Xbox 360-ra magyarositas

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
Dani

Xbox 360-ra magyarositas

Hozzászólás Szerző: Dani »

Sziasztok!

Az lenne a problémám h van 1 xbox 360 rgh-s konzolon amire eredeti cdrol fel telepitetem a Skyrimet. Alapbol angol volt de nemet re változtattam és most sehogy sem tudom visza állítani. Ez nem is érdekel mert nekem a magyar fél irat kene csak valamiért az nem jön be a játék indításának. Semmi nyelv változtatás vagy valami. Marad a német felirat.
Leszedtem a magyaros irast mindent full megcsináltam amit kellet rajta.
Aztán át masoltam a Skyrim mappaba amit kellet és inditota is a jatekot. Ott megkerestem a beállítás menüben a feliratokat és engedélyezték. Csak hát maradt a felirat német és nem tudom h mit tegyek.
Ha valaki tudna nekem segíteni ebben azt nagyon megkoszonem
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Xbox 360-ra magyarositas

Hozzászólás Szerző: Vik »

Úgy tudom, konzolon törölni kell a gyorsítótárat, ha nem az alap feliratokat akarod látni. A pontos menetét nem ismerem, valamelyik konzolos oldalon érdeklődj.
Dani

Re: Xbox 360-ra magyarositas

Hozzászólás Szerző: Dani »

Koszonom szepen a valaszod!

Kitoroltem a gyorsito tarat ahogy mondtad.
A borito kepek torlodesen kivul semmi nem tortent.
Ugyan ugy maradt a nemetnyelv es meg mindig nem tudom beallitani a feliratott.
Ha valakinek lenne valami otlete h mi lrhet a gond azt megkoszonem ha leirna.
paja

Re: Xbox 360-ra magyarositas

Hozzászólás Szerző: paja »

sziasztok.
az a gondom hogy letöltöttem a legendary magyarítást. mident a leírás szerint tettem de kiegészítő dlck a (2.cd) egyszerűen nem akar magyar lenni.
a fő játék az magyar de a többi nem.már mindennel próbálkoztam de erröl nincs semmi a neten.sgítsetek kérlek.köszönöm
Dávid

Re: Xbox 360-ra magyarositas

Hozzászólás Szerző: Dávid »

Nekem is az a problémám hogy nemrég kezdtem el boxon játszani de csak az alap játék lett magyar a dlck nem :-( olvastam olyat hogy a PC-s verzióból szedte ki valaki a magyarosítást és azzal működött neki boxon. Én még nem próbáltam de neten se találtam semmi megoldást rá pedig innen töltöttem le a magyarosítást.
Válasz küldése