Melyik jó rész, melyik nem?

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
morayg
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. jún. 14., vas. 9:35

Melyik jó rész, melyik nem?

Hozzászólás Szerző: morayg »

Itt azt beszélhetitek meg, hogy a játék melyik része tetszett, melyik a kedvencetek és melyiket utáljátok (én az oblivion kapuk mögötti bolyongást).
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Re: Melyik jó rész, melyik nem?

Hozzászólás Szerző: Hoel »

egyet értek! már az is rossz érzést kelt bennem, ha meglátok egy oblivion kaput!
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Melyik jó rész, melyik nem?

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Az a 40 db Oblivion kapu alig 4 vagy 5 tipusra oszlik, ha ezeket kiismerted utána már egyszerű
DFRun

Re: Melyik jó rész, melyik nem?

Hozzászólás Szerző: DFRun »

Nekem az volt a "kedvenc" részem,amikor Martint meg Jauffre-t kellett elkisérni a Pengék központjába.Martin minden egyes farkasnál leugrott a lováról(kb.10-12 ellenféllel találkoztunk),majd 20 percig tartott őt visszaimádkozni arra a büdös gebére...........Így nem csoda hogy rendes(nem játék)időben 4,5 ÓRÁIG TARTOTT AZ ÚT!Örökre meggyűlöltem a Pengéket :D .
Elfguy

Re: Melyik jó rész, melyik nem?

Hozzászólás Szerző: Elfguy »

DFRun : hehe, az azért duplán lol, mert autoutazással kbb 30 másodperc :D (vagy azt nem szereted használni?)
Az én kedvenc részeim: Dark brotherhood-ugy, ahogy van
Egyik városból a másikba szaladgálni
L.Thade

Re: Melyik jó rész, melyik nem?

Hozzászólás Szerző: L.Thade »

Örök kedvencem DarkBrotherhood -nál az a küldetés, ahol be vagy zárva egy házba 4 vagy 5 másik karaterrel, akik azt hiszik, hogy ez egy valóságshow, és a házban nagy kincs van elrejtve. A te feladatod pedig hogy egyenként legyilkold őket úgy, hogy egyikük se tudja meg ki a gyilkos :lol: :D
DFRun

Re: Melyik jó rész, melyik nem?

Hozzászólás Szerző: DFRun »

Elfguy írta:DFRun : hehe, az azért duplán lol, mert autoutazással kbb 30 másodperc :D (vagy azt nem szereted használni?)
Az én kedvenc részeim: Dark brotherhood-ugy, ahogy van
Egyik városból a másikba szaladgálni
Elsőnek úgy próbáltam :D Odautaztam,vártam,vártam nem jönnek.Visszautazok ott ülnek a lovon az istálló előtt.Megint gyorsutazás,várás,nem jönnek.Ezt eljátszottam négyszer,aztán maradt a gyalogtúra :D De!Rájöttem hogy így tovább tart,viszont sokkal élvezetesebb is!Így aztán ha nem muszáj,nem használok autoutazást.
A DB tényleg vicces és jó történeteket tár eléd.Az Oblivion legjobb céhe :D
Warfoki
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. júl. 8., szer. 22:44

Re: Melyik jó rész, melyik nem?

Hozzászólás Szerző: Warfoki »

Alapjátékban: A legjobb a DB küldetéslánc, meg a Tolvaj Céh azon részei, ahol tényleg kell lopakodni is. A legidegesítőbb a Bruma melletti nagy kapu bezárása. Mire megnyílt az az átkozott kapu vagy engem vertek agyon vagy Martint (max nehézségen tolva nagyon durva az a dremora-áradat, ami elözönli a csatateret).

Shivering Isles: Az egész jó, de ha valamit ki kell emelnem, akkor az Sheogorath és inasának dumái. Na azokon szakadtam. :lol: Amit rohadtul utáltam az a Grummitokkal való harc volt. Egy idióta agyonverése max nehézségi fokon 10 percbe is beletelik. (Már, ha az ember nem használ csalásnak beillő fegyverzetet különböző modokból.) És ráadásul általában legalább párosával vannak. Idegesítőbbek, mint az alapjáték goblinjai...

Modok: Rofadt sok jó van, de a leghangulatosabb az egyértelműen a Dungeons of Ivellon. Töksötét földalatti kastély horrorisztikus hangokkal és meglepetésszerűen neked rontó - nem gyenge - szörnyekkel.
El Diablo
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. júl. 7., kedd 11:19

Re: Melyik jó rész, melyik nem?

Hozzászólás Szerző: El Diablo »

Aki még nem próbálta ki a Sheogorath nevű küldetést, annak meleg szívvel ajánlom. Ezt a küldetést egy egy deadra herceg, Sheogorath szentélyénél kaphatod meg, aki mellesleg az őrület ura. Néhány cicust (khajjitot) kell a végletekig őrületbe kergetni. Az egész művelet alatt teljesen szétröhögtem az agyam. Talán az egész játékban ez a legötletesebb küldetés. Próbáljátok ki!
neptune

Re: Melyik jó rész, melyik nem?

Hozzászólás Szerző: neptune »

Az alapjátékban látom sokan a DB-t istenítik. Nekem is nagyon tetszett,de szerintem az igazán izgalmas rész a Thief Guild küldetései között volt. Most már könnyen megy persze,de amikor az ember legelőször csinálta és megakadt...."Merre menjek","Meddig várjak","Ezek miért nem alszanak még?" kérdések nálam jó párszor elhangzottak...
Nekem amúgy a kedvenc küldim az volt (sajna rég toltam már és nem emlékszem a nevére),amikor frost elementalok ellen mentél és tear dropokat kellett gyűjteni....Ha valaki vágja és tudja a nevét plz jelezze,mert keresgéltem már utána,de nem jutottam eddig sokra...
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Melyik jó rész, melyik nem?

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

neptune írta:Az alapjátékban látom sokan a DB-t istenítik. Nekem is nagyon tetszett,de szerintem az igazán izgalmas rész a Thief Guild küldetései között volt. Most már könnyen megy persze,de amikor az ember legelőször csinálta és megakadt...."Merre menjek","Meddig várjak","Ezek miért nem alszanak még?" kérdések nálam jó párszor elhangzottak...
Nekem amúgy a kedvenc küldim az volt (sajna rég toltam már és nem emlékszem a nevére),amikor frost elementalok ellen mentél és tear dropokat kellett gyűjteni....Ha valaki vágja és tudja a nevét plz jelezze,mert keresgéltem már utána,de nem jutottam eddig sokra...


Leyawiin-ben keresgélj a mágusoknál S'drassa adja a cime Tears of the Savior -szerintem
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Melyik jó rész, melyik nem?

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Nincs olyan rész oblivionban ami ne lenne jó :)
Bár ha jobban belegondolok, mikor Border Watch-ot feje tetejére kellett fordítani az nem volt túl kellemes. Szegény Khajiit-ok azóta is a végítéletre készülnek... Viszont az jó volt amikor be kellett menni a buliba és mindenkit pucérrá változtatni :D
Haha, azt bírtam :lol:
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Melyik jó rész, melyik nem?

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

El Diablo írta:Aki még nem próbálta ki a Sheogorath nevű küldetést, annak meleg szívvel ajánlom. Ezt a küldetést egy egy deadra herceg, Sheogorath szentélyénél kaphatod meg, aki mellesleg az őrület ura. Néhány cicust (khajjitot) kell a végletekig őrületbe kergetni. Az egész művelet alatt teljesen szétröhögtem az agyam. Talán az egész játékban ez a legötletesebb küldetés. Próbáljátok ki!
Hehe, most látom, erre gondoltam...
Adam

Re: Melyik jó rész, melyik nem?

Hozzászólás Szerző: Adam »

Nekem a főnekromanta megölése nagyon tetszett
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Melyik jó rész, melyik nem?

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

Végig vittem a Sergoratos kiegészítőt. Utána megcsináltam az Ő szobros küldetését. A nagy az benne, mikor a karakter imádkozni kezd a daerda nagyúrhoz, és a szolgája megszólal, hogy jól vagyok e hogy magamhoz imádkozom. Bár mint az őrület istene, még belefér...

Ami nem tetszik? Amikor uralkodó lettem, azt mondták az őrök -aranyszent, és sötét csábító is- hogy csak Seolgorat áll a törvények felett, én nem, mert csak uralkodó vagyok. Erre én lettem az isten, és még így is basztatnak a saját SAJÁT daerdáim, ha oda megyek a saját világomban ahova szerintük nem kéne. DE ÉN VAGYOK AZ ISTEN. ŐK CSAK A SZOLGÁIM. Milyen jogon parancsolgatnak nekem? Mi az hogy nem mehetek be a palotám egyes részeibe? Már nincsenek uralkodók sem hogy beleszólhassanak, hogy az az ő szobája. Főleg hogy reggelire sem elég a teljes seregük sem. 100-as lopakodás, 100-as kaméleon, és a Mjölnír a Vallhalla mod-ból. csúnya dolog hogy istenként sem kaptam semmi előjogot...
Válasz küldése