regisztráció

Ha valami gond van az egyik oldallal, nem megy a regisztráció vagy a bejelentkezés, itt nézz körül.
tibor16

regisztráció

Hozzászólás Szerző: tibor16 »

sziasztok - most próbálom 46-odjára... - valamiért a császári könyvtár nem fogadja el a regisztrációm. Ha bejelentkezem, valami olyan a kiírás, hogy ide sikeres, a császári könyvtárba viszont nem.. Ez hiba lenne? vagy esetleg, az így működik? Néztem, de azon az oldalon, nem látom, hol kellene regisztrálni...
HunWolf

Re: regisztráció

Hozzászólás Szerző: HunWolf »

Sziasztok!

A regisztrációs button gomb nem aktív, és nem is lesz az, ha minden text ki van töltve.

Másik probléma, többször próbálom letöltni a morrohun.exe fájlt és mozillával, ie-vel, getright-tal sem tudom, bizonyos idő után szerver disconnect.

Üdv!
Zoli

Re: regisztráció

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Miért nem engedi hogy belépjek a fiókomba? Menni kéne már aludni, jó éjszaka Oblivionozni :mrgreen:
Holnap reggel korán folyatom is XD
TGWH_vendég

Re: regisztráció

Hozzászólás Szerző: TGWH_vendég »

Én bejelentkezni nem tudok, mitől lehet?
TGWH
vendégbubus

Re: regisztráció

Hozzászólás Szerző: vendégbubus »

TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: regisztráció

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Sziasztok.
Ákos, lenne egy kérdésem.
Az adatvédelmi GDPR vonatkozik az ilyen ,,nem üzleti alapú'' jellegű fórumokra is?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: regisztráció

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Igen, mindenkire vonatkozik, akik bármilyen jellegű személyes adatot kezelnek, így ránk is. A GDPR a következő jogokat biztosítja a felhasználóknak:
  • Hozzáféréshez való jog
  • Adatkezelés korlátozásához való jog
  • Adathordozhatósághoz való jog
  • Jog az adatkezelés kifogásolására
  • Panasz benyújtásához való jog
Ezekkel bármelyik felhasználónk élhet bármikor a morrohun@gmail.com címen jelezve azt.
Válasz küldése