Anniversary Frissítés

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
Bakacsi Attila

Anniversary Frissítés

Hozzászólás Szerző: Bakacsi Attila »

Sziasztok!

A Magyarosítás ki lesz bővítve az Anniversary Frissítés-hez?

Köszönöm.
Vik

Re: Anniversary Frissítés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Bakacsi Attila írta: 2021. nov. 14., vas. 12:34 Sziasztok!

A Magyarosítás ki lesz bővítve az Anniversary Frissítés-hez?

Köszönöm.
Ha arra a 40-50 Készítmény Klub mod fordításra gondolsz, akkor biztosan nem.
Reezy

Hozzászólás Szerző: Reezy »

Sziasztok!A The Elder Scrolls Skyrim Annyversary Edition - hoz nem fogjatok velettlenul updatelni a magaritast?? Mukodik vele a magyaritas ami most van,csak nem minden van leforditva,illetve az SKSE es a SkyUI -t sajnos blokkolja a forditas!Ami azert baj mert lathatattlana tesz dolgokat az invertoryban :(
Nem tudnatok esetleg legalabb compatibilisse tenni az Anniversary Editional es a SkyUI meg SKSE-vel??

Koszi a valaszt elore is!
Vik

Hozzászólás Szerző: Vik »

Reezy írta: 2021. nov. 29., hétf. 14:14 Sziasztok!A The Elder Scrolls Skyrim Annyversary Edition - hoz nem fogjatok velettlenul updatelni a magaritast?? Mukodik vele a magyaritas ami most van,csak nem minden van leforditva,illetve az SKSE es a SkyUI -t sajnos blokkolja a forditas!Ami azert baj mert lathatattlana tesz dolgokat az invertoryban :(
Nem tudnatok esetleg legalabb compatibilisse tenni az Anniversary Editional es a SkyUI meg SKSE-vel??

A magyarításnak semmi köze a SKSE-hez a SkyUI-hez. Persze, hozzá lehetne igazítani a magyarítást, le lehetne fordítani azt a 40-50 (vagy 74) modot, de én biztosan nem fogom. Az előfordulhat, hogy az új kiadással megváltoztattak szövegeket az alapjátékban; ezt is le lehetne fordítani/hozzá lehetne igazítani a magyarítást, de először látni kellene, mik változtak.
totya

Hozzászólás Szerző: totya »

Vik írta: 2021. nov. 22., hétf. 12:34
Bakacsi Attila írta: 2021. nov. 14., vas. 12:34A Magyarosítás ki lesz bővítve az Anniversary Frissítés-hez?
Ha arra a 40-50 Készítmény Klub mod fordításra gondolsz, akkor biztosan nem.
Helló, első körben (most éppen nem játszok a játékkal), ha már megfrissült az SE AE-vé a steam agresszivitásának hála (régen lehetett választani hogy ne frissítsen) akkor itt egy mod, ami elvileg visszaalakítja az AE-t SE-re: https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/57618?tab=files (innen a nagyobbik).

Mivel magyarítva belátható időn belül nem lesz, ez talán a legjobb alternatíva most. Én még nem próbáltam, mert még nekem nem frissült meg. Mondjuk előtte a vortexben purgézném az összes modot (a magyarítást is beleértve) majd a patcher után deploy neki. Persze a biztonság kedvéért egy teljes arhiválás az egész előtt nem árt sosem.
zso30131

Hozzászólás Szerző: zso30131 »

Vik írta: 2021. dec. 1., szer. 11:09
Reezy írta: 2021. nov. 29., hétf. 14:14 Sziasztok!A The Elder Scrolls Skyrim Annyversary Edition - hoz nem fogjatok velettlenul updatelni a magaritast?? Mukodik vele a magyaritas ami most van,csak nem minden van leforditva,illetve az SKSE es a SkyUI -t sajnos blokkolja a forditas!Ami azert baj mert lathatattlana tesz dolgokat az invertoryban :(

A magyarításnak semmi köze a SKSE-hez a SkyUI-hez. Persze, hozzá lehetne igazítani a magyarítást, le lehetne fordítani azt a 40-50 (vagy 74) modot, de én biztosan nem fogom. Az előfordulhat, hogy az új kiadással megváltoztattak szövegeket az alapjátékban; ezt is le lehetne fordítani/hozzá lehetne igazítani a magyarítást, de először látni kellene, mik változtak.
Üdv egy kis segítség nekem megoldotta az invertory(eltünögettek dolgok de amugy ott volt mert tömege van meg cheatmodba is leteszteltem) problémát, a magyarosítást a Nexusmodról "Skyrim SE Hungarian translation" verziót, Mod Organizer2 vel látszodnak az eltünt itemek.
Válasz küldése