Skyrim magyarítás letöltés hiba

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
extazyo
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020. okt. 17., szomb. 22:14

Skyrim magyarítás letöltés hiba

Hozzászólás Szerző: extazyo »

Rá kattintok a letöltéseknél a skyrim pc-s verzióra és nem történik semmi, nem lehet letölteni. Ez csak nálam vagy másnál is?
Az xbox-osat és a ps-eset engedi.
MarKex

Re: Skyrim magyarítás letöltés hiba

Hozzászólás Szerző: MarKex »

extazyo írta: 2020. okt. 17., szomb. 22:17 Rá kattintok a letöltéseknél a skyrim pc-s verzióra és nem történik semmi, nem lehet letölteni. Ez csak nálam vagy másnál is?
Az xbox-osat és a ps-eset engedi.
Szia, próbáld meg, hogy ki vannak szedve a bővítmények, jobb klikkel új ablakban már menni fog
Beus

Re: Skyrim magyarítás letöltés hiba

Hozzászólás Szerző: Beus »

Sziasztok! Részemről ugyanez a hiba, hiába kattintok a letöltésre, nem történik semmi. Kivettem a bővítményeket, de úgy sem működött. Tudna valaki segíteni?
csangabo

Re: Skyrim magyarítás letöltés hiba

Hozzászólás Szerző: csangabo »

Üdv!
Próbáld meg okostelefonra letölteni és onnan átmásolni. Nekem ez megoldotta a problémát.
Zeddyon
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017. okt. 13., pén. 14:30

Re: Skyrim magyarítás letöltés hiba

Hozzászólás Szerző: Zeddyon »

Sziasztok a pc-s magyarításra kattintva ezt az üzenetet kapom:

Forbidden
You don't have permission to access /~szotsaki/MorroHun - Skyrim.exe on this server.
Apache/2.4.10 (Debian) Server at home.sch.bme.hu Port 80
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Skyrim magyarítás letöltés hiba

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zeddyon írta: 2021. nov. 10., szer. 12:33 Sziasztok a pc-s magyarításra kattintva ezt az üzenetet kapom:

Forbidden
You don't have permission to access /~szotsaki/MorroHun - Skyrim.exe on this server.
Apache/2.4.10 (Debian) Server at home.sch.bme.hu Port 80
Nálam is ez van. Amíg nem rendeződik a dolog, javaslom a Skyrim magyarítást a Nexusmodsról, vagy a Skyrim SE magyarítást a Nexusmodsról.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Skyrim magyarítás letöltés hiba

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Köszönöm szépen a jelentést; újra működik a letöltés! Jeleztem is a hibát a szolgáltatónak, aki tárolja ezeket a fájlokat.

Ezen kívül, ha már arra jártam, javítottam az Oblivion és a Morrowind Xbox verziójának Magyarítások Portálra linkelését, illetve a Pillars of Eternity két magyarításverziójának a letöltését is.
Zeddyon
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017. okt. 13., pén. 14:30

Re: Skyrim magyarítás letöltés hiba

Hozzászólás Szerző: Zeddyon »

Valóban a Nexus jó megoldás lehetett volna... Erre nem is gondoltam, mindenesetre tegnap pont nem volt áram amikor itthon voltam így ma már innen töltöttem le.
Azért köszönöm szépen a tippet és a már működő letöltést is!
Válasz küldése