Steam

Az Oblivion magyarításával kapcsolatos kérdések, hibák.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Steam

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Az Oblivion magyarításának steames verziójával kapcsolatos hibák.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Steam

Hozzászólás Szerző: Vik »

Amit eddig lehet tudni:
- nem csípi a nem hivatalos Oblivion foltot (egyszerű, nem kell használni)
- nem használja a magyarított betűkészletet (emiatt nincs őű betű)
...

További tesztelés szükséges.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Steam

Hozzászólás Szerző: Vik »

A fentiekhez hozzájön még, hogy
- videókat nem írja felül (nem rendszergazdaként indítva, de lehet, hogy úgy se)
- Anti/Dark UI nem működik
- betűkből mindenképpen eredetit használja (őű nem jó)

Viszont van remény, hogy mégis meg lehet oldani:
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Damian

Re: Steam

Hozzászólás Szerző: Damian »

Helló
Először is megszeretném köszöni a magyarítást csak ez miatt vette meg a steamen de ezzel is van bajom A GOTY Deluxe változatot vettem meg úgy telepítetem fel hogy mindent be ikszeltem a végig játszáson kívül meg letőltötem meg be is ilesztetem a jték könyvtárba amit ajánlotok a leírásotokban a de nem minden magyar eddig csak a játék elején vagyok de pl a töltés felirat nem magyar megy egy két tárgynév eddig csak ezeket vettem észre és ezek még nem is zavarnak csak nehogy később is előjöjjenek olyan nem magyar részek ez érdekelne hogy erre van valami megoldás esetleg rosszul tettem fel amikor felraktam akkor követem minden utasítást amit meg adtatok csak a video dolgokat nem mentetem el . A segítséget előre is köszönöm
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Steam

Hozzászólás Szerző: Vik »

Damian írta:Helló
Először is megszeretném köszöni a magyarítást csak ez miatt vette meg a steamen de ezzel is van bajom A GOTY Deluxe változatot vettem meg úgy telepítetem fel hogy mindent be ikszeltem a végig játszáson kívül meg letőltötem meg be is ilesztetem a jték könyvtárba amit ajánlotok a leírásotokban a de nem minden magyar eddig csak a játék elején vagyok de pl a töltés felirat nem magyar megy egy két tárgynév eddig csak ezeket vettem észre és ezek még nem is zavarnak csak nehogy később is előjöjjenek olyan nem magyar részek ez érdekelne hogy erre van valami megoldás esetleg rosszul tettem fel amikor felraktam akkor követem minden utasítást amit meg adtatok csak a video dolgokat nem mentetem el . A segítséget előre is köszönöm
http://www.morrohun.hu/esl/Oblivion:GYIK - olvasd el a Steam-es telepítésről szóló részt.
Válasz küldése