Készültségi állapot

A játék magyarításával kapcsolatos kérdések helye
Beornmaci

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Beornmaci »

A telepítőben lévő "Juhééé!" gomb nálam mindent vitt! :)
krisz01

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: krisz01 »

Sziasztok szeretnék érdeklödni hogy már az összes emailt kiküldtétek mert én nem kaptam semmit.Akkor azt jelenti hogy nem kerültembe vagy várjak még egy kicsit?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Igen, minden e-mailt kiküldtünk. A citromailes topicot nézted? Elképzelhető, hogy ott lesz a megoldás kulcsa.

Aki jelentkezett, mindenkit elfogadtunk, nem válogattunk semmilyen szempont alapján; így ha jelentkeztél, neked is ugyanolyan jogod van tesztelni, mint a többi jelentkezőnek.
Beornmaci

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Beornmaci »

azokat a javításokat, amire időközben rájöttem, hogy hülyeséget írtam, nem lehet valahogy visszavonni?
krisz01

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: krisz01 »

szotsaki írta: 2019. márc. 22., pén. 21:30 Igen, minden e-mailt kiküldtünk. A citromailes topicot nézted? Elképzelhető, hogy ott lesz a megoldás kulcsa.

Aki jelentkezett, mindenkit elfogadtunk, nem válogattunk semmilyen szempont alapján; így ha jelentkeztél, neked is ugyanolyan jogod van tesztelni, mint a többi jelentkezőnek.
Szia idö közbe észrevettem már el is küldtem az emailt most várom a választ.Köszi.
sir0cco
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019. márc. 22., pén. 20:29

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: sir0cco »

krisz01 írta: 2019. márc. 22., pén. 20:45 Sziasztok szeretnék érdeklödni hogy már az összes emailt kiküldtétek mert én nem kaptam semmit.Akkor azt jelenti hogy nem kerültembe vagy várjak még egy kicsit?
Én is reménykedem még talán befut holnapra :mrgreen:
juvi

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: juvi »

Nos, csak beszereztem a játékot úgy, ahogy illik :D , és már neki is álltam a tesztelésnek. Gondoltam egy csomagban, naponta töltöm fel a hibákat, de most hogy oda is álltam 39 darabbal (a karakter generálás osztályok részéig jutottam ma), és fel is töltöttem őket, de nem jelentek meg az "elbírálatlan" sorban. Ez nem jelent semmit, ugye? Vagyis bementek a hibáim, csak még nem kerültek adminisztrálásra?

Ja, plusz info: kegyetlen nyelvtan és irodalom náci vagyok, szóval sok véleményes hibát is beküldtem. Sok sikert a feldolgozásukhoz :)
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: warg »

Beornmaci írta: 2019. márc. 22., pén. 21:48 azokat a javításokat, amire időközben rájöttem, hogy hülyeséget írtam, nem lehet valahogy visszavonni?
Amennyire tudom, erre nincs lehetőség, de semmi gond. Majd megnézzük és töröljük őket, ha érvénytelenek. :)
juvi írta: 2019. márc. 23., szomb. 0:14 Nos, csak beszereztem a játékot úgy, ahogy illik :D , és már neki is álltam a tesztelésnek. Gondoltam egy csomagban, naponta töltöm fel a hibákat, de most hogy oda is álltam 39 darabbal (a karakter generálás osztályok részéig jutottam ma), és fel is töltöttem őket, de nem jelentek meg az "elbírálatlan" sorban. Ez nem jelent semmit, ugye? Vagyis bementek a hibáim, csak még nem kerültek adminisztrálásra?

Ja, plusz info: kegyetlen nyelvtan és irodalom náci vagyok, szóval sok véleményes hibát is beküldtem. Sok sikert a feldolgozásukhoz :)
Néha előfordulhat, hogy pár órával később jelennek meg a bejegyzések, de nem szabadna egynek sem elvesznie, emiatt ne aggódj.
Köszi az eddig jelentett hibákat! A végtelenségig lehetne finomítani, és persze az ember stílusán is múlik. Igyekszünk majd mindent átnézni. :)
krisz01

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: krisz01 »

Sziasztok.Még tegnap elküldtem a másik email cimel de nem érkezett válasz.Ez lehet azért van mert nem regisztráltambe (bár nem mintha nem szeretnék csak nem látom hogy hol kell már lassan 1 éve) csak elküldtem az emailos címemet nektek.
Szemi92

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Szemi92 »

Üdv a The White March kiegészítőt a fő történet szál után vagy elölte kel kijátszani
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: warg »

Szemi92 írta: 2019. márc. 24., vas. 13:14 Üdv a The White March kiegészítőt a fő történet szál után vagy elölte kel kijátszani
A fejlesztők azt ajánlják, hogy hetedik szinten fussunk neki a kiegészítőknek, de ha magasabb szinten vagy, akkor a kieg elején ki lehet választani, hogy erősebbek legyenek az ellenfelek, így nem lesz unalmas.

Az e-mailekkel kapcsolatban még nem tudom, hogy mikor készül el szotsaki a megoldással, de nem felejtette el, abban biztos vagyok. :)
Vendég

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Az e-mailekkel kapcsolatban még nem tudom, hogy mikor készül el szotsaki a megoldással, de nem felejtette el, abban biztos vagyok. :)


A hiba óta eltelt egy hét - megint jön a hétvége és sehol a levél. Én nagyon türelmesen várakozok, de legalább egy mondat visszajelzést reméltem,
hogy meddig kell még várni. Mégis mi történik?
mgx44
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. márc. 28., csüt. 18:36

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: mgx44 »

Haliho !

Nagy gratula a CSAPATnak. Elképzelhető ezen a készültségi szinten már nem tudok becsatlakozni.... :(
Csak drukkolni tudok továbbra is...... vagy ilyesmi :)

alohaaaaaa
defy
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. ápr. 6., szomb. 16:20

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: defy »

Sziasztok !

valamilyen úton módon hozzájuthatok a magyarosításhoz. Sajnos a tesztben nem vettem részt mert nem ismertem a játékot, támogatni természetesen tudom a csapat munkáját de visszamenőlegesen a tesztelésben már esélyem sincs segíteni .

Válaszotokat előre is köszönöm !
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Vik »

defy írta: 2019. ápr. 6., szomb. 16:22 Sziasztok !

valamilyen úton módon hozzájuthatok a magyarosításhoz. Sajnos a tesztben nem vettem részt mert nem ismertem a játékot, támogatni természetesen tudom a csapat munkáját de visszamenőlegesen a tesztelésben már esélyem sincs segíteni .

Válaszotokat előre is köszönöm !
Meg kell várnod a végleges magyarítást, ami a tesztelés befejezése után bárki számára elérhető lesz.
Turmix
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. márc. 16., szer. 23:57

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Turmix »

A Steamen most 18,49€ a Pillars of Eternity - Definitive Edition, ha valakit esetleg érdekel.
Shedien
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019. feb. 13., szer. 15:07

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Shedien »

Instant gaming : 14.29 euro a definitive edition. Èn is ott vettem, megbizhato oldal.
Vendég

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Mikorra várható nyílt teszt, esetleg a végleges verzió? Köszi előre is :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta: 2019. ápr. 17., szer. 18:12 Mikorra várható nyílt teszt, esetleg a végleges verzió? Köszi előre is :)
A nyílt teszt egy hónapja elindult. A végleges változat szerintem több dologtól is függ. Például ne küldjenek be naponta 20-30 hibát.
lacikuka
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009. feb. 14., szomb. 12:16

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: lacikuka »

Mondjuk nekem ma sikerült! És elnézést, csak pár XML fájlt néztem meg, a legtöbbje csak egy-két kifejezés (ami már le van fordítva) olyasmi, mint a Defiance- Bay., de valahogy angolul maradt.
Van egy - két fájl is, ami viszont teljesen angol!
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: warg »

Vik írta: 2019. ápr. 18., csüt. 12:15
Vendég írta: 2019. ápr. 17., szer. 18:12 Mikorra várható nyílt teszt, esetleg a végleges verzió? Köszi előre is :)
A nyílt teszt egy hónapja elindult. A végleges változat szerintem több dologtól is függ. Például ne küldjenek be naponta 20-30 hibát.
A nyílt teszt jelentkezési határideje viszont lejárt, sajnos jelenleg nincs lehetőség utólagos jelentkezések elfogadására.
gyuszy

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: gyuszy »

Hello

Jó munkát és kitartást :)
Azt szeretném megkérdezni, hogy mac alatt tudom majd telepiteni? (steam verzió)
Ha esetleg kell még tesztelő, akkor szivesen vállalnám (sajnos most találtam az oldalatokra csak)

üdv
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: warg »

gyuszy írta: 2019. ápr. 24., szer. 10:13 Hello

Jó munkát és kitartást :)
Azt szeretném megkérdezni, hogy mac alatt tudom majd telepiteni? (steam verzió)
Ha esetleg kell még tesztelő, akkor szivesen vállalnám (sajnos most találtam az oldalatokra csak)

üdv
Szotsaki említett valamit a Linuxszal kapcsolataban, de nem emlékszem pontosan. A tesztelés még el fog tartni egy darabig, de felvetem újra a kérdést. Megtennéd, hogy dobsz egy e-mailt a morrohun@gmail.com-ra? Neki magának Linux van a gépén, talán szükség lehet valakire, aki tesztelni tudja majd almán. Viszont nagyon elfoglalt, készülj fel, hogy sokáig tarthat a válasz, és az is lehet, hogy egyszer csak a semmiből előrukkol egy Mac telepítővel, amikor kiadjuk a magyarítást. Nála sosem lehet tudni. :D
gyuszy

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: gyuszy »

hello

thx.
küldtem neki mailt.
BartLasz
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. máj. 9., csüt. 19:38

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: BartLasz »

Sziasztok

Megközelítőleg lehet tudni, hogy hogy áll a tesztelés és ,hogy mikor lesz kb. mindenki számára elérhető?
Nagyon tetszik a játék és borzasztóan várom már a magyar feliratot.
Ha valakit érdekel Steam-en most 16.79 euro.
Nagyon szépen köszönöm az eddigi munkátokat kedves MorroHun csapa, további erőt , egészséget és kitartást kívánok nektek!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Vik »

BartLasz írta: 2019. máj. 9., csüt. 19:48 Sziasztok

Megközelítőleg lehet tudni, hogy hogy áll a tesztelés és ,hogy mikor lesz kb. mindenki számára elérhető?
Nagyon tetszik a játék és borzasztóan várom már a magyar feliratot.
Ha valakit érdekel Steam-en most 16.79 euro.
Nagyon szépen köszönöm az eddigi munkátokat kedves MorroHun csapa, további erőt , egészséget és kitartást kívánok nektek!
Igen, van egy hozzávetőleges dátum, de azért nem hozzuk nyilvánosságra, mert könnyen megváltozhat.
Avatar
warg
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011. nov. 7., hétf. 19:47
Tartózkodási hely: BCN

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: warg »

Még mindig nem teljesen biztos az időpont, de már nincs sok hátra! :)
Tesztelők, küldjétek a hibákat még ezerrel, hogy minél többet javíthassunk a nyilvános verzióhoz! Köszi!
Keeperv85
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019. márc. 28., csüt. 17:29

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Keeperv85 »

Én finoman szólva elakadtam időhiány végett, de a héten igyekszem még tovább jutni. Amúgy csak a kiegészítők lennének vissza, azokba éppen csak bele tudtam kezdeni...
stknk

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: stknk »

Sziasztok!

Én is nagyon várom, hogy megjelenjen! :) Nagyon köszi a munkátokat. Ha esetleg valaki időhiány miatt el van akadva, lehet segíteni még a tesztelésben, hogy minél hamarabb elkészüljön?

Tűkön ülök! :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Vik »

stknk írta: 2019. máj. 19., vas. 16:56 Sziasztok!

Én is nagyon várom, hogy megjelenjen! :) Nagyon köszi a munkátokat. Ha esetleg valaki időhiány miatt el van akadva, lehet segíteni még a tesztelésben, hogy minél hamarabb elkészüljön?

Tűkön ülök! :D
A tesztelésbe már nem lehet bekapcsolódni, de ahogy warg írta, nemsokára készen lesz...
merin

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: merin »

És elkészült! :mrgreen:
egonn

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: egonn »

Gratula mindannyiótoknak !!
Shedien
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019. feb. 13., szer. 15:07

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Shedien »

Mint tesztelõ, màr vègig jàtszottam a jàtékot, hatalmas élmény volt. A magyaritàs elképesztö munka lehetett, néha mèg magyarul is ùjra kellett olvasnom a tōbbszörösen összetett, hasonlatokkal, jelzös szerkezetekkel telerakott mondatokat. Csak megköszönni tudom a beleölt munkàt, nagyon sajnàltam volna ha kimarad nekem a fordįtàs híjàn. Ha jól sejtem most elmentek "nyaralni", mig a Skyrim folytatàsa meg nem jelenik. Jó pihenèst kívànok :)
Hegyirabló

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Hegyirabló »

Letöltöm, telepítem, nem magyar. Legfrissebb patch. Definitive Edition.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Hegyirabló írta: 2019. máj. 23., csüt. 22:28 Letöltöm, telepítem, nem magyar. Legfrissebb patch. Definitive Edition.
A menüben beállítottad a magyar nyelvet?
gyuszy

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: gyuszy »

hello

végre :) köszi a munkátokat :)

Kérhetnék némi segitséget?

Mac-en nem megy nekem. WM1 és 2 steames, eredeti. v3.7.0 1318
1. Letöltöttem a magyaritást
2. PillarsOfEternity_Data/data/localized mappába betoltam a hu foldert
x. próbáltam a simával és a data_expansion2 folderben lévő hu folderel is
y. steam restart etc ofc

steam játék tulajdonságoknál és a játékon belül sem (options, language) jelenik meg választhatóan a magyar nyelv.
gyuszy

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: gyuszy »

Hi

Na közben kiderült mi volt a gond. library, steam PillarsOfEternity_Data etc könyvtárba téve nem csinál semmit.
Ha az app csomagot kibontva Contents/Data/localized , Contents/data_expansion1/localized, Contents/data_expansion2/localized -ba másolom akkor működik.

ui.: van egy data_expansion4 mappa is..az mi a csuda ? :)

üdv
willi

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: willi »

gyuszy írta: 2019. máj. 24., pén. 12:19 Hi

Na közben kiderült mi volt a gond. library, steam PillarsOfEternity_Data etc könyvtárba téve nem csinál semmit.
Ha az app csomagot kibontva Contents/Data/localized , Contents/data_expansion1/localized, Contents/data_expansion2/localized -ba másolom akkor működik.

ui.: van egy data_expansion4 mappa is..az mi a csuda ? :)

üdv
Szia!

Le tudod nekem írni a pontos könyvtár elérési útvonalat, mert én nem találom ezeket a könyvtárakat, amiket te leírtál.

A PillarsOfEternity_Data etc könyvtárba másolva nekem sem csinál semmit a magyarítás.

Szintén MacOS. ;)

Kösz előre is!
Fortify

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Fortify »

Sziasztok.
Beleütköztem egy telepítő problémába. Eredetiben van meg a játék, Definitive Edition, a telepítő mégis kidobja, hogy "A Pillars of Eternity verziója régebbi, mint 3.07"... Letöltöttem kalózverziót is a netről, akkor is ugyan ezt a hibaüzenetet kapom...
Van valami ötlet, hogy tudnám ezt kiküszöbölni?
gyuszy

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: gyuszy »

Szia

Persze.
steam->jobb klikk a játékon->tulajdonságok->helyi játék fül->helyi fájlok böngészése (vagy csak simán bemész library etc ahol van a pillars-od)
- na itt van bent egy PillarsOfEternity_Data mappa amibe ha szépen beleteszed nem történik semmi :)
- de van ott egy PillarsOfEternity.app fájl, azon jobbklikk és "csomag tartalmának megjelenitése" -> Contents/Data/localized , Contents/data_expansion1/localized, Contents/data_expansion2/localized ebbe a három mappába tolod bele a 3 féle "hu" mappát ami a telepitőben van. csak a hu mappákat told be.

üdv
g

willi írta: 2019. máj. 24., pén. 13:57
gyuszy írta: 2019. máj. 24., pén. 12:19 Hi

Na közben kiderült mi volt a gond. library, steam PillarsOfEternity_Data etc könyvtárba téve nem csinál semmit.
Ha az app csomagot kibontva Contents/Data/localized , Contents/data_expansion1/localized, Contents/data_expansion2/localized -ba másolom akkor működik.

ui.: van egy data_expansion4 mappa is..az mi a csuda ? :)

üdv
Szia!

Le tudod nekem írni a pontos könyvtár elérési útvonalat, mert én nem találom ezeket a könyvtárakat, amiket te leírtál.

A PillarsOfEternity_Data etc könyvtárba másolva nekem sem csinál semmit a magyarítás.

Szintén MacOS. ;)

Kösz előre is!
buccypappa

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: buccypappa »

Sziasztok!

Először is köszönöm szépen a munkátokat! :)

Sajnos olyan gondom adódott, hogy a gogos verzióval az alábbi hibaüzenetet írja ki: " A magyarítás csak a Pillars of Eternity könyvtárába telepíthető!"

Alapból is behozza a mappát, de hiába tallózom is be manuálisan, így is ezt dobja ki.
willi

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: willi »

gyuszy írta: 2019. máj. 24., pén. 16:09 Szia

Persze.
steam->jobb klikk a játékon->tulajdonságok->helyi játék fül->helyi fájlok böngészése (vagy csak simán bemész library etc ahol van a pillars-od)
- na itt van bent egy PillarsOfEternity_Data mappa amibe ha szépen beleteszed nem történik semmi :)
- de van ott egy PillarsOfEternity.app fájl, azon jobbklikk és "csomag tartalmának megjelenitése" -> Contents/Data/localized , Contents/data_expansion1/localized, Contents/data_expansion2/localized ebbe a három mappába tolod bele a 3 féle "hu" mappát ami a telepitőben van. csak a hu mappákat told be.

üdv
g

willi írta: 2019. máj. 24., pén. 13:57

Szia!

Le tudod nekem írni a pontos könyvtár elérési útvonalat, mert én nem találom ezeket a könyvtárakat, amiket te leírtál.

A PillarsOfEternity_Data etc könyvtárba másolva nekem sem csinál semmit a magyarítás.

Szintén MacOS. ;)

Kösz előre is!
Nagyon köszönöm, sikerült! :D
sir0cco
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019. márc. 22., pén. 20:29

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: sir0cco »

:o Nagyon szépen köszönöm a munkátokat!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Vik »

gyuszy írta: 2019. máj. 24., pén. 12:19 ui.: van egy data_expansion4 mappa is..az mi a csuda ? :)

üdv
Nem tudjuk. Lehet, hogy terveztek hozzá még egy kiegészítőt, és oda került volna.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: Vik »

buccypappa írta: 2019. máj. 24., pén. 19:34 Sziasztok!

Először is köszönöm szépen a munkátokat! :)

Sajnos olyan gondom adódott, hogy a gogos verzióval az alábbi hibaüzenetet írja ki: " A magyarítás csak a Pillars of Eternity könyvtárába telepíthető!"

Alapból is behozza a mappát, de hiába tallózom is be manuálisan, így is ezt dobja ki.
Csak egy tipp, de hátha:
"A GOG Galaxyban a játéknál ki lehet választani, hogy 3.7.0 vagy 3.0.7-es verzió települjön-e. Ez utóbbi van legfelül a listában, válaszd ki ezt. Remélem, hogy ez megoldja."
NYuKeM

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: NYuKeM »

Sziasztok.

Köszönöm szépen a munkátokat.
MWasp

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: MWasp »

Tyranny magyarítást valaha elkezdte valaki?
Ha nem miért nem?
DrAnthony

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: DrAnthony »

Sziasztok

Telepítés segítség kellene.
Az EPIC Games Store ingyen adta :)

Meghajtóra telepítve, de az indító file vmi epi.game url...

Megvan, ahova telepítettem, de a magyarítás telepítésekor mindig, minden esetben a "A Magyarítás csak a Pillars of Eternity" könyvtárba telepíthető.
Akár manuálian (Tallóz) is megadom, eredmény nuku.
Tipp?
ispi

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: ispi »

DrAnthony írta: 2020. dec. 10., csüt. 23:13 Sziasztok

Telepítés segítség kellene.
Az EPIC Games Store ingyen adta :)

Meghajtóra telepítve, de az indító file vmi epi.game url...

Megvan, ahova telepítettem, de a magyarítás telepítésekor mindig, minden esetben a "A Magyarítás csak a Pillars of Eternity" könyvtárba telepíthető.
Akár manuálian (Tallóz) is megadom, eredmény nuku.
Tipp?
Üdv,

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ua. a probléma. Epic-es ingyenes játék, de hiába tallózom be a telepítési könyvtárat, szintén a fenti hibaüzenetet kapom.
ispi

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: ispi »

Meglett a megoldás, idemásolom Bálint módszerét (köszönet érte!!!) egy másik topicból, hátha valaki pont itt keresi, mint én, ott pedig nem néz körül. Kipróbáltam, egyelőre szépen működik az Epic Games féle, jelenleg ingyenes Definitive Edition-nal.
Én ezt úgy tudtam megoldani, hogy a magyarítás linux-os verzióját töltöttem le. Az ingyenesen letölthető 7-zip programmal kicsomagoltam a linuxos magyarítást, majd a játék főkönyvtárán belül beléptem a win, aztán a PillarsOfEternity_Data könyvtárba és ide bemásoltam a kicsomagolt magyarítás mappáit. Ezt követően nekem már magyarul indult el a játék. Elképzelhető, hogy nem tökéletes ez a módszer és a későbbiekben megjelenhetnek hibák, de eddig azt tapasztaltam, hogy jól működik. Amíg nincs telepítő az Epic Games-es verzióhoz, addig szerintem ez a járható út, ha feltétlenül szükséges a magyar nyelv.
Válasz küldése