Morrowind Overhaul

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
Kool

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Kool »

A működőt átmásoltam mindenestől máshova, az eredetire pedig felraktam a magyarítást, és sajnos a szokásos helyzet áll fenn. Figyelmeztetéssel üdvözöl, ahogy belépek, aztán az ExcellentMagicSounds-nál befagy a játék, ahogy mindig. Maradok az átmásolt angolnál, az legalább működik. De kösz a segítséget!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: TGWH »

A magyarítást próbáld meg a legvégére hagyni.
Utána, ha még mindig nem jó, akkor elkezded kikapcsolni a modokat, mindig a felét, és ha jó, akkor a kikapcsolt felében van a gond, ha nem jó, akkor ott van valami gond. Így viszonylag gyorsan, max egy tucat indítással ki lehet szűrni melyik mod kavar be.
Vendég

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok!

Sajnos nekem valamiért nem indul el a Morrowind GOTY verzió, ezzel a hibával kilép:
Music file not found: Data Files/Music/Special/morrowind title.mp3


Próbáltam rendszergazdaként futtatni, nincs változás.
Próbáltam megkeresni fórumokon megoldásokat, codec resetet, és telepítést ajánlottak, megvolt, szétfaragtam már a windowst sajnos, de nincs változás.
Windows 7 N 64bit oprendszerem van.
Azt mondják lehet az a baj, hogy nem a windows media player az elsődleges lejátszóm. Mivel ez a windows 7 N, ez egy hivatalos változat, nem hackelt, viszont a microsoft ezt direkt kipucolta mindentől, többek között a Media Playertől, így ez okozhatja a hibát, de máshol meg olvastam, hogy linux alatt wine segítségével is megy a játék, így kizártnak tartom, hogy csak telepített és default audio playerként beállítva lehet játszani a Morrowind-el. (ki az az őrült aki még ma is WMP-t használ... )

Segítsetek légyszi!
Vendég

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Elnézést, javítom magam, a hibaüzenet:
Music Error: Can not play file. Data Files/Music/Special/morrowind title.mp3
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: genndy »

Próbáld meg törölni a fájlt, hátha akkor nem akarja lejátszani.
De nagy valószínűséggel a Windows lesz a probléma, tehát hogy nincs benne media player.
Vendég

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A törlés megvolt már :)) Akkor nem találja és az a baja. Fene vigye el h nem tudom kikerülni.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:A törlés megvolt már :)) Akkor nem találja és az a baja. Fene vigye el h nem tudom kikerülni.
Egy ötlet: tegyél rá winampot, wmplayernek átnevezve.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: genndy »

Vagy próbáld feltenni az ffdshow-t. Asszem talán annak a codecjét használja/használná.
Vendég

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szia!

Azt is feltettem de semmi. Megnéztem most másik gépen amin van windows media player, de nem default lejátszó, és megy a játék, szóval nem értem...
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: genndy »

Akkor tuti hogy a kiherélt N-ed lesz az oka. Kell egy olyan Win, amin van Media Player (vagy át kell másolnod az ÖSSZES általa használt fájlt. Na de hogy azt hogy deríted ki, hogy mi mindent használ, ötletem sincs).
Vendég

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Na meglett véégre a megoldás. Igazad lett, nekem is jók voltak a megérzéseim, windows 7 N-nél nem a media player a lényeg, hanem, hogy fent legyen egy csomag ami a media player alapja, ezt feltéve elindult:
http://www.microsoft.com/en-us/download ... n&id=16546

Köszönöm, és remélem jó segítsége lesz a jövőben :))
Vendég

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Aggyonisten. Overhaul 2.0-s verzió hozzá lesz igazítva a magyarításhoz?
Vendég

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hülye vagyok, 3.0-ra gondoltam...
Avatar
somesz83
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:47
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: somesz83 »

Akkor a telepítő nem is kell csak elég a plugineket bemásolni? Nekem a telepítő hazavágta az egészet, tucatnyi "missing file" hibaüzenettel. Teljesen totálkár.

Jó, látom hhülyeséget kérdeztem... Sebaj!

A leírtak alapján feltelepítettem az Overhaul-ra a magyarítást, mindent pontról-pontra csináltam, exe vissza stb. Sajnos tucatnyi missing hibával kidob, pedig a telepítés alatt adagoltam neki a kért CD-ket. Az mondjuk továbbra sem világos, hogy mit takar a "vizuális segédletek nélkül", ahogy az 5. pont sem tiszta teljesen. Mit írjak felül, mivel? Arról van szó, amit Ákos első hozzászólásában becsatolt?
Wiqan

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Wiqan »

Sziasztok!

3.0-t próbáltam többször is telepíteni, egyenlőre kevés sikerrel. Magyarosítás nélkül még működik, de mikor azt felteszem nem tudok felmenni a fogolyszállító hajóból a felszínre. Leáll a program kritikus hiba. Nincs semmi egyéb hibaüzenet.

Köszi a segítséget.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Szerintem én leírtam ide valahová, hogyan kell telepíteni. Próbáljátok megkeresni, az én leírásom valahol a ,,setét wincccseszteri erdő'' mélyén van valahol :D
Ga-Te

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Ga-Te »

Üdv.

Feltelepítettem sikeresen az Overhaul 3.0-ás javítócsomagot és tökéletesen is szépen működik. Viszont ahogy felrakom a magyarítást és csak az alap játék + a kiegészítőket pipálom ki eléggé összezavarja a játékot alapból. Valaki egy megoldást?!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Ga-Te írta:Üdv.

Feltelepítettem sikeresen az Overhaul 3.0-ás javítócsomagot és tökéletesen is szépen működik. Viszont ahogy felrakom a magyarítást és csak az alap játék + a kiegészítőket pipálom ki eléggé összezavarja a játékot alapból. Valaki egy megoldást?!

Mit zavar össze? Gondold végig, amit utoljára telepítesz fel, az fog látszódni, és felülírja a régit.
Rob

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Rob »

No, fent van a jatek sok ev utan ujra.
Eleg sok minden kellett ahhoz, hogy nagyjabol menjen a dolog, elobb vegigolvastam volna a regi OH verziok dolgait gyanitom gyorsabb lett volna nem 13 ora. :roll:

Azert vannak meg mindig kisebb problemak.
Sok az angol szoveg benne, ami egyben eleg fele-fele dolog, mert teszem azt illeto angolul beszel, de legalabb megkapom a magyar temat, amit ott mond el.
Mokas mar az elejen, mikor a woodelf gyurus emberkehez kapcsolodo kuldi felig magyar, felig angol, ide ertve naplo bejegyzeseket is. :D
Kerdes: ha gyorsan ujrakezdem, 1.6.5 beta patc nelkul, az overhaul 3.0-nal is kiuti az ilyen angol szovegeket, vagy csak a 2.0-nal? Gyanitom 95% esellyel igen, de jobb kerdezni.

Sok plugin nem hajlando mukodni (nem overhaul, azokon mar tul vagyok, hogy felet ki kellett szedni, foleg a grass es ald osszest).

A comes alive kerdes mennyire megy, igaz hibat nem talaltam, meg persze az angol is marad, de sokaknal nagyon keves a beszedtema, kozos utazas, oszt csok, ennyi... Ez igy a normalis, vagy heba nem erteni lenni?

Az ald indoril es mercenaries (Balmora mellett erod) nem akar betoltodni, nem talal mesterfajlokban dolgokat.
Ami azert mokas mert ezeknek koze nincs az overhaulhoz.
Ha nagyon jo leszek szabadidoben, akkor le is forditom ezeket, mert ezek elvileg csak igazitva vannak, de angol szoveggel.

A balmora tuningnal szinten nem talalt egy texturat, egy asztal objektum be van hanyva ra virnal a tobbibe beekelodve textura nelkul, lovesem sincs ez mikepp sikerult. :shock:
A herbalism for puritism (vagy hasonlo nevu) ott megint nem tudom mi okozza, ha valami noveny "taroloban" ketto vamn, akkor angolul szedem, ha egy, akkor magyarul, de szinten kisse idegesito ez a feles mod.

Amugy ezek vannak fenn (nesze neked kompatibilitas):
Telepitesi sorrend:

11: alap
12: Tribunal
13: Bloodmoon
14: overhaul 3.0

15: morrowind video patch
16: Indoril bank
17: Advanturer npc`s
17: ald indoril
18: tir thalor mercenaries (!!! atjavitani a szintlepest)
19: Abadoned flat (Vivec) / good place to stay (balmora)
20: Camping gear
21: balmora tuning
22: Colour glass
23: private mobile base (magyar)
24: Suran alcery tradehouse
25: herbalism for puritism
26: book rotate
27: dagon fel well
28: demon force
29: give your orders
30: jet and gold armor
31: laura romance
32: morrowind comes alive/ MCA (magyar)
33. the armor of valshea
34: teleportation spells
35: Wayfarer rest

Erre jott ra honositas, es az abban szereplo nem grafikai pluginok. Meg persze az igaziitott OH 3.0.
Sajna parat meg sem mertem probalni, pl. morrowind children.

Meg persze pattog nagyban mar betoltesnel, hogy elvileg sok minden nif nincs a mesterfajlban, kiprobaom majd a meshes visszamasolasat, igaz az meg OH 1.3-hoz volt tanacs, szerencsere megtartottam az angol overhaul data konyvtarat. Ellenben, ha nem jon be a dolog, akkor? :?:
Igaz eddig kisebb hibak vannak csak pl. a ra vir fele lakberendezes, vagy a "rezgo" texturaju fak a mocsaras reszeken.

No meg meg ennek elotte a tablak (utjelzok) azok angolok, pedig meg nem masoltam vissza.

Bar nem ide tartozik szorosan, de editorolashoz keresek beszelgetotarsakat, esetleg partnereket. :ugeek:
Igy 2008 utan ideje felujitani az editorolast, es el is kesziteni par dolgot, amit elterveztem, vagy reszben keszitettem el. :ugeek:
Rob

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Rob »

Látom gyakran van használva a fórum... :roll:

Már nem játszanak az emberek a régi jó játékokkal?

Amúgy az 1.6.5 beta patch kivétele csak részben oldja meg, a Dagoth almok szövegei angolok maradnak.
Pár dolog pedig továbbra is üti egymást, de ahogy látom jobban haladok, ha megoldom ezeket is pluginnal, mint annó. :geek:
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Akik értenének hozzá azok fordítanak, nem fórumoznak. :D (ezzel nincs is baj)
Úgyhogy ez a hely a megválaszolatlan kérdések temetőjévé vált :S
Rob

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Rob »

Mit forditanak?

Hirekben nincs is 2015-os hir uj projectrol.
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Skyrim DLC-ket: Dawnguard, Dragornborn, Heartfire. (77%)
Solyom2

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Solyom2 »

Helló!

Egy kérdésem lenne. Megéri megpróbálkozni a magyarosított Overhaullal. Pár éve már próbáltam, sikertelenül, és azóta se lettem okosabb. Rob hozzászólását is elolvasva pedig látom, hogy még mindig elég sok a bug és instabil a program.
Valakinek sikerült már teljesen működőképes verziót összehozni?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Solyom2 írta:Helló!

Egy kérdésem lenne. Megéri megpróbálkozni a magyarosított Overhaullal. Pár éve már próbáltam, sikertelenül, és azóta se lettem okosabb. Rob hozzászólását is elolvasva pedig látom, hogy még mindig elég sok a bug és instabil a program.
Valakinek sikerült már teljesen működőképes verziót összehozni?
Igen. De a régebbi verzioval. Keress vissza mit írtam régen.
Atis

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Atis »

Sziasztok!

Könyörgöm az égre valaki tegyen már rendet a Morrowins Overhaul 3.0 magyarítás körül mert egy merő káosz az egész. Alapból 3 felé vetül a téma az oldalon és érthetetlen. A telepítés közben minden úgy csinálok ahogy a mellékelt pdf guide-ban van de állandóan csak kifagy és el se indul.

Komolyan nézzetek már utána légyszives mert ez így borzalmas. Kb. fél évente rám jön a Morrowindezhetnék hogy végre Overhaul 3.0-val magyarul játszhassak. És mindig eljátszom ezt hogy egy egész délutánt elb#szok arra hogy 80x telepítem meg másolom 600 féle képpen és sikertelenül. Kéne csinálni egy rendes telepítőt ami nem árul zsákba macskát.

Egyébként az útmutató írja hogy a code patcher lefutattásakor másoljuk be a magyarítás fájlokat utána futtasuk csak le. Itt még ok a dolog bár innentől fogva a code patcher automatizáló is meghal meg később az MGE káoszba torkollik. Valami nagyon nincs rendben és nem akarok bántani senkit de aki az útmutatót írta miért kreált regényt? Egy egyszerű pontról pontra droid módjára levezetett lépésenkénti útmutatót kellett volna csinálni. Az agyam eldobom már...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Vik »

Javaslom, próbálkozz a "Morrowind grafika és hangok nagyjavítással". Elég részletes, szerintem minden lehetséges hiba lekezelésére kiterjedő leírást készítettem hozzá.
Atis írta: 2018. szept. 1., szomb. 20:09 Sziasztok!

Könyörgöm az égre valaki tegyen már rendet a Morrowins Overhaul 3.0 magyarítás körül mert egy merő káosz az egész. Alapból 3 felé vetül a téma az oldalon és érthetetlen. A telepítés közben minden úgy csinálok ahogy a mellékelt pdf guide-ban van de állandóan csak kifagy és el se indul.

Komolyan nézzetek már utána légyszives mert ez így borzalmas. Kb. fél évente rám jön a Morrowindezhetnék hogy végre Overhaul 3.0-val magyarul játszhassak. És mindig eljátszom ezt hogy egy egész délutánt elb#szok arra hogy 80x telepítem meg másolom 600 féle képpen és sikertelenül. Kéne csinálni egy rendes telepítőt ami nem árul zsákba macskát.

Egyébként az útmutató írja hogy a code patcher lefutattásakor másoljuk be a magyarítás fájlokat utána futtasuk csak le. Itt még ok a dolog bár innentől fogva a code patcher automatizáló is meghal meg később az MGE káoszba torkollik. Valami nagyon nincs rendben és nem akarok bántani senkit de aki az útmutatót írta miért kreált regényt? Egy egyszerű pontról pontra droid módjára levezetett lépésenkénti útmutatót kellett volna csinálni. Az agyam eldobom már...
MorroTom
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018. okt. 21., vas. 5:23

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: MorroTom »

Üdv!

Végre sikerült ezt az egészet telepíteni a magyarítással. El lehet indítani, de az elején kiírja ezt: "Néhány plugin nem találja a megfelelő verziójú mester fájlt, melyhez kötődnek. Emiatt hibák akadhatnak betöltéskor vagy játék közben. Bővebb információért lásd a 'Warnings.txt' fájlt." Ott jó pár esp fájlnál ilyenek vannak, mint ez:

"AtmosphericSoundEffects-3.0-Tribunal.esp" egyik fajlja megvaltozott az utolso mentes ota.
Ez hibakat eredmenyezhet. Az ujra mentes megszunteti ezt az uzenetet,
de nem biztos, hogy kijavitja a hibakat.

Érdemes így elkezdeni a játékot? Tapasztalatok esetleg?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: Vik »

MorroTom írta: 2018. okt. 21., vas. 5:37 Üdv!

Végre sikerült ezt az egészet telepíteni a magyarítással. El lehet indítani, de az elején kiírja ezt: "Néhány plugin nem találja a megfelelő verziójú mester fájlt, melyhez kötődnek. Emiatt hibák akadhatnak betöltéskor vagy játék közben. Bővebb információért lásd a 'Warnings.txt' fájlt." Ott jó pár esp fájlnál ilyenek vannak, mint ez:

"AtmosphericSoundEffects-3.0-Tribunal.esp" egyik fajlja megvaltozott az utolso mentes ota.
Ez hibakat eredmenyezhet. Az ujra mentes megszunteti ezt az uzenetet,
de nem biztos, hogy kijavitja a hibakat.

Érdemes így elkezdeni a játékot? Tapasztalatok esetleg?
Használd nyugodtan, semmi baj nem lehet belőle. Mindenkinél jelentkezik ez a figyelmeztetés.
MorroTom
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018. okt. 21., vas. 5:23

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: MorroTom »

Oké, kösz Vik! Kicsit féltem, hogy én szúrtam el valamit, de most már megnyugodtam. Végre mehet a móka! :D
totya
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 22:42

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: totya »

Sziasztok, kíváncsiságból kipróbáltam az MGSO-t, az MGSO_telepítés.pdf-nek megfelelően. GoG játékverzió.

AZ MGE - Config részig nincs is különösebb gond, de ott mindig azt reklamálja hogy a távoli tájak nincsenek renderelve, még akkor is, ha előtte már 5x megcsináltam.
A pdf-etek szerint ha az
[MGE]
Installed=1
-et beszúrom az MOInstaller.ini-be, akkor úgy veszi hogy az MGE telepítve lett. Hát nagyon nem. Az MOInstaller.exe-t újra futtatva, az MGE - Config résznél nem enged tovább (finish szürke), és megint a távoli tájak renderelését erőlteti, ami már amúgy hatodjára lett megcsinálva.

Szóval nem tökéletes valami...

Látom a leírásban, hogy később az MGSO Options.exe futtatásával végrehajtható pár dolog, például a regenerate distant land. Ezzel az a gond hogy rákattintok, aztán az egér önálló életre kel, de csak fagyásig jut. A gond szerintem itt is az, hogy a magyarított felületen az angol nyelvhez igazított kattintgatós script belezavarodik saját magába. ctr-alt-del -el persze vissza lehet térni az ablakhoz nagy nehezen.

Morrowind indítás után reklamál hogy (angolul) egy vagy több plugin "not find the correct versions of the master files" stb... folytassuk? Igen... De amíg ezt leírtam itt mire visszaváltok az ablak is eltűnik... akkor újra az egész... okés, így betölt minden, és megjelenik a menü angolul (new/load/options)...
De teljesen véletlenül felfedeztem hogy a modok között van olyan hogy magyar menü letöltés, kifejezetten a grafikai nagyjavítás utánra.
Ezzel magyar lett a menü is. (Edit1.: A pdf-ben is szerepel a főmenű magyarítás javítás link, csak nem olvastam elég figyelmesen)

Ha később az MGSO Options.exe -t indítom (mert mondjuk az alap látótávot akarom csökkenteni) megint reklamálja, hogy szerinte a distant land nincs legenerálva... szóval ez nagyon nem oké...

Edit2.: Arra is rájöttem már - amire amúgy gyanakodtam kezdettől fogva, hogy nyelvi problémáról van szó - hogy ha az mge3-ból kitörlöm a Hungarian.lng-t, akkor az MOInstaller.exe végén szépen végigmegy a RunMGE rákattintva, és kattintgatja az opciókat magának szépen. Mivel nem zavarodik meg a magyar nyelvtől. Így aztán a telepítés végén jön is az ablak (angolul) hogy minden oké, élvezd a Morrowindet.
Apró szépséghiba, hogy bár azt írja, hogy nyugodtan változtass felbontást, erre nincs lehetőség, mert kapásból a képernyőmentés könyvtárat kéne beállítani :) Önállóan futtatva viszont nyugodtan be lehet állítani a felbontást.

Edit3.: Továbbá arra is rájöttem miért kapok hibákat a Morrowind indulásakor. Ennek oka pl az, hogy amik jönnek a Morrowinddel alap pluginok (alapesetben kikapcsolva) ezek szépen bekapcsolódnak valamikor az MO telepítése során. Csakhogy ezekhez nem lett magyarítás feltéve, mert alapból a magyarítás felrakásakor az gyári pluginok magyarításának telepítése nincs bekapcsolva. Szóval a sokadik telepítésnél már alapból úgy csináltam, hogy az alap magyarítás telepítésekor a gyári pluginok magyarítását is beikszeltem. Így később nem lesz gond emiatt.
totya
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 22:42

Re: Morrowind Overhaul

Hozzászólás Szerző: totya »

Na és még egy észrevétel, ami külön hozzászólást érdemel. Az MGSO eléggé belenyúlt a játékba, és sok hibát kreált. Ezek kijavítása itt van felsorolva 14 pontban: http://forums.bethsoft.com/topic/154116 ... -thread-7/

Ezeket (letölthető javításokra gondolok) ész nélkül csak úgy nem lehet felrakni, mert ott tartanánk ahol előtte, mivel nyilván egyeztetni kell a magyarítással. Azonkívül az MGSO telepítése sem 5 perc, magyarítással megspékelve így önmagában elég egy fehér ember elriasztására. Nem még aztán patch-ek meg egyebek. Mégis, ha már annyi rohadt sokat dolgoztatok a magyarítással, meg aztán az MGSO magyarításával, egyszer talán ezeket a patch-eket is lehetne magyarítani. (érdekes az egyik épp azt javítja hogy francia cellanév volt benne amit angolra javítottak).

Kellemes ünnepeket mindenkinek!
Válasz küldése