Fordítás

Minden kérdés a magyarításról
Mr_Twister
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022. ápr. 30., szomb. 12:42

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Mr_Twister »

warg írta: 2022. ápr. 28., csüt. 12:24 Hamarosan lehet jelentkezni a nyilvános tesztelésre. Figyeljétek a híreket. :)
Ez de jó hír! :o :) Várom! Köszi az áldozatos munkátokat! ;)
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: warg »

Köszönjük a támogató szavakat! :)
Közben meg is nyílt a jelentkezés a tesztelésre.
VincentHUN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: VincentHUN »

Na ahogy én játszok nyomom a ALT-gombot és felfedezek mindent mindenkivel beszélek és gyártom a mentéseket remélem kapok majd ímélt :)
Atti

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Atti »

Szia! Már irtózatosan várjuk(értsd, minden nap ránézek az oldalra és a hozzászólásokra). Mind a ketten jelentkeztünk tesztelőnek és érdeklődnék mikor tervezitek megindítani az emaileket :) mi kb másfél hét múlva talizunk és akkor állnánk neki a barátommal :)
VajÁk

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: VajÁk »

Sziasztok,

lehet már tudni valamit hogy mikor külditek ki a jelentkezőknek? Már 3 hét eltelt mióta megnyílt a jelentkezés és hát ez nem könnyítette meg a várakozást :D

Köszi
Szerafinn

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Szerafinn »

Steamen most 18 euró a játék, május 30-ig. Kétszer is lemaradtam akcióról, ezért most meg is vettem.
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: warg »

Nyitottam egy új témát a teszteléshez, ott lehet folytatni hozzá kapcsolódó beszélgetést. :)
Atibi
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2022. aug. 4., csüt. 11:48

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Atibi »

Sziasztok! Nos, eljutottam a halálterembe. 32 kar van, különféle erényekkel. Az a baj, hogy az Arhu által említett "tudás" szó nem rakható össze. Végighuzigáltam a karokat. Úgy vettem észre, hogy a következő karok a jók: IGAZSÁGOSSÁG; EMPÁTIA; REND; TEKINTÉLY (ebből van három, északon, a kinyíló kaputól dél-keletre); BÖLCSESSÉG. Az a javaslatom, hogy ne foglalkozzatok a pontos fordítással. Ezt az öt kart nevezzétek el (pl.: Tekintély, Uralom, Dicsőségesség, Állhatatosság, Sikeresség) a többinek akármilyen nevet adhattok (Csak ne ezekkel a kezdőbetűkkel). Így megoldható lesz a feladat. Nem tudom, hogy technikailag megoldható-e. További jó munkát kívánok.
szat

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: szat »

Elképesztő, mennyi munkátok van ebben a fordítás, gratulálok az elhivatottságotokhoz!
Ahogy nézem a hiba bejelentős magyarított képkivágasokat a másik topicban, nagyon várom már a kész fordítást.
Jól tettétek, hogy most sem adtatok ki félkész munkát a kezetekből, várjon csak mindenki türelmesen!
Csak így tovább, köszönjük az áldozatos munkát!
Válasz küldése