Oblivion

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
rolarola

Oblivion

Hozzászólás Szerző: rolarola »

Sziasztok!
A skyrim után gondoltam visszanézek az Oblivionra is de valamiért nem indul el a játék,felrakom és kiadja hogy eoblivion.exe. error.Tudna segiteni valaki?
Zsozsó

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: Zsozsó »

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni még pedig abban hogy az OLDbliviont miként lehet patchelni? Mert sajnos hiába patchelem a játékot (a magyarítás miatt is szükséges) csak a normál oblivion-ra hat az OLDblivion viszont a patchelés után minden egyes elindításnál leáll! A válaszokat előre is köszönöm!
Zsozsó

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: Zsozsó »

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni még pedig abban hogy az OLDbliviont miként lehet patchelni? Mert sajnos hiába patchelem a játékot (a magyarítás miatt is szükséges) csak a normál oblivion-ra hat az OLDblivion viszont a patchelés után minden egyes elindításnál leáll! A válaszokat előre is köszönöm!
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Eredeti a játékod?
Mert ha nem akkor ajánlom töltsd le valahonnan a GoTY verziót aztán nem lesz ilyen gondod, és még minden hivatalos kieg.-et is tartalmazza. ;)
Zsozsó

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: Zsozsó »

Szevasz Zagloba!

Köszi a választ! Ami azt illeti nem eredeti, de ha letöltöm a GoTY verziót akkor az OLDblivion még működni fog? Mert sajnos csak azzal fut rendesen a gépemen.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Ezt nem tudom megmondani, próbálkozni kell, neten keresgélni, és talán összejön. ;)
Szerintem működhet, bár nem emlékszem erre a modra.
Zsozsó

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: Zsozsó »

Rendben! Köszi! Igen egy próbát talán mégiscsak megér. De akkor azt had kérdezzem meg hogyha a GOTY verziót kell külön patchelni? Csak mert a sima Oblivion-t a magyarítás miatt is szükséges. Szóval a GOTY-nál alapból a főmenüben a bal alsó sarokban hanyas verziószámot ír? Ha véletlen fel van telepítve :D...
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Sajnos nincs, de úgy emlékszem minden patch-et tartalmaz, mert nekem egyből ráment a magyarítás.
Fél éve szedtem le mert ráálltam a TESV-re ;)
Zsozsó

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: Zsozsó »

A sima Oblivionra nekem is ráment a magyarítás probléma nélkül, pl benne vannak a patchek is csak valamiért az OLDblivion verzió ezt nem tudja kezelni vagy tudom is én...de egy próbát megér.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Mit tartalmaz ez az OLDblivion?
Nem emlékszem erre.
Zsozsó

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: Zsozsó »

Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Sziasztok! A brumai kapu küldetéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Ugye lehet erősítést kérni a grófoktól, ha bezárod a városok mellett az őket fenyegető oblivion kaput... Na mármost amikor Jauffre-val beszélsz erről a küldiről, akkor a naplódban azt írja, hogy a céhektől is meg lehetne próbálni segítséget kérni. De ez nekem sehogy sem sikerül. Valaki próbálkozott már ezzel?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: genndy »

Ez csak benne maradt a küldetés leírásába. Céhektől nem jön segítség.
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Köszi!
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

Újra el akarom kezdeni az Obliviont, de nincsenek meg a kiegészítők. Nem tudja valaki, hol lehet beszerezni? Olyat, amihez jó a magyarosítás.
Avatar
cornelius
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011. jún. 2., csüt. 20:33

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: cornelius »

Kocsis76 írta:Újra el akarom kezdeni az Obliviont, de nincsenek meg a kiegészítők. Nem tudja valaki, hol lehet beszerezni? Olyat, amihez jó a magyarosítás.
Csak itt tudod legálisan megszerezni:
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Sziasztok. A Oblivion hoz létezik olyan hogy javított grafika mód vagy program? nem tudom hogy amit olvastam a főoldalon cikket róla abban benne van e amit keresek?

https://www.morrohun.hu/morrowind/morrowindpluginok.php
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: Vik »

krisztyan írta:Sziasztok. A Oblivion hoz létezik olyan hogy javított grafika mód vagy program? nem tudom hogy amit olvastam a főoldalon cikket róla abban benne van e amit keresek?

https://www.morrohun.hu/morrowind/morrowindpluginok.php
Létezik olyan, hogy Qarl's Texture Pack replacer. Meg biztos, hogy az Oblivion Nexuson van még pár dolog.
cicamica

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: cicamica »

krisztyan írta:Sziasztok. A Oblivion hoz létezik olyan hogy javított grafika mód vagy program? nem tudom hogy amit olvastam a főoldalon cikket róla abban benne van e amit keresek?

https://www.morrohun.hu/morrowind/morrowindpluginok.php
Itt van egy jó leírás: https://prohardver.hu/tema/elder_scroll ... 12700.html
Találsz képeket is róla.
OblivionWalker

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: OblivionWalker »

Csak az érdekesség miatt jegyzem meg, hogy a Gog-on elérhető akciósan az Oblivion Goty Deluxe (szóval a fullextrás) verzió 10 euro áron.

Gog Oblivion Deluxe
petya1984

Re: Oblivion

Hozzászólás Szerző: petya1984 »

Sziasztok.Nekem nem akar elindulni a magyarítás.Ezt a hibaüzenetet kapom:Error Code: -5001 : 0x80070002
Válasz küldése