Heba, avagy nemérteni

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Caissus írta:Nem lehetne valamit tenni ezek ellen az idegesítő spamerek ellen? Örülök, hogy valaki írt a fórumra és látom, hogy csak a viagrát reklámozzák.
Már nem. :) Egyébként lehetne tenni ellene, csak egyelőre idő nincs rá, úgyhogy marad az a megoldás, hogy rendszeresen törlöm őket.
kinek1986

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: kinek1986 »

Üdv

A morrowind magyarítás híreknél a fejlécben a fórum link rossz helyre mutat. Mármint ha megnézel egy hírt teljes egészében. (A hírek kezdőlapon jó)
kinek1986

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: kinek1986 »

Most már jó :)
wishmaster

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: wishmaster »

nem tok mit csinalni felinstalaltam a magyarositast azt irja ki h
"You need to load at least one .esm or .esp file to run morrowind"
tanacs?

tisztelettel: W.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

wishmaster írta:nem tok mit csinalni felinstalaltam a magyarositast azt irja ki h
"You need to load at least one .esm or .esp file to run morrowind"
tanacs?

tisztelettel: W.
Főmenü-Adatfájlokban nézd meg, be vannak-e jelölve a Morrowind.esm, Tribunal.esm, Bloodmoon.esm sorok. Dupla kattintással lehet őket bekapcsolni. Utóbbi kettő egyébként nem szükséges, azok az alapjáték kiegészítői. Viszont mindegyikhez tartozik egy-egy ugyanolyan nevű javítás is, csak azoknak .esp a kiterjesztése. Azokat mindenképpen jelöld be.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Strogg - leadeR írta:Nem életbevágó ;) de vitzes: fórumóra nincs visszaállítva: egy óra tizpercet siet...
Ok, kiszedtem a nyári időszámítást. Ha még gond lenne vele, szólj!

Spambotok ellen pedig egy Captcha kép véd mostantól, szóval elvileg kevesebbet fogtok ilyet látni és Viknek is kevesebb munkája lesz :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

szotsaki írta: Spambotok ellen pedig egy Captcha kép véd mostantól, szóval elvileg kevesebbet fogtok ilyet látni és Viknek is kevesebb munkája lesz :)
Azért ma reggel 3 hozzászólás is bekerült a Morrowind magyarítás-Hibák jelentése témába. De legalább csak egysorosak, azokat könnyebb csoportosan törölni...
Drizzt

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Drizzt »

Galambos István írta:Már a legelején szét ütöttem a kijelzőt kis híján!
A magyarítás nagyon tettszett.
De azt a rubikkockát NEM találom az üreskéz cellában!
Biztos bennem van a bug.:((
Help !!! :cry:
használd a levitációt és abejárattal szembeni helyre lebegj át nyisd ki az ajtót leölöd a csávót és ott van a polcon
Lightbreaker

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Lightbreaker »

Sziasztok azt nem értem hogy a morrowind complete módban hogy lehet fát faragni mert a sima kést nem veszi fel az ember és a törökre nem reagál?
Drizzt
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009. feb. 13., pén. 20:06

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Drizzt »

találtam 1 hibát a balmorai mágusok céhében lent van az a khajit na nálla van 1 küldi ahol gombát kell "szedni" a világító coprinus fel van cserélve a hipaic factiával(vagy ijesmi) :roll:
tokosjani

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: tokosjani »

Sziasztok, az alábbi gondom van:
Először is GOTY-versionöm van, ha ez számít ez esetben. Szóval az a gondom, hogy a magyarítás felrakása után a Testvériség bérgyilkosai az alábbi formában jelennek meg:
http://www.kepfeltoltes.hu/090216/bug_w ... es.hu_.jpg
Nincs fent egyetlen plugin sem, a magyarításnál is csak a három rész magyarítását jelölöm be, szóval nem tudom mi lehet a gond :(
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

tokosjani írta:Sziasztok, az alábbi gondom van:
Először is GOTY-versionöm van, ha ez számít ez esetben. Szóval az a gondom, hogy a magyarítás felrakása után a Testvériség bérgyilkosai az alábbi formában jelennek meg:
http://www.kepfeltoltes.hu/090216/bug_w ... es.hu_.jpg
Nincs fent egyetlen plugin sem, a magyarításnál is csak a három rész magyarítását jelölöm be, szóval nem tudom mi lehet a gond :(
A Tribunal CD Data Files mappájának tartalmát másold be a Morrowind\Data Files mappába.
tokosjani

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: tokosjani »

Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget Viktor, közben rájöttem hogy mi volt a gond. Ugyanis nem vettem észre, hogy a magyarítás telepítésekor mikor bekéri a Tribunal és a Bloodmoon cd-ket, ha nem várod meg hogy a meghajtó betöltése a lemezt, akkor az okézás sajnos ezt nem jelzi vissza, hogy még nincs betöltve és folytatja a telepítést anélkül. Szóval csak figyelmetlen voltam :P
Mindenesetre köszönöm :)
És nagyon szép munkát végeztetek, gratulálok! ;)
Alma Lexia

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Alma Lexia »

A Morrowind magyarítás Főoldalon mér van még mindig 100%?
Már kész a Bloodmoon végleges szal be lehetne rakni hogy tes 3 morrowind, tribunal és bloodmoon teljes magyarítás
-letöltés-
Hálám örökké (vagy ameddig meg nem tanulok angolul;)) fog kisérni benneteket!!! a Csoálatos magyarításért!!
És hetente többször küldök nektek pozitív energiákat h az oblivion+expek et is le tudjátok fordítani legalább ilyen szuperül. :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Mindenkinek köszönjük az elismeréseket. Szerintem az Oblivion fordítás talán még jobb is lesz, mint a Morrowindé. De ezt majd eldöntitek. :)
Brightassin

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Brightassin »

Srácok, esküszöm semmi személyes :!: De a Morrowind magyarítás egyszerűen szánalmasan rossz lett. :oops: Tényleg... respect meg minden hogy megcsináltátok hatalmas munka lehetett, soha nem tudnám véghez vinni, nem is értek hozzá, de kib*szott illúzió romboló. Oda nem illő kifejezések vannak. Idegenek az elder scrolls világtól. Az elején jót röhögtem a szinkron hangokon, de a későbbi fordítások hajmeresztőek. :shock:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Brightassin írta:Srácok, esküszöm semmi személyes :!: De a Morrowind magyarítás egyszerűen szánalmasan rossz lett. :oops: Tényleg... respect meg minden hogy megcsináltátok hatalmas munka lehetett, soha nem tudnám véghez vinni, nem is értek hozzá, de kib*szott illúzió romboló. Oda nem illő kifejezések vannak. Idegenek az elder scrolls világtól. Az elején jót röhögtem a szinkron hangokon, de a későbbi fordítások hajmeresztőek. :shock:
Példákat tudnál mondani?
DFRun

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: DFRun »

Természetesen nem tud ilyen hibát mondani,mert nincs.Én végigtoltam a Morrovindet,kb.550-600 óra játékkal,és nem találtam félremagyarítást.Nem oda illő mondatösszetételt már igen,de rájöttem hogy csak én fogalmaznám másképp és amúgy is ugyanazt jelentené.
EM64T

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: EM64T »

Való igaz, én is végignyomtam a főjátékot, valamint a két kieget, de nem találkoztam gázos részekkel. Sem a küldetésekhez köthető szövegek nem rosszak, mert mindig el tudtam indulni azok alapján, sem pedig az egyéb szövegek. Sőt, szerintem igen hangulatosak, a miliőhöz illőek, látszik, hogy odafigyeléssel készültek. Egyetlen esetre emlékszem, mikor felvontam a szemöldökömet, asszem a Tribunal vége felé volt egy fura mondat, valami olyasmi, hogy "gyakjuk le", vagy hasonló laza dolog, ez tény, hogy nem illett bele, de azt hiszem ez még a megfelelő hibaszázalék alatt van :)
DFRun

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: DFRun »

Így van.És maradjunk is ennyiben.
Brusher

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Brusher »

Nemtom a játékban (Morrowind) lévő bugoknak itt van é a helye de találtam egy nagyon hasznos hibát :)

Utazz el Mournholdba, keresd fel a Sadri udvarházat Üdvösnegyedben. Belépve az udvarházba pár embert találsz ott akik mind Golena Sadri barátai és akik nagyon aggódnak érte mivel egy ideje már félrebeszél és agresszív lett, mindenkit lopással gyanúsít stb. Megbíznak, deritsd ki mi történt vele. A nyomozás során kiderül, hogy Golena Sadri dwemer és büvölt cuccokkal kezdett foglalkozni és minden bizonnyal ezek miatt örült meg. Tovább lépve az esemény szálain, eljutsz oda, hogy a nőszemély bezárta az udvarháza ajtaját és a bennt lévőket eltette láb alól. Egy túlélő még idejében kijutott, őt az udvarház előtt találod aki közli veled a tényeket. Felkell törnöd az udvarház ajtaját, majd lemenve az alsó szintre egy új lejáratot találsz a paraván mögött. Lemenve majd a kapun átmenve egy nagy teremben leled magad, a közepén egy mélyedéssel, benne ládákkal. A lejárat a dobozok alatt van, hogy letudj menni elkell árasztani vízzel a helyiséget. A vízcsap a dobozoktól jobbra fejmagasságban található. Kinyitod és egyből ömlik a víz, letudsz menni. A lejárattól pár méterre találsz egy újabb le vagy feljárót. Egy barlangba jutsz, amit viszont barátnőnk ellátott védelemmel. Büvölt dwemer cuccok, amik mellett elhaladva valamiféle elektromos csapás ér, én kettő ilyen után elhaladva aludnom kellett , hogy túléljem a dolgot. Alvás után újabb csapás, alvás majd a kereszteződésben jobbra fordulva a végén rálelsz Sadrira. Üvegpáncélban állva várja, hogy elvegyük mi nála van :mrgreen: Én itt levettem a nehézséget teljesen mivel kisebb szinten eléggé nehéz padlóra küldeni. Ha sikerült, átkutatva a tetemét többek közt találsz nála bénulást és mérgezést okozó nyilat. Vegyél el tőle mindent majd újra kutasd át és voálá találsz nála újabb 50 ilyen nyilat :D Majd megint és megint és megint és megint és megint és én részletekben 20 ezer nyilat vettem fel tőle :D Mindig telepakoltam magam, ellőttem egy megjelőlés varázslatot és elteleportáltam a Hla Oladi házamba és egy Visszahívás varázslattal ismét csak telepakoltam magam nyilakkal és így tovább 8-) Szal remélem másnál is így van 8-)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Brusher írta:Nemtom a játékban (Morrowind) lévő bugoknak itt van é a helye de találtam egy nagyon hasznos hibát :)
tőle :D Mindig telepakoltam magam, ellőttem egy megjelőlés varázslatot és elteleportáltam a Hla Oladi házamba és egy Visszahívás varázslattal ismét csak telepakoltam magam nyilakkal és így tovább 8-) Szal remélem másnál is így van 8-)
Biztosan, mert ez egy gyári hiba a Tribunalban.
Norbee

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Norbee »

A magyarosítás feltételekor nem tudja megnyitni az oblivion .esm fájlt és nem irja át magyarra az obliviont :S
mi lehet a hiba??
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Norbee írta:A magyarosítás feltételekor nem tudja megnyitni az oblivion .esm fájlt és nem irja át magyarra az obliviont :S
mi lehet a hiba??
Vélhetően az, hogy az alapjátékra telepített magyarításnál hibás ez a rész. Ne pipáld be, nincs rá szükség. A voices 1 és 2 .bsa átalakítás viszont kell, és ha olyan üzenet jönne, hogy "Hiba történt a korábbi átnevezésnél. Sikerült őket javítani...," akkor mondd azt, hogy igen.
berill

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: berill »

hát én hiába írom be az ip címem /már sokszor leellenőriztem/ kidob azzal hogy hibakód 0x29a mit tegyek és az ip ellenörzőbe sem tom beírni a címet mert kevés a hely a karaktereknek :roll:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

berill írta:hát én hiába írom be az ip címem /már sokszor leellenőriztem/ kidob azzal hogy hibakód 0x29a mit tegyek és az ip ellenörzőbe sem tom beírni a címet mert kevés a hely a karaktereknek :roll:
Milyen IP címet és hova akarsz beírni? Ha a telepítőbe írod az ID helyére, akkor ne csodálkozz, hogy nem jó...
Bence:)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Bence:) »

Pls help mee megkaptam a jo id számot de amikor bemásolom kiirja azt a hibát mintha nem lenne jo a szám help me pls mért lehet ez :S???
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Bence:) írta:Pls help mee megkaptam a jo id számot de amikor bemásolom kiirja azt a hibát mintha nem lenne jo a szám help me pls mért lehet ez :S???
Talán mert mégse olyan jó az a szám... Főleg, ha mostanában kaptad, harmadik féltől, nem tőlünk.
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Nah szóval. Nem jó az oldal ideje, egy órát késik, vagy csak nekem szar? :shock:
Vendég

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nem müködik a vezérlés a magyarositással segítsetek please
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Nem müködik a vezérlés a magyarositással segítsetek please
Ezt kifejtenéd bővebben? Melyik játék? Mit értesz azon, hogy nem működik a vezérlés? Nem forog a karaktered, ha elmozdítod az egeret, vagy mi?
Vendég

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Üdv!
A pluginok egy részét nem tudom letöltés után megnyitni. Pedig letöltöttem már több fajta tömörítő progit de némelyeket így sem tudom kicsomagolni. Viszont, ha bárhonnan letöltök hasonló pluginokat, azokat egytől egyig meg lehet nyitni. Nem is értem, hogy miért 7z formátumban vannak feltöltve, ezt a formátumot elég macerás csomagolgatni, nem lehetne más formátumba?

Üdv, El Diablo
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Üdv!
A pluginok egy részét nem tudom letöltés után megnyitni. Pedig letöltöttem már több fajta tömörítő progit de némelyeket így sem tudom kicsomagolni. Viszont, ha bárhonnan letöltök hasonló pluginokat, azokat egytől egyig meg lehet nyitni. Nem is értem, hogy miért 7z formátumban vannak feltöltve, ezt a formátumot elég macerás csomagolgatni, nem lehetne más formátumba?

Üdv, El Diablo
Azért van 7-Zip formátumban, mert az a legjobb, és nem utolsó sorban ingyenes tömörítő. Egyébként a WinRar is kezeli ezt a formátumot.
A kicsomagolással meg azért van gond, mert ha nem GetRight-tal töltöd le az oldalról a beépülőket, hanem csak úgy, akkor a végük lemarad, és hibás lesz az állomány.
Keczanm

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Keczanm »

Sziasztok!

Olyan problémám akadt, hogy a játékban a párneszédek nagyon rövid ideig jelennek meg. Kb. 1, max 2 másodpercig. A telepítés közben jelzett valami hibát, hogy nem találja az oblivion.ini-t, és e miatt elképzelhető, hogy nem jelennek meg korrektül a magyarítás szövegei. Gondolom van összefüggés. Mi a teendő? Előre is köszönöm a segítségeteket!
Keczanm

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Keczanm »

Pontosítok kicsit, meg közben én is utána néztem: tehát a párbeszédeknél hang sincs. Megpróbáltam úgy, hogy a data files-nél csak az Oblivion van bepipálva és úgy minden ment tökéletesen. De amint a magyarítást is betöltöm (a kiegészítők és más modoktól függetlenül, azokkal ugyanis teljesen jól működik minden), eltűnnek a párbeszédek hangjai, valamint visszajönnek a 2mp-s feliratok.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Keczanm írta:Pontosítok kicsit, meg közben én is utána néztem: tehát a párbeszédeknél hang sincs. Megpróbáltam úgy, hogy a data files-nél csak az Oblivion van bepipálva és úgy minden ment tökéletesen. De amint a magyarítást is betöltöm (a kiegészítők és más modoktól függetlenül, azokkal ugyanis teljesen jól működik minden), eltűnnek a párbeszédek hangjai, valamint visszajönnek a 2mp-s feliratok.
Egyszer el kell indítanod az Obliviont, csak utána telepítsd a magyarítást. Amikor rákérdez a telepítő a hangok átalakítására, akkor mondd meg neki, hogy melyiket. Ha angol modokat is akarsz használni a magyarítással, amikben vannak hangok, akkor http://www.morrohun.hu/esl/Hangátalakítás
Keczanm

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Keczanm »

Vik írta:
Keczanm írta:Pontosítok kicsit, meg közben én is utána néztem: tehát a párbeszédeknél hang sincs. Megpróbáltam úgy, hogy a data files-nél csak az Oblivion van bepipálva és úgy minden ment tökéletesen. De amint a magyarítást is betöltöm (a kiegészítők és más modoktól függetlenül, azokkal ugyanis teljesen jól működik minden), eltűnnek a párbeszédek hangjai, valamint visszajönnek a 2mp-s feliratok.
Egyszer el kell indítanod az Obliviont, csak utána telepítsd a magyarítást. Amikor rákérdez a telepítő a hangok átalakítására, akkor mondd meg neki, hogy melyiket. Ha angol modokat is akarsz használni a magyarítással, amikben vannak hangok, akkor http://www.morrohun.hu/esl/Hangátalakítás

Köszönöm a segítséget! Letöröltem a magyarítást, most telepítem újra, immár hangátalakítással. Jó ideig el fog tartani, remélem minden rendben lesz.
red

:/

Hozzászólás Szerző: red »

Hali!

Nekem az a problémám van,hogy letöltöttem azt a plugint amibe kapok egy társat Beryl-t.Elvileg úgy kapom meg hogy bemegyek Seyda Neen-be,valakivel beszélek és ő az a valaki (akivel beszélek)azt mondja hogy valaki keres Arille kereskedőházában,és ott lenne a társam.Ez lenne a normál.Csakhogy nekem nem Beryl kerül be a házba,hanem az akivel beszéltem róla Seyda Neen-ből.Ezzel mit tudok csinálni?És miért csinálja ezt? :| :?: :?: :?: :?:
kristóf

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: kristóf »

kérlek segítsetek, a következővel van gondom:feltelepítem a magyarosítást bejelölök mindent amit KELL.
mindent úgy csinálok ahogy kell.aztán amikor belépek a játékba,akkor félig magyar félig angol szöveggel találkozok.mi lehet a baj? a The gamemania kiadásban van meg, nincs kiegészítőm hozzá.HELP!!=(
kristóf

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: kristóf »

oh.igen.az oblivion-ról van szó
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

kristóf írta:kérlek segítsetek, a következővel van gondom:feltelepítem a magyarosítást bejelölök mindent amit KELL.
mindent úgy csinálok ahogy kell.aztán amikor belépek a játékba,akkor félig magyar félig angol szöveggel találkozok.mi lehet a baj? a The gamemania kiadásban van meg, nincs kiegészítőm hozzá.HELP!!=(
Így telepítsd: http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic.php?f=21&t=77
Vendég

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vendég »

köszönöm szépen 100%!!! :D
kristóf

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: kristóf »

Vendég írta:köszönöm szépen 100%!!! :D
ez a bizonyos vendég én voltam:kristóf. kösz a magyarosítást! nagyon jó lett!
Zozo

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Zozo »

Sziasztok
Feltettem az oblivion játékot és hozzá a magyarosítást.
Semmi kiegészítőt nem használok.
Nem minden magyar...Menü fogjuk rá...nem is az számít!!
Játékba ugye mikor kezdek a cellába a csontot bone-nek írja és a rácsnál a párbeszéd is angol.
TAB lenyomás után életerőt kiírja magyarul de a varászlatokat már nem csak a fejlécet. stb stb
mit tegyek?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zozo írta:Sziasztok
Feltettem az oblivion játékot és hozzá a magyarosítást.
Semmi kiegészítőt nem használok.
Nem minden magyar...Menü fogjuk rá...nem is az számít!!
Játékba ugye mikor kezdek a cellába a csontot bone-nek írja és a rácsnál a párbeszéd is angol.
TAB lenyomás után életerőt kiírja magyarul de a varászlatokat már nem csak a fejlécet. stb stb
mit tegyek?
Így telepítsd: http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic.php?f=21&t=77
gerey
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. jún. 24., csüt. 22:00

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: gerey »

Sziasztok!
Olyan gondom lenne, hogy szeretném letölteni az oblivion magyarítását, de az "oblivion magyarítás" oldal 403-s hibával nem enged tovább. Ezt mi okozhatja? Az oldalon kb. 1-1,5 éve jártam utoljára, amikor kiadtátok az alap magyarítást hozzá. Ha valaki tud valami megoldást azt megköszönném.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

gerey írta:Sziasztok!
Olyan gondom lenne, hogy szeretném letölteni az oblivion magyarítását, de az "oblivion magyarítás" oldal 403-s hibával nem enged tovább. Ezt mi okozhatja? Az oldalon kb. 1-1,5 éve jártam utoljára, amikor kiadtátok az alap magyarítást hozzá. Ha valaki tud valami megoldást azt megköszönném.
Gondolom, letöltésgyorsítót használtál, amivel tönkretetted volna az oldalt, ezért letiltott. Megpróbálhatod a Magyarítások Portálról is letölteni, de ha nem vesztetted el a telepítőt, akkor felesleges, mert még nem készült újabb változat.
gerey
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. jún. 24., csüt. 22:00

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: gerey »

Vik írta: Gondolom, letöltésgyorsítót használtál, amivel tönkretetted volna az oldalt, ezért letiltott. Megpróbálhatod a Magyarítások Portálról is letölteni, de ha nem vesztetted el a telepítőt, akkor felesleges, mert még nem készült újabb változat.

Letöltés vezérlőt használok/tam, gyorsító alatt nem tudom mire gondolsz. Letöltési szálak soha nem voltak beállítva. Azt nem lehet valahogy megoldani, hogy fel legyek oldva, mert belépni sem tudok? De azért köszönöm a tippet.
Vendég

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hi!Letöltöttem ezt a honosítást és csak a menüpontok vannak magyarul am. minden más angol maradt.Szerintem én hagytam ki valamit de nem tudom hogy mit.Ötletek?
Avatar
Categoricus
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. jan. 24., hétf. 14:57
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Categoricus »

Üdv mindenkinek! Életemben először tegnap játszottam a Morrowinddel. Egy lélegzetre telepítettem a Morrowind alapjátékot, a Construction Setet, a Tribunal és Bloodmoon kiegészítőket, azután a magyarítást minden választható kellékkel, ugyanezen telepítőn keresztül frissítettem a Morrowind alkalmazást 1.6.0.1820-ra. Beillesztettem az MGE 3.8.0 és MWSE 0.9.4 kiegészítőket.

Mindezek ellenére a játék közben nem tudom megfordítani az Y-tengelyt - nem számít, hogy engedélyezett-e a beállítások között. Szeretném a hősömet a képes feléről is látni, ha már fejet kellett neki választanom. Tudni szeretném még, hogy hol tudom a kameraforgatáshoz tartozó vezérlőelemet megváltoztatni. Ugyanis csak egérrel működik, és az egér az egyetlen eszköz, ami erre nem való. A folytonos rángatózástól két perc után fáj a fejem, még minimális érzékenységgel is. Meg aztán az egeret nehéz CSAK egy tengelyen mozgatni. Van egy 4 gombos, 3 tengelyes botkormányom, azon viszont a harmadik tengelyt egyelőre nem tudom kihasználni a Morrowinddel.

Köszönöm a segítséget előre is.
Válasz küldése