A linkelt képek bizonyos százaléka nem látszik és nem is nézhető meg.

Ha valami gond van az egyik oldallal, nem megy a regisztráció vagy a bejelentkezés, itt nézz körül.
s_Zozoka

A linkelt képek bizonyos százaléka nem látszik és nem is nézhető meg.

Hozzászólás Szerző: s_Zozoka »

Tesztelési céllal próbálok különféle linkeket be illeszteni, Chrome-n keresztül és Google Drive megosztását használva.

- első. Nyilvános képek mappa megosztva és a link birtokában bárki megtekintheti a képet. Az oldal Kép : ikon segítségével illesztem be.
Kép

- második. Nyilvános képek mappa megosztva és a link birtokában bárki megtekintheti a képet, de a linket előszőr bemásolva a böngésző ablakába és bele is kattintva a link sorba. Az oldal Kép : ikon segítségével illesztem be.
Kép

- harmadik. Nyilvános képek mappa megosztva és a link birtokában bárki megtekintheti a képet, de a linket előszőr bemásolva a böngésző ablakába és bele is kattintva a link sorba és a végéről a /view kitörölve. Az oldal Kép : ikon segítségével illesztem be.

Kép
s_Zozoka

Re: A linkelt képek bizonyos százaléka nem látszik és nem is nézhető meg.

Hozzászólás Szerző: s_Zozoka »

Siralmas eredmény és nem javít rajta, ha a linkek sorát próbáltam variálni.
Chrome-ban én a (kis ikonok megjelennek) jobb gomb kattintásával és a kép megnyitása új lapon módszerrel minhárom képet megtudtam nézni.
Safariban (IPad-om) semmi nem látszott
Firefox-ban, habár nincsenek kis ikonok, de a kép szövegre kattintva és a jobb gombos kép megnyitása új lapon módszerrel minhárom képet megtudtam nézni.

Másik hozzászólásában meglesett oldalt fogom próbálni. Chrome böngészőben.
kephost.net az oldal és vendégként töltöm fel a képeket. BB kód (Kisméretű előnézet, kattintható): megoldással. Kép ikonnal illesztem be.
Kép[/img]
s_Zozoka

Re: A linkelt képek bizonyos százaléka nem látszik és nem is nézhető meg.

Hozzászólás Szerző: s_Zozoka »

s_Zozoka írta: 2022. jún. 21., kedd 9:22 Siralmas eredmény és nem javít rajta, ha a linkek sorát próbáltam variálni.
Chrome-ban én a (kis ikonok megjelennek) jobb gomb kattintásával és a kép megnyitása új lapon módszerrel minhárom képet megtudtam nézni.
Safariban (IPad-om) semmi nem látszott
Firefox-ban, habár nincsenek kis ikonok, de a kép szövegre kattintva és a jobb gombos kép megnyitása új lapon módszerrel minhárom képet megtudtam nézni.

Másik hozzászólásában meglesett oldalt fogom próbálni. Chrome böngészőben.
kephost.net az oldal és vendégként töltöm fel a képeket. BB kód (Kisméretű előnézet, kattintható): megoldással. Kép ikonnal illesztem be.
Kép[/img]
kephost.net az oldal és vendégként töltöm fel a képeket. BB kód (Kisméretű előnézet, kattintható): megoldással. Link ikonnal illesztem be.
[url=https://kephost.net/p/2022/25/8464 ... .jpg[/img][/url]

kephost.net az oldal és vendégként töltöm fel a képeket. Direkt link (Teljes méret): megoldással. Kép ikonnal illesztem be.
Kép
s_Zozoka

Re: A linkelt képek bizonyos százaléka nem látszik és nem is nézhető meg.

Hozzászólás Szerző: s_Zozoka »

s_Zozoka írta: 2022. jún. 21., kedd 9:28
s_Zozoka írta: 2022. jún. 21., kedd 9:22 Siralmas eredmény és nem javít rajta, ha a linkek sorát próbáltam variálni.
Chrome-ban én a (kis ikonok megjelennek) jobb gomb kattintásával és a kép megnyitása új lapon módszerrel minhárom képet megtudtam nézni.
Safariban (IPad-om) semmi nem látszott
Firefox-ban, habár nincsenek kis ikonok, de a kép szövegre kattintva és a jobb gombos kép megnyitása új lapon módszerrel minhárom képet megtudtam nézni.

Másik hozzászólásában meglesett oldalt fogom próbálni. Chrome böngészőben.
kephost.net az oldal és vendégként töltöm fel a képeket. BB kód (Kisméretű előnézet, kattintható): megoldással. Kép ikonnal illesztem be.
Kép[/img]
kephost.net az oldal és vendégként töltöm fel a képeket. BB kód (Kisméretű előnézet, kattintható): megoldással. Link ikonnal illesztem be.
[url=https://kephost.net/p/2022/25/8464 ... .jpg[/img][/url]

kephost.net az oldal és vendégként töltöm fel a képeket. Direkt link (Teljes méret): megoldással. Kép ikonnal illesztem be.
Kép
Az utolsó jó lett, lehet látni a lépet, igaz nagy méretben

kephost.net az oldal és vendégként töltöm fel a képeket. BB kód (Kisméretű előnézet, kattintható): megoldással. Kép ikonnal illesztem be.
Itt sajnos látszik, hogy nem jó a linkelt url, megpróbálom, hogy ne duplikálja az elején és a végén url szavakat.
Kép
s_Zozoka

Re: A linkelt képek bizonyos százaléka nem látszik és nem is nézhető meg.

Hozzászólás Szerző: s_Zozoka »

Jöhetnek az ötletek, hogy osszunk meg láthatóan, kattinthatóan a fórumban képeket.

Talán nálam ez vált be most:
kephost.net Direkt link (Teljes méret): Kép: illesztés segítségével
Kép
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: A linkelt képek bizonyos százaléka nem látszik és nem is nézhető meg.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kód: Egész kijelölése

Tehát az a lényeg, hogy "[img]<link>.jpg[/img]"
s_Zozoka

Re: A linkelt képek bizonyos százaléka nem látszik és nem is nézhető meg.

Hozzászólás Szerző: s_Zozoka »

Köszi a megerősítést.
Figyelni kell, hogy ahogy megosztjuk a képeket, az direkt link legyen a képre. amit meg akarunk osztani és ezért nem működik pl. a Google Drive-n megosztott link sem és a kephost.net kisméretű bélyegképes megoldás sem.
Ezek nem a képre adnak hivatkozást.
Válasz küldése