Nyilvános tesztelés

Minden kérdés a magyarításról
Szerafin
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2021. máj. 15., szomb. 8:39

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Szerafin »

warg írta: 2022. júl. 9., szomb. 16:37 Azt szeretném kérni, hogy egy minimális tiszteletet adjunk már meg egymásnak!
Attól, hogy nem ért valaki egyet egy másik emberrel, az még nem jogosítja fel arra, hogy sértegesse. Most komolyan...

A billentyűzetkiosztásos hibát felírtuk, mi viszont csakis a szövegeket módosítottuk a játékban, ezért ezzel nem tudunk mit kezdeni. (Ezért került az "elutasítva" kategóriába, mert mi nem tudjuk javítani, ezért nem jelölhetjük meg "javítva" címkével.)
Kapcsolatba fogunk lépni a Lariannal, és ha válaszolnak, megkérjük majd őket, hogy nézzék meg, mi okozza.
Az egyetlen, amire gondolni tudok, hogy talán azért történik, mert az angol szövegeket cseréltük magyarra a játékban, mert máshogy nem lehet a fejlesztők segítsége nélkül megoldani. Viszont érdekes, hogy nem mindenkinél történik ez...

Ahogy már írta valaki, a csapatot lehet támogatni, ez viszont nem kötelező. Ha valaki úgy érzi, hogy megérdemeljük, annak nagyon örülünk. És ezúton is köszönjük!
A magyarítás mindenki számára ingyenesen elérhető lesz a tesztelés befejezése után.
A lelkiismeretes tesztelés időigényes és sokkal kevésbé szórakoztató (újra és újra kiszakítja az embert a játék világából), szóval minden tiszteletünk azoké, akik komolyan csinálják.
Hatalmas játékról van szó, simán elmegy 100 óra a végigjátszásával. Ehhez mérten el fog még tartani egy darabig a tesztelés. Köszönjük a türelmet!

Én úgy kalkulálok, hogy nagyjából az őszi nemzeti ünnep környékén fogok a végére érni, ha továbbra is ilyen alaposan csinálom, ahogy most.
Lazarus

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Lazarus »

Szerintem a földi elnevezések mint skót tőr meg stb inkább érdekesek lehet hogy áthozták 1 részből ezeket a hívhatni Easter egg
.ket mert az első részben is volt pár érdekesség egy karakter aki majd állandóan scifi dolgokat mondott meg az egyik barlangban vagy ládában találtam annó egy katanát és az volt a leírása hogy egy távoli hely fegyvere mely japánnak hívnak. Én meg mondtam hogy oké XD egy kis isakai belefér még XD
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Szerafin írta: 2022. júl. 9., szomb. 13:20
Szóltam hozzád?
Igen, napok óta kötözködsz. Még az is lehet, hogy közkívánatra tényleg kiraklak. :)
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: warg »

Lazarus írta: 2022. júl. 9., szomb. 19:14 Szerintem a földi elnevezések mint skót tőr meg stb inkább érdekesek lehet hogy áthozták 1 részből ezeket a hívhatni Easter egg
.ket mert az első részben is volt pár érdekesség egy karakter aki majd állandóan scifi dolgokat mondott meg az egyik barlangban vagy ládában találtam annó egy katanát és az volt a leírása hogy egy távoli hely fegyvere mely japánnak hívnak. Én meg mondtam hogy oké XD egy kis isakai belefér még XD
Igen, erre emlékszem is! A Torment: Tides of Numenéra lehet még tele ilyenekkel, mert az 1 millió évvel a jövőben játszódik, ha jól emlékszem, miután már több újabb civilizáció is felemelkedett és elpusztult. Szóval a mindenféle modern és fura technológia között elvileg befigyel néha 1-1 fura tárgy a mi korunkból, és fogalmuk sincs, hogy mi az ördögre jók. :D
Sajnos 10 óra után kiégtem a sok szövegtől, de valamikor majd újra elkezdem.
Bocs az offért.

Szerafin, köszi az infót, pont arra gondoltam, hogy megkérem szotsakit, hogy a következő körben küldjön ki egy kérdőívet ezzel az egy kérdéssel, hogy ki melyik helyszínen jár a játékban. Csak hogy tudjuk, ki hogy halad.
Ankeeel

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Ankeeel »

Tomaj írta: 2022. júl. 9., szomb. 11:57 Van még rá mód hogy beférjek ebbe a tesztelési csoportba ?
Igen tudom a folyamat már rég elindult , a határidőről meg úgy csúsztam le mint egyszeri hülye gyerek a városi strand csúszdáján.
Ám ha mégis megszánna a közösség eme lehetőséggel ,úgy igaz hitű kockaként vetném bele magam eme feladatba.
Én már :D jó pár napja irtam a posthoz, hogy ha van rá mód. Senki nem reagált helyette itt bébicsőszködnek a retardáltak felett, elszomoritott ez az egész magyar mentalitás, ami itt folyik... bár ne olvastam volna el. Még magyarul se tudnak, de az még hagyján, egye fene, gyorsan gépel, nem erőssége, de hogy a fogalmazási képességeik is egyenlő a 0 -val, k* nagy vicc :D:D:D:D szánalmas... 1 hónapra saccolták, ahogy elnézem ez megint + 1 hónap lesz.
Szerafin
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2021. máj. 15., szomb. 8:39

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Szerafin »

Vik írta: 2022. júl. 9., szomb. 21:42
Szerafin írta: 2022. júl. 9., szomb. 13:20
Szóltam hozzád?
Igen, napok óta kötözködsz. Még az is lehet, hogy közkívánatra tényleg kiraklak. :)
Nyugodtan kirakhatsz. A helyzet az, hogy ti azt hiszitek, hogy tagnak, vagy még inkább moderátornak lenni egy internetes fórumon, az valami. Hogy az egy komoly dolog az életben. Elárulom a titkot: nem az. Ez semmi. Értéktelen dolog. Nem attól leszel valaki az életben, hogy moderátora vagy egy fórumnak, vagy attól, hogy van x ezer hozzászólásod tagként. Alkotni az életben maradandót, olyat, hogy a neved fennmaradjon, hogy az utókor emlékezzen rád, tudást megszerezni, vagy azt átadni, na ezek valamik. Szóval egészen nyugodtan kitilthatsz, ha ettől te nagyobb embernek érzed magadat, ezt az örömet nem akarom én elvenni tőled!
Szerafin
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2021. máj. 15., szomb. 8:39

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Szerafin »

Ankeeel írta: 2022. júl. 10., vas. 12:26
Tomaj írta: 2022. júl. 9., szomb. 11:57 Van még rá mód hogy beférjek ebbe a tesztelési csoportba ?
Igen tudom a folyamat már rég elindult , a határidőről meg úgy csúsztam le mint egyszeri hülye gyerek a városi strand csúszdáján.
Ám ha mégis megszánna a közösség eme lehetőséggel ,úgy igaz hitű kockaként vetném bele magam eme feladatba.
Én már :D jó pár napja irtam a posthoz, hogy ha van rá mód. Senki nem reagált helyette itt bébicsőszködnek a retardáltak felett, elszomoritott ez az egész magyar mentalitás, ami itt folyik... bár ne olvastam volna el. Még magyarul se tudnak, de az még hagyján, egye fene, gyorsan gépel, nem erőssége, de hogy a fogalmazási képességeik is egyenlő a 0 -val, k* nagy vicc :D:D:D:D szánalmas... 1 hónapra saccolták, ahogy elnézem ez megint + 1 hónap lesz.

Ezek szerint akkor nincs rá mód. Bele kell törődni.
mókus

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: mókus »

Valaki tényleg állítsa már le ezt a serafin gyereket mégis kinek hiszi magát.. más helyekről már rég repült volna...
Szerafin
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2021. máj. 15., szomb. 8:39

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Szerafin »

mókus írta: 2022. júl. 10., vas. 18:43 Valaki tényleg állítsa már le ezt a serafin gyereket mégis kinek hiszi magát.. más helyekről már rég repült volna...
Nem hiszem magamat valakinek, hanem tudom. Jöhetsz ide akárhány névvel, akkor is az maradsz, aki vagy. Meg én is az maradok, aki vagyok. És ez nekem nagyon jó. Meg egyébként is, ez a "Valaki állítsa már le" megint ilyen lúzer dolog. Miért nem te állítasz le? Talán azért, mert kevés vagy ehhez (is)?
Hegyiember

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Hegyiember »

Szerintem meg tök igaza van a Szerafinnak. Kicsit unalmasak már itt a fordításért kuncsorgó tinédzserek. De a moderátorok is válaszolhatnának nekik, legalább annyit, hogy nem, ahogy azt az illem megköveteli, ha már mindenki a jómodorról papol.
Hegyiember

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Hegyiember »

Még annyit, ha én Szerafin helyében lennék, és tényleg igaz, hogy ennyit dolgozik a teszteléssel, és még ki is akarják tiltani, feltölteném a helyében a teszt magyarítást valahová, és kész.
Lazarus

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Lazarus »

Egek ez már nem is a tesztelésről szól hanem átment valami groteszk mónika showba :lol: :lol: Azért kíváncsi lennék hogy a monitor végén ülő emberek hány évesek is.
Szerafin
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2021. máj. 15., szomb. 8:39

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Szerafin »

Lazarus írta: 2022. júl. 10., vas. 22:03 Egek ez már nem is a tesztelésről szól hanem átment valami groteszk mónika showba :lol: :lol: Azért kíváncsi lennék hogy a monitor végén ülő emberek hány évesek is.
Negyvenhárom vagyok.
Hegyiember

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Hegyiember »

Lazarus írta: 2022. júl. 10., vas. 22:03 Egek ez már nem is a tesztelésről szól hanem átment valami groteszk mónika showba :lol: :lol: Azért kíváncsi lennék hogy a monitor végén ülő emberek hány évesek is.
Nyugi, ez lesz itt egész nyáron, amíg el nem kezdődik az isi. :(
Micimaci67

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Micimaci67 »

Inkább örülnétek, hogy pörög a fórum. Eddig totál agyhalott volt.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Micimaci67 írta: 2022. júl. 11., hétf. 7:25 Inkább örülnétek, hogy pörög a fórum. Eddig totál agyhalott volt.
Én jól szórakozom. :D
(Van egy bizonyos szintje az ostobaságnak, ami már zavaró, de ez még nem.)
Micimaci67

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Micimaci67 »

Vik írta: 2022. júl. 11., hétf. 8:36
Micimaci67 írta: 2022. júl. 11., hétf. 7:25 Inkább örülnétek, hogy pörög a fórum. Eddig totál agyhalott volt.
Én jól szórakozom. :D
(Van egy bizonyos szintje az ostobaságnak, ami már zavaró, de ez még nem.)
Egyetértek, csak kontra. Mert ha fele igaz, amit Szefarin írt, akkor neki adok igazat. Azért ne feledjük, hogy nem ti tesztek szívességet azoknak, akik segítenek lektorálni. Teljesen fonák lett ez az ország. Ezért tart itt.
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: warg »

Ankeeel írta: 2022. júl. 10., vas. 12:26
Tomaj írta: 2022. júl. 9., szomb. 11:57 Van még rá mód hogy beférjek ebbe a tesztelési csoportba ?
Igen tudom a folyamat már rég elindult , a határidőről meg úgy csúsztam le mint egyszeri hülye gyerek a városi strand csúszdáján.
Ám ha mégis megszánna a közösség eme lehetőséggel ,úgy igaz hitű kockaként vetném bele magam eme feladatba.
Én már :D jó pár napja irtam a posthoz, hogy ha van rá mód. Senki nem reagált helyette itt bébicsőszködnek a retardáltak felett, elszomoritott ez az egész magyar mentalitás, ami itt folyik... bár ne olvastam volna el. Még magyarul se tudnak, de az még hagyján, egye fene, gyorsan gépel, nem erőssége, de hogy a fogalmazási képességeik is egyenlő a 0 -val, k* nagy vicc :D:D:D:D szánalmas... 1 hónapra saccolták, ahogy elnézem ez megint + 1 hónap lesz.
Sajnos nem lehet utólag csatlakozni a teszteléshez.
Nem tudom, honnan jön ez az egy hónap. A jelentkezési határidő volt annyi, nem a tesztelés időtartama.
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: warg »

Oké, elegem van. Minden hozzászólást részben vagy teljesen törlök, amiben valaki másokat sérteget.
Ankeeel

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Ankeeel »

Vik
05-07-2022
Ettől még nyugodtan jelentkezhetsz tesztelőnek. Korábbi magyarításainkból kiindulva minimum 1 hónapot lehet számolni teszt időszaknak.

Üzenetéből indultam ki..., csak kiváncsiskodom ^^

Köszönöm
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: warg »

Ankeeel írta: 2022. júl. 11., hétf. 22:22 Vik
05-07-2022
Ettől még nyugodtan jelentkezhetsz tesztelőnek. Korábbi magyarításainkból kiindulva minimum 1 hónapot lehet számolni teszt időszaknak.

Üzenetéből indultam ki..., csak kiváncsiskodom ^^

Köszönöm
A "minimum" szón van a hangsúly. :)

@Mindenki: melyik régióban jártok most és hány órát játszottatok eddig? Egyedül vagy többen?
Szerafin
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2021. máj. 15., szomb. 8:39

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Szerafin »

warg írta: 2022. júl. 11., hétf. 22:44
Ankeeel írta: 2022. júl. 11., hétf. 22:22 Vik
05-07-2022
Ettől még nyugodtan jelentkezhetsz tesztelőnek. Korábbi magyarításainkból kiindulva minimum 1 hónapot lehet számolni teszt időszaknak.

Üzenetéből indultam ki..., csak kiváncsiskodom ^^

Köszönöm
A "minimum" szón van a hangsúly. :)

@Mindenki: melyik régióban jártok most és hány órát játszottatok eddig? Egyedül vagy többen?

Tizenegyes szintű vagyok, 50 óra játékkal, és még mindig Reapers' Coaston vagyok csak. De ahogy írtam is, én tényleg elolvasok mindent, nem ugrom át a párbeszédeket, hanem végighallgatom a szinkront, akkor is, ha már elolvastam magyarul, amit mond a szereplő. Közben olvasom a magyar szöveget, meg-meg állok szótárazni, Wikizni, Youtubeozni. Én azt gondolom, hogy a 150 óra, amit a How Long To Beat ír, nekem meg lesz. Június 11-én telepítettem. Sajnos a legtöbb ilyen játék a végére menthetetlenül belassul, ezért írtam azt is, hogy úgy számolom az október 23-i nemzeti ünnepre fogok végezni.
mókus

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: mókus »

Szerafin írta: 2022. júl. 12., kedd 15:01
warg írta: 2022. júl. 11., hétf. 22:44

A "minimum" szón van a hangsúly. :)

@Mindenki: melyik régióban jártok most és hány órát játszottatok eddig? Egyedül vagy többen?

Tizenegyes szintű vagyok, 50 óra játékkal, és még mindig Reapers' Coaston vagyok csak. De ahogy írtam is, én tényleg elolvasok mindent, nem ugrom át a párbeszédeket, hanem végighallgatom a szinkront, akkor is, ha már elolvastam magyarul, amit mond a szereplő. Közben olvasom a magyar szöveget, meg-meg állok szótárazni, Wikizni, Youtubeozni. Én azt gondolom, hogy a 150 óra, amit a How Long To Beat ír, nekem meg lesz. Június 11-én telepítettem. Sajnos a legtöbb ilyen játék a végére menthetetlenül belassul, ezért írtam azt is, hogy úgy számolom az október 23-i nemzeti ünnepre fogok végezni.
Még jó hogy nem csak rajtad múlik mert akkor jövőre is itt ülhetünk egyébként mi lett lazarussal miért nem reagál valamit amit írtam tegnap ki lett bannolva?
Tomaj
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022. júl. 9., szomb. 11:47

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Tomaj »

warg írta: 2022. júl. 11., hétf. 17:44
Ankeeel írta: 2022. júl. 10., vas. 12:26

Én már :D jó pár napja irtam a posthoz, hogy ha van rá mód. Senki nem reagált helyette itt bébicsőszködnek a retardáltak felett, elszomoritott ez az egész magyar mentalitás, ami itt folyik... bár ne olvastam volna el. Még magyarul se tudnak, de az még hagyján, egye fene, gyorsan gépel, nem erőssége, de hogy a fogalmazási képességeik is egyenlő a 0 -val, k* nagy vicc :D:D:D:D szánalmas... 1 hónapra saccolták, ahogy elnézem ez megint + 1 hónap lesz.
Sajnos nem lehet utólag csatlakozni a teszteléshez.
Nem tudom, honnan jön ez az egy hónap. A jelentkezési határidő volt annyi, nem a tesztelés időtartama.
Köszönöm !
Szerafin
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2021. máj. 15., szomb. 8:39

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Szerafin »

mókus írta: 2022. júl. 12., kedd 18:32
Szerafin írta: 2022. júl. 12., kedd 15:01


Tizenegyes szintű vagyok, 50 óra játékkal, és még mindig Reapers' Coaston vagyok csak. De ahogy írtam is, én tényleg elolvasok mindent, nem ugrom át a párbeszédeket, hanem végighallgatom a szinkront, akkor is, ha már elolvastam magyarul, amit mond a szereplő. Közben olvasom a magyar szöveget, meg-meg állok szótárazni, Wikizni, Youtubeozni. Én azt gondolom, hogy a 150 óra, amit a How Long To Beat ír, nekem meg lesz. Június 11-én telepítettem. Sajnos a legtöbb ilyen játék a végére menthetetlenül belassul, ezért írtam azt is, hogy úgy számolom az október 23-i nemzeti ünnepre fogok végezni.
Még jó hogy nem csak rajtad múlik mert akkor jövőre is itt ülhetünk egyébként mi lett lazarussal miért nem reagál valamit amit írtam tegnap ki lett bannolva?
Ez egy ilyen játék, hosszú és olvasós. Ez a lényege. Ha hack 'n' slasht akarsz játszani, akkor játszd a Diablo III-at. Egyébként meg azt gondolom, hogy októbernél hamarabb magyarításban reménykedni felesleges. Mert jó munkához idő kell. Nem tudtad?
s_Zozoka

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: s_Zozoka »

warg írta: 2022. júl. 11., hétf. 22:44
Ankeeel írta: 2022. júl. 11., hétf. 22:22 Vik
05-07-2022
Ettől még nyugodtan jelentkezhetsz tesztelőnek. Korábbi magyarításainkból kiindulva minimum 1 hónapot lehet számolni teszt időszaknak.

Üzenetéből indultam ki..., csak kiváncsiskodom ^^

Köszönöm
A "minimum" szón van a hangsúly. :)

@Mindenki: melyik régióban jártok most és hány órát játszottatok eddig? Egyedül vagy többen?
Kaszás part eleje, kb. 55 óra. Egyedül.
Lazarus

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Lazarus »

mókus írta: 2022. júl. 12., kedd 18:32
Szerafin írta: 2022. júl. 12., kedd 15:01


Tizenegyes szintű vagyok, 50 óra játékkal, és még mindig Reapers' Coaston vagyok csak. De ahogy írtam is, én tényleg elolvasok mindent, nem ugrom át a párbeszédeket, hanem végighallgatom a szinkront, akkor is, ha már elolvastam magyarul, amit mond a szereplő. Közben olvasom a magyar szöveget, meg-meg állok szótárazni, Wikizni, Youtubeozni. Én azt gondolom, hogy a 150 óra, amit a How Long To Beat ír, nekem meg lesz. Június 11-én telepítettem. Sajnos a legtöbb ilyen játék a végére menthetetlenül belassul, ezért írtam azt is, hogy úgy számolom az október 23-i nemzeti ünnepre fogok végezni.
Még jó hogy nem csak rajtad múlik mert akkor jövőre is itt ülhetünk egyébként mi lett lazarussal miért nem reagál valamit amit írtam tegnap ki lett bannolva?
Miért kaptam volna bant? Attól hogy nem mindig írok vagy válaszolok nem tiltottak ki XD amúgy is van más dolgom is a munka mellett mint sem itt legyek neked 0-24 ha azt hiszed. A másik nem láttok semmit hogy mit írtál volna. Viszont a kérdésre jelenleg nem nagyon leszek itten aktív mert elvagyok mélyülve munkába meg az elder ring -ben XD
H.Adam

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: H.Adam »

warg írta: 2022. júl. 11., hétf. 22:44
@Mindenki: melyik régióban jártok most és hány órát játszottatok eddig? Egyedül vagy többen?
Kaszás-part eleje, ~47 óra, egyedül.
SirPeadar
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022. máj. 7., szomb. 14:52

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: SirPeadar »

Sziasztok!
7. szint, A nyílt tenger, 39 óra alatt.

Igyekszem mindent is elolvasni, mire odaérek,már javítva :D De azért igyekszem :)
Szép napot!
Venom

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Venom »

12 óra eddig.
Második fejezetet kezdtem most.
Annyit kérdeznék, hogy amik javítva/leadva lettek hibák, hol lehet megnézni őket?
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: warg »

Venom írta: 2022. júl. 20., szer. 22:41 12 óra eddig.
Második fejezetet kezdtem most.
Annyit kérdeznék, hogy amik javítva/leadva lettek hibák, hol lehet megnézni őket?
A hibajelentőben be kell állítanod az ID számodat, amit az e-mailben kaptál. Utána látni fogod a linket "Az eddig bejelentett hibáid" névvel.
Csak azokat a hibákat fogod látni, amiket az ID szám beállítása után küldtél be.
putyin a király

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: putyin a király »

Üdv mikorra várható a játszható magyarítás?
Meszes

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Meszes »

Sziasztok, nagyjából mikorra várható a magyarítás kiadása?
Köszönöm előre a válaszotokat.
Türelmetlen Tivadar

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Türelmetlen Tivadar »

Én úgy tudom, hogy legkorábban február 30-án, esetleg február 31-én várható a magyarítás kiadása.
Szerafin
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2021. máj. 15., szomb. 8:39

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Szerafin »

Na, fórumtársak, én akkor ma egész nap játszani fogok, ha már nincs olyan rohadt hőség, hogy haladjon a tesztelés! Melegben koncentrálni sem tudtam nagyon. Legyetek türelmesek, a fiúk dolgoznak a magyarításon, hogy minél jobb minőségben kerüljön ki. Három-négy hónap, és biztosan kész lesz! Lélekben meg azokkal leszek, miközben játszom, akiknek erre most még nincs lehetősége.
putyin a király

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: putyin a király »

Szerafin írta: 2022. júl. 24., vas. 8:32 Na, fórumtársak, én akkor ma egész nap játszani fogok, ha már nincs olyan rohadt hőség, hogy haladjon a tesztelés! Melegben koncentrálni sem tudtam nagyon. Legyetek türelmesek, a fiúk dolgoznak a magyarításon, hogy minél jobb minőségben kerüljön ki. Három-négy hónap, és biztosan kész lesz! Lélekben meg azokkal leszek, miközben játszom, akiknek erre most még nincs lehetősége.
Ok kösz csak ennyit akartam tudni
Szerafin
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2021. máj. 15., szomb. 8:39

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Szerafin »

putyin a király írta: 2022. júl. 24., vas. 10:47
Szerafin írta: 2022. júl. 24., vas. 8:32 Na, fórumtársak, én akkor ma egész nap játszani fogok, ha már nincs olyan rohadt hőség, hogy haladjon a tesztelés! Melegben koncentrálni sem tudtam nagyon. Legyetek türelmesek, a fiúk dolgoznak a magyarításon, hogy minél jobb minőségben kerüljön ki. Három-négy hónap, és biztosan kész lesz! Lélekben meg azokkal leszek, miközben játszom, akiknek erre most még nincs lehetősége.
Ok kösz csak ennyit akartam tudni
Ez nem hivatalos! Csak kalkulálok. A valóst warg tudja megírni, ő a legkompetensebb mindenki közül, érti is a dolgát.
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: warg »

Sziasztok! Nem tudom egészen pontosan, mert nem én döntöm el, de ha jól értettem, akkor max. 1 hónap múlva szeretnénk kiadni.
Ha utána még sok hiba érkezik, akkor év végén talán egy frissítés is lesz.
s_Zozoka

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: s_Zozoka »

Sziasztok!
Hibára, furcsaságra? hívnám fel a figyelmet.
A halfeldolgozó alagsorában egy asztalon találtam ezt a, kinézete ellenére varázstekercset, ami nincs a mágikus dolgoknál és mégis lehet vele varázsolni. A szövege pedig nem varázstekercsre utal, hanem egy utasításra.

Kép

Kép
s_Zozoka

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: s_Zozoka »

Üdv!
Még mindig a halfeldolgozóban vagyunk.
Nagyon furcsa olvasni ezt a részt.
Kép

Akár Pressley-vel beszélünk
Kép

Akár Bayton Barnes-l
Bayton Barnes párbeszédénél ha jól halottam "man in a house"-t mond, tehát "egy férfi egy házban".
Kép

Vagy a hivatalos dokumentációt
Kép

Furcsán rakja össze a játék az infót és nem is változik, akár megtaláltuk a Fekete Ház infót akár nem.
Az sem megoldás, hogy beszélünk Bayton Barnes-l és ahogy frissül a Krónikákban a fejezet az legyen benne, hogy a Fekete színű házról van szó.
Én Pressley-l beszéltem először és csodálkoztam a "férfi a házban" infón.
A dokumentáció adja a legtöbb infót.
Javaslatom:
Bayton Barnes beszélgetésénél "egy férfi egy házban-t" vegyük ki a mondat végéről és így hangzana "nem túl meglepő módon. Egy házban élő férfi vásárolja meg az összes... bla bla bla.
Krónikai szövegben. "egy rejtélyes arxi férfi vásárolja... bla bla bla.
Magoold

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Magoold »

Elnézést, de én abba hagytam a magyarítás tesztelését. Mivel most nincs időm játszani. Nagyon sajnálom hogy nem tudtam segíteni a dologban. Megvárom a teljes verziót, aztán majd valamikor télen amikor több időm lesz, akkor elkezdem újra a játékot. Köszönöm a tesztelés lehetőségét, kár hogy nem tudtam élni vele és nem tudtam hozzájárulni egy hibátlan magyarosítás kiadásához.

További sok sikert a munkátokhoz.

Üdv. Magoold
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: warg »

Nem gond, elofordul, hogy mas dolgok jonnek kozbe. Koszi, hogy szoltal!
Isti

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Isti »

Itt látom, hogy 2-3 tag kiesett már a telepítésnél. Nem lehet besegíteni? Én speciel az a fajta vagyok, aki minden bokorba benéz és minden storyt végig olvas. Talán így átfogóbb hibafogó lehetek :D :roll:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Isti írta: 2022. aug. 1., hétf. 23:03 Itt látom, hogy 2-3 tag kiesett már a telepítésnél. Nem lehet besegíteni? Én speciel az a fajta vagyok, aki minden bokorba benéz és minden storyt végig olvas. Talán így átfogóbb hibafogó lehetek :D :roll:
Nem tudom, hogy így a tesztelés vége felé van-e még értelme.
Vendég

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Meddig tart a tesztelés?
29 óra alatt sikerült elhagyni a szigetet :D
Nem 1xerű azért minden kis set cuccot összeszedni, minden állattal dumcsizni :D
Atibi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2022. aug. 4., csüt. 11:48

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Atibi »

Sziasztok! Nos, eljutottam a halálterembe. 32 kar van, különféle erényekkel. Az a baj, hogy az Arhu által említett "tudás" szó nem rakható össze. Végighuzigáltam a karokat. Úgy vettem észre, hogy a következő karok a jók: IGAZSÁGOSSÁG; EMPÁTIA; REND; TEKINTÉLY (ebből van három, északon, a kinyíló kaputól dél-keletre); BÖLCSESSÉG. Az a javaslatom, hogy ne foglalkozzatok a pontos fordítással. Ezt az öt kart nevezzétek el (pl.: Tekintély, Uralom, Dicsőségesség, Állhatatosság, Sikeresség) a többinek akármilyen nevet adhattok (Csak ne ezekkel a kezdőbetűkkel). Így megoldható lesz a feladat. Nem tudom, hogy technikailag megoldható-e. További jó munkát kívánok.
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: warg »

Atibi írta: 2022. aug. 4., csüt. 12:10 Sziasztok! Nos, eljutottam a halálterembe. 32 kar van, különféle erényekkel. Az a baj, hogy az Arhu által említett "tudás" szó nem rakható össze. Végighuzigáltam a karokat. Úgy vettem észre, hogy a következő karok a jók: IGAZSÁGOSSÁG; EMPÁTIA; REND; TEKINTÉLY (ebből van három, északon, a kinyíló kaputól dél-keletre); BÖLCSESSÉG. Az a javaslatom, hogy ne foglalkozzatok a pontos fordítással. Ezt az öt kart nevezzétek el (pl.: Tekintély, Uralom, Dicsőségesség, Állhatatosság, Sikeresség) a többinek akármilyen nevet adhattok (Csak ne ezekkel a kezdőbetűkkel). Így megoldható lesz a feladat. Nem tudom, hogy technikailag megoldható-e. További jó munkát kívánok.
Koszi, mar javitottuk. Ha nem jutsz tovabb, irj ram privatban, es segitek.
Atibi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2022. aug. 4., csüt. 11:48

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Atibi »

warg írta: 2022. aug. 4., csüt. 22:48
Atibi írta: 2022. aug. 4., csüt. 12:10 Sziasztok! Nos, eljutottam a halálterembe. 32 kar van, különféle erényekkel. Az a baj, hogy az Arhu által említett "tudás" szó nem rakható össze. Végighuzigáltam a karokat. Úgy vettem észre, hogy a következő karok a jók: IGAZSÁGOSSÁG; EMPÁTIA; REND; TEKINTÉLY (ebből van három, északon, a kinyíló kaputól dél-keletre); BÖLCSESSÉG. Az a javaslatom, hogy ne foglalkozzatok a pontos fordítással. Ezt az öt kart nevezzétek el (pl.: Tekintély, Uralom, Dicsőségesség, Állhatatosság, Sikeresség) a többinek akármilyen nevet adhattok (Csak ne ezekkel a kezdőbetűkkel). Így megoldható lesz a feladat. Nem tudom, hogy technikailag megoldható-e. További jó munkát kívánok.
Koszi, mar javitottuk. Ha nem jutsz tovabb, irj ram privatban, es segitek.
Köszi! Továbbjutottam. Sőt, most fejeztem be. Ugrok neki mégegyszer. Nagyon köszönöm a munkátokat. Remek.
H.Adam

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: H.Adam »

Kivételesen inkább képpel küldöm a hibát, mivel elég nehezen beazonosítható. Mivel az ürességgel érintett szarvas szövegét ismétlik az elbűvölt szarvasok, ezért a "Most..." és "Rögtön."
kifejezéseket egységesíteni kell. Angolul a "now" hangzott el.

Kép
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Köszi, javítva.
Válasz küldése