Általános kérdések

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
ErosPista

Hozzászólás Szerző: ErosPista » 2017. dec. 26., kedd 11:15

Sziasztok! Lenne egy problémám a játékkal. Bármelyik városba megyek megtámadnak az őrök, úgy hogy vérdíjam sincs. Nem tudom mit lehetne vele kezdeni. Valami ötlet esetleg? :) BK!

Vik
Kapcsolat:

Re:

Hozzászólás Szerző: Vik » 2017. dec. 27., szer. 19:13

ErosPista írta:Sziasztok! Lenne egy problémám a játékkal. Bármelyik városba megyek megtámadnak az őrök, úgy hogy vérdíjam sincs. Nem tudom mit lehetne vele kezdeni. Valami ötlet esetleg? :) BK!
Valahol olvastam, hogy előfordulhat olyan hiba a játékban, amikor 0 és 1 közötti vérdíjad van, de nem látszik. Próbálj meg elkövetni valami apróbb bűnt, majd kifizetni a büntetést. Mondjuk azt nem tudom, hogy ha egyből megtámadnak, akkor ezt hogy lehet kivitelezni.

ErosPista

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: ErosPista » 2017. dec. 29., pén. 3:52

Igen próbáltam egy lopással, ki is írta a vérdíjat, de ugyan úgy támadnak az összes városban. Először azt hittem hogy a civil war az ok, töröltem és úgy is támadnak. tényleg nem értem. Esetleg konzolba nem lehet beírni valami parancsot? :) Köszönöm a segítséget és szép napot!

left77

Hozzászólás Szerző: left77 » 2017. dec. 29., pén. 12:10

Próbáld ki ezt.
Vagy ezt.

ErosPista

Hozzászólás Szerző: ErosPista » 2017. dec. 31., vas. 13:41

Üdv! Köszönöm a segítséget! Kipróbáltam mindkettőt, az első egyátalán nem működött, a másik se, visziont azt nem is értettem teljesen mit kell csinálni, mert ne mtudok angolul. Az első linkes bat file-ba raktam be a videóba szereplő adatokat, de úgy se lett jó. Egy alkalom volt amikor sikerült leállítanom a dolgot, nem is tudom igazából mit csináltam, ütöttem be a parancsokat, meg a követő módot próbáltam megjavítani. Az volt a baj, ha az egyik követőm elküldöm ellenséges lesz velem, ezért újra töltöttem a mentést, de utánna nem sikerült újra levenni az őrök agresszivitását. Egyébként EEF követő módot használom. Szép napot és boldog új évet kívánok minden Elder rajongónak! :)

left77

Hozzászólás Szerző: left77 » 2017. dec. 31., vas. 14:48

Azt a txt fájlt be kell másolni a játék mappájába. Játék közben meg a konzolba csak annyit kell beírni: bat crime. A crime a txt fájl neve. Tehát a youtube videóban látott szöveget bemásolod egy txt fájlba és elnevezed crime-nak. És konzolban a bat crime parancsal lefuttatod a tartalmát ami esetünkben azokat a konzolparancsokat tartalmazzák amik a különféle vármegyékben megszüntetik a vérdíjat. Nem árt eltenni a fegyveredet is...

ErosPista

Hozzászólás Szerző: ErosPista » 2018. jan. 11., csüt. 13:56

Hali! Bocs hogy nem jelentkeztem, nem nagyon voltam gépközelben. Kipróbáltam a másikat is és úgy se működik, az összes városba támadnak. Érdekes hogy nem az össze városőr. Tényleg nem tudom mit tehetek, talán valamelyik mod lehet a probléma? Egyébként addig sikerült eljutnom hogy amikor a bat crimet beírtam kb. egy másodpercre elrakják a fegyvert, el is tűnik a kis sávba a piros pötty, de aztán újra letámadnak. :(

user

Hozzászólás Szerző: user » 2018. jan. 11., csüt. 19:02

Sziasztok, kipróbáltam játékot, breton mágus, szóval azzal talán legkönnyebb a játék :) De érdekelnek vélemények :)

user

Hozzászólás Szerző: user » 2018. jan. 11., csüt. 19:06

Nincs mester akinél 100-ig tudnám fejlesztenni idézésem?

Szpity

Hozzászólás Szerző: Szpity » 2018. jan. 26., pén. 10:55

Sziasztok,

nem tudom, hogy csak nálam van e ilyen gond, de megosztom, hátha találkozott már vele más is, és van rá megoldás. A napokban feltettem újra a Skyrimet és hozzá a magyarítást. A gond az, hogy ha egy njk-val beszélek, akkor amíg benn vagyok a beszélgetésben addig a magyar felirat nem jelenik meg. Csak ha pl beszélgetés közben nyomok egy esc-et, de az ugyebár megszakítja teljesen a beszélgetést. Nagyon hamar lehet reprodukálni, ahogy Raloffal kijutok Helgenből, már lehet vele ugye beszélni Széltetőről külön, de a felirat addig nem jelenik meg amíg a "beszélgetésben" vagyok. Más mod nincs fenn, csak a magyarítással feltettek. Viszont észrevettem, hogy decemberben frissült a magyarítás, és emlékeim szerint október november körül játszottam utoljára, és ott még nem volt ilyen probléma.

Ha esetleg van valakinek ötlete, előre is köszi!

Dr Lecter

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter » 2018. feb. 15., csüt. 2:38

Hello!

Valakinek lenne esetleg ötlete arra, hogy miért nem spawnolt még egy Legendary Dragon se nekem, pedig már 84-es szinten vagyok? Sőt, Revered se jött, pedig már rég kellett volna. A többi fajtával nincs gond, mindegyikkel találkozom olykor. Természetesen az összes hivatalos DLC megvan, és sárkányos modokból összesen kettőt használok, az egyik egy sima textúra mod, a másik meg csak Alduint erősíti meg.

Válasz küldése