Moderáció

Ha valami gond van az egyik oldallal, nem megy a regisztráció vagy a bejelentkezés, itt nézz körül.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Moderáció

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Minden hozzászólás fölött láttok egy kis felkiáltójelet.
Ha úgy gondolod, hogy valaki olyan hozzászólást tett, ami warez, spam vagy nem oda illik, csak kattints rá az ikonra, és egy OK gomb megnyomása után a moderátorok rögtön kapni fognak egy értesítést róla.

Persze ha úgy gondolod, hogy nem volt jogos a törlés, kitiltás vagy "sikerült" olyasvalakit kitiltani, aki vétlen, (kérjen meg valakit, hogy) szólj(on) itt.

Továbbá kérem, hogy ha már létezik egy téma az adott társalgásra, abba írjunk.
Folyamatosan át fogom pakolni a duplikát téma hozzászólásait a régebbibe.
Tehát ha nem találod a korábbi szálat, akkor keresd a megfelelő helyén.
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Moderáció

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Most jelentettem be több hozzászólást, mind idegen nyelvű, gyógyszereket reklámozó oldalakat linkelt be, nem regisztrált felhasználónév alatt. Ezen kellene módosítani, hogy az ilyen spam robotok nehezebben tudjanak írogatni.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Moderáció

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Módosítottam a CAPTCHA kérdést, hogy még mindig könnyű legyen a nem regisztráltaknak hozzászólni, de nehezebbé tettem a spammelést. Továbbá bekapcsoltam egy szűrőt, ami a hozzászólás elküldése előtt ellenőrzi, hogy az IP cím spam listán van-e, de ez beküldéskor lassulást okozhat.

Légyszi, pár nap múlva jelezzetek vissza, hogy titeket kiszűrt-e valamikor, illetve, hogy lassabb lett-e a hozzászólások elküldése. Köszönöm!
lajoska

Re: Moderáció

Hozzászólás Szerző: lajoska »

Sziasztok!

Ezeket a távol keletieket nem lehetne bannolni? Kim Dzsongék szétspammelik az oldalt.

Nem lenne jobb, ha regisztrálva lehetne csak írni a topikokba?

Üdv, Lajos
Válasz küldése