Hibák a játékban

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Nekem a szekér röpdösés akkor jött elő, amikor frissítettem a csontváz modot (XPMSE), de az FNIS-t nem generáltam újra.
freferferfe

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: freferferfe »

FNIS? Az meg mi? :D De ahogy néztem a felkarthos levél valami hercegtől magyar, és a vámpírokról is magyarul van szó, meg a hajnalőrség is magyar, szóval ha a dragonborn magyar lesz nincs olyan nagy probléma.
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Fores New Idles in Skyrim, különböző, az alap játékban nem lévő animációkat jelenít meg a karakter és az NJK-k részére (legyen az akár állat vagy ember). De akkor valószínűleg nem az okozza, mivel ezek szerint nincs olyan neked.
Viszont jó lenne, ha nem írnál random generált álnéven, és nem szemetelnéd tele az összes fórumot (ha többi nem te voltál, akkor elnézést). Tudom, hogy nem vagyok moderátor, de nagyon szúrja a szememet az ilyen.
Yodafone
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015. ápr. 3., pén. 18:17

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Üdv!
Egy küldetéssel lenne gondom, aminek a címe: "Arniel törekvése"
A "görbült lélekkő" nevű tárgyat kellen bizonyos "konvektor"-ba belehelyezni, majd 3mp-ig melegíteni a kapott varázslattal. Az első konvektornál nem volt gond. Kő bele, rezsó bekapcs, küldi pipa. A gond ezután jött. Tegyem az utolsó konvektorba a követ és melegítsem. Na már most beleteszem a térképen jelzett konvektorba a követ és melegíteném, ha... a küldetés tovább lépne. Csakhogy ha beleteszem a követ a tárolóba, akkor is azt írja, hogy "helyezd a görbült lélekkövet az utolsó konvektorba". Hiába melegítem egy óráig is, nem történik semmi. Elnéztem a küldetést, vagy ez valami bug? Valami megoldást tudna mondani valaki? Előre is köszönöm.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Bug. Menj másik konvektorhoz, van belőle 4-5, neked csak 3 kell.
VL67
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015. dec. 26., szomb. 17:46

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: VL67 »

Találtam egy javítást a helgeni bevezető részhez, ami a szekér mozgását korrigálja.
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/65538/?
Viszont több helyen is egyszerűen lefagy a karakterem mozgása, pl. amikor a toronyba kellene befutni vagy, amikor belépnék, ill. már beléptem az erődbe.
Folyik a játék, csak éppen nem tudok mozdulni...
Van valakinek ötlete?
dondragon

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Segítség.Bizonyos időközönként pár másodpercre lefagy a játék.Mi okozhat ilyen hibát?Mióta win 10 van azóta csinálja?
Kompi

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Kompi »

Lehet sok oka annak a fagyásnak. Mikor lefagy csak a játék fagy le, vagy pár másodpercig semmi sem reagál? Nekem anno volt ilyen bajom. Nálam is pár másodpercre lefagyott a játék, de nálam semmire sem reagált (ctrl-alt-del; alt+f4 stb...), utána futott tovább a game. Ha jól emlékszem akkor a Dead Island nevű játékkal játszottam, és ott kezdte. Először ritkán, majd egyre sűrűbben. Végül behalt a gép! Tíz perc alatt sem akart felállni a rendszer. Az alaplapon a videókártya csatoló (PCIE 16x) halt meg. Még szerencse hogy volt garancia a lapon, és cserélték.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

direcx et ha manuálisan telpítem hova kell telepítettni ? olyan hogy rá kérdez nálam és felhoz egy kis ablakot, milyen programok kellenek még hózzá Net framework hányas és Microsoft visual c++ hányas ? valami hibádzik vagy csak lehet gépre feljtettem el felrakni valami.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Sziasztok. mitől lehet az hogy ujj telpítésnél próbaként elinditom hogy ujj játék és utána kapásból ki is dob ? driverek frissek mind Driver Boosterrel lett minden le frissítve.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

krisztyan írta:Sziasztok. mitől lehet az hogy ujj telpítésnél próbaként elinditom hogy ujj játék és utána kapásból ki is dob ? driverek frissek mind Driver Boosterrel lett minden le frissítve.
Ha olyan beépülőt használsz, amihez hiányzik valamilyen másik beépülő, amire szüksége van, az okozhat ilyen hibát.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

meg lett a megoldás közbe a hang Mhz beállítás volt alacsonyan, semmi mod nem volt benne max az alap legendary editon, hang Mhz át állítással meg szünt ez a gond bocsánat hogy zavartam e miatt a itt lévők nyugalmát
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

http://kepfeltoltes.hu/view/160421/Skyr ... es.hu_.jpg eddig mindnet videó szerint csináltam és mégis ezzel szivat, valami ötlet ?
28-Laci

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: 28-Laci »

Halo!
Én csak az egyik küldetésnél akadtam meg, és nem tudom hogy bug-e. A küldetést a bajtársaktól lehet megkapni, az 1. hullámban a végtelenített küldetések.között az álatírtás nevû küldetés. Amikoris egy barlangot kell megtisztítani. Csak az a baj, hogy én azt a barlangot már korábban megtisztítottam, így mikor felveszem a küldetést kijelzi hogy hova kell mennem, meg is találom az álat tetemét amit meg kell ölnöm,de a küldetést nem nyilvánítja teljesítettnek.
Tudom hogy nem valami Nagy probléma, de ha már valaki találkozott vele, és tudja rá a megoldást akkor hálás lennék egy kis segítségért.

Üdv Laci!
Avatar
Prttp
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2015. jan. 29., csüt. 17:44
Tartózkodási hely: Kard part, Neverwinter

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Prttp »

28-Laci

Ments egyet (hogy legyen biztonsági mentésed), majd írd be a konzolba ezt: setstage cr02 20
Remélem segít.

Vagy várj annyit, hogy visszaálljon az a cella (olyan 30 nap).
28-Laci

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: 28-Laci »

Köszi szépen, vasárnap jutok legközelebb játék közelébe, majd kipróbálom,és szólok mûködött-e.
left77
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016. ápr. 5., kedd 8:57

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: left77 »

Sziasztok!
Egy furcsa helyzet alakult ki a mai nap nálam. A lényege, hogy bármilyen mentést be akarok tölteni azt be is tölti :) DE az összes tárgyam elveszi. Teljesen alaphelyzetbe tölt be. Ha van rajtam nem a kezdésből való ruha/ páncél, akkor ott állok pucéran. Ha a racemenüben módosítottam a kinézetemen (pl. haj, szakáll) azt is elveszi és kopasz meg csupasz állú a karakterem. No, de ez még mind semmi... Az MKM menü összes elemét újra felfedezi és persze lehet újra beállítgatni az egészet. Kb. mintha új játékot indítottam volna.
Természetesen rendszergazdai jogokkal indítom az SKSE-t a MO-ból. És win10 alól játszom, de eddig ilyen problémával nem találkoztam.
Köszi ha tudtok segíteni.
Avatar
cikasz
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016. jan. 27., szer. 20:03
Tartózkodási hely: Felsőpakony
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: cikasz »

Sziasztok.
Nem tudom, hiba-e de nem tudja valaki, hogy a Riften-i őrök miért támadnak meg automatikusan?
Nem vagyok vámpír (legalábbis nem tudok róla)
Nem vagyok a sötét testvériség tagja, épp azért mennék oda, hgoy megöljem az árvaházas csajt akit a kisgyerek kért.
Nincs nálam lopott cucc, nem is jártam Riftenben még!
Vérdíról sem tudok a fejemen.
köszi
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: ignussen »

Mentési hiba, tölts vissza egy korábbi lehetőleg olyan mentést, ami zárt helyi volt. Aztán a biztonság kedvéért irány Riften... Ha pedig már túl vagy a célponton, akkor azért támadnak.
Avatar
cikasz
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016. jan. 27., szer. 20:03
Tartózkodási hely: Felsőpakony
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: cikasz »

ignussen írta:Mentési hiba, tölts vissza egy korábbi lehetőleg olyan mentést, ami zárt helyi volt. Aztán a biztonság kedvéért irány Riften... Ha pedig már túl vagy a célponton, akkor azért támadnak.
köszönöm!
dondragon

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Valaki tudja miért omlik össza a játék hight modban? új kártyát tettem a gépbe.Lazán kellene vinnie.Még médium modban is összeomlik.Minden patch fent van a gépen ami kell.Teszterek szerint minden jó.Akkor mi lehet a hiba?
Coke

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Coke »

Kép
Hali
Elakadtam és sajnos ötletem sincs ez mitől lehet.
dondragon

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Ugyvélem nem müködik ez a forum.Vagy tévedek?????
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Működik, csak senki sincs fent rajta mert nyaral/játszik/fordít/dolgozik. Nálam speciel az utóbbi kettő.
Turmix
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. márc. 16., szer. 23:57

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Turmix »

dondragon írta:Ugyvélem nem müködik ez a forum.Vagy tévedek?????
Mükszik én is vagyok de ötletem sincs mitől omlik össze neked a játék High módban. :roll:
dondragon

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Turmix írta:
dondragon írta:Ugyvélem nem müködik ez a forum.Vagy tévedek?????
Mükszik én is vagyok de ötletem sincs mitől omlik össze neked a játék High módban. :roll:
Már kiderült.A high patch szar volt.Lekapcsoltam azota jó.
gerigol
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. júl. 29., pén. 0:12

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: gerigol »

Nekem olyan problémám lenne a játékkal, hogy indításkor először X3DAudio1_7.dll fájl-t hiányolta, frissítettem a directx-et majd ez a probléma elmúlt, de még mindig nem indul, mivel a grafikai beállításokra panaszkodik (megpróbáltam több beállításon indítani, úgysem megy)
Remélem tud valaki segíteni! :)
kszabok
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016. júl. 11., hétf. 22:30

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: kszabok »

Sziasztok.

A dragonborn főküldetésével lenne gondom (vagyis volt, mert már megoldottam), gondoltam megosztom a tapasztalatomat. A küldetés sor utolsó részével volt bajom, mégpedig az, hogy hiába vettem fel az Apokrifákat, azok nem jelentek meg a könyvtáramban, így nem tudtam megoldani a puzzle-t. Sajnos sehol nem találtam hasonló hibáról leírást, így csak úgy tudtam megoldani, hogy parancssorból addoltam a könyveket. Esetleg tudott volna valaki más megoldást?
Porcicca

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Porcicca »

Sziasztok!

Sokat keresgéltem de nem találtam sehol ezért hozzátok fordulok. Házasodtam Farkassal de nem jött fel esküvő után a beszéd panel hogy hol akar lakni. Most Jorrvaskr-ban van nem tudok vele beszélni. Ha a közelébe megyek rákezd a "Married? It doesn't feel like I thought it would, but I'm happy. We're married. I guess we'll need to decide where we're living, won't we?" mondatra. Semmit nem tudok vele kommunikálni. Házam van Whiterunban Solitudeban és egy saját építésű Falkreathnál. 2 gyerek van örökbefogadva azok ott vannak. Köszönöm a segítséget.
dondragon

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Hello.
Segitség kellene.
A játék a Windows felhöbe tette a mentéseket.És oda is ment.Hogyan tudom visszatenni a gépre?
dondragon

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Mire jó ez a forum??????Nem válaszol senki a feltett kérdésre.
cicamica

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: cicamica »

dondragon írta:Mire jó ez a forum??????Nem válaszol senki a feltett kérdésre.
Itt kérdezd meg: https://prohardver.hu/tema/steam_2/friss.html
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

dondragon írta:Mire jó ez a forum??????Nem válaszol senki a feltett kérdésre.
Többnyire arra való a fórum, hogy segítsünk egymásnak, ha tudunk. Pl. fogalmam sincs, hogy jön a Windows felhő a Skyrimhoz.
mort1981
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. szept. 26., hétf. 18:12

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: mort1981 »

Üdv. Olyan gondom lenne, hogy a sötét testvériséges küldetéseket nem tudom csinálni. Már egy jó ideje megöltem az árvaházi rémet, és a családi ezüst csetrest is megkaptam a kölyöktől, de nem jött azóta se küldönc a tenyérnyomos üzenettel, és alvás után is csak a jól bevált ágy képe fogad. Tud valaki esetleg valami megoldást. A visszatöltés nálam nem megoldható, mert azóta már egy rakás játékóra benne van a gémben. Van esetleg valami parancs, amivel az üzenetet meg tudom kapni, és el tudom olvasni? Előre is köszi a válaszokat és a segítséget.
mort
cicamica

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: cicamica »

mort1981 írta:Üdv. Olyan gondom lenne, hogy a sötét testvériséges küldetéseket nem tudom csinálni. Már egy jó ideje megöltem az árvaházi rémet, és a családi ezüst csetrest is megkaptam a kölyöktől, de nem jött azóta se küldönc a tenyérnyomos üzenettel, és alvás után is csak a jól bevált ágy képe fogad. Tud valaki esetleg valami megoldást. A visszatöltés nálam nem megoldható, mert azóta már egy rakás játékóra benne van a gémben. Van esetleg valami parancs, amivel az üzenetet meg tudom kapni, és el tudom olvasni? Előre is köszi a válaszokat és a segítséget.
mort

először: setstage db02 10
és utánna: player.moveto 1BDE8
mort1981
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016. szept. 26., hétf. 18:12

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: mort1981 »

cicamica írta: először: setstage db02 10
és utánna: player.moveto 1BDE8
Köszi:) Rögtön kipróbálom!
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Idáig nem igazán volt gond, de mostanában random kilép a játék, gyorsutazásnál?
szca90

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: szca90 »

Sziasztok!
A problémám az lenne, hogy a Dawnguard küldetésekben amikor a sárkány tekercset kell megszereznem, ottvagyok Mzark tornyában és ki is tudom venni a helyéről, de az Inventorymban nem jelenik meg.
Mit tudok ezzel a helyzettel kezdeni? Köszi!
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Én a legegyszerűbben parancssorral oldanám meg, írd be ezt (idézőjel nélkül): "player.additem 0002d513 1"
szca90

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: szca90 »

Köszi, ez bevált!
szca90

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: szca90 »

szca90 írta:Köszi, ez bevált!
És azzal mit tudok kezdeni, hogy a "Lezárása keresése" nevű küldinél a második részt mikor megkell keresnem a sárkány tekercset nem adja be mikor bejelölöm? Tehát nemtudom folytatni a küldit.
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Itt is ugyanúgy nem veszi fel a tárgyat, vagy csak a küldetésjelölő nem látszik? Nem igazán értem, hogy mit nem ad be neked.
Egyébként itt a Lélekhalomba kell elmenned, majd elvenned Valericától.
szca90

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: szca90 »

Deathskull írta:Itt is ugyanúgy nem veszi fel a tárgyat, vagy csak a küldetésjelölő nem látszik? Nem igazán értem, hogy mit nem ad be neked.
Egyébként itt a Lélekhalomba kell elmenned, majd elvenned Valericától.
Az a küldetésrész már megvan. Az ottani tekercset is megszereztem, a másikkal volt gondom.
Ott a baj hogy amióta kiléptem a lélekhalomból nem jelzi hogy merre folytassam a küldetést. Kiválasztom a küldetést és semmi.
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Nem adtad el véletlen az első Ősi tekercset (sárkány) Urag gro-Shubnak? Ha igen, 4 ezerért visszaveheted tőle (2-ért, ha főmágus vagy). Viszont sajnos nem lehet újra eladni valamiért, ha kész vagy a küldetésekkel.
szca90

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: szca90 »

Deathskull írta:Nem adtad el véletlen az első Ősi tekercset (sárkány) Urag gro-Shubnak? Ha igen, 4 ezerért visszaveheted tőle (2-ért, ha főmágus vagy). Viszont sajnos nem lehet újra eladni valamiért, ha kész vagy a küldetésekkel.
Nem, nem adtam el neki, le is ellenőriztem, nem tudom hogyan legyen tovább.. :(
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Mi volt az utolsó küldetés neve, amit csináltál? Hátha tudok egy másik parancssort nézni.
szca90

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: szca90 »

Deathskull írta:Mi volt az utolsó küldetés neve, amit csináltál? Hátha tudok egy másik parancssort nézni.
"Emelkedés a ranglétrán"
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Az mellék küldetés. Volt-e már a "Láthatatlan látomások"?
szca90

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: szca90 »

Deathskull írta:Az mellék küldetés. Volt-e már a "Láthatatlan látomások"?
Nem az nem volt még, elvileg a következő az lenne.
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Akkor konzolba írd be, hogy getstage DLC1VQElder, ha erre 10-est ír ki, akkor írd be, hogy setstage DLC1VQElder 40, ha 40-est, akkor setstage DLC1VQElder 40
Válasz küldése