lehet az. Se a leírásban szereplő ajándékozásról, sem semmiről nem lehet vele beszélni, főleg nem arról, hogy mit csináljak. Tudom, hogy egy vámpírt kéne kinyírni, de semmi. Végigkattingattam minden topikot, semmi.
Megnéztem a CS-sel is, hogy az NPCnek milyen topikjai vannak, de ennek én csak a tizedét látom.
Segítsen valaki! Napok óta ezzel szenvedek.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sephir írta:Sziasztok!
Kaushadnak is. De mikor odamegyek hozzá és a Nerevarine próféciák topikra kattintok ő csak azt hajtogatja, hogy ja-ja hallottuk,... de nem tudjuk ki lehet az. Se a leírásban szereplő ajándékozásról, sem semmiről nem lehet vele beszélni, főleg nem arról, hogy mit csináljak. Tudom, hogy egy vámpírt kéne kinyírni, de semmi. Végigkattingattam minden topikot, semmi.
Megnéztem a CS-sel is, hogy az NPCnek milyen topikjai vannak, de ennek én csak a tizedét látom.
Segítsen valaki! Napok óta ezzel szenvedek.
Még csak most lett 3. szintű a karakterem (viszont már 90000 aranyat sikerült összelopkodnom :) ), úgyhogy ettől még messze vagyok, hogy utánanézhessek. Sajnos a magyarításnak van egy olyan hibája, hogy elsőre nem jelennek meg a beszédtémák, amikor kellene, csak ha rákattintasz egyre. (Tipikus példa Seyda Neenben Laposlábú Hrisskar küldetése az arany visszaszerzéséről.) Ha értesz a CS-hez, és tudod, melyik témát kellene választanod, ami nem jön elő, készíthetsz egy kis plugint, aminek csak annyit kell tartalmaznia, hogy a megfelelő köszönést úgy mondja az adott NJK, hogy szerepeljen benne az a téma. Pontosan. Az ékezetes betűk egyszerű alakítgatásához találsz egy kis programot a honlapomon.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sephir írta:Sziasztok!
azt mondják, hogy mutassam meg a Kaushadnak is. De mikor odamegyek hozzá és a Nerevarine próféciák topikra kattintok ő csak azt hajtogatja, hogy ja-ja hallottuk,... de nem tudjuk ki lehet az. Se a leírásban szereplő ajándékozásról, sem semmiről nem lehet vele beszélni, főleg nem arról, hogy mit csináljak. Tudom, hogy egy vámpírt kéne kinyírni, de semmi. Végigkattingattam minden topikot, semmi.
Megnéztem a CS-sel is, hogy az NPCnek milyen topikjai vannak, de ennek én csak a tizedét látom.
Segítsen valaki! Napok óta ezzel szenvedek.
Belenéztem CS-be, és vagy 70% kedveltség fölé kell dumálnod magad, vagy valami pompás cipőt kell neki adnod (ha jól emlékszem), utána a Nerevarine témára kell kattintani, és kérni, nevezzen téged Nerevarine-nek. Kigúnyol, de egy idő után el fogja mondani, hogy mi a helyzet a Calvario vámpírral. Elvileg.
Sephir

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Sephir »

Vik írta:
Sephir írta:Sziasztok!
azt mondják, hogy mutassam meg a Kaushadnak is. De mikor odamegyek hozzá és a Nerevarine próféciák topikra kattintok ő csak azt hajtogatja, hogy ja-ja hallottuk,... de nem tudjuk ki lehet az. Se a leírásban szereplő ajándékozásról, sem semmiről nem lehet vele beszélni, főleg nem arról, hogy mit csináljak. Tudom, hogy egy vámpírt kéne kinyírni, de semmi. Végigkattingattam minden topikot, semmi.
Megnéztem a CS-sel is, hogy az NPCnek milyen topikjai vannak, de ennek én csak a tizedét látom.
Segítsen valaki! Napok óta ezzel szenvedek.
Belenéztem CS-be, és vagy 70% kedveltség fölé kell dumálnod magad, vagy valami pompás cipőt kell neki adnod (ha jól emlékszem), utána a Nerevarine témára kell kattintani, és kérni, nevezzen téged Nerevarine-nek. Kigúnyol, de egy idő után el fogja mondani, hogy mi a helyzet a Calvario vámpírral. Elvileg.
100% fölé dumáltam már és olyan téma sincs amivel oda tudnám adni neki a cipőt. Nerevarine téma nincs nála, csak Nerevarine próféciák. Arra meg hiába kattintok, csak azt szajkózza amit már leírtam.
Végigkattingattam nála többször is az összes témát de nem jelenik meg semmi új.
Sephir

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Sephir »

Vik írta:
Sephir írta:Sziasztok!
Kaushadnak is. De mikor odamegyek hozzá és a Nerevarine próféciák topikra kattintok ő csak azt hajtogatja, hogy ja-ja hallottuk,... de nem tudjuk ki lehet az. Se a leírásban szereplő ajándékozásról, sem semmiről nem lehet vele beszélni, főleg nem arról, hogy mit csináljak. Tudom, hogy egy vámpírt kéne kinyírni, de semmi. Végigkattingattam minden topikot, semmi.
Megnéztem a CS-sel is, hogy az NPCnek milyen topikjai vannak, de ennek én csak a tizedét látom.
Segítsen valaki! Napok óta ezzel szenvedek.
Még csak most lett 3. szintű a karakterem (viszont már 90000 aranyat sikerült összelopkodnom :) ), úgyhogy ettől még messze vagyok, hogy utánanézhessek. Sajnos a magyarításnak van egy olyan hibája, hogy elsőre nem jelennek meg a beszédtémák, amikor kellene, csak ha rákattintasz egyre. (Tipikus példa Seyda Neenben Laposlábú Hrisskar küldetése az arany visszaszerzéséről.) Ha értesz a CS-hez, és tudod, melyik témát kellene választanod, ami nem jön elő, készíthetsz egy kis plugint, aminek csak annyit kell tartalmaznia, hogy a megfelelő köszönést úgy mondja az adott NJK, hogy szerepeljen benne az a téma. Pontosan. Az ékezetes betűk egyszerű alakítgatásához találsz egy kis programot a honlapomon.

Ezt az átírásos dolgot úgy érted, hogy csak a megfelelő köszönést át kell írni úgy, hogy pl. szerepeljen benne a Nerevarine szó és már meg is jelenik a téma ha rákattintok? Vagy valamit még kell csinálni, hogy az a szövegben úgy jelenjen meg, hogy lehessen rá kattintani? Amúgy nem nagyon másztam még bele a CS-be csak tudom, hogy bizonyos dolgokat hol lehet megnézni. Mósosítani még nem próbáltam semmit.
Sephir

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Sephir »

Vik!

Mi a lapod címe?
Sajna nem tok regisztrálni, mivel a regisztrálás ablakban kitöltök mindent. Minden pipa, de a regisztráció gomb inaktív marad.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sephir írta:Vik!

Mi a lapod címe?
Sajna nem tok regisztrálni, mivel a regisztrálás ablakban kitöltök mindent. Minden pipa, de a regisztráció gomb inaktív marad.
Próbáld Opera vagy Mozilla FireFox böngészővel. Azzal működnie kell.

A lapom címe: http://dotyo.fw.hu
Vendég

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:
Sephir írta:Vik!

Mi a lapod címe?
Sajna nem tok regisztrálni, mivel a regisztrálás ablakban kitöltök mindent. Minden pipa, de a regisztráció gomb inaktív marad.
Próbáld Opera vagy Mozilla FireFox böngészővel. Azzal működnie kell.

A lapom címe: http://dotyo.fw.hu

Kizárólag Firefox jöhet nálam szóba, de nem megy a regisztrálás.
Na mindegy. Leszedtem a progidat.
Holnap kipróbálom az átírásos tippedet. Sajna a net és a játék két külön helyen van.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta: Kizárólag Firefox jöhet nálam szóba, de nem megy a regisztrálás.
Na mindegy. Leszedtem a progidat.
Holnap kipróbálom az átírásos tippedet. Sajna a net és a játék két külön helyen van.
Egyébként a Nerevarine téma előjött Kushadnál?
Sephir

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Sephir »

Vik írta:
Vendég írta: Kizárólag Firefox jöhet nálam szóba, de nem megy a regisztrálás.
Na mindegy. Leszedtem a progidat.
Holnap kipróbálom az átírásos tippedet. Sajna a net és a játék két külön helyen van.
Egyébként a Nerevarine téma előjött Kushadnál?
Még nem tudtam kipróbálni.
Talán ma este ki tudom próbálni a tippeket amiket adtál.
Brutusz

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Brutusz »

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Tolvaj céh küldetéseit csinálom Ald-rhun ban fémhulladékot kellene szerezzek 4 darabot. A végig játszásban emliti hogy a helyi vegyesboltban lehet kapni. Sajnos nálam nem :( , pedig mindent átkutattam. Légyszi segítsetek merre találok romokat.
Sephir

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Sephir »

Sephir írta:
Vik írta:
Egyébként a Nerevarine téma előjött Kushadnál?
Még nem tudtam kipróbálni.
Talán ma este ki tudom próbálni a tippeket amiket adtál.
Nem megy!
Ha jól értem a CSben a szövegeknél ami @ # között van az hyperlink. Megnéztem azt a szöveget ami a Nerevarine-prófécia témánál jelenik meg nekem. Abban szerepel a @Nerevarine# és még néhány hyperlink, viszont a játékban ezek a szavak nem linkként (kékkel) jelennek meg.
Próbáltam a köszönéshez berakni ilyen hyperlinkeket, de az is csak sima szóként jelenik meg, tehát nem link.
A CSben a rersult résznél pedig szerepel szinte minden témánál az AddTopic "Nerevarine" de nem megy semmi.
Próbáltam konzolból is kiadni az Addtopic "Nerevarine" parancsot. Hibát nem ír, de semmi változás.
Lehet hogy valamit teljesen félreértek?
Brutusz

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Brutusz »

Sikerült véletlenül találtam egy romot. Persze tele volt vámpírral :( na mindegy lett egy full ében setem meg egy daedrikus lábvédőm :D. Nem ez a lényeg.
Valami miatt csökkent az erőm 5 pontal azaz most piros a listában az erő melleti szám. DE nincs semmilyen plusz ikon alul hogy mitől lenne. Elmentem templomba adakoztam de nem történik semmi? Mit lehet ilyenkor csinálni hogy egészséges legyek újra?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Brutusz írta:Sikerült véletlenül találtam egy romot. Persze tele volt vámpírral :( na mindegy lett egy full ében setem meg egy daedrikus lábvédőm :D. Nem ez a lényeg.
Valami miatt csökkent az erőm 5 pontal azaz most piros a listában az erő melleti szám. DE nincs semmilyen plusz ikon alul hogy mitől lenne. Elmentem templomba adakoztam de nem történik semmi? Mit lehet ilyenkor csinálni hogy egészséges legyek újra?
Erő helyreállítás varázslat, vagy ital segíthet. Elvileg.
Sephir

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Sephir »

Vik!

Az én ügyemre nincs tipped?
Megpróbálom felrakni a játékot a patchek nélkül. Szerinted ez működhet?
(Bár én nem hiszem, de már eléggé ki vagyok akadva!!!!!!)
Már arra is gondoltam, hogy magyarítás nélkül próbálom, de ahhoz újra kell kezdenem, és az baromi sok.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Brutusz írta:Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Tolvaj céh küldetéseit csinálom Ald-rhun ban fémhulladékot kellene szerezzek 4 darabot. A végig játszásban emliti hogy a helyi vegyesboltban lehet kapni. Sajnos nálam nem :( , pedig mindent átkutattam. Légyszi segítsetek merre találok romokat.
Szerintem dwemer romokban találni fémhulladékot, illetve mintha Nalcaryánál is láttam volna Balmorában a hétvégén.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sephir írta:Vik!

Az én ügyemre nincs tipped?
Megpróbálom felrakni a játékot a patchek nélkül. Szerinted ez működhet?
(Bár én nem hiszem, de már eléggé ki vagyok akadva!!!!!!)
Már arra is gondoltam, hogy magyarítás nélkül próbálom, de ahhoz újra kell kezdenem, és az baromi sok.
Tippem nincs, de a mentésedet megnézném.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

drozdiklevente írta:Üdv Mindenkinek!

Az lenne a problémám, hogy nem kapom meg a skill nővelő spellt a Morag Tong-os végigjátszásnál, amikor visszajuttatom az összes Sanguine cuccot Eno Hlaalunak. Valaki tudna nekem erre magyarázatot adni? Próbáltam már hogy a nagymesteri kinevezés után adom oda, akkor az történt hogy a skill növelő varázslat nem volt csak benne a másik két komponens igen. Azt is próbáltam azt követőleg, hogy amint lehet visszajuttattam, de akkor még csak varázslatot sem kaptam, és akkor sem ha így folytatván én lettem a nagymester, akkor sem említette, h ja figyu itt van a varázslat..... semmi. Tudni kell hogy van fenn pár pluginom, meg plussz a tribunal. Mi lehet a gond?

Levente
Kb. két órával ezelőtt nekiálltam bepakolni a Sanguine tárgyakat Eno Hlaalu hátizsákjába. Sikerült megtalálni a _második_ galibát (persze javítottam is), amit Bethesda volt olyan kedves ebbe a küldetéssorozatba kódolni. Ha letöltöd a magyarjavitas.esp-t a pluginok közül, akkor Eno Hlaalu már át fogja venni tőled a hiányzó Sanguine tárgyat (Fürgeség bigyója), s ezzel visszaviszed neki az összeset, így már hajlandó lesz megtanítani a varázslatot.
Válasz küldése