Telepítési gond

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
Mate

Re: Telepítési gond

Hozzászólás Szerző: Mate »

Mate írta:Sziasztok!
Nekem sem indul a telepitő (win10+steames morro) probáltam simára és MGSO-ra is, rendszergazdagént, win7-8 kompatibilis futtatásban, meg ezek kombinációiban, mindenhogy. De semmi reakció. Kérlek segitsetek. Köszönöm!
(Elvileg ez a steames verzió, az új amit próbáltam, az van odairva, hogy "2017. szeptember") https://www.morrohun.hu/morrowind/?p=letoltesek

Mate
Megvan a megoldás, win10-es smartDefender blokkolja, ki kell lőni a pi***ba! ;)
Mate

Re: Telepítési gond

Hozzászólás Szerző: Mate »

Pontositok!

Tehát akinek egyáltalán nem indul el Windows 10-en a telepitő
itt a megoldás: jobb klikk a fájlra / tulajdonságok / Általános fülben alul van egy ilyen szöveg: "Ez a fájl egy másik számitógépről érkezett, és előfordulhat, hogy a számitógép védelme érdekében a rendszer blokkolja azt." köszönjük, ez szuper, na ott katt a "Tiltás feloldása" kis jelölőnégyzetbe és "Alkalmaz". Cső. Ennyi, ez után futni fog mindig Yeah.

/Eredeti Win10 pro 64bit
/Eredeti Morrowind GOTY steam

Üdv, Mate
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Telepítési gond

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Köszi szépen a gyors utánajárást, kiegészítettem a hírt a megoldásoddal!
dancsi

Re: Telepítési gond

Hozzászólás Szerző: dancsi »

Sziasztok! Én a MGSO telepítésénél akadtam el, mégpedig annál a résznél, amikor a telepítő automatikusan megnyitja a morrowind launchert, és ügyködik valamit a beállításokban. Na most nekem az automata egér nem a beállításokra kattint, hanem az elder scrolls pont comra, és itt megakad az egész folyamat, nem tudom mozgatni az egeret. kontroll alt del kombóval ugyan visszanyerem az irányítást az egér fölött, de úgy már hiába nyomkodok bármit a launcherben, nem történik semmi. Viszont ha kilépek, kilép maga a telepítő is. Mit tegyek?
rhiia
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. jún. 17., vas. 10:25

Re: Telepítési gond

Hozzászólás Szerző: rhiia »

Sziasztok!

Most próbálkoztam a magyarítás telepítésével, de install shield wizard hibaüzenettel elszáll... Próbáltam mindenfále kompatib ilitással futtatni :s Létezik valami megoldás? Vagy az új win 10 frissítések miatt van?

Előre is köszi!
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Telepítési gond

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

rhiia írta: 2018. jún. 17., vas. 10:27 Sziasztok!

Most próbálkoztam a magyarítás telepítésével, de install shield wizard hibaüzenettel elszáll... Próbáltam mindenfále kompatib ilitással futtatni :s Létezik valami megoldás? Vagy az új win 10 frissítések miatt van?

Előre is köszi!
Meg tudod mondani a pontos hibaüzenetet? Anélkül sajnos lehetetlen segíteni.
Válasz küldése