Nyilvános tesztelés

Minden kérdés a magyarításról
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: warg »

A honap masodik felere tervezzuk a magyaritas kiadasat, ha nem jon kozbe semmi.
Lazarus

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Lazarus »

warg írta: 2022. aug. 10., szer. 11:40 A honap masodik felere tervezzuk a magyaritas kiadasat, ha nem jon kozbe semmi.
Előre is köszi akkor és GG a nagyszerű munkátoknak :)
Venom

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Venom »

Sziasztok!
Leadtam 2 hibát párbeszédben névre:
Ben-Mezd -re vonatkozóan. Korábban ez jó volt el lett fogadva, hogy a Ben nagy betű. Most piros X et kaptam, hogy sehol nem használják így.
Most akkor ez elsőre mindenhol javítva lett, vagy ez így jó és elsőre volt téves a javítás? Ifan Ben-Mezd a helyes elnevezés? Ezentúl ezt ne figyeljem? Vagy nem uptodate a magyarításom?
Köszi, és bocs a kérdéseket, ha hülyeség.
Avatar
Yvorl
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015. nov. 22., vas. 16:48

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Yvorl »

warg írta: 2022. aug. 10., szer. 11:40 A honap masodik felere tervezzuk a magyaritas kiadasat, ha nem jon kozbe semmi.
pazar :)
..és köszönöm az információt.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Venom írta: 2022. aug. 11., csüt. 13:26 Sziasztok!
Leadtam 2 hibát párbeszédben névre:
Ben-Mezd -re vonatkozóan. Korábban ez jó volt el lett fogadva, hogy a Ben nagy betű. Most piros X et kaptam, hogy sehol nem használják így.
Most akkor ez elsőre mindenhol javítva lett, vagy ez így jó és elsőre volt téves a javítás? Ifan Ben-Mezd a helyes elnevezés? Ezentúl ezt ne figyeljem? Vagy nem uptodate a magyarításom?
Köszi, és bocs a kérdéseket, ha hülyeség.
Ezt én utasítottam el, egyszerűen azért, mert amikor rákerestem az "Ifan Ben-Mezd" karaktersorozatra, egyetlen találat sem volt rá az eredeti szövegben. Azt nem tudom, hogy korábban miért fogadták el/javították.
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: warg »

Vik írta: 2022. aug. 12., pén. 14:52
Venom írta: 2022. aug. 11., csüt. 13:26 Sziasztok!
Leadtam 2 hibát párbeszédben névre:
Ben-Mezd -re vonatkozóan. Korábban ez jó volt el lett fogadva, hogy a Ben nagy betű. Most piros X et kaptam, hogy sehol nem használják így.
Most akkor ez elsőre mindenhol javítva lett, vagy ez így jó és elsőre volt téves a javítás? Ifan Ben-Mezd a helyes elnevezés? Ezentúl ezt ne figyeljem? Vagy nem uptodate a magyarításom?
Köszi, és bocs a kérdéseket, ha hülyeség.
Ezt én utasítottam el, egyszerűen azért, mert amikor rákerestem az "Ifan Ben-Mezd" karaktersorozatra, egyetlen találat sem volt rá az eredeti szövegben. Azt nem tudom, hogy korábban miért fogadták el/javították.
Igen, ezt nem olyan régen javítottam, a minden szövegben hozzáigazítottam ahhoz, ahogy az angol feliratban van.
dipi12

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: dipi12 »

Mire végeztek beleuntok szegénykéim a játékba.
Köszönöm a sok sok munkát!
Nagyon várom már! :D
Venom

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Venom »

warg írta: 2022. aug. 12., pén. 16:30
Vik írta: 2022. aug. 12., pén. 14:52

Ezt én utasítottam el, egyszerűen azért, mert amikor rákerestem az "Ifan Ben-Mezd" karaktersorozatra, egyetlen találat sem volt rá az eredeti szövegben. Azt nem tudom, hogy korábban miért fogadták el/javították.
Igen, ezt nem olyan régen javítottam, a minden szövegben hozzáigazítottam ahhoz, ahogy az angol feliratban van.
Köszi az infót, csak jelezni akartam ;) lényeg akkor, hogy már egységes. Köszi szépen.
s_Zozoka

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: s_Zozoka »

Üdv!
Hosszú idő után (15-20 óra), most adtam le két db. hibát. Egyszerűen nem találtam már jelenteni valót. (Előttem kalandozók alaposak voltak)
Kaszás-part vége felé járok, már mehetnék tovább, de van egy-két megoldandó feladat (elf szerkezet, temetői feladatok).
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: warg »

Hamarosan megjelenik... ^^
Vendég

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok látam hogy kész a magyaritás leszetem, elinditom , kiirja hogy lehet hogy virusos rá nyomok arra hogy mindenkép futtatása és semmi .Nem történik semmi, essetleg tömöritet fájlban mint a pilars of eternity esetében nem lehetne ugy letölteni ha szépen meg kérlek titeket ? :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta: 2022. aug. 18., csüt. 21:19 Sziasztok látam hogy kész a magyaritás leszetem, elinditom , kiirja hogy lehet hogy virusos rá nyomok arra hogy mindenkép futtatása és semmi .Nem történik semmi, essetleg tömöritet fájlban mint a pilars of eternity esetében nem lehetne ugy letölteni ha szépen meg kérlek titeket ? :)
Letöltés után jobb kattintás a "MorroHun - Divinity - Original Sin 2.exe-n", Tulajdonságok, Blokkolás feloldása kapcsolóra kattintva változik valami? (Ok gomb után.)
Vendég

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta: 2022. aug. 18., csüt. 22:57
Vendég írta: 2022. aug. 18., csüt. 21:19 Sziasztok látam hogy kész a magyaritás leszetem, elinditom , kiirja hogy lehet hogy virusos rá nyomok arra hogy mindenkép futtatása és semmi .Nem történik semmi, essetleg tömöritet fájlban mint a pilars of eternity esetében nem lehetne ugy letölteni ha szépen meg kérlek titeket ? :)
Letöltés után jobb kattintás a "MorroHun - Divinity - Original Sin 2.exe-n", Tulajdonságok, Blokkolás feloldása kapcsolóra kattintva változik valami? (Ok gomb után.)
Szia megcsináltam úgy ahogy mondtad de igysem történik semmi.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta: 2022. aug. 19., pén. 7:19 Szia megcsináltam úgy ahogy mondtad de igysem történik semmi.
Lehet még próbálkozni ezekkel, vagy Ccleaner takarítással, hátha megjavul a rendszered.
H.Adam

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: H.Adam »

Huh, én azt hittem, csak hó végén lesz elérhető :) Még nem értem a végére, tegnap kezdtem el a negyedik fejezetet, de küldöm továbbra is a jelentéseket, ahogy eddig is! Csak gyorsan letöltöm a legfrissebb változatot.
(Már most a legtöbbet játszott játékom Steamen :D)
Vendég

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta: 2022. aug. 19., pén. 9:47
Vendég írta: 2022. aug. 19., pén. 7:19 Szia megcsináltam úgy ahogy mondtad de igysem történik semmi.
Lehet még próbálkozni ezekkel, vagy Ccleaner takarítással, hátha megjavul a rendszered.
Meg probáltam mind ketöt de egyik sem vált be.
Vendég

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok!

Sajnos nekem nem sikerül a magyarítást telepítenem. Tört verzióm van és amikor megadom az elérési utat, nem aktiválódik a telepítés gomb, pedig azt adom meg, ahol a játék mappája van.
Mit rontottam el?

Köszi előre is a segítséget-
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta: 2022. aug. 19., pén. 19:31 Sziasztok!

Sajnos nekem nem sikerül a magyarítást telepítenem. Tört verzióm van és amikor megadom az elérési utat, nem aktiválódik a telepítés gomb, pedig azt adom meg, ahol a játék mappája van.
Mit rontottam el?

Köszi előre is a segítséget-
A magyarításaink (többnyire) nem támogatják a tört verziókat.
Vendég

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta: 2022. aug. 19., pén. 20:25
Vendég írta: 2022. aug. 19., pén. 19:31 Sziasztok!

Sajnos nekem nem sikerül a magyarítást telepítenem. Tört verzióm van és amikor megadom az elérési utat, nem aktiválódik a telepítés gomb, pedig azt adom meg, ahol a játék mappája van.
Mit rontottam el?

Köszi előre is a segítséget-
A magyarításaink (többnyire) nem támogatják a tört verziókat.
Szia egyik sem váltbe ,nem lehetne át teni a magyaritást tömöritet fájlba ?
ThrinTheMage

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: ThrinTheMage »

Vendég írta: 2022. aug. 19., pén. 19:31 Sziasztok!

Sajnos nekem nem sikerül a magyarítást telepítenem. Tört verzióm van és amikor megadom az elérési utat, nem aktiválódik a telepítés gomb, pedig azt adom meg, ahol a játék mappája van.
Mit rontottam el?

Köszi előre is a segítséget-
Szerintem ott rontottad el, hogy loptad a játékot, mivel eredetivel működik.
H.Adam

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: H.Adam »

Végére értem a játéknak, leadtam a maradék jelentést is. Egyet viszont itt adnék le ismét, mert egyszerűbb. Admarahlihk szolgálóinak nevei a szolmizációs hangok, ezért a "Dó", "Ré", "Mi" (jó, ez ua. :D ), "Fá", "Szó" (vagy az eredeti alapján "Szi" - bár nem értem, miért a felfelé módosított hang van ennél az egynél), "Lá" alakot javasolnám, hogy egyértelműbb legyen a poén :) Mert amúgy jelentősége nincs.

Kép

Köszönöm a fordítást még egyszer, illetve a tesztelési lehetőséget is!
H.Adam

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: H.Adam »

Ahh, nem tudom, mi van a képpel, hogy nem jelenik meg, itt a link: http://gyazo.com/25859a9c6154ed5fc082ea0cbd82c6b9
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Nyilvános tesztelés

Hozzászólás Szerző: warg »

H.Adam írta: 2022. aug. 31., szer. 15:10 Ahh, nem tudom, mi van a képpel, hogy nem jelenik meg, itt a link: http://gyazo.com/25859a9c6154ed5fc082ea0cbd82c6b9
Köszi szépen, javítottam őket. :)
fersk

Csak úgy

Hozzászólás Szerző: fersk »

A 'stratégia' rovatban írt dologra hívom fel itt (mert itt van forgalom) a figyelmet, hátha más is tud valami hasznos dolgot megosztani. Üdv.
Válasz küldése