Email cím változtatás

Ha valami gond van az egyik oldallal, nem megy a regisztráció vagy a bejelentkezés, itt nézz körül.
totya
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 22:42

Email cím változtatás

Hozzászólás Szerző: totya »

Sziasztok, valahogy nem látom hol lehet az e-mailt megváltoztatni.

Köszi.
totya
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 22:42

Re: Email cím változtatás

Hozzászólás Szerző: totya »

Én türelmes vagyok, de eltelt hat év mióta írtam... szóval van már valami lehetőség email cím változtatásra?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Email cím változtatás

Hozzászólás Szerző: Vik »

totya írta: 2021. szept. 18., szomb. 19:15 Én türelmes vagyok, de eltelt hat év mióta írtam... szóval van már valami lehetőség email cím változtatásra?
Megnéztem a felhasználói profilt, és úgy tűnik, hogy nincs. Jelzem a rendszergazdának, mert eléggé alapvető dolognak tartom.
totya
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 22:42

Re: Email cím változtatás

Hozzászólás Szerző: totya »

Köszönöm!
totya
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 22:42

Re: Email cím változtatás

Hozzászólás Szerző: totya »

Igazából nekem ideiglenesen az is jó lenne, ha valamelyik mod amelyik képes rá felvállalná, hogy amíg a funkció elkészül, privát üzenetes kérésre elvégzi az email cím változtatást...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Email cím változtatás

Hozzászólás Szerző: Vik »

totya írta: 2021. szept. 28., kedd 23:23 Igazából nekem ideiglenesen az is jó lenne, ha valamelyik mod amelyik képes rá felvállalná, hogy amíg a funkció elkészül, privát üzenetes kérésre elvégzi az email cím változtatást...
Technikailag itt moderátor vagyok (ha néha ránézek az oldalra), de fogalmam sincs, hogyan lehetne ezt megoldani. Azért írtam a rendszergazdának. Remélhetőleg, két webes oprendszer frissítés között lesz rá ideje.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Email cím változtatás

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Légyszi küldjetek egy PÜ-t itt, benne az új e-mail címetekkel és amint lehet, átírom az újra.
Válasz küldése