Segítség

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
sepultura809

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: sepultura809 » 2019. jún. 12., szer. 10:18

Sziasztok!Van egy kis problémám a magyarítással.Meg vettem a Morrowind Goty-t.A magyarítás telepítése után nem indul el a játék.Fel jön egy ablak hogy helyezzem be a Morrowind CD-t bármelyik meghajtóba.Nem igazán értem a dolgot pedig benne van a lemez.Esetleg ha tudna valaki segíteni rettentően örülnék.

Vik
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vik » 2019. jún. 13., csüt. 15:27

Lehetséges, hogy az a baj, a jelenlegi Morrowind magyarítás a Steam/Gog változathoz készült. Próbáld meg letölteni a Magyarítások Portálról, az még valószínűleg a régi. Hátha úgy jó lesz.

sepultura809

Hozzászólás Szerző: sepultura809 » 2019. jún. 13., csüt. 19:55

Köszönöm a segítséget!Azt tapsztaltam hogy ha nem rakom fel az amerikai javítást akkor működik.Csak hát elég bugos.De ki próbálom a másik verziót.Mégegyszer köszi!

Grebber01

Hozzászólás Szerző: Grebber01 » 2019. aug. 17., szomb. 10:48

Tenném fel az Overhaul 3 + magyarítás kombot de elakadtam :(

Ott tartok, hogy ezek megvoltak

1. Morrowind, Tribunal, Bloodmoon telepítése
2. A Bloodmoon 1.6.1820-as patch telepítése
3. A Morrowind Overhaul 3 feltelepítése, majd a Morrowind.exe átmásolása biztos helyre

Ezek jönnének:

4. A Morrowind magyarítás telepítése, de a vizuális segédletek nélkül (Ez melyik és hol találom?)
5. A magyarításhoz igazított fájlok felülírása a Data Files mappában (Mik ezek a fájlok van milliárd az oldalon a plugin résznél...?)
6. A Morrowind.exe visszamásolása (Ezt kivételesen tudom majd )

Vircsaft

Hozzászólás Szerző: Vircsaft » 2019. szept. 12., csüt. 14:16

C:/Goggames/Morrowind/Morrowind.exe an error occured whole trying to rename a file in the destination directory:Move file failed;code 5.a hozzáférés megtagadva.A Morrowind telepítése nem sikerül,ezt a hibaüzenet küldi,Mia a teendő, köszönöm.

Válasz küldése