Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
ikszipszilon

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: ikszipszilon »

Ráérsz utánna is!!!!!!!
wolf

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: wolf »

Vik írta:
wolf írta:hi all seggitség kéne midas modal kapcsolatban, az egyik ha magam akarok eszenciát elöállitani azt hogyan? A másik az ösi centurió elkészitése megvan minden de a volderungot nem engedi leteni mivel küldetés tárgynak irja. Elöre is kösz
Ezzel is rég játszottam. :) Úgy emlékszem, vannak olyan könyvek Midas boltjában, vagy az udvar túloldalán, amikben leírja, hogyan kell esszenciákat készíteni.
Kösz szépen, valaki esetleg az anvili pilgrim mage küldetésben illetve a shivering isles végigjátszásában nem jártas
Avatar
ogmog999
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008. feb. 8., pén. 15:08

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: ogmog999 »

Sziasztok !
Az normális dolog a játékban hogy egy idő után (kb. 15. szinttől kezdve) nem engedi használni a gyors utazás opciót ?

A másik pedig hogyha bármelyik boltosnak adok el cuccokat, nem fogy a pénze. Van mondjuk nála 800 arany, eladhatok neki akár 2000 arany értékben is, simán kifizeti, és a pénze is megmarad. Ennek szerintem nem így kellene működni...
A magyarítás van telepítve, plusz pár kisebb mod ami 1-2 tárgyat tesz a játékba, meg 2 boltot a fővárosba. Szóval semmi olyan ami a pénzt manipulálja.
Avatar
danimester
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010. júl. 15., csüt. 13:24

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: danimester »

Nem biztos, hogy nem manipulálja.
Lehet, hogy a mod készítője heccből belerakta... :) Én találkoztam már ilyen modokkal, hogy a leírásban leírtakból kicsit több volt benne. Persze az is igaz hogy ez Morrowind volt. :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Vik »

ogmog999 írta:Sziasztok !
Az normális dolog a játékban hogy egy idő után (kb. 15. szinttől kezdve) nem engedi használni a gyors utazás opciót ?
Ez hiba. De hogy mi okozza? Kérdés persze, hogy kiír-e valamit, és nem vetted a fáradságot, hogy pontosan tedd fel a kérdést, vagy csak egyszerűen nem működik.
A másik pedig hogyha bármelyik boltosnak adok el cuccokat, nem fogy a pénze. Van mondjuk nála 800 arany, eladhatok neki akár 2000 arany értékben is, simán kifizeti, és a pénze is megmarad. Ennek szerintem nem így kellene működni...
A magyarítás van telepítve, plusz pár kisebb mod ami 1-2 tárgyat tesz a játékba, meg 2 boltot a fővárosba. Szóval semmi olyan ami a pénzt manipulálja.
Nem így kellene működnie, de így működik. Állítólag van olyan beépülő, ami rendbe rakja, rajta is van a listámon, hogy majd lefordítom, de még nem jutottam el odáig, hogy kipróbáljam.
Avatar
danimester
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2010. júl. 15., csüt. 13:24

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: danimester »

Tegnap felraktam az Obliviont, és szerencsére mükszik is :D
Úgyhogy lesz egy rakás kérdésem :)
Avatar
ogmog999
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008. feb. 8., pén. 15:08

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: ogmog999 »

Amikor az OblivionModManager-ben beállítom a mod-ok sorrendjét, utána hogyan indítsam a játékot ?

1 - Az "...\OblivionModManager.exe" -launch opcióval ?
2 - Letegyem az OblivionModManager-t tálcára, és úgy indítsam a játékot ?
3 - Vagy zárjam be a ModManager-t és úgy futtassam a játékot ?

A választ előre is köszönöm !
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Vik »

ogmog999 írta:Amikor az OblivionModManager-ben beállítom a mod-ok sorrendjét, utána hogyan indítsam a játékot ?

3 - Vagy zárjam be a ModManager-t és úgy futtassam a játékot ?

A választ előre is köszönöm !
A 3. a helyes megoldás.
no more

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: no more »

hali!

régen Oblivionoztam, de egyszer sem jutottam el igazán a végéig. gondolkozom, hogy elkezdem újra és arra gondoltam hogy vmi Dark Elf vagy Wood Elf/tolvaj íjász/vámpír karaktert hoznék össze, aki valamennyire ért a tőrökhöz is, nem csak az íjászathoz. a láthatatlanság is jól jönne. az lenne a kérdésem, hogy milyen karakterképességeket dobnátok össze egy ilyen karakterhez? paraszti ésszel a főbb képességeket tenném be, azokat amiket használni fogok főképp, de olvastam hogy vmi csavar van a karaktergenerálásban, szintenként a pontok függnek vmitől és ha nem jól fejlesztjük a karakterünket, akkor 14-15ös szinten igen csak elnehezül a játékelke! na ezt s. szazel a szakértők dobjanak meg pár tippelretném rülni! köszönöm :D :D

jah és azt is megköszönnöm ha összedobna vki egy jó kis mágus karaktert nekem High Elfből. azon is gondolkozom.

előre kösz!
Avatar
ogmog999
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008. feb. 8., pén. 15:08

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: ogmog999 »

no more írta:hali!

régen Oblivionoztam, de egyszer sem jutottam el igazán a végéig. gondolkozom, hogy elkezdem újra és arra gondoltam hogy vmi Dark Elf vagy Wood Elf/tolvaj íjász/vámpír karaktert hoznék össze, aki valamennyire ért a tőrökhöz is, nem csak az íjászathoz. a láthatatlanság is jól jönne. az lenne a kérdésem, hogy milyen karakterképességeket dobnátok össze egy ilyen karakterhez? paraszti ésszel a főbb képességeket tenném be, azokat amiket használni fogok főképp, de olvastam hogy vmi csavar van a karaktergenerálásban, szintenként a pontok függnek vmitől és ha nem jól fejlesztjük a karakterünket, akkor 14-15ös szinten igen csak elnehezül a játékelke! na ezt s. szazel a szakértők dobjanak meg pár tippelretném rülni! köszönöm :D :D

jah és azt is megköszönnöm ha összedobna vki egy jó kis mágus karaktert nekem High Elfből. azon is gondolkozom.

előre kösz!
Szia !
Én inkább közelharcos karaktereket szoktam indítani, tolvajféléket nemigen, de megpróbálok válaszolni, mert úgylátom a "szakértők" nem látogatják ezt a fórumot :)
Magyar kifejezéseket használok, mert a magyar verzióval játszom.
Az ilyen tolvaj, íjász, tőrös karival az a gond, hogy három (vagy inkább négy ?) irányba is kell fejleszteni, lopakodás - tolvajlás, mesterlövészet, kardozás, meg ugye mint minden karakternél, az állóképességet sem árt maximumra vinni, sőt ajánlott ezt elsőnek felfejleszteni.

Ha a fő képességek közül mind a hetet gyakran használod, gyorsan léped a szinteket, az ellenfelek is 5 szintenként erősebbek lesznek, viszont az egyes skilljeid alacsony szinten maradnak, ráadásul a tulajdonságokra is maximum csak 2 pontot tudsz tenni.
Ahhoz hogy hatékony legyen a fejlesztés, a másodlagos képességekkel alá kell dolgozni a fő képességeknek.
(aládolgozni = még a szintlépés előtt a másodlagos képességet felvinni annyira, hogy az adott tulajdonságra 5 pontot tudj tenni. De általában elég a négy v. három pont is).

Valahogy így csinálnám, ha indítanék egy ilyen karaktert :
Fő képességek :

1 - Penge.
Hozzátartozó tulajdonság : erő. Aládolgozni : ökölharc, zúzófegyverek.

2 - Blokkolás.
Hozzátartozó tulajdonság : állóképesség. Aládolgozni : kovácsolás, nehézpáncél.

3 - Mesterlövészet.
Hozzátartozó tulajdonság : mozgékonyság. Aládolgozni : settenkedés.

4 - Zárnyitás.
Lásd mint mesterlövészet.

5 - Könnyű páncél.
Hozzátartozó tulajdonság : gyorsaság. Aládolgozni : akrobatika, atlétika.

6 - Alkímia.
Hozzátartozó tulajdonság : inteligencia. Aládolgozni : idézés, miszticizmus.

7 - Illúzió.
Hozzátartozó tulajdonság : személyiség. A személyiséget lehet még fejleszteni : kereskedés, beszédkészség.

A settenkedést nem raktam a fő képességek közé, mert gyorsan lépnénk a szinteket.
Szintlépés után (amint alkalmunk van rá) keressünk egy alvó személyt vagy éjszaka egy egyhelyben álló őrt,
vagy szintén az éjszakai órákban menjünk egy fogadóba, és ott a fogadós közelébe "settenkedjünk". Aránylag
hamar megvan a + 10 képességpont, és ezzel együtt a mozgékonysághoz tartozó 5 tulajdonságpont is.

Az alábbiakat már leírtam egy másik topicba, de bemásolom ide is :

"...
Jól fejlődni úgy lehet, ha gyakran használod a képességeidet, azaz nem csak végig rohansz egy területen,
hanem közben "gyakorolsz" is.
Pl. : ha a blokkolást akarod fejleszteni, beállsz egy patkány (vagy valami gyengébb ellenfél) elé, és blokkolgatsz.
Ha a páncél képességed akarod növelni, akkor meg hagyod hogy ütögessen (közben persze gyógyítgasd magad).
Egyes varázslatokat lehet "üresjáratban" is használni. Sétálgatsz mondjuk a városban, közben nyomogatod a kiválasztott
varázslatot, had fejlődjön.
Fegyverek, blokkolás, páncélok, pusztító mágia, ijjazás fejlesztésére van egy "trükk" (én legalábbis így szoktam csinálni).
A fővárosban van két bolt, ahol varázslatokat árulnak. Elsőnek veszek egy "tőr idézése" varázslatot, ezzel kb. 20 perc alatt felnyomom az idézés skillt 25-ösre. Utána veszek "csontváz idézés" varázslatot.
Visszamegyek Vilverin-hez, idézek - használom a kiválasztott fegyvert az idézett lényen.
Ha nagyon lesérülök közben, mindjárt tudok is aludni 1 órát, mivel ott van két ágy is.
A közelben van egy kút, ami egy időre megnöveli a manapontokat. Gyakorlásra kiváló terep.

Más :
Mivel az ellenfelek 5 szintenként fejlődnek (erősebbek lesznek), ajánlott a tulajdonság szorzókra is figyelni.
Ha 3-as szorzónál kevesebbet kapunk a kiválasztott tulajdonságunkra, akkor az ellenfelek jobban fejlődnek mint mi.
szorzók :
nulla képesség-növekedés = nincs szorzó (1 pont)
1 - 4 képesség-növekedés = 2x
5 - 7 képesség-növekedés = 3x
8 - 9 képesség-növekedés = 4x
10 vagy több képesség-növekedés = 5x
A szorzók számításánál figyelembe veszi a másodlagos (minor) képességek fejlődését is, tehát ha magasabb szorzót
szeretnénk elérni, "dolgozzunk alá" másodlagos képességgel.
Pl. :
Minden tulajdonsághoz 3 képesség tartozik (a szerencsén kívül).
Az erőhöz például a penge, zúzó és az ökölharc.
Ha az erőre 5 pontot akarunk tenni szintlépéskor, akkor tegyük a pengét elsődleges képességek közé, a zúzót és az
ökölharcot hagyjuk másodlagos skillnek.
A fentebb leírt "idézek - ütöm" módszerrel fejlesszünk 10-et az ököl v. zúzó (vagy 5-öt ököl, 5-öt zúzó) skillen,
így meglesz a 10 pont fejlődés az erő 5-ös szorzójához.
..."

Jah... mágusokhoz abszolút nem értek... arra majd talán valaki más válaszol...
no more

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: no more »

köszönöm a segítséget, már indítottam is egy karit, dark elf(teljesen fekete a bőre, így sokkal baróbb mint a kék fajta)/tolvaj csillagjegy/major:marksman,blunt,light armor, heavy armor, alternation, conjuration, speechraft. az alchemy-t azért hagytam ki, mert azt gyorsan fel akarom madj tolni 100-ra és ha nem teszem be majorba, akkor korlátlanul használhatom. íjászként kelleni fognak a jó kis mérgek nagyobb dögök ellen, hogy pár lövésből leterítsem a nagyobbfajtát. am kösz a helpet!
Rassylexia73
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011. márc. 16., szer. 13:51

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Rassylexia73 »

Egy olyan kérdésem lenne hogy olvasgattam a fórumokon hogy mindig eltünnek a cuccok az olyan ládákból ami nem saját tulajdonban vannak--Kérdés? : A Fagyszirt orom - plugin- saját tulajdonnak számít a játékban???? előre is köszi a válaszotok!!
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Saját háznak számít!

Írtam két történetet az Oblivionról!(lásd a mellékletet)
Csatolmányok
Részlet Sir Slaughter naplójából (szerkesztett).doc
(30.5 KiB) Letöltve 156 alkalommal.
Részlet Sir Amiel naplójából.doc
(36.5 KiB) Letöltve 158 alkalommal.
Rolehan
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011. jan. 4., kedd 13:26

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Rolehan »

Sziasztok! Én az íránt érdeklődnék, hogy mitől függ a "varázslat hatékonysága?". Egészséges a karakterem, nincs semmi negatív hatás, 100 intelligenciával és akaraterővel és a varázslataim csak 95%-os hatékonyságúak. Ez normális? Nem lehet 100%?
Előre is köszi annak, aki válaszol!
Renee

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Renee »

Letöltöttem a zira telivérjeit és a vérfarkasokat és áthelyeztem az oblivionba , de nemtudom hogy kell aktiválni..légyszi segítsetek minél hamarabb :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Renee írta:Letöltöttem a zira telivérjeit és a vérfarkasokat és áthelyeztem az oblivionba , de nemtudom hogy kell aktiválni..légyszi segítsetek minél hamarabb :)
Indító menü-Adatfájlok, megfelelő négyzetbe jelet kell rakni, majd OK.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta: Amúgy már sokadjára próbálkozom ezzel a móddal, egyszer nem indult el, aztán meg mikor betöltöttem végre a karakterem alap helyzetben volt, 1. szint börtön ruha :S Azért próbálkozom, köszi
Az előbb nekem is sikerült előállítanom ezt a hibát. Annyi történt, hogy a HorseCombatMaster.esm valahogy az Oblivion.esm elé került a betöltési sorban. Amy nevű nőnemű karakterem visszaváltott az alapértelmezett Bendu Olora, aki férfi, börtön ruhát visel, a föld eltűnt, fák és ablakok a levegőben lebegtek, stb. Ahogy helyreraktam a betöltési sort, egyből rendbejött minden.
Wadasz
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. jún. 25., szomb. 15:01

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Wadasz »

Sziasztok!
Arra lennék kiváncsi hogy ez a játék küldetésekhez kötött-e vagy lehet menni benne "magányos farkas"-ként is? előre is köszi :D.
TESMAN elfelejtette a jelszavát

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: TESMAN elfelejtette a jelszavát »

Wadasz írta:Sziasztok!
Arra lennék kiváncsi hogy ez a játék küldetésekhez kötött-e vagy lehet menni benne "magányos farkas"-ként is? előre is köszi :D.
mindig egyedül mész.bár én nem találkoztam olyan küldivel hol van társ de nem is baj
Wadasz
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. jún. 25., szomb. 15:01

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Wadasz »

de fejlődni csak akkor tudok ha küldiket hajtok végre?
Avatar
TESMAN
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011. jún. 7., kedd 22:26
Tartózkodási hely: Skyrim-Riverwood

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: TESMAN »

elsődleges képességek fejlesztésével
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Wadasz írta:Sziasztok!
Arra lennék kiváncsi hogy ez a játék küldetésekhez kötött-e vagy lehet menni benne "magányos farkas"-ként is? előre is köszi :D.
Teljes szabadságot kap a játékos az Elder Scrolls játékokban. Ha akarsz küldetésekkel foglalkozol, ha akarsz, csak barangolsz a világban, kincseket gyűjtesz, esetleg beszélgetsz az NJK-kal, csak tőled függ. Többnyire egyedül kell menned, de vannak olyan küldetések, ahol csatlakozik hozzád egy társ, mert el kell kísérned valahova. Azt persze te döntöd el, hogy mikor és milyen úton viszed el a célba. Igen hasznos társ pl. Martin barát a fő küldetés elején.
Wadasz
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. jún. 25., szomb. 15:01

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Wadasz »

Köszike! Közben már letöltöttem és játszom vele :D Nagyon tetszik. CSak arra lennék kiváncsi hogy hogyan lehet eladni a cuccaimat? PLS VKIII :DD
Avatar
TESMAN
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011. jún. 7., kedd 22:26
Tartózkodási hely: Skyrim-Riverwood

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: TESMAN »

vannak kereskedők a városokban pl.:birodalmi városban a piac negyedben mindegyik kereskedő,és nem lehet 1 ruha boltban eladni a fegyvereket páncélokat,az fegyverboltban kell
Avatar
TESMAN
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011. jún. 7., kedd 22:26
Tartózkodási hely: Skyrim-Riverwood

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: TESMAN »

ja igen és lopott (amit nem vettél meg,más házából loptad)azt nem lehet eladni
Wadasz
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. jún. 25., szomb. 15:01

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Wadasz »

Ahha és hogy tudok csendben ölni? Mármint úgy hogy mások ne vegyék észre?
Wadasz
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. jún. 25., szomb. 15:01

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Wadasz »

JA és hol tok normális működő magyarítást letölteni hozzá? Csak mert ami ezen az oldalon van az nem mükszik :cry:
Avatar
TESMAN
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011. jún. 7., kedd 22:26
Tartózkodási hely: Skyrim-Riverwood

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: TESMAN »

csak az a magyarítás van :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ctrl el tudsz lopakodni és ha halvány a "szem"akkor senkise lát és ha egyből megölöd nem lesz semmi
Wadasz
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. jún. 25., szomb. 15:01

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Wadasz »

Bőeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D Hát ez kár mert nekem az a magyarítás nem működik :( :(:(:(:(:(
Avatar
TESMAN
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011. jún. 7., kedd 22:26
Tartózkodási hely: Skyrim-Riverwood

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: TESMAN »

hogy nem működik?nincs hang? vagy nem tölti le?
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

Wadasz írta:Bőeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D Hát ez kár mert nekem az a magyarítás nem működik :( :(:(:(:(:(
Talán ha eredeti játékkal próbálkoznál és a magyarítást is ennek megfelelően raknád fel akkor működne ;)
Wadasz
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. jún. 25., szomb. 15:01

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Wadasz »

Az eredetivel még nem próbálkoztam de amúgy valami hibát ír ki a telepítésnél h valami voice file hibás és csak akkor fog megjavulni ha újrateszem az egész játékot
Wadasz
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. jún. 25., szomb. 15:01

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Wadasz »

és újratettem de megmaradt :( de mind1 akkor megtanulok angolul :D úgyis nyelvvizsgázok novemberben :D
Wadasz
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. jún. 25., szomb. 15:01

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Wadasz »

És még azt kérdezném hogy hogyan tudok a városban úgy zárakat feltörni hogy ne lássanak meg? Mert eddig mindig nagy boldogan feltörtem a zárat minden baba kúszok-osonok a házban és egyszer csak megveregeti a vállamat az őr bácsi, hogy ,,Hőőőőjj te micsinász itt??" :D :D :D Lécci valakiiiiii!!!!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Wadasz írta:És még azt kérdezném hogy hogyan tudok a városban úgy zárakat feltörni hogy ne lássanak meg? Mert eddig mindig nagy boldogan feltörtem a zárat minden baba kúszok-osonok a házban és egyszer csak megveregeti a vállamat az őr bácsi, hogy ,,Hőőőőjj te micsinász itt??" :D :D :D Lécci valakiiiiii!!!!
Ha nincsenek őrök a közelben és mégis ez történik, akkor vagy magyarjavitas.esp vagy no psychic guards.esp.
Wadasz
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. jún. 25., szomb. 15:01

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Wadasz »

őőőőőőőőőőőőőőőőőőőő....mi? ezeket irjam a konzolba vagy micsoda?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Wadasz írta:őőőőőőőőőőőőőőőőőőőő....mi? ezeket irjam a konzolba vagy micsoda?
Nem. Ezeket a beépülőket kell használni. Vagyis csak az egyiket.
Wadasz
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. jún. 25., szomb. 15:01

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Wadasz »

asszzthogyan? :S
nemtudom mire gondolsz..
Avatar
TESMAN
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011. jún. 7., kedd 22:26
Tartózkodási hely: Skyrim-Riverwood

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: TESMAN »

letöltöd
Wadasz
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. jún. 25., szomb. 15:01

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Wadasz »

Jaaa..értem köszi :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Steam akció:

- The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition - 19,99€ helyett 6,80€
- The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition Deluxe 24,99€ helyett 8,50€

Egy euró manapság 266,15 Ft.
Avatar
TESMAN
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011. jún. 7., kedd 22:26
Tartózkodási hely: Skyrim-Riverwood

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: TESMAN »

Vik írta:Steam akció:

- The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition - 19,99€ helyett 6,80€
- The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition Deluxe 24,99€ helyett 8,50€

Egy euró manapság 266,15 Ft.
És mi a különbség a:
The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition és a The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition Deluxe ?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Vik »

TESMAN írta: És mi a különbség a:
The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition és a The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition Deluxe ?
Az utóbbihoz járnak a hivatalos kiegészítők is. De ha rákattintasz Steam-en, akkor kiírja.
Superstar

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Superstar »

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a játék folyamán hiába fejlesztettem fel az állóképességem és az erőmet 100 pontra, mégis azt jelzi, hogy a játék során amikor közelharcban megcsapnak, akkor ezek az értékek csökkennek, így kevesebb cuccot is tudok magammal cipelni. Kérdés, hogyan tudnám újra visszaállítani az eredeti értékekre az erő - intelligencia - gyorsaság stb... értékeket ?
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

Superstar írta:Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a játék folyamán hiába fejlesztettem fel az állóképességem és az erőmet 100 pontra, mégis azt jelzi, hogy a játék során amikor közelharcban megcsapnak, akkor ezek az értékek csökkennek, így kevesebb cuccot is tudok magammal cipelni. Kérdés, hogyan tudnám újra visszaállítani az eredeti értékekre az erő - intelligencia - gyorsaság stb... értékeket ?
Ha felraktad a magyarítással az Unofficial Oblivion Patchet akkor a hátitáskádban lesz egy különleges nevű tárgy és ha azt aktiválod bejön egy menü és ott megcsinálhatod a szerencséd..
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Superstar írta:Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a játék folyamán hiába fejlesztettem fel az állóképességem és az erőmet 100 pontra, mégis azt jelzi, hogy a játék során amikor közelharcban megcsapnak, akkor ezek az értékek csökkennek, így kevesebb cuccot is tudok magammal cipelni. Kérdés, hogyan tudnám újra visszaállítani az eredeti értékekre az erő - intelligencia - gyorsaság stb... értékeket ?
Ha elmész templomba, és imádkozol, akkor a Kilenc segíthet rajtad. Meg használhatsz betegség gyógyító lötyiket is.
Superstar
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011. aug. 4., csüt. 2:37

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Superstar »

Köszi a segítségeket, lötyikkel időközben tudtam orvosolni a problémát :) A magyarítást szerintem viszont nem rakom fel :)
Saby

plug in...hogyan ?

Hozzászólás Szerző: Saby »

sziasztok, hogy kell telepíteni, vagy hogyan kell használni a plug-in -eket???
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: plug in...hogyan ?

Hozzászólás Szerző: Vik »

Saby írta:sziasztok, hogy kell telepíteni, vagy hogyan kell használni a plug-in -eket???
Olvasd el a beépülők leírását, többnyire benne van a telepítési útmutató. Használni meg úgy lehet őket, hogy az indító menü adatfájlok pontjában kijelölés után elindítod a játékot, és megkeresed/használod/oda mész/beszélsz vele.
Peti

Mivel is kezdjem(hogyan)?

Hozzászólás Szerző: Peti »

Sziasztok

Segítségeteket szeretném kérni hogy mivel vagyis mien karival kezdjem a játékot :?:
Én nagyon kezdő vagyok igaz játszottam már RPG-kel de ehhez hasonlóval még nem és ezért kérem a segítségeteket.
Válasz küldése