HELP Nincs mentés mappa

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
Dani658
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021. jan. 4., hétf. 12:16

HELP Nincs mentés mappa

Hozzászólás Szerző: Dani658 »

Morrowind DVD GOTY Edition
Ha nincs fent a magyarítás akkor a "Save" nevű mappa megjelenik a Morrowind fő mappájában, ezáltal el tudom menteni egy másik helyre a mentésemet ha valami történne.
De ha fent van a magyarítás akkor a "Save" nevű mappa NEM jelenik meg. Több helyen is néztem Dokumentumban, ProgramFilesban, %appdata%ban is sehol sem találom.
Valakinek van valami ötletje? Előre is köszi!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: HELP Nincs mentés mappa

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dani658 írta: 2021. jan. 4., hétf. 12:50 Morrowind DVD GOTY Edition
Ha nincs fent a magyarítás akkor a "Save" nevű mappa megjelenik a Morrowind fő mappájában, ezáltal el tudom menteni egy másik helyre a mentésemet ha valami történne.
De ha fent van a magyarítás akkor a "Save" nevű mappa NEM jelenik meg. Több helyen is néztem Dokumentumban, ProgramFilesban, %appdata%ban is sehol sem találom.
Valakinek van valami ötletje? Előre is köszi!
Hát ez nagyon érdekes. A magyarításban van egy mentés átalakító program, amivel az angol játékban készült mentéseket hozzá lehet igazítani a magyarításhoz, de egyébként nem nyúl hozzá a mentésekhez, főleg nem törli az Saves mappát. Úgyhogy fogalmam sincs, miért nincs ott nálad, ahol lennie kell (Morrowind\Saves).
Válasz küldése