KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Ha elakadtál a játékban (és az nem a magyarítás miatt van), akkor itt a helyed!
yupi79

KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: yupi79 »

Hello.Akadt egy kis problémám a Morrowindel.
Kikellene szabaditanom Mehta Milot a börtönből de nincs a cellájában.
Már két napja keresgélm és kezd az agyamra menni.
Ha valaki tudna segiteni azt megköszönném.
tiadam

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: tiadam »

Helo!

Valaki tudna segíteni? Nem találok olyan Mestert, aki meg tudná tanítani a Varázserő-helyreállítás varázslatát. Szívesen betenném egy gyűrűbe folyamatos hatásként, de egyszerűen sehol nem találok olya Mestert. Ha valaki tudja és elárulja azt nagyon megköszönöm! Minden jót!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vik »

tiadam írta:Helo!

Valaki tudna segíteni? Nem találok olyan Mestert, aki meg tudná tanítani a Varázserő-helyreállítás varázslatát. Szívesen betenném egy gyűrűbe folyamatos hatásként, de egyszerűen sehol nem találok olya Mestert. Ha valaki tudja és elárulja azt nagyon megköszönöm! Minden jót!
Nincs ilyen varázslat a játékban, csak italokkal és tekercsekkel találkozhatsz. Persze ott van a magicka regeneration mod, ami megoldja ezt a helyzetet.
tiadam

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: tiadam »

Köszi, akkor hiába kerestem. Mert néztem egy honlapon a varázslatok között ott volt. És nem értettem, miért nem találom. Igazából nem vágom, hogy miért nem, talán ekkor már túl durva lenne a karakter? De köszönöm szépen!
Dani Mester

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Dani Mester »

tiadam írta:Helo!

Valaki tudna segíteni? Nem találok olyan Mestert, aki meg tudná tanítani a Varázserő-helyreállítás varázslatát. Szívesen betenném egy gyűrűbe folyamatos hatásként, de egyszerűen sehol nem találok olya Mestert. Ha valaki tudja és elárulja azt nagyon megköszönöm! Minden jót!
A TES Consuction settel miért nem csinálsz egy olyan tágyat,ami folyamatosan helyreállítja a varázserőt.
Avatar
danimester
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010. júl. 15., csüt. 13:24

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: danimester »

Csak úgy kíváncsiságból,a Morrohun team pluginjait miért nem lehet egyből magyarul megcsinálni.
Pl.Megvan a Tir Thalor meg Annastia plugin,rohadt jól néz ki,csak nem sokat értek belőle.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vik »

danimester írta:Csak úgy kíváncsiságból,a Morrohun team pluginjait miért nem lehet egyből magyarul megcsinálni.
Pl.Megvan a Tir Thalor meg Annastia plugin,rohadt jól néz ki,csak nem sokat értek belőle.
Azért, mert ezek nem a csapat által készített beépülők. Vannak, amiket lefordítottunk, másokat csak hozzáigazítottunk a magyarításhoz, hogy aki akarja, tudja használni őket.
Avatar
danimester
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010. júl. 15., csüt. 13:24

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: danimester »

Vik írta:
danimester írta:Csak úgy kíváncsiságból,a Morrohun team pluginjait miért nem lehet egyből magyarul megcsinálni.
Pl.Megvan a Tir Thalor meg Annastia plugin,rohadt jól néz ki,csak nem sokat értek belőle.
Azért, mert ezek nem a csapat által készített beépülők. Vannak, amiket lefordítottunk, másokat csak hozzáigazítottunk a magyarításhoz, hogy aki akarja, tudja használni őket.
De azok amik magyarok,azokat a csapat készítette?Gondolok pl.a Hla Oad-i ház,vagy a Szent Nerevar páncélja,esetleg a skeleton.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vik »

danimester írta: De azok amik magyarok,azokat a csapat készítette?Gondolok pl.a Hla Oad-i ház,vagy a Szent Nerevar páncélja,esetleg a skeleton.
Egyiket sem. Ha valamit mi készítünk, akkor odaírjuk.
kiszoleszkoo

Kis segítség

Hozzászólás Szerző: kiszoleszkoo »

Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy most kezdtem el a játékot, és hogy csak egy céh küldetéseit csinálhatom végig, vagy többét is? Egyszerre csak egy céhhez lehet tartozni? pl harcosokét kezdeném, de ha lehetne mellette a tolvajt is csinálnám, meg ugyanez a kérdés vonatkozik a 3 ház-ra is, de visszaolvastam, és ha vki ügyes, akkor valahogy meglehet oldani, hogy egyszerre két ház megbecsült tagja legyen.

Előre is köszi a válaszokat.
kiszoleszkoo

re

Hozzászólás Szerző: kiszoleszkoo »

ja és remélem jó helyre írom, még annyit, hogy akármennyire is néztem nem találtam a térképen olyat hogy Caldera, vagy Ghorak Manor, így nem találom Creepert.
Vki tudna segíteni, vagy ha tudtok adni egy linket vmi jó kis pluginról, az is jó, Valahol olvastam olyat, hogy van olyan plugin amely a kereskedőknek 10000 vagy több aranyat tesz be, ez sztem nem csalás, csak megoldja hogy ne keljen futkorászni, úgy hogy egy ilyen plugin is jó lenne.
Avatar
danimester
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010. júl. 15., csüt. 13:24

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: danimester »

Vki megtudná mondani,hogy ki az Mirh nevű rohadt nagy daedra,aki át tud változni egy beteg kagoutivá,és bizonyos időközönként meg támad?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kis segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

kiszoleszkoo írta:Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy most kezdtem el a játékot, és hogy csak egy céh küldetéseit csinálhatom végig, vagy többét is? Egyszerre csak egy céhhez lehet tartozni? pl harcosokét kezdeném, de ha lehetne mellette a tolvajt is csinálnám, meg ugyanez a kérdés vonatkozik a 3 ház-ra is, de visszaolvastam, és ha vki ügyes, akkor valahogy meglehet oldani, hogy egyszerre két ház megbecsült tagja legyen.

Előre is köszi a válaszokat.
Egyszerre annyi céh tagja lehetsz, amennyinek akarsz, de ha mindnek el akarod végezni a küldetéseit, akkor már trükközni kell, mert vannak olyanok, amik ütik egymást. Pl. a Harcosok Céhe és a Tolvajok Céhe ellenséges viszonyban vannak. Valóban volt egy hiba a játékban, ami lehetővé tette, hogy egyszerre két nagy ház tagja is lehess, de ez egyrészt nem szabályos (ha csatlakozol valamelyikhez, akkor a többihez nem lehet), másrészt valami gondot okozott a játék vége felé, ezért a magyarításból kivettem ezt a lehetőséget.
kiszoleszkoo

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: kiszoleszkoo »

köszi szépen, 3-4 órája keresgélhetem azt a rákot vagy mit, de nem találtam meg... ha vki tudna tudna egy pritn screen-es képet küldeni a játékból,ahol a térképen látszódik hol van a rák és hol van creeper? ELőre is köszönöm.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: re

Hozzászólás Szerző: Vik »

kiszoleszkoo írta:ja és remélem jó helyre írom, még annyit, hogy akármennyire is néztem nem találtam a térképen olyat hogy Caldera, vagy Ghorak Manor, így nem találom Creepert.
Vki tudna segíteni, vagy ha tudtok adni egy linket vmi jó kis pluginról, az is jó, Valahol olvastam olyat, hogy van olyan plugin amely a kereskedőknek 10000 vagy több aranyat tesz be, ez sztem nem csalás, csak megoldja hogy ne keljen futkorászni, úgy hogy egy ilyen plugin is jó lenne.
Van interaktív térkép a magyarításhoz, keresgélj. Vagy ott van az Év Játéka kiadáshoz járó Vvardenfell térkép .jpg formában (ha jól emlékszem), azon is megtalálható. Egyébként Balmorától északra van. Figyeld az útjelző táblákat. :)

10.000 aranyas kereskedő alapban van a játékban, de őt nem lesz egyszerű megtalálni. Pontos fellelhetősége: Vivec mellett van egy iszaprák - komoly - és neki 10000 aranya van,
szintén teljes áron vesz mindent. ("rezidenciája" egy apró sziget közvetlenül KELETRE a Mzanch nevű dwemer romtól. Maga a rom Vivectől KÉK-re található.)
Vendég

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vendég »

jupii megtaláltam, átsiklott a szemem rajta:)
Mocsárjáróval is körbejártam az bezzeg nem visz el oda...:D
Vivec környékét körbejártam az a 10000-es kereskedő nem lett meg, de nekem creeper is elég, gyors megkeresem!:)
kiszoelszkoo

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: kiszoelszkoo »

kiszoleszkoo voltam az elöbb, lemaradt. :)
kiszoleszkoo

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: kiszoleszkoo »

Valaki meg tudja mondani, hogy lehet csapdát hatástalanítani és zárt ládákat feltörni?
Előre is köszi.
kiszoleszkoo

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: kiszoleszkoo »

ja és honnan tudok 100-as zárnyitást szerezni, amit majd belelehet tenni gyűrűbe pl?

És köszi a sok segítséget.
Avatar
danimester
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010. júl. 15., csüt. 13:24

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: danimester »

kiszoleszkoo írta:ja és honnan tudok 100-as zárnyitást szerezni, amit majd belelehet tenni gyűrűbe pl?

És köszi a sok segítséget.
Hát én ilyenről nem tudok,de bandita barlangokba vannak 100 zárnyitó tekercsek.
Avatar
danimester
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010. júl. 15., csüt. 13:24

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: danimester »

kiszoleszkoo írta:Valaki meg tudja mondani, hogy lehet csapdát hatástalanítani és zárt ládákat feltörni?
Előre is köszi.
Csapdát hatástalanítani hatástalanítóval,ládákat feltörni tolvajkulccsal lehet.Ha nem sikerül,valószínűleg alacsony a tolvajlás képességed.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vik »

kiszoleszkoo írta:ja és honnan tudok 100-as zárnyitást szerezni, amit majd belelehet tenni gyűrűbe pl?

És köszi a sok segítséget.
A gyűrűt bűvöltetni kell. Előtte persze meg kell tanulnod a zárnyitás varászlatot valakitől, aztán kell egy megfelelő minőségű gyűrű, ami elbír ekkora varázslatot, meg valamilyen (töltött) lélekkő is.
Avatar
danimester
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010. júl. 15., csüt. 13:24

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: danimester »

Vik írta:
kiszoleszkoo írta:ja és honnan tudok 100-as zárnyitást szerezni, amit majd belelehet tenni gyűrűbe pl?

És köszi a sok segítséget.
A gyűrűt bűvöltetni kell. Előtte persze meg kell tanulnod a zárnyitás varászlatot valakitől, aztán kell egy megfelelő minőségű gyűrű, ami elbír ekkora varázslatot, meg valamilyen (töltött) lélekkő is.
Egyáltalán van olyan varázslat,amivel 100-as zárt fel lehet törni?Én még nem láttam ilyen varázslatot.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vik »

danimester írta: Egyáltalán van olyan varázslat,amivel 100-as zárt fel lehet törni?Én még nem láttam ilyen varázslatot.
Persze, hogy van. Zárnyitás varázslat, 100-as erősítéssel.
Avatar
danimester
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010. júl. 15., csüt. 13:24

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: danimester »

Vik írta:
danimester írta: Egyáltalán van olyan varázslat,amivel 100-as zárt fel lehet törni?Én még nem láttam ilyen varázslatot.
Persze, hogy van. Zárnyitás varázslat, 100-as erősítéssel.
És megtudod mondani hol van?Nekem is kéne az a varázslat.
kiszoleszkoo

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: kiszoleszkoo »

Hát nekem most lett egy "vad zárnyitás" varázslatom, ha jól értelmezem, akkor ez a 100-as zárakat is nyitja, csak az átváltoztatást kell felnyomnom, hogy sikerüljön használnom. :)
Goatman

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Goatman »

Hali valaki megtudná pontosan mondani hol találom a varázsíjat ami Sul-Matuul-nak kell?
Azt tudom, hogy Juno sírjában, de nem találom, bár valszeg csak béna vagyok..
Várom a helpet.
Ra'Virr

Milyen üzenetet?

Hozzászólás Szerző: Ra'Virr »

Elakadtam: Egyesítettem a nagyházakat és a törzseket is! De mikor odamegyek Danso Induleshez azt mondja, hogy: "Nem? Nem is olvastad az üzenetet? Tekintettel arra, hogy egyesítetted a nagyházakat és a törzseket is, nincs lehetőség arra, hogy az igényeidről beszéljünk. Most menj! Nehogy meglásson valaki, hogy beszélgetünk!" Fogalmam sincs, hogy milyen Istenverte üzenetet nem olvastam el! :evil:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Milyen üzenetet?

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ra'Virr írta:Elakadtam: Egyesítettem a nagyházakat és a törzseket is! De mikor odamegyek Danso Induleshez azt mondja, hogy: "Nem? Nem is olvastad az üzenetet? Tekintettel arra, hogy egyesítetted a nagyházakat és a törzseket is, nincs lehetőség arra, hogy az igényeidről beszéljünk. Most menj! Nehogy meglásson valaki, hogy beszélgetünk!" Fogalmam sincs, hogy milyen Istenverte üzenetet nem olvastam el! :evil:
Azt én se tudom, milyen üzenetre gondol, viszont ez fordítási hibának tűnik, mert eredetileg az a problémája, hogy még nem neveztek vezérnek minden nagyházban, vagy nem lettél mind a négy törzs vezetője.
Ra'Virr

Milyen üzenetet?

Hozzászólás Szerző: Ra'Virr »

Akkor most menjek végig mindegyik házon és mindegyik törzsön mégegyszer, hogy megnézzem, valóban a vezetőjük vagyok-e?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Milyen üzenetet?

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ra'Virr írta:Akkor most menjek végig mindegyik házon és mindegyik törzsön mégegyszer, hogy megnézzem, valóban a vezetőjük vagyok-e?
Szerintem elég csak a naplót megnézni. Biztosan jár hozzájuk valamilyen bejegyzés.

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: »

Üdv! :)

Volna egy kérdésem a játékkal kapcsolatban. Egy ork harcossal tolom, már az 52. szint környékén járok. Igyekszem minden céhbe belépni, azonban a Tolvajok Céhe nem hajlandó befogadni. "Nekünk is megvannak a követelményeink, de te nagyon messze állsz tőlük" kapom az arcomba minden próbálkozásnál. Gondoltam biztos túl alacsonyak a skilljeim, ezért felhúztam 40 fölé a tolvajláshoz szükséges képességeimet (könnyűpáncél, rövidtőr, tolvajlás, settenkedés, mesterlövészet), azonban még így sem hajlandóak felvenni. Egyik képesség sincs se az elsődleges, se a másodlagosak között. De az a poén, hogy a varázsképességeim sincsenek kiemelve, a Mágusok Céhébe mégis azonnal felvettek. Nem emlékszem, hogy öltem volna Tolvajok Céhe tagot, szóval megvagyok lőve. Valami ötlet esetleg, mi lehet a probléma?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zé írta:Üdv! :)

Volna egy kérdésem a játékkal kapcsolatban. Egy ork harcossal tolom, már az 52. szint környékén járok. Igyekszem minden céhbe belépni, azonban a Tolvajok Céhe nem hajlandó befogadni. "Nekünk is megvannak a követelményeink, de te nagyon messze állsz tőlük" kapom az arcomba minden próbálkozásnál. Gondoltam biztos túl alacsonyak a skilljeim, ezért felhúztam 40 fölé a tolvajláshoz szükséges képességeimet (könnyűpáncél, rövidtőr, tolvajlás, settenkedés, mesterlövészet), azonban még így sem hajlandóak felvenni. Egyik képesség sincs se az elsődleges, se a másodlagosak között. De az a poén, hogy a varázsképességeim sincsenek kiemelve, a Mágusok Céhébe mégis azonnal felvettek. Nem emlékszem, hogy öltem volna Tolvajok Céhe tagot, szóval megvagyok lőve. Valami ötlet esetleg, mi lehet a probléma?
Érdekes. Ahogy nézegetem a CS-t, olyan, mintha előbb 3-as rangot el kellene érned a Tolvajok Céhében ahhoz, hogy beléphess. :) Balmorában próbáltál belépni?

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: »

Igen, a Déli Falban próbálkoztam a Cukorszájúnál, de Ald Ruhnban is hasonló volt a helyzet. Mégis hogyan érhetek el velük harmadik rangot, ha nem is vagyok belépve? :D Érdekes egy helyzetben vagyok az már biztos.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zé írta:Igen, a Déli Falban próbálkoztam a Cukorszájúnál, de Ald Ruhnban is hasonló volt a helyzet. Mégis hogyan érhetek el velük harmadik rangot, ha nem is vagyok belépve? :D Érdekes egy helyzetben vagyok az már biztos.
Próbáld meg a PCRaiseRank, "Thieves Guild" konzol parancsot kiadni. Még nem volt időm felrakni a Morrowindet erre a rendszerre, XP alatt meg a Déli Fal kvártély felé félúton folyton kifagy, ezért nem tudom rendesen megnézni.
Vendég

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Volna egy nagy problémám a Morrowinddel. Már többször sikeresen végigjátszottam a főküldetést de most nem megy. Ott van a probléma, hogy Caiusnak a harmadik küldetést kéne adnia, vagyis keresek meg 3 embert vivecben, de folyton csak azt mondja, hogy még nem áll készen és menjek vissza késöbb, de akár hányszor visszamegyek mindig ez van. Nem értem, ezt még sosem csinálta! Valakinek valami ötlet??
Lord-Jack

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Lord-Jack »

Hát az oda tartozó képességeidet és tulajdonságaidat kell felhúznod. :ugeek: De én mindig úgy indulok neki hogy elég sok 70-80 körül van a tulajdonaságok pedig a 100-on (a szerencse csak 90). :lol: De nekem amúgy sem ír ki ilyeneket!!!:D :roll: :o
Vendég

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Lord-Jack írta:Hát az oda tartozó képességeidet és tulajdonságaidat kell felhúznod. :ugeek: De én mindig úgy indulok neki hogy elég sok 70-80 körül van a tulajdonaságok pedig a 100-on (a szerencse csak 90). :lol: De nekem amúgy sem ír ki ilyeneket!!!:D :roll: :o
Csak ott a gond, hogy eddig ugyan ilyen szinten tovább engedett, de most akárhogy fejlődőm, nem adja meg a küldit. Tényleg senkinél nem volt még ilyen? Mert ha mégis kérem segítsen, nagyon-nagyon megköszönném. Annyira végigjátszanám megint mert hatalmas élmény volt, és ez a hiba feledtébb boszantó.
Lord-Jack

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Lord-Jack »

Nekem volt úgy egy éve.Már nem tudom hogy de valahogy megoldottam.
Szerintem próbálgasd valahogy (logika) vagy kezdd újra.:D
Vendég

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Lord-Jack írta:Nekem volt úgy egy éve.Már nem tudom hogy de valahogy megoldottam.
Szerintem próbálgasd valahogy (logika) vagy kezdd újra.:D
Logika? Nem igazán értem, hogy hol abban a logika, hogy háromszór egymás után simán ment minden, most meg hiába töltöm vagy telepítem újra, nem megy. Más tipp?
Lord-Jack

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Lord-Jack »

Hát ezt én sem értem de neked kéne kitalálnod valamit,mert amikor én játszok egy idő után mindent megoldok.Letöltötted az oldalról a topicjavítás fájlt.Mert az azt javítja hogy ne tűnjenek el a szövegek.
Ha már megy nálad az is akk nem tom.
Eddig csak azért nem válaszoltam, mert kórházban voltam.
Vendég

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Lord-Jack írta:Hát ezt én sem értem de neked kéne kitalálnod valamit,mert amikor én játszok egy idő után mindent megoldok.Letöltötted az oldalról a topicjavítás fájlt.Mert az azt javítja hogy ne tűnjenek el a szövegek.
Ha már megy nálad az is akk nem tom.
Eddig csak azért nem válaszoltam, mert kórházban voltam.
Hogy-hogy eddig?? Minden kérdésemre szinte másanp válaszoltál. Na mind1 azért köszönöm szépen! :D
Csak-Ő-Áll-Ott
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010. nov. 3., szer. 13:33
Tartózkodási hely: Balmora

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Csak-Ő-Áll-Ott »

Hello Meg tudja valaki monddani hogy ha vivec istent lélekkőbe zártam mit tudok vele kezdeni?
rosti

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: rosti »

Hi all
Elakadtam
A főküldiben a dwemer kocka pontos helyét valaki leírná pontosan,mert nem lelem.
Az épület megvan de azon belül már nem találom.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vik »

rosti írta:Hi all
Elakadtam
A főküldiben a dwemer kocka pontos helyét valaki leírná pontosan,mert nem lelem.
Az épület megvan de azon belül már nem találom.
Amikor az a Fighter Céhes csávó elküld abba a kimondhatatlan nevű törpe
romba (valami Arkthgand, vagy ilyesmi), hogy hozzak neki vissza egy dwemer puzzle
boxot, na ott mit kell csinálni?
A második emeleten lesz az egyik szekrényen az alsó polcon!

"Hol van az a fránya Puzzle Box?
Ha bementél az ominózus dwemer romba, és lesétáltál a kőpárkányon, akkor látni
fogsz 3 ajtót egymás mellett. Ne menj be egyiken se. Helyette pillants balra, ahol
jó nagy kőkoloncokat láthatsz. Ezeken minden további nélkül sétálj fel az említett
3 ajtó feletti párkányra. Itt találsz egy ajtót. Fáradj be rajta, majd térítsd jobb
belátásra a főnököt. Majd ha ezzel végeztél, fel is veheted a polcról a kis dobozt."

Rögtön ahogy belépsz a romba (egészen picit mész tovább), bal kéz felől lesz egy oszlop.
Azon felmész majd megint balra fordulsz, itt lesz egy ajtó. Belépsz, bal felől szintúgy van
egy polc. Jól kutasd át, azon van a kocka.
gombusz
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. dec. 23., csüt. 11:53

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: gombusz »

Sziasztok, Hogyan lehet kigyógyulni a Kókadás és a Sárgafekély nevű betegségekből?
Nem sikerült se oltároknál sem varázslatokkal, italokkal kigyógyulnom.
Mit tegyek?
köszi a segítséget!
CrossKamui
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. jan. 11., kedd 21:12

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: CrossKamui »

gombusz írta:Sziasztok, Hogyan lehet kigyógyulni a Kókadás és a Sárgafekély nevű betegségekből?
Nem sikerült se oltároknál sem varázslatokkal, italokkal kigyógyulnom.
Mit tegyek?
köszi a segítséget!
Szerintem valami játékhiba lesz. Tudtommal mindkettő szokványos betegség. Én legvégső megoldásként megpróbálnám a Viveci Égi szentély oltárokat mindkét típusú betegségre. (Mivel eléggé központi hely.) Esetleg kérdezőködj utána NPCknél, nem-e mondanak valami jót (pl. Pelagiad erődben van egy eléggé okos gyógyító). Esetleg látogasd még meg Sadrith Mora környéken egy nagy toronyban (Fyr ?...) lakik egy másik nagyokos telvanni aki talán? segíthet.

Ha semmi sem megy akkor 2 dolog lehetséges:
1. vagy betöltesz egy mentést amikor még egészséges voltál
2. meghackeled a saját mentésedet és a kódból kiszeded a betegség indikátort.
(3. amennyiben nem érinti a jellemzőidet mint pl az erőt akkor nem foglalkoznék vele, ha meg igen, akkor "-helyreállító" löttyöket iszogatnék)
Vendég

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok lenne egy kérdésem!
Már régen játszottam a Morrowinddel és akkor is csak a főküldetésre koncentráltam, de hallottam azt, hogy van egy olyan betegség ami vámpírrá változtat.Azt szeretném tudi, hogy ez tényleg lehetséges, és ha igen hol találok olyan vámpírokat akik terjesztik a betegséget? Előre is köszönöm a segítséget
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Sziasztok lenne egy kérdésem!
Már régen játszottam a Morrowinddel és akkor is csak a főküldetésre koncentráltam, de hallottam azt, hogy van egy olyan betegség ami vámpírrá változtat.Azt szeretném tudi, hogy ez tényleg lehetséges, és ha igen hol találok olyan vámpírokat akik terjesztik a betegséget? Előre is köszönöm a segítséget
Bármelyik vámpírtól elkaphatod, csak hagyni kell, hogy sokszor eltaláljanak, aztán 3 napig nem kell meggyógyítanod magad. Illetve van olyan beépülő is, amivel egyből vámpírrá válhatsz.
Vendég

Re: KÉRDÉSEK/SEGÍTSÉGEK

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Köszi a segítséget!
Válasz küldése