Készültségi állapot

A játék magyarításával kapcsolatos kérdések helye
hahakocka

Re: Készültségi állapot

Hozzászólás Szerző: hahakocka » 2019. jan. 5., szomb. 20:48

Szuper hírek! Én lektoráltam elég sokat most 56 A4 es oldalt konkrétan. Egy könyvből . Most már lassan a felénél leszünk. De ez csak egy magánsegítség kis fizuval.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2019. jan. 10., csüt. 23:08

warg

Hozzászólás Szerző: warg » 2019. jan. 11., pén. 13:00

Sziasztok! Négy adag fordítása folyik még, lektorálásból még több van hátra. Betegség miatt nem megyünk sehova hétvégén, így talán sikerül egy kicsit jobban belehúznom. Amint végeztünk, gyorsan még végigszaladunk belső szótárunk változásain, aztán egy röpke belső tesztelés után már megy is az első tesztverzió a jelentkezőknek. Türelem, igyekszünk. :)
Jó hétvégét mindenkinek!

hahakocka

Hozzászólás Szerző: hahakocka » 2019. jan. 11., pén. 16:58

Ah szuperek vagytok! :) Áldás rátok! Eora minden istenétől! :D

tubusz01

Hozzászólás Szerző: tubusz01 » 2019. jan. 13., vas. 5:36

Nagyon szépen köszönjük ezt a rengeteg belefektetett munkát!

hahakocka

Hozzászólás Szerző: hahakocka » 2019. jan. 15., kedd 22:10

Uh nagyon beindultatok! (94%) Hajrá s előre is köszönjük!

RolandK

Hozzászólás Szerző: RolandK » 2019. jan. 17., csüt. 15:43

Kedves Fordítók!

Minden tiszteletem a tiétek!

Egy apró kérésem/kérdésem volna a fordítással kapcsolatban. Mac, és Linux rendszerekkel dolgozok, ezeket használom játékra is. A fordítások viszont a legtöbb esetben exe formájában kerülnek kiadásra, és nehéz kibogarászni, hogy mikor, melyik exe hova potyogtatja el a fájlokat a telepítés során, és átmásolgatni azokat a UNIX alapú változatokba. Ha esetleg majd készítenétek egy olyan verziót, amit becsomagotok, és abból ki lehet szedni, és a megfelelő helyre másolni a fájlokat, az nagy segítség lenne a használathoz nem Windows felhasználóknak. Természetesen, ha nagy kérés, vagy ha már eleve tervben van egy ilyen változat, akkor ne foglalkozzatok vele, de nagyon jó volna egy ilyen verzió is, amit nem csak Windows-al lehet használni.

Köszönöm!
Üdvözlettel, Roland

hahakocka

Hozzászólás Szerző: hahakocka » 2019. jan. 21., hétf. 11:54

A készültséget ítélve februárra kész is lehet ugye? Szuperek vagytok! A 2. résznek is majd neki akartok kezdeni? Egy kis szünet után azért persze gondolom. Megérdemelnétek!

Máté

Hozzászólás Szerző: Máté » 2019. jan. 21., hétf. 16:50

Sziasztok én is csak egy fordításra váró vagyok de ahogy látom inkább következő hónap közepe végére lesznek kész a srácok/lányok a magyarítással.

warg

Hozzászólás Szerző: warg » 2019. jan. 22., kedd 18:16

Sziasztok!
A lektorálás majdnem utol is érte a fordítást, viszont van 4 utolsó adag, amin még dolgoznak a fordítók. Remélhetőleg néhány héten belül elkészülnek, utána gyorsan lektorálunk és pár technikai előkészület és utolsó simítás után indul a rövid belső tesztelés. Sajnos nem tudom, hogy pontosan mikor jutunk el meddig, mert mint mindig, most is több embertől függ minden. Nagy erőkkel biztatom őket, aztán majd kialakul. :)
RolandK írta:
2019. jan. 17., csüt. 15:43
Kedves Fordítók!

Minden tiszteletem a tiétek!

Egy apró kérésem/kérdésem volna a fordítással kapcsolatban. Mac, és Linux rendszerekkel dolgozok, ezeket használom játékra is. A fordítások viszont a legtöbb esetben exe formájában kerülnek kiadásra, és nehéz kibogarászni, hogy mikor, melyik exe hova potyogtatja el a fájlokat a telepítés során, és átmásolgatni azokat a UNIX alapú változatokba. Ha esetleg majd készítenétek egy olyan verziót, amit becsomagotok, és abból ki lehet szedni, és a megfelelő helyre másolni a fájlokat, az nagy segítség lenne a használathoz nem Windows felhasználóknak. Természetesen, ha nagy kérés, vagy ha már eleve tervben van egy ilyen változat, akkor ne foglalkozzatok vele, de nagyon jó volna egy ilyen verzió is, amit nem csak Windows-al lehet használni.

Köszönöm!
Üdvözlettel, Roland
Erre majd szotsaki tud felelni, én sajnos nem értek a dolgok technikai részéhez. Amennyire tudom, ő is Linuxot használ.

RolandK

Hozzászólás Szerző: RolandK » 2019. jan. 22., kedd 20:18

Warg

Köszönöm a választ. Már nagyon várom :-)

Roland

hahakocka

Hozzászólás Szerző: hahakocka » Tegnap, 14:30

Én is várom nagyon! Februárra akkor kész lehet.

Gondolkoztatok a cím magyarításán is esetleg? Ez persze ritka , de az Örökkévalóság pilléreit szokták rá emlegetni.

Más :
Láttátok hogy Jan. 24. től körökre osztott mód lehetőség is lesz a Pillars of eternity 2. részében a harcok esetén? Patchel hozzák el ezt a lehetőséget. Remélem esetleg az 1. részhez is lesz majd.

Válasz küldése