Elder scrolls Morrowind

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
Ninjon01HUN

Elder scrolls Morrowind

Hozzászólás Szerző: Ninjon01HUN »

Hali srácok az lenne a gondom hogy valamelyik nap elkapott a hév hogy keressek valami fasza rpg játékot amit kiviszek és amihez van magyarítás is. A Morrowindre esett a választás le is töltöttem meg minden nagyon faszán elindul felraktam a magyarítást is aztán újraindítottam a gépet. Beléptem a játékba és nagyon faszán működött a magyarítás addig a pontig amíg el nem értem addig a pontig Spoiler: hogy odakel adni a csomagot a csávónak a legelső küldin (Caius Cosades nek azt hiszem, hogy így írják)
mivel amikor megkérdezi a csávó, hogy odaadom e a csomagot akkor nincs alatta az hogy igen vagy nem (mármint a válasz) ezután kiléptem a játékból letöröltem a magyarítást utána visszaléptem és angolul hibátlanul működött. Valaki tipp??? Ja és game of the year edition om van. Ha valaki tud valami segítséget azt megköszönném.
A játék verziója: 1.6.1820
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elder scrolls Morrowind

Hozzászólás Szerző: Vik »

Érdekes, nekem mindig ott voltak a válaszlehetőségek. Magyarjavitas.esp-t használtad?
Ninjon01HUN írta: 2020. ápr. 23., csüt. 22:29 Hali srácok az lenne a gondom hogy valamelyik nap elkapott a hév hogy keressek valami fasza rpg játékot amit kiviszek és amihez van magyarítás is. A Morrowindre esett a választás le is töltöttem meg minden nagyon faszán elindul felraktam a magyarítást is aztán újraindítottam a gépet. Beléptem a játékba és nagyon faszán működött a magyarítás addig a pontig amíg el nem értem addig a pontig Spoiler: hogy odakel adni a csomagot a csávónak a legelső küldin (Caius Cosades nek azt hiszem, hogy így írják)
mivel amikor megkérdezi a csávó, hogy odaadom e a csomagot akkor nincs alatta az hogy igen vagy nem (mármint a válasz) ezután kiléptem a játékból letöröltem a magyarítást utána visszaléptem és angolul hibátlanul működött. Valaki tipp??? Ja és game of the year edition om van. Ha valaki tud valami segítséget azt megköszönném.
A játék verziója: 1.6.1820
Válasz küldése