Segítség

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
Uwel

Segítség

Hozzászólás Szerző: Uwel »

Hali!
Én most kezdtem el játszani a morrowinddel és lenne 1-2 dolog ami nem világos.
Jó lenne, ha tudnátok segíteni abban hogy pl hol lehet megnyitni a naplót, illetve mi az a konzol ami megjelenik ha megnyomom a 0-ás gombot.
Köszi előre is.
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Naplót a J gomb megnyomásával tudod megnézni. Ezt, és minden egyéb irányítási dolgot egyébként a karaktergenerálás során el is mesélték, vagy ha nem figyeltél, megnézheted a Beállítások --> Irányítás fül alatt (indításkor, a Betöltés gomb alatt).
A konzollal kezdő játékosként ne foglalkozz, jó esetben semmi dolgod nem lesz vele.
Uwel

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Uwel »

Köszi Brenda!

Annyi kérdésem lenne még, hogy a képességeket mint például a settenkedés, hogyan lehet fejleszteni, illetve hogyan lehet használni.
Fejleszteni gondolom aranyért lehet.
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Fejleszteni lehet kiképzőknél pénzért, de attól is fejlődik az adott képzettség, ha használod. Pl. hosszúpenge képzettség, ha vívsz valakivel, vagy oltalmazás képzettség, ha gyógyító varázslatokat használsz. Settenkedni a Ctrl nyomva tartásával lehet - persze csak akkor van értelme, ha van valaki a közelben, aki elől bújkálni tudsz. Sikeres settenkedésnél megjelenik egy kis ikon a bal alsó sarokban, ilyenkor tudsz észrevétlenül elemelni tárgyakat (polcról, zsebből, stb.) Alacsony szinten persze kicsi az esély a sikerre, mint minden más képzettségnél is.

A játékhoz mellékeltünk egy magyar nyelvű kézikönyvet is, abban megtalálhatsz szinte minden praktikus tudnivalót és hasznos tippet a kezdéshez (Morrowind mappa Végigjátszás könyvtár - különösen ajánlom a Tippek, trükkök 71. oldaltól kezdődő részét.)
Kellemes kalandozást!
Krueger

Plugin hiba

Hozzászólás Szerző: Krueger »

Sziasztok!

Az lenne a problémám,hogy betölt a játék, és hiba üzenetet ír ki.
Sztem mindent normálisan feltöltöttem,mit tudok ez ellen tenni? Ha kikapcsolom a pluginokat ,akkor nincs hibaüzi.

"One or more plugins could not find the correct versions of the master files they depend on. Errors may occur during load or game play."

Értem, hogy vmi verzió problémája van,de nem tudom hogy kell javítani.

Előre is köszi!
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Plugin hiba

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Két kérdés: Telepítetted-e a kiegészítőket? Tettél-e fel más plugint, mint ami alapból volt mellékelve a magyarításhoz?
Valószínűleg csak egy plugin miatt van a hibaüzenet, próbáld kiszűrni melyik az. Egyébként könnyen lehet, hogy hibaüzenet mellett is vidáman működik a játék (pl. nálam is ez a helyzet).
Demophoon

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Demophoon »

Hell
azt szeretném megkérdezni hogy a magyarítással települ a tribunal meg a bloodmoor is?
Tecumsech
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:18

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Tecumsech »

Nem találtam alkalmasabb helyet, így ide írom. Tényleg lehetne egy a játékban felmerülő kérdésekkel, küldetésekkel, kegytárgyak lelőhelyével stb. foglalkozó topic is . :)

Ahnassi küldetéseinél ott tartok, hogy ideadta a háza kulcsát, és ott beszéljünk tovább.
Bementem a házába, beszéltem vele, majd azt a küldetést adta, hogy szerezzek neki aranykanet, és kódavirágot. Megszereztem mindkettőt, de ha visszemegyek a házába, akkor nem találom ott, és Pelgiald-ban sem sehol, a naplóban sincs semmi utalás rá, hogy elment volna valahová...

Valakinek tipp?
Lüke2135
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008. feb. 9., szomb. 11:47
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Plugin hiba

Hozzászólás Szerző: Lüke2135 »

Krueger írta:Sziasztok!

Az lenne a problémám,hogy betölt a játék, és hiba üzenetet ír ki.
Sztem mindent normálisan feltöltöttem,mit tudok ez ellen tenni? Ha kikapcsolom a pluginokat ,akkor nincs hibaüzi.

"One or more plugins could not find the correct versions of the master files they depend on. Errors may occur during load or game play."

Értem, hogy vmi verzió problémája van,de nem tudom hogy kell javítani.

Előre is köszi!
Ha nagyon zavar ez a jelentéktelen hibaüzenet, akkor töltsd be a kérdéses módosítást a világszerkesztőbe, mentsd el, és máris megszűnik a hiba.
Tecumsech
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:18

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Tecumsech »

Itt folytatom az előző hozzászólásom, a warning fájlban ezeket a sorokat találtam a végén:

Hib¬k adĄdtak quiksave.ess bet‡lt«sekor.
Required file 'MorroHun Team.esp' has been altered since this file was saved.
Could not find Interior Cell 'Labirintus, 2. szint' during SaveGame load.
Hib¬k adĄdtak autosave.ess bet‡lt«sekor.
Texture "Textures\_land_default.tga" count 3.
Texture "Textures\TX_B_N_Khajiit_F_T.dds" count 2.


Elképzelhető, hogy ezért nem találom Ahnassit sehol? Khajit lenne...
Eredeti Morro+a 2 kieg van fent, a magyarítás, a hivatalos plugin-ok, és a magyar javítás.
Uwel

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Uwel »

Sziasztok!

Az a kérésem lenne, hogy valaki küldje már el nekem a tippek-trükköket mert én nem bírtam megnyitni.
Msn és e-mail címem: uwel00&@freemail.hu

Köszönöm
Uwel

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Uwel »

Az előbb hibásan írtam a msn címem.
A helyes cím: uwel00@freemail.hu
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Uwel írta:Sziasztok!

Az a kérésem lenne, hogy valaki küldje már el nekem a tippek-trükköket mert én nem bírtam megnyitni.
Az első javítócsomagban máris letöltheted a javított, megnyitható változatot.
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Tecumsech írta:Ahnassi küldetéseinél ott tartok, hogy ideadta a háza kulcsát, és ott beszéljünk tovább.
Bementem a házába, beszéltem vele, majd azt a küldetést adta, hogy szerezzek neki aranykanet, és kódavirágot. Megszereztem mindkettőt, de ha visszemegyek a házába, akkor nem találom ott, és Pelgiald-ban sem sehol, a naplóban sincs semmi utalás rá, hogy elment volna valahová...

Valakinek tipp?
Szerintem nem a Warning fájlban felsoroltak miatt van a hiba. Hivatalosan ott kellene lennie a házban.
Hogy miért tűnt el, azt nem tudom, de menj be a házikójába és próbáld ki az RA konzolparancsot, vagy ha az sem segít, írd be ezt: PlaceAtPC "ahnassi" 1 1 0
Tecumsech
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:18

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Tecumsech »

Köszönöm a segítséget!
Az RA parancsra nem, de a place parancssorra visszakerült a házába.
Mentettem is egyet, és ha betöltöm akkor is a helyén van.
Még egy kérdésem vagy észrevételem lenne: a propilon mutatókat küldetéseknél nem írja ki, nincs se az aktív sem a teljesített küldetéseknél, csak a naplóban tudom visszakeresni, hogy mi a következő a feladat.
Régen volt amikor angolul játszottam vele, és már nem emlékszem, hogy ott benne volt-e a küldetések között.
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Tecumsech írta:Még egy kérdésem vagy észrevételem lenne: a propilon mutatókat küldetéseknél nem írja ki, nincs se az aktív sem a teljesített küldetéseknél, csak a naplóban tudom visszakeresni, hogy mi a következő a feladat.
Eredetiben sincs címe. De végülis adhatunk neki, úgyis most készült el a Tribunal fordításával a magyar naplócímek listája.
Tecumsech
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:18

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Tecumsech »

Ugyanez előfordult most a balmorai Mágus céhben.
Ott Sharn gra-Muzgob tünt el, majd ha betöltöttem ugyanazt a mentést, akkor meg már a helyén volt.
És nem kellett beírni a parancsot.
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Ha esetleg még valakinek nem működne a calderai Mágusok Céhében az utazás...

3 plugin zavarja be, a better bodies/faces és clothes. Kipróbáltam egyenként kivenni a különböző modokat/plugineket, de úgy sem működött a dolog, majd mikor a "karakterszépítő"-ket eltávolítottam a listából egyből lehetett utazni bármerre a MC-n belül.
Jómagam jelenleg inkább lefutom a Caldera-Balmora távot, de ha valakinek van valami ötlete, hogy hogyan tudnám az eltávolítás nélkül korrigálni ezt a kis hibát, azt szívesen fogadnám :)

Norda
Demophoon

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Demophoon »

Hell
Van 1 dolog ami nem világos.
Feltelepítettem a morrowindet aztán a magyarítást és müxik szép is jó is.
Nademost ha felteszem a tribunalt meg a bloodmoont akkor is jó lesz a magyarítás és a kiegeket is magyarítja?
Előre is kössz
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Nem, a Tribunal magyarosítás tudtommal most fejeződött be, de majd kijavítanak, ha tévedek ;) A Bloodmoon meg... hát annak a magyarításáról nem hallottam.

Persze ezektől még a fordítás működik az alap Morro-ban ;)
Demophoon

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Demophoon »

kÖSSZ a választ
Lenne még 1 kérdésem láttam a térképek között hogy a morrowindnél van egy nagyobb map aminek Tamriel birodalma a neve és nagyon érdekelne hogy ezt hogy tudnám végigjárni.
Vmelyik kiegészítővel? vagy mi kell hozzá?
Nem vagyok morrowind rajongó most kezdtem el ezért nem tudom hogy mennek a dolgok.
Am felraktam a tribunalt meg a bloodmoon t utána pedig a magyarítást az egész cuccra és ugylátom semmi nem változott még az a beauty plugin vagy mi sem müködik azthiszem pedig ujat kezdtem ...
Miért lehet ez ?
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Ha jól emlékszem anno volt akik szerettek volna csinálni egy ilyen mod-ot, hogy az egész Birodalom bejárhatóvá váljon. Azt hiszem nem készült el, s amúgy csak Morrowind van, vagyis egy része, meg a kiegészítős szigetek... Azért ez sem kicsi ;)

A beauty plugin nem tudom mit takar valójában, bár nálam be van kapcsolva, de használom a better clothes/faces/bodies hármast, amik közreműködésével megjelenik egy apró, bosszantó hiba a játékban (a calderai utazás, igen).
Demophoon

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Demophoon »

Azokra a plugin okra gondolok amiket a magyarítás telepítésénél lehet kiválasztani.
Am kösz a választ
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Nordavind írta:Ha esetleg még valakinek nem működne a calderai Mágusok Céhében az utazás...

3 plugin zavarja be, a better bodies/faces és clothes. Kipróbáltam egyenként kivenni a különböző modokat/plugineket, de úgy sem működött a dolog, majd mikor a "karakterszépítő"-ket eltávolítottam a listából egyből lehetett utazni bármerre a MC-n belül.
Jómagam jelenleg inkább lefutom a Caldera-Balmora távot, de ha valakinek van valami ötlete, hogy hogyan tudnám az eltávolítás nélkül korrigálni ezt a kis hibát, azt szívesen fogadnám :)

Norda
Neked is ajánlom az RA, vagy ha ez nem segít, akkor a PlaceAtPC "emelia duronia" 1 1 0
konzolparancsot. Elvileg ezek visszapakolják, bár hogy milyen fejjel és ruhában, az kérdéses. :)
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Brenda: A térmágus ott van a helyén, csak az ablak üres, ha az "Utazás"-ra klikkelek... Mindegy, valamitől fejlődnie kell az Atlétika skill-nek is ;)
Oshram

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Oshram »

Üdv!

Felraktam a magyarítást, viszont a telepítésekor nem választottam ki pár plugint, most mégis fel szeretnék rakni párat, de a telepítő csak uninsallálni hajlandó magát. Hogy tudnám megoldani hogy ne kelljen leszedni, majd újra felrakni? Nem lehetne kirakni a magyarításhoz tartozó pluginokat külön, mint a régi oldalon volt?
Demophoon

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Demophoon »

Én telepítéskor kiválasztottam de most mégse müxik 1 se.
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Oshram: Szerintem nem tart újrarakni a magyarítást semeddig sem, de azt hiszem a Bethesda oldaláról le lehet szedni ezeket a hivatalos mod-okat és plugin-eket, csak elég időigényes kikeresni.

Demophoon: Az adatfájlok között kijelölted őket, hogy a játék használja? ;)
Demophoon

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Demophoon »

És hogyan kell kijelölni? No meg melyiket hova kell berekni? van vmi readme ahol ez le van írva? nem akarok ugy beleturni hogy azt se tudom mit csinálok.
Demophoon

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Demophoon »

ó látom readme ben nincs hiány
Tecumsech
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:18

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Tecumsech »

Demophoon írta:És hogyan kell kijelölni? No meg melyiket hova kell berekni? van vmi readme ahol ez le van írva? nem akarok ugy beleturni hogy azt se tudom mit csinálok.
A Morrowind launcher-t indítod, és az adatfájl menüben kijelölöd amit használni akarsz.
A magyarítás a 8 hivatalos plugint telepíti, de általában a data files mappába kell bemásolni.
Demophoon

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Demophoon »

Kijelöltem őket ha müxik akkor nagyon nagy THX :D
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Demophoon írta:Kijelöltem őket ha müxik akkor nagyon nagy THX :D
Ne ijedj meg, ha a játék betöltése közben kivág egy üzit az elején, csak nyomj neki egy "Yes"-t és minden oké lesz ;)
Lüke2135
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008. feb. 9., szomb. 11:47
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Lüke2135 »

[quote="Nordavind"]Oshram: Szerintem nem tart újrarakni a magyarítást semeddig sem, de azt hiszem a Bethesda oldaláról le lehet szedni ezeket a hivatalos mod-okat és plugin-eket, csak elég időigényes kikeresni.

Biztosan le lehet őket tölteni a Bethesda oldaláról, csak nem fognak együttműködni a magyar Morrowinddel. Egyszerűbb leszedni a magyarítást, aztán újra felrakni, ügyelve arra, hogy milyen kiegészítőket akarsz használni.
Vendég

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vannak azok a bizonyos adatfilok melyeket be lehet x-elni a játék előtt én a morrowind.esm-et a morrohun team.esp-t és a szinkron.esp-t valamint a magyarjavítás espt x-eltem be. Valamennyit érdemes kipipálni? Mi van ha nincs mind kipipálva. Nem pontosan tudom mindegyiket mire való, mit módosítanak?

Rudesz Rulez
Uwel

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Uwel »

Szasztok
Valaki mondja már meg légyszi, hogyan kell játékban lopni, nem megy .
Elolvastam hogy a settenkedéssel kell valamit csinálni de nem világos.

Köszi
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Uwel írta:Szasztok
Valaki mondja már meg légyszi, hogyan kell játékban lopni, nem megy .
Elolvastam hogy a settenkedéssel kell valamit csinálni de nem világos.

Köszi
Idézet a Morrowind HQ-ról:

Hogyan lehet a szereplőktől (NPC) lopni?

"A Ctrl billentyűt nyomva tartva (lopakodás), ha nem vesz észre (jelen van a bal alsó sarokban a sárga, "lopakodás" négyzet), kattintsunk rá az adott személyre. Ha nem látott, akkor megjelennek a nála lévő tárgyak, abből csemegézhetünk (mint amikor hullát kutatunk). A sikeres lopáshoz magas Sneak képesség kell, enélkül észrevesznek, amint elemeltünk tőlük valamit."

Nos, néha viszont annak ellenére, hogy a jel megjelenik a sarokban én többször is lebuktam. Gondolom ennek az esélyét nagyban csökkenti a Settenkedés skill fejlesztése, de ajánlom még a Kaméleon és Láthatatlanság italokat/amuletteket/varázslatokat is ;)
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Uwel írta:Szasztok
Valaki mondja már meg légyszi, hogyan kell játékban lopni, nem megy .
Elolvastam hogy a settenkedéssel kell valamit csinálni de nem világos.

Köszi
Lopás:
A lényeg, hogy úgy vedd el a más holmiját, hogy az illető ne vegye észre. Idáig gondolom egyértelmű. :)
A játékban 3 fokozata van ennek:

1. Olyan helyről veszed el, ahol senki sem látja - üres szoba, vagy behúzódsz valami szekrény, miegyéb mögé, ahová nem lát be az illető. Ilyenkor egyszerűen lenyúlod a tárgyat, és kész is. Képzettséget nyilván nem igényel, csak egy kis körültekintést. A biztonság (és képzettség fejlesztése) kedvéért ilyenkor is "settenkedhetsz" a Ctrl gomb lenyomásával, ekkor a bal alsó sarokban megjelenő kis barna ikon jelzi, hogy tiszta a levegő.

2. Olyan helyről veszed el, ahová odalát valaki. Ilyenkor hasznos a minél jobb settenkedés képzettség. Kezdőként olyan helyet válassz, ahová csak egy személy lát oda, lehetőleg ő is legyen háttal/félig takarásban. Lenyomod a Ctrl billentyűt és várakozol. Látni fogod, hogy az említett ikon hol megjelenik, hol eltűnik - ez jelzi, hogy mikor rejtőzködsz sikeresen. Amíg látszik az ikon, addig nem lát senki - vihetsz, amit látsz. Alacsony képzettségnél az a probléma, hogy nagyon gyakran pont az elcsenés pillanatában válsz láthatóvá - de a kezdők élete már csak ilyen nehézkes Morrowindben.

3. Zsebtolvajlás, vagyis amikor magától a személytől nyúlsz le dolgokat észrevétlenül. Ehhez már tényleg magasabb settenkedés képzettség szükséges. Az eljárás hasonló - megközelíted az illetőt, Ctrl gomb, megvárod, míg többé-kevésbé stabilan látszik az ikon, majd Szóköz billentyű (mintha beszélni akarnál vele). Ekkor a hullarabláshoz hasonló módon megjelenik a nála lévő holmi (egy része), amit átpakolhatsz magadhoz.

Az észrevétlenség esélyét növeli még a settenkedésen kívül a Kaméleon nevű illúzióvarázslat. Varázsló karaktereknek a settenkedés képzettség fejlesztése helyett inkább ennek minél magasabb %-os értékű változatai javasolhatók. Módszer ugyanaz, csak Ctrl előtt varázsolsz egyet.

Szerk: Hopp, ez dupla segítség lett. :)
Láthatatlanság varázslat tudtommal csak addig tesz észrevétlenné, amíg nem "nyúlsz semmihez". Tárgy elvétele, ajtó kinyitása, stb. megszűnteti a hatását, tehát pont akkor válsz láthatóvá, mikor nem kéne...
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Vendég írta:Vannak azok a bizonyos adatfilok melyeket be lehet x-elni a játék előtt én a morrowind.esm-et a morrohun team.esp-t és a szinkron.esp-t valamint a magyarjavítás espt x-eltem be. Valamennyit érdemes kipipálni? Mi van ha nincs mind kipipálva. Nem pontosan tudom mindegyiket mire való, mit módosítanak?

Rudesz Rulez
Ha a többit üresen hagyod, akkor sincs semmi gond, mindegyik ad még valami kis pluszt a játékhoz.
Pontosan most nem tudnám felsorolni, de van küztük arcot szépítő, hangeffektust javító, útjelző táblákat olvashatóbbá tevő, új páncélokat, újfajta nyílvesszőket belepakoló, egy várostrom, egy mutatványos trükköket lehetővé tevő, egy ősi erődök közötti utazást segítő - tehát változatos a kínálat. :)
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Brenda írta: Láthatatlanság varázslat tudtommal csak addig tesz észrevétlenné, amíg nem "nyúlsz semmihez". Tárgy elvétele, ajtó kinyitása, stb. megszűnteti a hatását, tehát pont akkor válsz láthatóvá, mikor nem kéne...
Pontosan, de néha pont elég, ha pl a caldera-i propilon mutatóról van szó ;) Annak a zálogosnak még hátul is van szeme esküszöm :D Tény, hogy jobb szeretek tolvajt tolvajként játszani, így semmiféle mágikus skill nem található a repertoárban, szóval marad a settenkedés vagy a löttyök ;)
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Akkor most én kérdezek: ezek szerint az 1. lopást még nem látja? Mindig úgy értelmeztem, hogy úgy szűnik meg a varázslat, hogy már az a mozdulat (zárnyitás, tárgy felvétele) is látható, ami megszűnteti. Viszont sose próbáltam ki.
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Én az elején így szoktam ellopni azt a kardot az őrtoronyból (Fehér Lesújtás Kardja, vagy mi). Persze van, hogy így is észrevesz (mondjuk nem értem miért), így a biztonság kedvéért benyomom a settenkedést is.
Topa

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Topa »

Próbáltam telepíteni a magyarítást, de mindig egy eyedi ID-t kér.
Honnan?

Eredeti játékom van. Kérlek segíts!
Nemo

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nemo »

Ald'rhun-ban vagyok és az első tolvaj-céhes feladatot nem tom megcsinálni. Valami kardot kéne elcsórni és elvileg egy ládában van. Nem tom melyik az a láda. Max az 50-es zárszintes zárakat tudom feltörni. Valaki tud valami jó, olcsó zárnyitó valamit?
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Nemo írta:Ald'rhun-ban vagyok és az első tolvaj-céhes feladatot nem tom megcsinálni. Valami kardot kéne elcsórni és elvileg egy ládában van. Nem tom melyik az a láda. Max az 50-es zárszintes zárakat tudom feltörni. Valaki tud valami jó, olcsó zárnyitó valamit?
A Sátáni tantó a Mágusok Céhén belül... Egy kis ládában (inkább doboz) van valamelyik polcon, de most nem emlékszem pontosan melyikben, és arra sem hányas zár védi :( Nyissad ki mindet, vagy az oltárnál (ahol pénz van egy tálban) vagy az alkimistánál lesz, de az tuti, hogy nem a kovácsműhelyükben (ott más dolgokat őriznek) ;)

Zárnyitó valamit? Tolvajlás esetleg? Mesterek tolvajkulcsával csodákra képes az ember, vagy még Balmorában vegyél a Mágusok Céhében, az emeleti bűvölőtől egy zárnyitó tekercset, azt hiszem 2 van neki ;) Esetleg tréning a Tolvajlásra? ;)
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Topa írta:Próbáltam telepíteni a magyarítást, de mindig egy eyedi ID-t kér.
Honnan?

Eredeti játékom van. Kérlek segíts!
Egyedi ID-t? Mikor és honnan szedted azt a magyarítást? Nem lehet, hogy az még a tesztváltozat?
Vendég

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Brenda írta:
Topa írta:Próbáltam telepíteni a magyarítást, de mindig egy eyedi ID-t kér.
Honnan?

Eredeti játékom van. Kérlek segíts!
Egyedi ID-t? Mikor és honnan szedted azt a magyarítást? Nem lehet, hogy az még a tesztváltozat?
Innen töltöttem le. 388MB. Elindítom és kér egy egyedi azonosító ID-t. Addig tovább sem megy a telepítő..

Mi lehet a gond?

Most letöltöm újra és kipróbálom otthon.
Topa

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Topa »

OK! Megoldódott! Az előtő csak az RC2-es volt, nem a végleges.
Sikeresen felment a magyarítás.
Évek óta játszottam a Morrowind-et.
Most, hogy magyar, ÚJRAKEZDTEM a játékot.

Szeretném mindenki munkáját megköszönni!

Üdv!

Topa
surisomi
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2008. feb. 22., pén. 16:57

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: surisomi »

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen sorrenben tegyem fel a kiegeket? Most úgy tettem, hogy alap-Tribunal és a másik.
Nah de mikor felakarom tenni a magyarosítást, azt akarja, hogy tegyem be a Tribunal lemezt. De mért azt? mért nem azt a másik kieget? pedig azt tettem fel utoljára.
És én letöltöttem a játékot, de nem tom, hogy milyen eus, vagy Amcsi. szt-tetek milyen lehet? vagy a patcheknél telepítsem fel mindkettőt?
surisomi
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2008. feb. 22., pén. 16:57

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: surisomi »

jah már rájöttem. én valami 300K/bytos szart töltöttem le, nem ezt a 400mb-osat. gondolom ezt kell.
De akkor milyen sorrenbe tegyem fel a kiegeket? és akkor az eus, vagy az amcsi patcheket pipáljam be, a magyarosítás telepítése közben?
Válasz küldése