Fordítás

Minden kérdés a magyarításról
Gabor

Fordítás

Hozzászólás Szerző: Gabor »

Sziasztok!

Mikor lesz kész a fordítás, illetve egyáltalán kész lesz?

Üdvözlettel ;
T. G
Munyos

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Munyos »

Ha 2021 decemberében ellátogatsz ide ismét, akkor valószínűleg nem kell feltenned több ilyen kérdést. Addig szíves elnézésedet ...
Fersk

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Fersk »

Üdv!

A covid-karantén lassítja vagy gyorsítja a fordítás menetét? :)
Géza

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Géza »

"(...) illetve egyáltalán kész lesz?"

Olyan szempontból talán jogos a trolléga kérdése, hogy hetek óta nincs változás a százalékokban. Az nem baj, ha kiderült menet közben, hogy túl nagy a falat, csak akkor azt férfiasan el kell ismerni, hogy ne várja senki feleslegesen a magyarítást, legalább is ne a Morrohuntól.
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: warg »

Sziasztok!

Ne aggódjatok, eszünkbe se jutott abbahagyni a fordítást. Hogy mikor érünk a végére, az nagyon sok dologtól függ, mint mindig, de igyekszünk. :)
Tudom, ez a százelékjelzőn nem mindig látszik, az viszont a lektoráltságot mutatja, azzal meg az utóbbi időben kevesebbet haladtunk, mert most csak ketten csináljuk fordítás mellett. A fordítás maga viszont jobban haladt nyáron.
A járványt nehéz megítélni, nekem kicsit több időm van fordítani, de vannak olyanok, akik sokat túlóráznak miatta.
Mindig akadnak fordítók, akik megérkeznek, aztán szinte rögtön el is tűnnek. Legtöbbjüknél sosem tudjuk meg, miért. Emiatt sajnos nehéz kiszámítani, hogy mikor érünk a végére.
Kitartást mindenkinek a hétre!
Géza

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Géza »

Annyira szívesen írnám, hogy jelentkezem fordítónak, mert egy jó szótárral, magyar nyelv szakos végzettséggel valószínűleg meg tudnék birkózni a fordítással. De felelőtlen ígéret lenne, tekintettel arra, hogy totál kiszámíthatatlan az életem, és nem tudnám ígérni, hogy rá tudok szánni napi átlag egy órát, és hogy meddig tudnám azt tenni. :(
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: warg »

Géza írta: 2020. szept. 22., kedd 10:13 Annyira szívesen írnám, hogy jelentkezem fordítónak, mert egy jó szótárral, magyar nyelv szakos végzettséggel valószínűleg meg tudnék birkózni a fordítással. De felelőtlen ígéret lenne, tekintettel arra, hogy totál kiszámíthatatlan az életem, és nem tudnám ígérni, hogy rá tudok szánni napi átlag egy órát, és hogy meddig tudnám azt tenni. :(
Szia Géza! Ha jársz még erre, és szeretnél jelentkezni, hajrá! A szövegek nem túl nehezek, egy szótárral és egy középfokú angollal már lehet boldogulni.
A legfontosabb, hogy jól meg tudja fogalmazni az ember magyarul a lényeget, ami magyar szakos végzettséggel biztos nem jelent gondot.
Napi egy óra már szuper teljesítménynek számít, de ha heti 1-2 órát fixen rá tudnál szánni, már az is hatalmas segítség lenne.
Ha segítenél, írj légyszi a morrohun@gmail.com címre. :)
Avatar
ButcherMaster
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. okt. 22., csüt. 20:01
Tartózkodási hely: Hollandia

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: ButcherMaster »

Szevasztok!

Fordításban közvetlenül nem tudok segíteni, viszont szeretnélek támogatni titeket egy szerény összeggel, ha lehet, de nem tudom, hogyan tehetném.

Nemrég találtam rá a Divinity világára. Az Original Sin első részét kezdtem el játszani, gondoltam addig is elleszek vele, amíg a kettő elkészül. Nem tudtam mire számítsak, de nagyon kellemes meglepetés ért. Pontosan egy ilyen szerepjáték világot kerestem, és nagyon beszippantott az élmény. Még csak 30 órám van benne, de alig várom, hogy folytathassam, amikor az időm engedi. Biztos vagyok benne, hogy a második rész is nagyon jó élmény lesz, de igazán élvezni csak Magyar nyelven tudom ezeket a kalandokat. Mintha egy interaktív kalandregény főhősévé válnék a beletett órákban.

Ha az segítség, akkor egy kis nasira meg üdcsire való pénzecskét küldenék nektek, kedves aktív fordítók. Van erre lehetőség?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Vik »

ButcherMaster írta: 2020. okt. 22., csüt. 20:15 Szevasztok!

Fordításban közvetlenül nem tudok segíteni, viszont szeretnélek támogatni titeket egy szerény összeggel, ha lehet, de nem tudom, hogyan tehetném.

Nemrég találtam rá a Divinity világára. Az Original Sin első részét kezdtem el játszani, gondoltam addig is elleszek vele, amíg a kettő elkészül. Nem tudtam mire számítsak, de nagyon kellemes meglepetés ért. Pontosan egy ilyen szerepjáték világot kerestem, és nagyon beszippantott az élmény. Még csak 30 órám van benne, de alig várom, hogy folytathassam, amikor az időm engedi. Biztos vagyok benne, hogy a második rész is nagyon jó élmény lesz, de igazán élvezni csak Magyar nyelven tudom ezeket a kalandokat. Mintha egy interaktív kalandregény főhősévé válnék a beletett órákban.

Ha az segítség, akkor egy kis nasira meg üdcsire való pénzecskét küldenék nektek, kedves aktív fordítók. Van erre lehetőség?
Igen, van lehetőség támogatni a csapatot.
Avatar
ButcherMaster
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. okt. 22., csüt. 20:01
Tartózkodási hely: Hollandia

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: ButcherMaster »

És mennyi aktív fordító van jelenleg, akik a Divinity Original Sin 2-vel foglalatoskodnak?
Géza

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Géza »

Szia Warg!

Erre jártam, és olvastam, amit írtál. De sajnos jelenleg is egy közepesen súlyos szem betegséggel küszködök, amiről azt hittem, hogy a napokra meg fog oldódni, de nem így történt. Emiatt viszont már tippelni sem merek, hogy mikorra fog, lehet, hogy még hetek kérdése. Addig legalább tudok gondolkodni a javaslatodon, és amint alkalmas leszek rá, jelentkezem.
Avatar
ButcherMaster
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. okt. 22., csüt. 20:01
Tartózkodási hely: Hollandia

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: ButcherMaster »

Sziasztok! Utaltam 100 eurónyi forintot a támogatós számlára. Remélem megkönnyíti egy fordító tábor összehozását ;)
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: warg »

Géza írta: 2020. nov. 3., kedd 21:42 Szia Warg!

Erre jártam, és olvastam, amit írtál. De sajnos jelenleg is egy közepesen súlyos szem betegséggel küszködök, amiről azt hittem, hogy a napokra meg fog oldódni, de nem így történt. Emiatt viszont már tippelni sem merek, hogy mikorra fog, lehet, hogy még hetek kérdése. Addig legalább tudok gondolkodni a javaslatodon, és amint alkalmas leszek rá, jelentkezem.
Kitartást és gyors gyógyulást kívánok, remélhetőleg hamarosan jobban leszel! Kiskorom óta szemüveges vagyok, szerencsére nem túl komoly gonddal, de nagyon jól el tudom képzelni, hogy mekkora gondot jelenthet az ilyesmi. Most pihentesd őket inkább. Bármikor szívesen látunk, ne feledkezz meg rólunk, amikor újra ki tudod szúrni a pókokat a sarokban. :-)
ButcherMaster írta: 2020. okt. 30., pén. 11:18 És mennyi aktív fordító van jelenleg, akik a Divinity Original Sin 2-vel foglalatoskodnak?
Nagyon változó, mindig vannak, akik feltűnnek, aztán eltűnnek, vagy olyanok, akik hosszabb szünet után újra szorgoskodni kezdenek.
Megnéztem a beküldéseket, és az utóbbi két hétben összesen nyolcan voltunk aktívak, ami szupernek számít!! :-) Volt már viszont olyan is, hogy hónapokig csak ketten fordítottunk, remélhetőleg erre nem lesz többé példa. :-)
ButcherMaster írta: 2020. nov. 4., szer. 16:34 Sziasztok! Utaltam 100 eurónyi forintot a támogatós számlára. Remélem megkönnyíti egy fordító tábor összehozását ;)
Köszönjük szépen a támogatást, igyekszünk a lehető leghasznosabban felhasználni! A tábornak sajnos a korona miatt várnia kell, viszont mindenképp szeretnénk majd szervezni legalább egyszer egy hétvégi összeröffenést laptopokkal, amikor beletaposunk a gázba. :)
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: warg »

Ha esetleg valaki nem látta még, egy év végi hírben látható néhány érdekes képernyõkép és egyéb érdekességek.
Boldog új évet mindenkinek! :-)
https://www.morrohun.hu/hirek/2020/12/h ... s-vagyunk/
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: warg »

Sziasztok!
A fordítás halad tovább, majdnem az összes lefordított szöveget sikerült lektorálni, és így végre elértük az 50%-os készültséget! :D
Ez azt is jelenti, hogy a következő hónapokban lassulni fog az állapotjelző, mert újra igyekszünk a fordításra koncentrálni a lektorálás helyett/mellett. Ezt most csak azért írom, hogy ne lepődjetek meg nagyon, ha azt látjátok, hogy egy darabig lassabban növekszik majd a százalékjelző. Haladunk tovább serényen idén is. (-:
Fullane

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Fullane »

Nagyon várjuk és köszönjük a munkátok!
üdv

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: üdv »

én már jelenlegi forditást is használnám szívesen nagyot dobna játék élményen :)
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: warg »

üdv írta: 2021. ápr. 4., vas. 19:04 én már jelenlegi forditást is használnám szívesen nagyot dobna játék élményen :)
Szia! A mostani állapotában sajnos még elég gyatra lenne. Sok szöveget átolvastunk már, viszont elég sok olyan hiba van, amit csak teszteléskor fogunk látni, mert csak a játékon belül látszik, hogy javítani kell rajta.
Mindig akadnak páran, akik néhány órányi fordítás után (vagy előtt) eltűnnek, de szerencsére van pár kitartó ember is, így bár nem túl gyorsan, de folyamatosan tudunk haladni. :)
Igyekszünk tovább. :)
Géza

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Géza »

Warg Drága, mint ha egy kicsit megálltatok volna...
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: warg »

Géza írta: 2021. máj. 13., csüt. 17:31 Warg Drága, mint ha egy kicsit megálltatok volna...
Megállásról nincs szó, a lassulást nem tagadom. Továbbra is egyedül lektorálok, ezért tűnik lassúnak az egész, de haladunk. A fordítással szerencsére többen is foglalkoznak idejüktől függően. Ahogy most kinéz, nem biztos, hogy idén a végére érünk, de nem zárom ki azért teljesen a lehetőséget. :)
Géza

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Géza »

Pedig micsoda karácsonyi csoda lehetett volna! :)

Nem baj, kibírjuk.
Géza

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Géza »

Azért csak felugrott megint két százalékot a számláló. ;)
Magoold

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Magoold »

warg írta: 2021. jún. 29., kedd 14:52
Géza írta: 2021. máj. 13., csüt. 17:31 Warg Drága, mint ha egy kicsit megálltatok volna...
Megállásról nincs szó, a lassulást nem tagadom. Továbbra is egyedül lektorálok, ezért tűnik lassúnak az egész, de haladunk. A fordítással szerencsére többen is foglalkoznak idejüktől függően. Ahogy most kinéz, nem biztos, hogy idén a végére érünk, de nem zárom ki azért teljesen a lehetőséget. :)
Majd kész lesz akkor jövőre. Ha valaki eddig tudott várni mint én, annak az a kis idő már nem számít. Kitartást a munkátokhoz!
Most akciós a steamen 17.xx€ -ért szerezhető meg.
szat

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: szat »

Jó ideje figyelem a fordítás állását, és mindig megörülök neki, amikor feljebb lép!
Kitartást kívánok ehhez a nagyszabású projekthez, ami az eddigi munkáitok alapján igazán minőségi fordításnak ígérkezik.
tzolko

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: tzolko »

A fordítás GoG-os verzióhoz is elérhető lesz?
Shed

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Shed »

Sziasztok. Most látom, hogy már 75% lektorálva van. Nagyon jól haladtok. Remélem nem az lesz, mint volt a PoE esetében, hogy a végén beraknak egy olyan frissítést, ami megakaszt minden haladást. Jaj, de köpködtem akkor :)
S betű

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: S betű »

Üdv üdv!
Mi a helyzet jelenleg? A világért se sürgetni akarok semmi, csak a kommunikációt fenntartani, hátha tudhatunk meg pár infót a jelenlegi haladásról és gondokról.
Hemy87

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Hemy87 »

Sziasztok! Minél feljebb megy a számláló annál izgatottabban várom a fordítást. Azt hiszem a fordítás még több játékost fog bevonzani. Már nagyon várom. Majd igyekszem valamilyen formában támogatni a fordítókat. Hajrá!!
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: warg »

Sziasztok! Elnézést a csendért, nem tűntünk el.
Szépen haladunk a fordítással, az utóbbi pár hétben ketten is beletapostunk egy kicsit a gázba a többiek kitartó haladása mellett, így sikerült egy kicsit lódítani az állapotjelzőn, főleg a lektorálás terén.
Igyekszünk, aztán majd meglátjuk, hogy meddig tudjuk ezt a tempót tartani.

Fontos tudni, hogy gyakorlatilag a játék 2 évvel ezelőtti verzióját fordítjuk, és azóta több frissítés is érkezett. Amikor elérjük a 100%-ot, mindent frissítünk a legújabb verzióra, és sajnos egészen biztos, hogy lesznek új sorok és átnézendő változások is, tehát az állapotjelző várhatóan vissza fog esni néhány százalékot, és a munka is lassulni fog, mert manuálisan, egyenként kell majd átnézni minden változást és lefordítani minden ide-oda beszúrt új sort. Ezt a munkát követően érjük majd el a valódi 100%-ot. :-)

Köszi a türelmet és a biztatást mindenkinek!
Fullane

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Fullane »

Hatalmasak vagytok! Nagyon várjuk a fordítást! :)
Tomtom

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Tomtom »

Ha elkészültök vele tuti kiveszek egy hát szabit én is :)
Wolgraff

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Wolgraff »

Mi is nagyon várjuk már. 80 órát tettünk az 1-be, co-op módban, köszönet nektek. :)
odavid95
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2020. júl. 26., vas. 20:37

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: odavid95 »

warg írta: 2022. jan. 23., vas. 19:53 ...a munka is lassulni fog, mert manuálisan, egyenként kell majd átnézni minden változást és lefordítani minden ide-oda beszúrt új sort. Ezt a munkát követően érjük majd el a valódi 100%-ot...
Sziasztok!
Erre lenne egy megoldásom, hogy ne kelljen 100%-ban manuálisan átnyálazni minden sort!

Én ezt a módszert a The Elder Scrolls Online (mmorpg) magyarítás frissítés után alkalmazom, ha hasonló a lang file szerkezete, akkor nektek is működhet:

- Amire szükség van: A régi alap angol txt file, ami alapján eddig dolgoztatok + a legfrissebb alap angol txt file, amire frissíteni akartok.
- Notepad++ -t nem kell bemutatni, abban van felül egy olyan funkció, hogy Bővítmények\Extensions, na ott kell kikeresni és letölteni a Compare nevű bővítményt.
- A Compare bővítmény használata kicsit macerás, de könnyen rá lehet érezni, vagy utána lehet olvasni. A lényeg, hogy kiválasztjátok a 2 txt filet. Amihez viszonyít az kerül balra, amit viszonyít az kerül jobbra.
- Több fajta színjelölés van:
   -A zöld azt jelzi, hogy van 2 megegyező sor. - Ezek azok a sorok amiket nem kell újra fordítanotok.
   -A piros azt jelzi, hogy nem talált megegyező sort. - Ezek azok a sorok amik újonnan bekerültek, ezeket le kell fordítani.
   -A sárga azt jelzi, hogy bár talált megegyező szöveget, de valami változtatás van benne, azaz nem teljesen egyezik meg. - Ezek azok a szövegek amik meglettek változtatva, ezeket újra kell fordítani.
   -Mind a bal, mind a jobb oldalt vannak színjelölések. Ha a bal oldaliban (a régi angolban) találsz pirosat, akkor az azt jelenti, hogy az a sor törölve lett.

Persze ezen kívűl ott van az Excel-es megoldás is amiben az összehasonlító fügvényt használva is ellehet ezt érni, de a notepad++ -os megoldásnak megvan az az előnye, hogy nem fog ott megbukni a dolog, hogy ha nem passzolnak a sorok (pld.: a sorok közé + sort raktak, vagy az újban kitöröltek egy sort és ezért onnantól megváltozott a sorszám). A notepadd++ compare szerencsére jól tudja ezt kezelni. :)

Kérlek, ha netán nem olvassák ezt a készítők (warg), akkor aki ismeri őket jelezze már nekik. Köszönöm! :)

Remélem tudtam segíteni. :)
odavid95
petikeozd22

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: petikeozd22 »

Üdv! Van az Elder Scroll Online magyarítása? Hol található? :) Köszi.
odavid95
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2020. júl. 26., vas. 20:37

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: odavid95 »

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 3739259099

Ne offoljunk, erre van egy megfelelő topic a fórumon, köszi!
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: warg »

odavid95 írta: 2022. feb. 21., hétf. 22:11
warg írta: 2022. jan. 23., vas. 19:53 ...a munka is lassulni fog, mert manuálisan, egyenként kell majd átnézni minden változást és lefordítani minden ide-oda beszúrt új sort. Ezt a munkát követően érjük majd el a valódi 100%-ot...
Sziasztok!
Erre lenne egy megoldásom, hogy ne kelljen 100%-ban manuálisan átnyálazni minden sort!
Szia! Köszi szépen a tippet, ezzel szerencsére nem lesz gond.
Van egy Compare it! nevű progi, én azt használtam, és hasonlóan működik. A progi majd kiemeli nekünk azokat a sorokat, amelyek változtak vagy újonnan kerültek be, és lesz egy listánk ezekről. A lista alapján kicsit pepecselős lesz, de relatív egyszerűen végig lehet majd menni a változásokon és az újdonságokon. Erre gondolotam, amikor manuális munkát írtam, mert nem sorban lesznek a dolgok, mint eddig, hanem a lista alapján kell majd haladni. :-)

Mostanra már csak három adag maradt, amelyek fordítására várunk, szerintem 1-2 héten belül elkezdhetik a srácok a frissítést, utána meg jöhet a maradék munka. :-)

OFF: kitartást nektek a TESO fordításához!
Shed

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Shed »

Sziasztok.

Mikor a Pillars of Eternity fordítása végén tesztelőket kerestetek a magyarítás hibáinak kiküszöbölése érdekében, akkor jelentkeztem sok más játékossal együtt. Én is küldtem be hibákat, a nagyját el is fogadtátok. Kérdésem az lenne, hogy ismét igénybe fogtok venni külsős embereket tesztelésre?
Strago Ivan
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022. márc. 13., vas. 20:22

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Strago Ivan »

Sziasztok

Évek óta nem játszom semmivel, viszont a Divinty 2 annyira várom mint egy kisgyerek főleg hogy Ti csináljátok ezért extrán minőségire lehet számítani ,megosztottam a hírt nálam is ha nem gond :))

Királyok vagytok! :)

Tisztelet, Iván
petikeozd22

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: petikeozd22 »

Üdv! Ha külsős tesztelés is lesz, a nilorakkft@gmail.com-on elértek, és azonnal megkapom az üzit. Szívesen segítek. Pítör
Beornmaci

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Beornmaci »

99% áll, gondolom ez azt jelenti, hogy a települő motor készülget már.

A PoE fordítás után én még olyan 3 hétre tippelnék, amíg a végső teszt elkezdődik.

Utána kb. 2 hónap, hogy kijön a végleges verzió.

Úgyhogy: türelem, és köszönet a fordítók áldozatos munkáját!
vendégbubus

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: vendégbubus »

Beornmaci írta: 2022. márc. 14., hétf. 8:45 99% áll, gondolom ez azt jelenti, hogy a települő motor készülget már.

A PoE fordítás után én még olyan 3 hétre tippelnék, amíg a végső teszt elkezdődik.

Utána kb. 2 hónap, hogy kijön a végleges verzió.

Úgyhogy: türelem, és köszönet a fordítók áldozatos munkáját!
A 99% azt jelentette, hogy az alap szövegek 99%-ának fordítása és lektorálása is elkészült. Ehhez majd nemsokára hozzájönnek az újonnan bekerült/megváltozott szövegek, emiatt kicsit vissza fog esni a számláló.
Strago Ivan
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022. márc. 13., vas. 20:22

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Strago Ivan »

Minőséghez idő kell!

Aki nem tudta megvárni ott volt a gépi fordítás , de csak volt mert töröltem! Ezt a pár hetet hónapot mindenki kitudja várni szerintem.
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: warg »

Elkezdtük a frissítést. Sajnos nem tudom, meddig fog tartani, mert a technikai emberkék a csapatban nagyon elfoglaltak.
Utána lefordítjuk és lektoráljuk az új/megváltozott sorokat, és egy belső teszt után jön majd a nyilvános tesztelés.
Amint eljutunk odáig, írunk egy hírt itt és a Magyarítások Portálon is, hogy minél több emberhez eljusson a link a jelentkezéshez.
Köszönjük a türelmet és a pozitív energiákat! :-)
VajÁk

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: VajÁk »

Sziasztok,
Várható esetleg hogy a hosszú hétvégén elindul a külsős teszt?
Köszi,
Ákos
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: warg »

VajÁk írta: 2022. ápr. 13., szer. 10:50 Sziasztok,
Várható esetleg hogy a hosszú hétvégén elindul a külsős teszt?
Köszi,
Ákos
Szia! Ma készültek el az utolsó sorok, még át kell nézni a szótárunk változásait, utána pedig először egy belső tesztelési kör lesz. Nehéz előre megmondani, hogy meddig fog tartani.
Jelezni fogjuk, amint lehet jelentkezni a külső tesztelésre.
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: warg »

Elindult a belső tesztelés.
VincentHUN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: VincentHUN »

Na és mi mikor kaphatunk példányt hogy játszunk/ esetleges hibákat jelentsük? szívesen küldök pénzt is érte.......itt gubaszt a gépemen jó ideje első részt már 2. alkalommal ugrok neki
Hwarug

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Hwarug »

Hajrá, már tűkön ülve várjuk a kész terméket. Köszönjük a kemény munkát.
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: warg »

Hamarosan lehet jelentkezni a nyilvános tesztelésre. Figyeljétek a híreket. :)
Kull/out

Re: Fordítás

Hozzászólás Szerző: Kull/out »

Hali!

Minden elismerésem a tiétek!
Ketten vagy hárman együtt fogunk nekivágni a kalandozásnak csak még nem tisztázott pontosan mikor. Remélem be tudunk szállni a tesztbe, de akárhogy is nem kis utazás lesz. :D

Üdv!
Válasz küldése