Hibabejelentő

Itt a Dreamfall magyarítással kapcsolatban lehet kérdéseket feltenni, észrevételeket hozzáfűzni.
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Hibabejelentő

Hozzászólás Szerző: Luc »

Zoé rögtön a kezdő helyszínen Callisto-nak nevezi a családját Castillo helyett.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibabejelentő

Hozzászólás Szerző: Vik »

Luc írta:Zoé rögtön a kezdő helyszínen Callisto-nak nevezi a családját Castillo helyett.
A csudába, 23-szor le tudtam írni rendesen, egyszer meg nem...
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Hibabejelentő

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Vik írta:
Luc írta:Zoé rögtön a kezdő helyszínen Callisto-nak nevezi a családját Castillo helyett.
A csudába, 23-szor le tudtam írni rendesen, egyszer meg nem...
Szerintem ez egyértelműen a múlt kísértete. Ti valószínűleg már nem emlékeztek rá, de Callisto volt a neve annak a programozó srácnak, aki az eredeti tervek szerint a Morrowindhez a fordítóprogit és a telepítőt készítette (volna).
zsozso70

Re: Hibabejelentő

Hozzászólás Szerző: zsozso70 »

Ha telepítem a magyarítást,Zoé "szürkévé változik" ,csak a körvonalai láthatók..
Killepitsch

Re: Hibabejelentő

Hozzászólás Szerző: Killepitsch »

zsozso70 írta:Ha telepítem a magyarítást,Zoé "szürkévé változik" ,csak a körvonalai láthatók..
Nekem is ugyanez a probléma. Akár fent van a patch, akár nem, a magyarítás telepítése után Zoé ugyanolyan szürke lesz, a főmenünél a felirat háttere pedig fehér. :(
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibabejelentő

Hozzászólás Szerző: Vik »

Killepitsch írta:
zsozso70 írta:Ha telepítem a magyarítást,Zoé "szürkévé változik" ,csak a körvonalai láthatók..
Nekem is ugyanez a probléma. Akár fent van a patch, akár nem, a magyarítás telepítése után Zoé ugyanolyan szürke lesz, a főmenünél a felirat háttere pedig fehér. :(
Ezzel viszont nem tudok mit kezdeni. Esetleg kipróbálhatnátok másik videókártya meghajtóprogramot, hátha azzal jó lesz. Én már találkoztam olyan esettel, amikor se a gyári, se a letölthető legújabb változat nem oldott meg egy játékbeli hibát, csak egy régebbi.
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: Hibabejelentő

Hozzászólás Szerző: Luc »

Nekem meg úgy megy első nekifutásra mint a sicc!
Balee

Re: Hibabejelentő

Hozzászólás Szerző: Balee »

Na találtan egy sztem olyan hibát ami a végigjátszást is akadályozza.
Szóval miután az 5. fejezetben bejutottam a WatiCorp-ba, van egyből egy ajtó, amit a mobillal lehetne feltörni, Olivia elküldi SMS-ben, hogy frissíti a mobilunkat, de ez nem történik meg. Várhatunk akár órákat is nem történik semmi. Ha kimegyünk a helységből és visszamegyünk, újból elküldi ugyanazt a szöveget. Most ez a magyarítás miatt van?

Más: ugyanitt, gyanúsítottnak vannak fordítva a múzeumban kiállított robot játékok. :D

Kép
Balee

Re: Hibabejelentő

Hozzászólás Szerző: Balee »

Bocsi a nagy képért, itt van linkben:

http://img225.imageshack.us/img225/8594 ... 175637.jpg
Balee

Re: Hibabejelentő

Hozzászólás Szerző: Balee »

Hülyeséget írtam, más volt a megoldás a játékban , nincs semmiféle hiba. :D
nickrobin
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. feb. 4., hétf. 11:19

Re: Hibabejelentő

Hozzászólás Szerző: nickrobin »

nice post
Válasz küldése