Császári Könyvtár hiba

Ha valami gond van az egyik oldallal, nem megy a regisztráció vagy a bejelentkezés, itt nézz körül.
olvaso

Re: Access Denied, 403-as hibák

Hozzászólás Szerző: olvaso »

Üdv!

Biztosan nem jó témakörben kérdezem, de pár hónapja nem tudom olvasni a császári könyvtár köteteit. A főoldalon az ajánlókat még igen, de ahogy rákattintok és tovább küld a könyvtárba, már csak egy egysoros krixkrax jelenik meg. Antik gépem van xp-vel, lehet ez a gond?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Access Denied, 403-as hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

olvaso írta: 2019. szept. 17., kedd 8:59 Üdv!

Biztosan nem jó témakörben kérdezem, de pár hónapja nem tudom olvasni a császári könyvtár köteteit. A főoldalon az ajánlókat még igen, de ahogy rákattintok és tovább küld a könyvtárba, már csak egy egysoros krixkrax jelenik meg. Antik gépem van xp-vel, lehet ez a gond?
Jó helyen kérdezed. Úgy tűnik, az oldalt működtető rendszer valamelyik frissítése elrontotta a Császári Könyvtárat. Máris jelzem a problémát az illetékes felé.
Avatar
Rajczi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. szept. 27., pén. 20:33

Császári Könyvtár.

Hozzászólás Szerző: Rajczi »

Sziasztok.

Nem működik a császári könyvtár.
Remélem mi hamarabb elérhető lesz.
Nagyon szeretem olvasni.

Köszönettel Rajczi.
maximiliem
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. nov. 17., szomb. 14:43

Re: Szerver frissítés

Hozzászólás Szerző: maximiliem »

Sziasztok. Nálam nem jelenik meg a komplett Császári könyvtár.
laikuss

Re: HTTPS

Hozzászólás Szerző: laikuss »

Sziasztok.

A császári könyvtár könyveit már én is szeretném elolvasni.
Nem tudom mekkora munka a hiba elhárítása, de meglehetne oldani, hogy többekkel együtt újra hozzáférhetnénk?

Előre is megköszönöm!
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Császári Könyvtár hiba

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Elnézést a késlekedésért; próbáltam megkeresni a hiba okát, de sajnos elég nehezen adta magát.

Nemrég megjelent az Elder Scrolls Lapok alatt futó MediaWiki legújabb változata, így frissítettem rá. Ehhez frissíteni kellett az alatta szolgáló PHP-t is, de sajnos ez a MediaWiki frissítés sem javította ki a a Császári Könyvtár általatok is említett hibáját.

Ezért elkezdtem debuggolni, és jó pár órányi hibakeresés után sikerült meglelni a problémát (aminek megoldásának leírását l. a T229098 hibajegyben), így mostantól újra működik a Császári Könyvtár! Köszönöm szépen a türelmet és elnézést a kiesésért!

Emellett azért, hogy megmaradjon a Császári Könyvtár hírek rovata (amit Brenda szerkesztett egy ideig), sok javítást végeztem az azt kiszolgáló, sajnos már nem fejlesztett beépülőn. Egészen pontosan öt javítást küldtem a karbantartónak, így most még egy ideig tovább tud szolgálni ez a beépülő. Sajnos a híreinek a címei valamiért eltűntek, ha lesz egy kis időm, igyekszem javítani ezt is.

Ha ezen kívül észleltek bármi problémát az Elder Scrolls Lapokon vagy a Császári Könyvtárban, írjatok nyugodtan!
Válasz küldése