Unofficial Patch...

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Gruby
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011. dec. 11., vas. 5:55

Unofficial Patch...

Hozzászólás Szerző: Gruby »

Az Oblivionnál is gond volt, de a Skyrim magyarítás egyik gondja lehet, hogy a nemhivatalos foltok frissebbek lesznek, mint amit a magyarítás tartalmaz. Szerintem teljesen ki kellene venni a projectekből, és külön letöltésként, vagy fórum témaként kéne megoldani a problémát. Ha volt már róla szó, elnézést. Nem olvastam végig minden hozzászólást. :oops:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Unofficial Patch...

Hozzászólás Szerző: Vik »

Gruby írta:Az Oblivionnál is gond volt, de a Skyrim magyarítás egyik gondja lehet, hogy a nemhivatalos foltok frissebbek lesznek, mint amit a magyarítás tartalmaz. Szerintem teljesen ki kellene venni a projectekből, és külön letöltésként, vagy fórum témaként kéne megoldani a problémát. Ha volt már róla szó, elnézést. Nem olvastam végig minden hozzászólást. :oops:
Volt már róla szó, és vannak frissebb változatok itt a fórumon. Ha majd sikerül frissítenem, lesz külön letöltésként is.
Avatar
Prttp
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2015. jan. 29., csüt. 17:44
Tartózkodási hely: Kard part, Neverwinter

Re: Unofficial Patch...

Hozzászólás Szerző: Prttp »

Vik írta:
Gruby írta:Az Oblivionnál is gond volt, de a Skyrim magyarítás egyik gondja lehet, hogy a nemhivatalos foltok frissebbek lesznek, mint amit a magyarítás tartalmaz. Szerintem teljesen ki kellene venni a projectekből, és külön letöltésként, vagy fórum témaként kéne megoldani a problémát. Ha volt már róla szó, elnézést. Nem olvastam végig minden hozzászólást. :oops:
Volt már róla szó, és vannak frissebb változatok itt a fórumon. Ha majd sikerül frissítenem, lesz külön letöltésként is.
Üdv!

Több órányi olvasás és kigyűjtögetés után kicsit feldobtam a honosítási fórumrészt és összegyűjtöttem a modokat is csoportokra bontva. Az USKP v2.1.3a (v2.1.3b a legfrissebb) is fel van töltve a MEGAra. Nézzetek rá, ha van időtök. :)
Kull/out/

Re: Unofficial Patch...

Hozzászólás Szerző: Kull/out/ »

Szerintem amikor elkészül a DLC-k honosítása és az akkor éppen aktuális verziójú Unofficial Patch-ek is magyarítva ill. frissítve lesznek,akkor le van tudva ez a gond örökre mert már most is bőven hozzák azt a szintet amit kell. Felesleges lenne mindig az újabbat feltenni,szerintem már nem oszt nem szoroz.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Unofficial Patch...

Hozzászólás Szerző: Vik »

Azért én csak feltettem a Nexusra a legújabbat. :)
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/70922/
Avatar
Alduin
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2016. márc. 14., hétf. 20:23
Kapcsolat:

Re: Unofficial Patch...

Hozzászólás Szerző: Alduin »

Unofficial Skyrim Legendary Edition Patch 3.0.3
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/71214/?
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Unofficial Patch...

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Szoktam nézni majdnem minden nap, hogy van-e valami frissítés (a Mod Organizer-rel), hogy milyen új frissítések vannak, de köszönöm, hogy szóltál, még ma fent lesz a szokásos linken. Mellesleg az ETaC is frissítésre szorul, 14.2.2 a legújabb :)
Avatar
Alduin
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2016. márc. 14., hétf. 20:23
Kapcsolat:

Re: Unofficial Patch...

Hozzászólás Szerző: Alduin »

ETaC - Modular - Patches v14.2.4
ETaC - Complete - Patches v14.2.4
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Unofficial Patch...

Hozzászólás Szerző: ignussen »

Bocsi, időhiányban sznvedek, de folyamatban. A Complete kész, csak a Modular verzió van még hátra. Nagyon sok a patch...
Tudom, hogy van még hiányom, azokat is pótlom...
Válasz küldése