Skywind forditas

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
Skywind

Skywind forditas

Hozzászólás Szerző: Skywind »

Sziasztok! Nem magyar vagyok szovval elnezest a rossz magyar nekem. Van egy kerdesem. Talaltam itt https://morroblivion.com/forums/request ... -morrowind hogy nyolc evves ezelott egy ember aki a neve szotsaki mondta hogy segitsegett add a Skywind forditasanak. De akkor nem volt felkes hogy kapnak segitseget. Most szerintem kaphatnak mert Discord-ban kertem ha segithettek vele ha senki mas csinalja (mert tudom hogy a magyar nekem nem tokeletes) es mondtak hogy igen. De akkor kerestem es talaltam amit szotsaki mondott es gondoltam ha az anniyra jobb lenne ha emberek akiknek magyar az anyanyelv segitene. Az az ember szotsaki vagy a csoport itt meg hajlando adni segitseget? Ha igen, akkor ha Discordban tudsz kerni az jo lenne. Ha igen, de nem szeretsz kerni Discord-ban, mert angolul-ban, akkor szerintem kerhetek ertitek ha lehetseges hogy segitsz. Bocsi megint a borszaszto magyarul nekem, voltam magyarorszagon majdnem tiz evvel ezelott es elfelejtettem sokkat es soha nem tokeletes voltam. Remelem hogy erthetto.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Skywind forditas

Hozzászólás Szerző: Vik »

Igen, nagyjából érthető, hogy miről van szó. Sajnos nem tudunk ebben segíteni, mert nincs rá kapacitásunk. Viszont innen letölthető a Morrowind magyarítása. Abból ki lehet szedni a magyar szövegeket, ha kell valakinek.
Morrowind
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022. máj. 24., kedd 3:03

Re: Skywind forditas

Hozzászólás Szerző: Morrowind »

Köszönom szépen!
Válasz küldése