Segítség!

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Csak szerintem brutálisan kemény az Oblivion a legnehezebb fokozaton? :D
ErosPista

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: ErosPista »

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni egy küldetéssel kapcsolatban. Leyawiin-ban felszedtem egy küldetést, amikor az ork-al el kell mennem a Horgász-szikla-hoz. Bárhonnan is közelítem meg a területet kidob a játék. Modolva van az oblivion, TES4Edittel tisztítottam a modokat, kerestem BOSS-ban is rá vonatkozó hibákat, de semmi.
Esetleg ha valaki mással is előfordult ez a probléma kérem segítsen! :)

Pista
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

Abban a paplovagos vacakban végigcsináltam a zarándoklatot. Azt az üzenetet kaptam, várjak a jelre. azóta végigvittem a játékot. Megcsináltam többször is a zarándoklatot, de semmi jel. Mi a f....-t kéne még csinálnom?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

youtube.com-on nézted ? hátha van róla videó.
Avatar
cornelius
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011. jún. 2., csüt. 20:33

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: cornelius »

Kocsis76 írta:Abban a paplovagos vacakban végigcsináltam a zarándoklatot. Azt az üzenetet kaptam, várjak a jelre. azóta végigvittem a játékot. Megcsináltam többször is a zarándoklatot, de semmi jel. Mi a f....-t kéne még csinálnom?
Ez a bug volt nekem is. Nyisd meg a konzolt és írd be: setstage NDPilgrim 30
Erre elkezdődik a vízió amire vártál.
atlantis

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: atlantis »

Hol lehet letölteni Raven and Krystel Mod-ot. (Nem a magyarítást).
Galileuz
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. szept. 29., szomb. 11:50

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Galileuz »

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
Már régóta játszom az Oblivionnal és eddig nem csinált ilyet mint ma. Beléptem a játékba es mikor betöltötte a játékmenetet akkor egy szürke képet hoz ki.. :/ tudok mozogni, ajtókon átmenni, minden működik, csak képet nem hoz be, nem látom mit csinálok. Mi lehet a hiba? Illetve eddig a teljes képernyőt betöltötte a játék, most pedig két oldalt van két vastag fekete csík, mintha kissebb képernyőméretbe játszanék, de ha átállítom akkor is ugyan akkora marad illetve még mindig marad a szürke, kék (mikor milyen) képernyő.
Segítséget előre is köszönöm!!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Galileuz írta: 2018. szept. 29., szomb. 11:58 Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
Már régóta játszom az Oblivionnal és eddig nem csinált ilyet mint ma. Beléptem a játékba es mikor betöltötte a játékmenetet akkor egy szürke képet hoz ki.. :/ tudok mozogni, ajtókon átmenni, minden működik, csak képet nem hoz be, nem látom mit csinálok. Mi lehet a hiba? Illetve eddig a teljes képernyőt betöltötte a játék, most pedig két oldalt van két vastag fekete csík, mintha kissebb képernyőméretbe játszanék, de ha átállítom akkor is ugyan akkora marad illetve még mindig marad a szürke, kék (mikor milyen) képernyő.
Segítséget előre is köszönöm!!
Próbáld meg törölni a Dokumentumok\my games\Oblivion\Oblivion.ini állományt, aztán indítsd el a játékot. Minden grafikai dolgot újra be kell majd állítanod utána.
Válasz küldése