Szerinted milyen lett a magyarítás?

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
Rollee
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008. feb. 10., vas. 1:11

köszönöm

Hozzászólás Szerző: Rollee »

Én is nagyon köszönöm, régóta vártam már rá! Nekem az a gondom, hogy a naplóban a küldetések nem jelennek meg se az aktívak, se az összes... :shock:
Zuul

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Zuul »

Istenek vagytok!
Hatalmas köszönet a fordításért!
Vendég

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Zseniális lett.
Mindent köszönünk.
sultansmith

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: sultansmith »

Sziasztok!

Kösznöm,köszönöm,köszönöm,köszönöm,köszönöm,köszönöm!

Emberfeletti dolog, igazi férfimunka!... ;)
Sok grat!
BOLHAS

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: BOLHAS »

nagyon tuti! már itt figyel a gépen a MAGYAR nyelvű morrowind!!! király lett, grat!!!
Vendég

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nem hittem a szememnek..
Csak annyit tudok mondani: Istenek vagytok!!!! :D
Köszi a csodát: Gabi
pufadtkavics

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: pufadtkavics »

Köszi szépen. Újra feléledt bennem az az izgatottság, mint amikor előszőr játszottam az angol játékkal.

Köszönet
Myrkul

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Myrkul »

Super lett a magyarítás!!!
Ha én lennék Gyurcsók József a táltos, heves fejrezegéssel nektek adnám az összes gyógyító energiámat :D
Hosszú, fordításban gazdag :P életet kívánok nektek és az unokáitoknak, és az ő unokáinak is :!: :!:
Az a helyzet, hogy csak éppen most tudtam abbahagyni a játékot(hajnali 3:52), és reggel megyek dolgozni. Ha esetleg kirúgnak, az a ti hibátok :lol:
KÖSZÖNÖM! :lol:
Vendég

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Még nem jött le de előre is köszönöm a csapatnak!!! :D
Vendég

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Istenek vagytok hogy elkészültetek vele!!! :D Nem is tudtam volna nélküle játszan mer' nem elég nagy hozzá az angol tudásom mondjuk a játék csak most lett meg (GameStar melléklet), de nagyon jó a játék is csak miután fölraktam a magyarítást egyszr csak kidobott ezzel hibajelentés küldése és elvesztek a mentéseim :cry: :cry:
Jas0n

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Jas0n »

Köszönöm szépen.Kb 1 éve várok rá és kész lett.Ez idáig verhetetlen játékok elverték:P
nelos25

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: nelos25 »

Hali!

Hála és köszönet minden fordításban résztvevőnek! Csatlakoznék az előttem szólókhoz, csekély angol nyelvtudásom miatt már én is évek óta várom a fordítást (túlzás nélkül), az eddigiek alapján pedig joggal állíthatom, hogy panaszra senkinek sem lehet majd oka... Most egy darabig a WoW biztosan fel lesz függesztve részemről :)
Legalább ilyen színvonalat kívánok minden későbbi munkátokhoz.

Sziasztok!
Tinman

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Tinman »

Szavakba elég nehéz önteni amivel mi szerepjátékosok tartozunk nektek fordítóknak.

Nem tudom másképp kifejezni: Nagyon, de nagyon szépen köszönjük! Örök hála és tisztelet a projektben részvevőknek!
Krueger

Hozzászólás Szerző: Krueger »

Gratulálok a készítőknek.Már a játék megjelenése óta vártam a pillanatot, hogy magyarul jelenjen meg gépemen a Morrowind. Egy nagy álmom teljesült.
Köszönöm!
Marcelldzso

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Marcelldzso »

Köszönet a magyarítás készítőinek. Hatalmas munka lehetett, megérdemlitek a dicsőséget. Nem sokak vállalták volna el. Sokaknak örömet szerzetetek. Mégegyszer köszönet érte mindenki más nevében akik nem bírják majd megköszönni. :)

Üdv,
Marcelldzso
Rudesz Rulez

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Rudesz Rulez »

Köszönet a hatalmas munkáért a több évnyi fáradozásért és előre köszönet az elkövetkező napok jó játékhangulatáért, tisztelet mindenkinek !
Törp

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Törp »

Én ugyan még nem töltöttem le, de előre is szeretnék mindenkinek gratulálni mindenkinek, aki részt vett a fordításban a kitartó munkájáért!!

üdv:Törp
Vendég

Köszönet

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ellősször angolul kezdtem, de ott csak nyírtam akit tudtam. Most már élvezhető nekem is, aki angolt csak a windowsban lát.
Köszi
Taky02

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Taky02 »

Köszönöm szépen a magyarítást,mindenkinek aki dolgozott rajta!

Nagyon szép munka!
Szavakba nem őnthetőő

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Szavakba nem őnthetőő »

amit véghezvitetetek,bárcsak az emberek fele lenne ilyen kitartó.....
Greyrat

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Greyrat »

Ezer köszönet a rengeteg munkárét ( és a fordításért) :lol: :!: :!: :!:
palladin1031

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: palladin1031 »

Sziasztok!
Sajnos nem tudok mit mondani, mert fel sem tudom telepiteni.
Lehet a vista miatt?
Minden segítséget köszönök, nagyon jó lenne már magyarul játszani!
Lüke2135
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008. feb. 9., szomb. 11:47
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Lüke2135 »

palladin1031 írta:Sziasztok!
Sajnos nem tudok mit mondani, mert fel sem tudom telepiteni.
Lehet a vista miatt?
Minden segítséget köszönök, nagyon jó lenne már magyarul játszani!
Ez inkább a "Segítség" témába való, de sebaj. Úgy nagyjából mi az, amiből arra következtetsz, nem tudod felrakni a gépedre? A Morrowindet se, vagy az még megy? Kiír valami hibaüzenetet?
Sliny

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Sliny »

Nagyon szépen köszönöm!

Nagyon nagyok Vagytok!!! Ez azért nem lehetett semmi. Gratu.
palladin1031

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: palladin1031 »

Lüke2135 írta:
palladin1031 írta:Sziasztok!
Sajnos nem tudok mit mondani, mert fel sem tudom telepiteni.
Lehet a vista miatt?
Minden segítséget köszönök, nagyon jó lenne már magyarul játszani!
Ez inkább a "Segítség" témába való, de sebaj. Úgy nagyjából mi az, amiből arra következtetsz, nem tudod felrakni a gépedre? A Morrowindet se, vagy az még megy? Kiír valami hibaüzenetet?


Bocsánat, amiért ide írtam! Nem vagyok egy tapasztalt fórumozó.
A játék fent van és megy is. Amikor a magyarítást szeretném felrakni, akkor a vista csak annyit tesz, hogy megerősítést kér, amikor ezt megkapta, leállítja az exe fájl telepítését.
A másik dolog amit észre vettem, hogy az írt 388 mega helyett mindössze 70-80 körül jön le.
Többször próbáltam már leszedni és minden esetben ez történt.
Köszönöm a segítségeteket!
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Az első leszedésnél nálam is ez történt, aztán valahogy mégis lejött. Esetleg keress egy másik letöltőprogit, vagy másik böngészővel próbáljad meg leszedni, mert a fájl tényleg 300 mega felett van ;)
coboly

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: coboly »

Nagyon köszi a magyarítást!
királyok vagytok!

coboly
Avatar
ogmog999
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008. feb. 8., pén. 15:08

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: ogmog999 »

Bíztam benne hogy a magyarítás felteszi az összes szükséges patchet, ezért külön nem is patcheltem. De tévedtem. Akkor jöttem rá, amikor kerestem a medium armor master trainerét, és nem találtam. Rákérdezve, azt a tanácsot kaptam, tegyem fel ezt a javítást is : "Unofficial Patch, Master Trainer Fix". Szóval nem ártott volna mellékelni ezt sem, vagy legalább felhívni rá a figyelmet.
Norbi

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Norbi »

Sziasztok!

Csak gratulálni tudok. Nem láttam még soha ilyen szintű fordítást, pedig már
jó pár éve nyomom!

ELSŐRANGÚ!!!
teamleader76

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: teamleader76 »

sziasztok! most játszok először számítógépen,mivel X360-om van,de mióta letőltőttem a magyarosítást,nem tudom elhagyni MORROVIND-ot (csak néha-néha) nagyon jó munkát végeztetek! megvolt az OBLIVION is,de nem tudtam értékelni az angol szöveg miatt.KIRÁLYOK VAGYTOK!KÖSZÖNÖM! :D
DrBrown

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: DrBrown »

Grat a magyarításhoz, igazi profi munka! Megérte várni rá. Köszönjük a kitartó munkátokat, ez nagy durranás lett! ... és a H.U.N. logo a játék elején.. fantasztikus.
Köszönet mindenki nevében!
Qwertrt

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Qwertrt »

Nekem stabil 128 KiB/mp-vel szedte, ahogy megy a net. Gond nélkül feltelepítettem, és el is kezdtem játszani. Fajantos nagyon, nem hittem volna, hogy az Oblivion után bele tudok merülni a Morrowindbe, de hát tévedni emberi dolog :D Eleve szerintem a Morrowindnek - szemben az Oblivionnal - elég nehéz angolja volt, én minimális angolommal el-elboldogultam az Oblivionban, de a Morrowindben nem. Szupcsi, még csak a kezdő faluban vagyok, de már is felderítettem egy gyilkosságot :D
Avatar
Sheila
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008. máj. 16., pén. 11:28
Tartózkodási hely: Salgótarján

Köszönettel

Hozzászólás Szerző: Sheila »

Gratulálok a Bloodmoon 100%-hoz!
Lesz letölthető bétaverzió?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Köszönettel

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sheila írta:Gratulálok a Bloodmoon 100%-hoz!
Lesz letölthető bétaverzió?
Biztos, csak először még tesztelgetjük.
Vajonmiértentudommármegintbeírnianevem_luc

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Vajonmiértentudommármegintbeírnianevem_luc »

OFF:
Qwertrt írta:...128 KiB/mp-vel...
KiB.... A kreténség nem ismer határokat. ÉS ez még a függvénytáblázatba is bekerült. Fegyveres ellenállást fogok szervezni az idétlen mértékegységek bevezetése ellen. Vajon mi lesz a következő? Talán a grammból lesz grimbligrambli? Esetleg a fényévből napcsiévad? Amúgy nem vel, hanem cel.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vajonmiértentudommármegintbeírnianevem_luc írta:OFF:

KiB.... A kreténség nem ismer határokat. ÉS ez még a függvénytáblázatba is bekerült. Fegyveres ellenállást fogok szervezni az idétlen mértékegységek bevezetése ellen. Vajon mi lesz a következő? Talán a grammból lesz grimbligrambli? Esetleg a fényévből napcsiévad? Amúgy nem vel, hanem cel.
Szia Luc!

Szerintem az lehet az oka, hogy régebben még lassabb volt az internet elérés, és a kilobyte/sec helyett kilobit/sec átviteli sebességet adtak meg, hogy ne kelljen túl kicsi számot írni. Rövidítésben meg valahogy meg kellett különböztetni a kettőt, ezért lett KiB a kilobit.

Hogy miért nem tudod beírni a neved, azt én se tudom. :)
Drizzt
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009. feb. 13., pén. 20:06

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Drizzt »

szerintem a magyarosítás a legjobb a játékban főleg mert elég gagyi a gépem és csak 1 játék lehet fönt hogy normálisan lehessen játszani vele.namármost én feltettem a morrowindet és alig ment a gép utánna nagynehezen (4óra) feltettem a magyarosítást és a gépem gyorsabb lett mint valaha nem tom ez mért van de szerintem ez tök poén xD
Dani Mester

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Dani Mester »

Jó a magyarosítás,csak ha sok a plugin,akkor visszaáll angolra. Pl. vérfarkasként ha olyat csináltam,akkor ki volt írva:Ezt nem teheted meg vérfakasként. Utána beraktam egy plugint,ez a szövegrész angol lett.
Enrathol
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. feb. 3., csüt. 19:40

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: Enrathol »

Régen, mikor angol volt... elraktam a játékot, sok volt benne a komplikált dolog...
Ahogy meglett leszedtem, végigvittem...

Most elővettem és rájöttem, hogy ezt a játékot nem lehet soha végigvinni és megunni, hála nektek... :D
EM64T

Re: Szerinted milyen lett a magyarítás?

Hozzászólás Szerző: EM64T »

Szerintem tökéletesen jó, minőségi munka. Hibátlan, ötletes, látszik, hogy nem unalomból, unottan csinálták akik csinálták. Rengeteget jelent a magamfajtáknak, akik nem tudnak annyit angolul, hogy tudták volna tolni a játékot, így mi is megismerkedhetünk ezzel a rendkívüli játékkal (ami személyes tapasztalatom szerint a világ legjobb játéka - bár ez hangulat kérdése is, de nálam mindig benne van a top 3-ban).

Jó ötlet volt, hogy beletettétek az egykori morrowind hq weboldal szövegét. Az egy remek weboldal volt, és nem csak azért, mert szinte ezen kívül nincs is számottevő magyar Morrowind oldal. Imádtam mazsolázgatni rajta, mindig meghozta a kedvem a játékhoz. De sajnálom, hogy leszedték a tartalmat, sajnos PDF-ben messze nem olyan jó böngészni, mint a weben volt.
Válasz küldése