moddolás, kezdőknek.

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Dante73
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016. máj. 16., hétf. 8:52

moddolás, kezdőknek.

Hozzászólás Szerző: Dante73 »

Sziasztok!

Elnézést az új téma nyitásáért.
Felpakoltam Kull 2. modpakkját, Tetszik, de nem szereti a win10-et, így valami hasonló kinézetű, de nem annyira nehezített mod pakk összeállításába fogtam. (win10 nem kérdés, tudom, használjak win7-et, mert az a jó, de 1; Nincsen elég helyem egy új oprendszer telepítéséhez, és 2; ha egy játék, és az oprendszer közt kell választani, akkor azért súlyozzunk már.... win10 marad)
Mindjárt az elején néhány nehézségbe ütköztem.
Ezeket a dolgokat néztem ki; (Név sorrendben)
betolto_kepernyo_hun
FNIS Sexy Mozgás 6.1
Immersive Armors 8.0.rar
JK's Skyrim all in one.-61035-2
Mod Organizer v1_3_11 installer-1334-1-3-11
RaceMenu v3-4-5-29624-3-4-5
Riverside Lodge - Buildable Edition
RosaFL_Hun
Sarkanyszulott zsoldos vertek es fegyverek v1.0
skse_1_07_03
Skyrim magyaritas-39050-2-0
SkyUI magyarul-68016-5-1
Unofficial Skyrim Legendary Edition Patch 3.0.3
Wearable Lanterns + SMIM+ Lighting fix
XP32 Maximum Kiterjesztett Csontváz-68000-3-86
Zuhanyzók a fogadókban 1-11
Nos. Telepítem a játékot. Magyarítom, majd jönne az unofficial patch. És van a 7z fájlban 4 fájl, kibontás után. Na, akkor ezt most hová tegyem? A Data mappába? Főkönyvtárba?
Másik kérdés, mi kellhet még? Tudom, a csontvázmodellhez még 1-2 cucc kell, de azokat hol találom?
Milyen sorrendben telepítsem, pakoljam be a dolgokat?

Kérnék, valakit, aki ért hozzá, szórjon rám némi bölcsességet... És árulja el, egy kezdőnek, hogyan, miként... Olvasgattam itt a fórumot, de sajnos, nem igazán találtam megoldásokat!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: moddolás, kezdőknek.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Általában a beépülőket a Skyrim/Data mappába kell tenni, miután kicsomagoltad őket. Ezek után aktiválni kell őket a Data Files menüpontban. A helyes sorrend megállapításához használj LOOT-ot. Bővebben: http://www.morrohun.hu/esl/Skyrim_Nexus_GYIK
zoooz

Re: moddolás, kezdőknek.

Hozzászólás Szerző: zoooz »

nekem olyan gondom lenne, hogy mindent úgy csináltam, ahogy itt levan írva, az indítópanelnél feloldódott a data file, viszont nem tudom betenni a modot valamiért, pedig a datába csomagoltam ki, meg a játék könyvtárába is próbáltam, de nem tölti be.....segítséget kérnék, valaki hozzáértőtől!!!
Válasz küldése