Skyrim Wish List - avagy - Kívánságlista

Kérdések a Skyrim megjelenése előtt
11-11-11.

Re: Skyrim Wish List - avagy - Kívánságlista

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

Warhammer írta:Szerintem meg hallgathatnának egy kis Oi Bois-t!

Linkelem a bemutatót:
Nagyon jó, nagyon ajánlom!!!
Meg pár a dalszövegek közül: http://bois.gportal.hu/gindex.php?pg=33737597
ez mi lenne kívánságod hogy hallgassák meg?vagy mi? :shock:
Warhammer

Re: Skyrim Wish List - avagy - Kívánságlista

Hozzászólás Szerző: Warhammer »

Reboot írta:Nagyon, nagyon kérlek titeket, hogy az íjak javítását is írjátok be. Mellékelem a linket a képre. Szörnyű ahogy kinéznek, a valóságban nem lehetne velük lőni! Ezt még küld el nekik légyszíves!!!

http://www.ijaszapro.hu/files/images/DSC00307.JPG
http://www.apaklub.hu/szolnokijasz/kep/ ... ijak04.jpg
http://www.turania.hu/catalog/images/baranta_ij2_n.jpg

http://szentkoronaradio.com/files/image ... kassai.jpg

KIEMELTEN SZÜKSÉGESNEK TARTOM!!!!!!!!!!!!
Az tényleg nem lenne rossz... Így nagy magyar lévén meg főleg! És mennyivel életszerűbb lenne egy olyan íj, amivel lehet is lőni a valóságban is!
Dr. UnGrammar

Re: Skyrim Wish List - avagy - Kívánságlista

Hozzászólás Szerző: Dr. UnGrammar »

Adweex isten vagy!
A játék megjelenése után esetleg a jelenlévőktől kérhetnék majd egy 3-4 mondatos összefoglalót (véleményt, ha úgy tetszik) a megvalósult javaslatok kihirdetése mellett? No persze nem egyből, ráér az nekem 3 de akár 4 hét múlva is; sajna december második feléig nem engedhetem meg magamnak a játék telepítését sem. :)

Kérésem indoka: Nem bízok a magukat szakértőknek nevező internetes magazinok értékeléseiben. Hiányzik az tényleges értékelés, és zavar a hype alapú teszt (valamint csípi a csőröm, hogy sok olyan dolgokat neveznek felső kategóriásnak, amit 5 évvel ezelőtt is szégyellt volna egy józanabb játékos)

Köszönöm a türelmeteket és Skyrimet a jó népnek!

U.i.: Ígérem addigra regisztrálok is ide.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Skyrim Wish List - avagy - Kívánságlista

Hozzászólás Szerző: Vik »

Szerintem a Skyrimet a Bethesdának köszönd... :)
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Skyrim Wish List - avagy - Kívánságlista

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Reboot írta:Nagyon, nagyon kérlek titeket, hogy az íjak javítását is írjátok be. Mellékelem a linket a képre. Szörnyű ahogy kinéznek, a valóságban nem lehetne velük lőni! Ezt még küld el nekik légyszíves!!!

http://www.ijaszapro.hu/files/images/DSC00307.JPG
http://www.apaklub.hu/szolnokijasz/kep/ ... ijak04.jpg
http://www.turania.hu/catalog/images/baranta_ij2_n.jpg

http://szentkoronaradio.com/files/image ... kassai.jpg

KIEMELTEN SZÜKSÉGESNEK TARTOM!!!!!!!!!!!!
Sziasztok, nos elösször is válaszolnék az ijjászos kérdésre. Mint mindenki tudja az Oblivionban eléggé gyatrán sikerült az ijjász kaszt. Oka az, hogy ha nem settenkedéssel ölsz, szerintem nem sokat érsz vele. 1 v 1-ben megálja helyét, de egy igazi nyílvessző elég kárt tud tenni. Mind amellett meg van a hátránya is, minél közelebb van az ellenfél annál kisebbet üt, illetve íjjal képtelen lennél védekezni.
Remélhetőleg ezt kijavítják a Skyrimben. -

Viszont.

Hiába küldenék nekik e-mailt semmit nem érnénk el vele. Az eredeti Elder Scrolls V: Skyrim lemezek már nyomásra és sokszorosításra kerültek, úgyhogy a játék jelenleg megváltoztathatatlan, egyéb változtatásokat pedig csak az első patch érkezésekor várhatunk. Általában akkor BUG-okat javítanak. Sajnos az ijj kicserélésére szerintem nem lesz lehetőség már.

Warhammer nem teljesen értem.:D

Dr. UnGrammar köszönöm az elismerést, de isten nem vagyok és szerintem soha nem is leszek. :) Csak szimplán közvetítettem a " nép akaratát " a készítők felé. Mindenki ezt tette ország szerte. Szívesen írok majd neked egy első benyomás postot valahova máshova olyan pár oldal terjedelemben.
De szerintem a játék már magáért beszél :)

Már csak egy nap és 11.11.11 !
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Skyrim Wish List - avagy - Kívánságlista

Hozzászólás Szerző: Vik »

Reboot írta:Nagyon, nagyon kérlek titeket, hogy az íjak javítását is írjátok be. Mellékelem a linket a képre. Szörnyű ahogy kinéznek, a valóságban nem lehetne velük lőni!
Érdekes. Amennyire én tudom, nem csak magyar visszacsapó íjakat használtak a harcok során.
Dr. UnGrammar

Re: Skyrim Wish List - avagy - Kívánságlista

Hozzászólás Szerző: Dr. UnGrammar »

Adweex: Az önzetlen cselekedet, amivel vágyainknak hangot adsz részemről mindenképpen dicsérendő és nagyszerű! A beszámolókat pedig szeretettel várom; talán érdemes lesz majd erre is nyitni egy külön topicot, hogy mindenkinek lehetősége legyen a véleményezésre és persze, hogy mindenki meg is találja. :) Mivel én szeptemberbe abbahagytam a bethesda forum és egyéb spoiler gyanús anyagok olvasását, ezért sok dolog (hála az égnek) még meglepetés bizonyos szinten; ebből adóan nem tudok annyit a játékról mit például ti, és bevallva a szeptemberi hírek alapján (tudjátok mikor egész nyáron csak a "rossz hírek" szállingóztak) enyhén szkeptikus vagyok.

Vik: Megfogom nekik köszöni! Először is azzal, hogy kifizetem a játékukat. Tudom ez elég gyengén hangzik, de amikor valamire pénzt költök (videojátékoknál), akkor azzal véleményt is nyilvánítok (magyarul elismerem a fejlesztők munkáját). Például a Fallout: New Vegast az első végigjátszás után vettem meg és a mai napig játszok vele (talán bizonyos szinten szégyenlem is magam amiatt hogy kételkedtem benne a már említett szakértői magazinok miatt). Persze ez már más téma...

Így utólag is köszönöm a gyors válaszokat!
Reméljük holnap már egy szebb világban ébredünk.
Reboot

Re: Skyrim Wish List - avagy - Kívánságlista

Hozzászólás Szerző: Reboot »

Már nem kell. Már normálisan néz ki, és az egyik fajta pont olyan. Rpgames-en volt a video...

Ja és hatalmas nagy telihold lesz!!!
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Skyrim Wish List - avagy - Kívánságlista

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Adweex írta: -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wish List Hungary - Kívánságlista
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1) - Környezet, Tárgyak rongálódása. (Törékeny tárgyak, Gyümölcsök, Fegyverek kopása s csorbulása) - Wumper
2) - Izgalmasabb harcok (Új Skillek, több fejtörés harcoknál.) - ?
3) - Végtagok és esetleg egyéb szervek sérülése, hosszabb támadása után. - AdweeX ; Killer Joe ; savas16
4) - Veszélyesebb, halálos csapdák barlangokban és egyéb helyeken. - AdweeX
5) - Random küldetések - Warhammer ; savas16
6) - Társas élet a játékban (házastárs, barátok...) - Warhammer ; Killer Joe [NINCS MEGERŐSÍTVE]
7) - Karma -> Jó és Rosz - Warhammer
8) - Hajózás - ?
9) - Tárgyak mozgathatósága, és azok védelemre és támadásra való felhasználása - Csirio ; Killer Joe
10) - Ablakokon és egyébb helyeken való bejutás, házak hátsó ajtók...stb - Csirio
11) - Ház, telek vásárlás, földművelés...stb - Csirio
12) - Nagyobb sötétség. - Csirio
13) - Állat csoportok - Csirio
14) - Morrowind típusú játék. - Killer Joe
15) - Realisztikusabb harcok, Az ijjász kaszt megerősítése, egyben speciális védekezés ellene. Legyen mindkettő - Killer Joe
16) - Hosszabb céh küldetések. - Killer Joe
17) - Minden ember kapjon külön személyiséget (ne csak név alapján hanem külsőre) - Killer Joe
18) - Realisztikusabb városok (több ember, változatosabb párbeszédek) - Killer Joe
19) - A faluknak legyenek mellékküldetéseik - Killer Joe
20) - Különböző barlangok, kazamaták...stb Változatosság! - Killer Joe
21) - Értékesebb, lopható dolgok (kompenzálás képp nehezebb betörés!) - Killer Joe
22) - Multiplayer
23) - Tárgyak részletesebb elhasználódása - savas16; Barni97 ; Jutocs
24) - Részletesebb ház berendezés és építés - savas16
25) - Több fegyvertípus például dobótőr, dárda, számszer íj...stb - savas16
26) - Változatosabb, élő környezet és azok elleni harc. - savas16
27) - Mágikus Fóliánsok és azok nehezebb beszerzése (pl.: szörnyek őrzik) - savas16
28) - Skooma kereskedők. - ?
29) - Hatalmas harcok háborúk, ne úgy mint az Oblivionban, hogy 10 en küzdenek hanem vagy 100 ember. - AdweeX
30) - Hadvezetés - Jutocs ; AdweeX
31) - Fegyver és Páncél készítés alias mesterségek - Jutocs
32) - Több emberes párbeszéd. - Barni97
33) - Frakciók közti ellentétek - Dr.UnGrammar,
34) - Fizika javítása! Dr.UnGrammar
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wish List Hungary - Kívánságlista
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Utólag szeretnék bocsánatot kérni azoktól akik kimaradtak, vagy a nevük nem került a kívánság mellé. Az EREDETI e-mailben mindenki ott szerepelt, de mivel az e-mail fiókom tartalma hack támadás miatt elveszett így sajnos, gyorsban írtam össze az elküldött kívánságokat. (ezek voltak, mind a 34)
A Bethesdától kaptunk egy választ melyben megköszönték az e-mailt és megvalósítják a reális és még megvalósítható kéréseket! A levélben megemlítettem a MorroHun-teamot hisz az ő oldalukon történt ez a kívánság gyűjtés, úgyhogy köszönöm nekik, hogy össze hozták ezt a jó kis Elder Scrolls " rajongó " játékos csapatot :)


A JÁTÉK MEGJELENÉSE UTÁN RÖGTÖN ELLENŐRIZNI FOGOM, HOGY A KÍVÁNSÁGOKBÓL MELYEK TELJESÜLTEK. PÁR KÍVÁNSÁG MÁR TELJESÜLT HISZ AZ EDDIGI VIDEÓKBÓL LÁTHATTUNK PÁR DOLGOT!

Ha esetleg valaki bármi információval tud szolgálni a kívánságokkal kapcsolatban (persze amit meg is tud erősíteni) akkor bekerültnek, vagy nem bekerültnek nyilvánítjuk :)

Jelmagyarázat:
Bekerült
Nem került be
Volt róla szó de egyenlőre nincs megerősítve
A Kívánság Lista frissítve lett! A kék szöveg cikkek még mindig megerősítésre várnak sajnos, eddig még nem találtam semmi konkrét jelet a játékban. Azt hozzáteszem, hogy barátokat lehet szerezni, de nem úgy ahogy én elképzeltem. Igaz bár a Barátaink velünk harcolnak!
Válasz küldése