Kérdések a magyarításról

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

totya írta: 2021. okt. 31., vas. 23:12 Az általam olvasottak alapján ezekkel a módosításokkal maradhat a mod, viszont ezeket minnél hamarabb érdemes megtenni.
Beírtam az eredeti szerző nevét. Donation point eleve nem volt engedélyezve.
totya
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 22:42

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: totya »

Vik írta: 2021. nov. 2., kedd 8:54
totya írta: 2021. okt. 31., vas. 23:12 Az általam olvasottak alapján ezekkel a módosításokkal maradhat a mod, viszont ezeket minnél hamarabb érdemes megtenni.
Beírtam az eredeti szerző nevét. Donation point eleve nem volt engedélyezve.
Mondjuk feltűnt nekem, hiszen mintaképet is csatoltam a modhoz, hogy az útjelző tábla textúra is egész más, de nekem annyi jött le gyorsan átfutva az előzményeket, hogy valaki csinált egy modot magyar táblákkal, ami először több giga méretű lett volna valahogy. De szerencsére nem lett gond végülis.

Egyébként a mod magyarításaim (nem túl hosszú) endorse listáját átpörgetve az egyik éppen egy VL67 nevű, ráadásul az ország is magyarnak van megdva, tehát nagy valószínűséggel a magyar feliratos modot készítő (köszönöm neki még egyszer!) amúgy is a nexuson van, tehát akár ő maga is feltölthette volna a modját. :)
VL67
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015. dec. 26., szomb. 17:46

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: VL67 »

Átlagos felhasználó vagyok a Nexuson, nincsenek feltöltendő dolgaim.
Mások munkáját használom fel ahhoz, hogy a saját ízlésemnek megfelelően és a magam számára alakítsam a játékot.
Elnézést, amiért nem jeleztem rögtön az itt megosztott fájlok eredetét!
totya
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 22:42

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: totya »

VL67 írta: 2021. nov. 3., szer. 17:30 Átlagos felhasználó vagyok a Nexuson, nincsenek feltöltendő dolgaim.
Mások munkáját használom fel ahhoz, hogy a saját ízlésemnek megfelelően és a magam számára alakítsam a játékot.
Elnézést, amiért nem jeleztem rögtön az itt megosztott fájlok eredetét!
Minden jó ha jó a vége, én mindenesetre köszönöm a munkádat, csak így tovább :)

"Átlagos" felhasználó is tud feltölteni ha szeretne, ha alapvetően módosítani szeretne egy meglévő modot, és azt megosztani, akkor arra engedélyt kell kérni a szerzőtől, ha csak a mod szerzője kifejezetten nem jelezte, hogy erre nincs szükség. Én fordításra is engedélyt szoktam kérni, mivel az is módosítás és megosztás.
Válasz küldése