Rajzfilmek és animék

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Rajzfilmek és animék

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Ha már egy admin sem szólt ránk a tes 6 topikban nyujtott offolásért, magamra szólok én, és nyitok inkább egy új topikot.

Ide jöhet minden rajzfilm és anime cucc, aki véletlenül nem tudná, az anime japán animációs rajzfilmet jelent.

TGWH-nak ajánlott Twelve Kingdoms-ot elkezdem én is újra nézni. Azon kivül, hogy az első pár részben főszereplő még mindig idegesítő, úgyanúgy beránt a világa, mint régen.
Avatar
Prttp
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2015. jan. 29., csüt. 17:44
Tartózkodási hely: Kard part, Neverwinter

Re: Rajzfilmek és animék

Hozzászólás Szerző: Prttp »

Van néhány erős anime ebben az idényben is. Amit most nézek:
-Danmachi==> kicsit az mmorpg műfajra hajaz
-Owari no Seraph==> disztrópikus jövőkép vámpírokkal és elátkozott fegyverekkel
-fate stay night unlimited blade works==> mágus harcok
-nisekoi==> vígjáték
-kiseijuu==> ez csak erős idegzetűeknek

Ti miket szoktatok nézni? :D
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Rajzfilmek és animék

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Prttp írta:Van néhány erős anime ebben az idényben is. Amit most nézek:
-Danmachi==> kicsit az mmorpg műfajra hajaz
-Owari no Seraph==> disztrópikus jövőkép vámpírokkal és elátkozott fegyverekkel
-fate stay night unlimited blade works==> mágus harcok
-nisekoi==> vígjáték
-kiseijuu==> ez csak erős idegzetűeknek

Ti miket szoktatok nézni? :D
12 királyságon kivül a Legend of Galactic Heroes-t, a címéről szinte mindenkinek egy powerrangers szintű cucc jut eszébe, pedig nem lehetne annál meszebb. Röviden egy sci-fi világba ültetett Game of Thrones, ahol a politika, intrika, és karakter dráma van a középpontban. Történet valahol a 36. században játszódik, amikor az emberiség már rég meghódította a galaxist, majd két frakcióra szakadt, akik már több mint 100 éve háborúban állnak egymással. Az egyik fél az arisztokráciát folytató Birodalom, míg a másik a demokráciára épülő Szövetség. Általánosságban elmondható, hogy mindkét frakció felsővezetői korruptak, így még véletlenül se esik a "jó és rossz" klisébe az egész. Mindkét oldalnak megvan a saját szereplőgárdája, mindkét esetben egy zsenivel az élén, akik elég gyorsan lépegetnek a ranglétrán, ezzel főképp ellenségeket szerezve a saját oldalukon. A karakterek hullanak szép számmal, még a főbb szereplők közül is.

- Danmachi-t egy rész után doptam, nagyon gyenge főszereplő, igénytelen, és értelmetlen ecchi, és unalmas plot. Ha annyira mmo-t akarok nézni, akkor még egyszer végignézem a Log Horizon S1-et.
- Owari no Seraph-t el se kezdtem, így véleményt nem tudok róla formálni.
- Fate/Stay Night UBW-t a fasza harcok reményében kezdtem el, de 1-2 harcon kivül eddig semmi érdemleges nem történt. Max annyi, hogy kiderült az, hogy Lancer egy arc, és őt kellett volna főszereplő tenni az idióta Shiro helyett, aki vagy a hülye ideálja után megy, vagy a farka után.
- nisekoi-t 1-2 rész után dobtam anno, szokásos klisés "romantikus" anime egy kicsit szebb/érdekesebb rajzolással, több szót részemről nem érdemel.
- kiseijuu-t tényleg érdemes volt megnézni, egy-két hibáján kivül szinte végig élvezetes volt, bár annyira nem tetszett, hogy valaha is újranézném.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Rajzfilmek és animék

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Ez így működik? :D

Kép

Iszonyat régi, de majd frissítem. Az animeaddictsról valahogy eltűnt :D
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Rajzfilmek és animék

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Ismét csak annyi időm van, hogy egy részt megnézzek :D majd talán vasárnap :) Addig is ide dobtam fel egy képet, így lehet animét nézni 8-) :lol:
http://terra-kert.hu/viewtopic.php?f=12 ... 894#p37894
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Rajzfilmek és animék

Hozzászólás Szerző: Sleth »

TGWH írta:Ismét csak annyi időm van, hogy egy részt megnézzek :D majd talán vasárnap :) Addig is ide dobtam fel egy képet, így lehet animét nézni 8-) :lol:
http://terra-kert.hu/viewtopic.php?f=12 ... 894#p37894
Végre valahára rászántam magam, és csináltam egy frissitett listát (durván 10 éves termés, régen de jó is volt, amikor csomó időm volt középsulisként): http://myanimelist.net/animelist/Sleth
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Rajzfilmek és animék

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Dragon ball supert várja valaki, vagy csak én vagyok bezsongva? :D
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Rajzfilmek és animék

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Sleth írta: Végre valahára rászántam magam, és csináltam egy frissitett listát (durván 10 éves termés, régen de jó is volt, amikor csomó időm volt középsulisként): http://myanimelist.net/animelist/Sleth
Egy párat legörgettél már :D
A Slayers-t is rendbe kéne már tenni, erősen hiányos a sztori :lol:

A Go-t nézd még meg, az valami fergeteges :D :D :D
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Rajzfilmek és animék

Hozzászólás Szerző: Sleth »

TGWH írta:
Sleth írta: Végre valahára rászántam magam, és csináltam egy frissitett listát (durván 10 éves termés, régen de jó is volt, amikor csomó időm volt középsulisként): http://myanimelist.net/animelist/Sleth
Egy párat legörgettél már :D
A Slayers-t is rendbe kéne már tenni, erősen hiányos a sztori :lol:

A Go-t nézd még meg, az valami fergeteges :D :D :D
Slayers-t csak második évad végéig érdemes nézni, ott szépen le van zárva. Az utána lévő évadok már csak rókabőrök, ahogy az új Dragon Ball is lesz.

Go alatt Hikaru no Go-t értesz?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Rajzfilmek és animék

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Sleth írta:
Slayers-t csak második évad végéig érdemes nézni, ott szépen le van zárva. Az utána lévő évadok már csak rókabőrök, ahogy az új Dragon Ball is lesz.

Go alatt Hikaru no Go-t értesz?
Bocs, Gyo akart lenni :D
De a Gosick is jó.
Válasz küldése