Re: Kérdések a karaktergenerálásról

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Ha mindent maxra vinnék, majd sokat gonoszkodnék,
Ezt kérdezted, ez pont a Legendarynek felel meg. És most már van, hiszen hivatalos legutolsó patch.
raimhol1

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol1 »

Sziasztok ! Fontos kérdésem lenne ! Azt vettem észre, hogyha bemegyünk egy "boltba" pl fegyverkovács, és beírod hogy tcl, és a ház "alá" mész, akkor van két láda, az egyik tele van cucokkal, ami eredetileg a kovács eladandó cucca lenne ! :D Szóval ha ezt kipakolom, akkor lehet belőle baj idővel ? Vagy mindig megfog újulni az a láda ?
raimhol1

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol1 »

Az mit jelent hogy smithing ? tréningel fejlestettem, de fogalmam sincs mit jelent...
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

raimhol1 írta:Az mit jelent hogy smithing ? tréningel fejlestettem, de fogalmam sincs mit jelent...
Ha van hozzá megfelelő alapanyagod, akkor jobbnál jobb páncélokat és fegyvereket tudsz kovácsolni. (Meg persze megfelelő perked.)
csokito1

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: csokito1 »

Sziasztok!
Leci segitene valaki? Megcsinaltam egy questet es a vegem megharapott egy vampir.Mar kezd atalakulni,de nem akarok vampir lenni. Milyen questet kell megcsinalni ahhoz,hogy meggyogyuljak? Koszi a segitseget. Udv
csokito1

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: csokito1 »

Sziasztok! Megmondana valaki,hogy milyen questet kell megcsinalnom,hogy ne valtozzak at vampirra. Az egyik quest vegen ennek az idiota Serananak az apja megharapott es mar kezdek atvaltozni. Viszont en nem akarok vampir lenni! Koszi a segitseget elore is. Udv
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Vissza is utasíthattad volna ám a lehetőséget... :roll:
Kérdezősködj kocsmákban, templomokban. De amúgy Falionhoz fognak irányítani, ő lesz az embered Morthalban.
csokito

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: csokito »

Sziasztok!
Meg tudna valaki mondani,ha felinstallalom a Dragonborn kiegeszitot,attol vegig tudom jatszani az alapjatekot az elso ket kiegeszitovel,vagy felulir mindent a jatekban es csak a harmadik kiegeszitot tudom jatszani?Koszi a valaszt elore is.Udv
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

csokito írta:Sziasztok!
Meg tudna valaki mondani,ha felinstallalom a Dragonborn kiegeszitot,attol vegig tudom jatszani az alapjatekot az elso ket kiegeszitovel,vagy felulir mindent a jatekban es csak a harmadik kiegeszitot tudom jatszani?Koszi a valaszt elore is.Udv
95%, hogy az egészet tudod játszani.
Anno az Oblivionnál se volt olyan, hogy csak a Reszkető Szigetekkel tudtam játszani, ha akartam csináltam az alapjátákot.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

A DLC-k tök függetlenek, egyik sem kavar be a másiknak, sem az alapjátéknak.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Most néztem a cdgalaxison, jön az elder scrolls legendary edition egy tízesért - alapjáték + 3 nagy DLC. F@sza :(
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr Lecter írta:Most néztem a cdgalaxison, jön az elder scrolls legendary edition egy tízesért - alapjáték + 3 nagy DLC. F@sza :(
Jó kis rókabőr, majdnem teljes áron kérni egy 2011-es játékot, olyan kiegészítőkkel, amik régebbi játékoknál ingyenes voltak, TES esetén meg a rajongók jobbat csinálnak, ingyen...
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

TGWH írta:
Dr Lecter írta:Most néztem a cdgalaxison, jön az elder scrolls legendary edition egy tízesért - alapjáték + 3 nagy DLC. F@sza :(
Jó kis rókabőr, majdnem teljes áron kérni egy 2011-es játékot, olyan kiegészítőkkel, amik régebbi játékoknál ingyenes voltak, TES esetén meg a rajongók jobbat csinálnak, ingyen...
Szomorú... :(
Jarl

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Jarl »

A Steam szerint a Skyrimet a Bethesda késznek tekinti. Be van fejezve, és neki állnak a következő major projectnek.
Akkor ennyi? Már csak a modderekre számíthatunk.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Jarl írta:A Steam szerint a Skyrimet a Bethesda késznek tekinti. Be van fejezve, és neki állnak a következő major projectnek.
Akkor ennyi? Már csak a modderekre számíthatunk.
Igen.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Drekon írta:Sziasztok.Olyna kérdésem lenne hogy észrevettem hogy nállam nincs vér a jatékban valaki tudja hoyg ez mitol van? Probáltam beállitásokon változtatni mindent felhuztam maxra (igy akadozva futott de igy sem volt vér) szal nemhiszem hoyg beállitási probléma lenne.Előre is köszi a választ!
Ha minden igaz, van külön vér opció, azt kéne beperelni, on-ra állítani. Ha nincs akkor meg nincs, semmi közé a magas graf beallitasokhoz. Elvileg.
Drekon

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Drekon »

Sziasztok.Olyna kérdésem lenne hogy észrevettem hogy nállam nincs vér a jatékban valaki tudja hoyg ez mitol van? Probáltam beállitásokon változtatni mindent felhuztam maxra (igy akadozva futott de igy sem volt vér) szal nemhiszem hoyg beállitási probléma lenne.Előre is köszi a választ!
dREKON

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: dREKON »

TGWH írta:
Drekon írta:Sziasztok.Olyna kérdésem lenne hogy észrevettem hogy nállam nincs vér a jatékban valaki tudja hoyg ez mitol van? Probáltam beállitásokon változtatni mindent felhuztam maxra (igy akadozva futott de igy sem volt vér) szal nemhiszem hoyg beállitási probléma lenne.Előre is köszi a választ!
Ha minden igaz, van külön vér opció, azt kéne beperelni, on-ra állítani. Ha nincs akkor meg nincs, semmi közé a magas graf beallitasokhoz. Elvileg.
Nah elméllyultem kicsit a skyrimben.Nem nincs ilyen opcio sehol,az inibe kelett átirni egy 1 est nullára.
Webshark25
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. jún. 9., vas. 19:53

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Webshark25 »

Szerintetek a farkasember vagy a vámpír az erősebb a Dawnguardban?
Melyiké érdemes válni?
TReKeSS
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 11:45

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TReKeSS »

Webshark25 írta:Szerintetek a farkasember vagy a vámpír az erősebb a Dawnguardban?
Melyiké érdemes válni?
Attol függ, mien karaktered van.
PL.: Harcosnak farkasember
Tolvajnak inkább vámpír.
ferences66

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: ferences66 »

Sziasztok!
Szerntetek milyen a two handed+heavy armor+archery kombináció?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

ferences66 írta:Sziasztok!
Szerntetek milyen a two handed+heavy armor+archery kombináció?
Nehéz.
kex69

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: kex69 »

Heló,
most kezdtem a Skyrim-et milyen karaktert ajánlanátok első neki futásra?
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

kex69 írta:Heló,
most kezdtem a Skyrim-et milyen karaktert ajánlanátok első neki futásra?
Amilyet szeretsz:)
Eisenberg75

Re: Kérdések a karaktergenerálásról

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Érdekes Én úgy gondoltam csinálok egy íjász/tolvajt aztán mivel elég gyenge vagyok közelharcban főleg Requiemmel, vérfarkas lettem, bár ehhez szedtem le modot. Így ki tudom egészíteni a közelharci dolgokat akkor ha telihold van, bemegyek egy dungeonba ami nehéz azt kipucolom, reggel meg elmegyek a cumókért. :)
Dawe

Re: Kérdések a karaktergenerálásról

Hozzászólás Szerző: Dawe »

Vámpír lettem véletlen de már nem tudom kikezelni sem... de vért meg nem tudok inni. miért van ez? odamegyek egy emberkéhez e betü semmi... megölöm semmi.. alvásközbe odamegyek semmi.....
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Kérdések a karaktergenerálásról

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Dawe írta:Vámpír lettem véletlen de már nem tudom kikezelni sem... de vért meg nem tudok inni. miért van ez? odamegyek egy emberkéhez e betü semmi... megölöm semmi.. alvásközbe odamegyek semmi.....
Osonó módban kell az alvó célpontra rányomni az akció gombot (E), lehetőleg úgy hogy ne lássanak vagy csapj zajt (használ Muffle varázslatot).

Amúgy Falion Morthal városkájában kitudja gyógytani a betegséget. Ha találkozni kívánsz vele, vigyél magaddal egy fekete lélekkövet feltöltve, és kövesd az utasításait a hajnali rituáléhoz.
Dawe

Re: Kérdések a karaktergenerálásról

Hozzászólás Szerző: Dawe »

Igen osonó módban szoktam de csak zsebmetszést csinál mást nem :/ nem akarok visszaváltozni :) csak az a baj hogy vér potival tudom csillapítani a szomjam és nem kifizetődő :(
Válasz küldése