Ötlet

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
Hajdu Sandor

Skyrim

Hozzászólás Szerző: Hajdu Sandor »

Helló azt szeretném javasolni hogy valami kijelzőt csináljatok már, mert megőrülök annyira várom a Skyrim magyarítást mindig felnézek az oldalra de nem találom sehol sem hogy hogy van?s mint van,ennyi lenne köszönöm :D
hutoczky
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012. márc. 10., szomb. 19:53
Kapcsolat:

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: hutoczky »

Egy nyormális oldalt kelene csinálni ami nincs tele hibával , mert itt egy üzenet nem sok anyit nem lehet írni hiba nélkül . 403 mas hibakodok tőmkelege.
ha átneveznénk hiba kod gyüjtő oldal ahól a hibákat tapasztalhatod , fel se tünne a változás.
Raimhol

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: Raimhol »

Sziasztok! Lenne egy nagyon jó ötletem, aminek mindenkinek kedve lenne szerintem ! Egy olyan kiegészítőre gondoltam, amelyet ha felteszünk létrejön egy új aréna, vagy esetleg az aréna megnyílik úgy, hogy örökké tudunk tovább gladiátorkodni ! a játék generálna mindig egy ellenfelet, tegyük fel ugyan úgy 24 órát kellene várni két meccs között, de legalább lenne normális arénázás továbbra is, nem heti egyszer béna állatokkal...
krisz307

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: krisz307 »

Helló mindenki!
Az utóbbi napokban elkezdtem keresni a Skyrim betétdalának a magyar fordítását de sehol sem találtam. :(
Ha esetleg van ilyen akkor tudnátok adni egy linket?
Ha nincs akkor megkérnélek titeket hogy fordítsátok le.Sajnos nem a legjobb az angol tudásom.
Aki esetleg nem tudná mire gondolok betétdal alatt:
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Sztem vegyél elő egy szótárat és fordítsd le magad, nem vmi nagy szövegmennyiség, és még az angoltudásod is nőni fog.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: TGWH »

krisz307 írta:Helló mindenki!
Az utóbbi napokban elkezdtem keresni a Skyrim betétdalának a magyar fordítását de sehol sem találtam. :(
Ha esetleg van ilyen akkor tudnátok adni egy linket?
Ha nincs akkor megkérnélek titeket hogy fordítsátok le.Sajnos nem a legjobb az angol tudásom.
Aki esetleg nem tudná mire gondolok betétdal alatt:
Több változatban is le van fordítva, majd a fordítással együtt megkapjátok :D
De ha gondoljátok, és Ákos rábólint, én szívesen közzéteszem az én verzióm első versszakát :D
dsfgh

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: dsfgh »

Üdv ! Én egy skyrim mód kifejlesztésén gondolkodtam, amely nem lenne túl bonyolult, de rengeteg meber örülne neki, és sokan hiányolják ! Az ötletem pedig nem más, mint az aréna lenne ! A mód lényege az lenne, hogy belekerülne egy aréna a játékba, akár az oblivionos arénát áttéve, és a móddal lenne egy hely, ahol ugye az aréna van, és lenen egy emberke, akihez odamész, és megkérdezi, hogy harcolni akarsz ? És akkor ha igent mondok, kinyílik az ajtó, és egy emberszerű lény lesz az ellenfelem, tehát nem mindenféle hülye lény, hanem csak emberek, de véletlenszerű ellenfelek lennének ! Tehát tegyük fel, hogy az ellenfelek ruházata, és az erejüknek a pontjaik is generálódnak, tehát nem az van, hogy van 5 ellenfél, és ennyi, hanem mivel autómatikusan generálódik az ellenfél, bármilyen erejűt kifoghatsz !

tehát nem nehéz, felraknám a módot, é érkezne egy levél, hogy új aréna épült, ahová a világ minden tájáról érkeznek ezrével a kalandvágyók, valami ilyesmi levél, és a térkép jelezné is ! Odamegyek, aztán az NPChez, hogy harcolni akarok ! és generálódna egy ellenfél, aminek a pontjai és a fegyverei és mindene véletlenszerű, így nem csak pár ellenféllel küzdhetünk, hanem bármennyivel, és tegyük fel a csatáért mindig több arany járnba, de ezek már csak részletkérdések...

A lényeg, hogy egy aréna mód iszonyatosan feldobná a skyrimet, és szerintem soakt örülnének neki, és annyira nem is nehéz megvalósítani !
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: TGWH »

dsfgh írta:Üdv ! Én egy skyrim mód kifejlesztésén gondolkodtam, amely nem lenne túl bonyolult, de rengeteg meber örülne neki, és sokan hiányolják ! Az ötletem pedig nem más, mint az aréna lenne ! A mód lényege az lenne, hogy belekerülne egy aréna a játékba, akár az oblivionos arénát áttéve, és a móddal lenne egy hely, ahol ugye az aréna van, és lenen egy emberke, akihez odamész, és megkérdezi, hogy harcolni akarsz ? És akkor ha igent mondok, kinyílik az ajtó, és egy emberszerű lény lesz az ellenfelem, tehát nem mindenféle hülye lény, hanem csak emberek, de véletlenszerű ellenfelek lennének ! Tehát tegyük fel, hogy az ellenfelek ruházata, és az erejüknek a pontjaik is generálódnak, tehát nem az van, hogy van 5 ellenfél, és ennyi, hanem mivel autómatikusan generálódik az ellenfél, bármilyen erejűt kifoghatsz !

tehát nem nehéz, felraknám a módot, é érkezne egy levél, hogy új aréna épült, ahová a világ minden tájáról érkeznek ezrével a kalandvágyók, valami ilyesmi levél, és a térkép jelezné is ! Odamegyek, aztán az NPChez, hogy harcolni akarok ! és generálódna egy ellenfél, aminek a pontjai és a fegyverei és mindene véletlenszerű, így nem csak pár ellenféllel küzdhetünk, hanem bármennyivel, és tegyük fel a csatáért mindig több arany járnba, de ezek már csak részletkérdések...

A lényeg, hogy egy aréna mód iszonyatosan feldobná a skyrimet, és szerintem soakt örülnének neki, és annyira nem is nehéz megvalósítani !
1, biztos elírt valamit a téma nyitója, és te írtál jó helyre... megoldási javaslat: olvasd át még egyszer, hová kommenteltél
2, a mod magyarszky verziója a módosítás, ennek rövidítése nem egyenlő a mód szóval, ami lehet többjátékos, vagy egyjátékos mód...
3, csináld meg, a szövegek írását meg bízd valaki másra... hajrá!
4, szerintem én már ugyan ezekért írtam már valakinek régebben, csak nem neked? Mi történt azóta, nem valósult meg? Vagy teljesen ugyan az az ötleted támadt? Minden esetre kitartás az kell, én egy kicsit átalakítottam a tájat, egy szentélyt meg egy kéttornyú templomot tettem az Oblivionba annó, hát nem volt egyszerű, és ez még csak pár tárgy volt...
RedClout
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009. ápr. 29., szer. 13:33

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: RedClout »

Üdv
A Skyrim magyarításában nem lesznek lefordítva a települések nevei, ugye? Láttam itt egy-két képet ahol megtörtént, a "Fagyott Magányvár"-tól (Solitude) már dobtam rögtön egy hátast!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: TGWH »

RedClout írta:Üdv
A Skyrim magyarításában nem lesznek lefordítva a települések nevei, ugye? Láttam itt egy-két képet ahol megtörtént, a "Fagyott Magányvár"-tól (Solitude) már dobtam rögtön egy hátast!
Miért is dobtál egy hátast?
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

RedClout írta:Üdv
A Skyrim magyarításában nem lesznek lefordítva a települések nevei, ugye? Láttam itt egy-két képet ahol megtörtént, a "Fagyott Magányvár"-tól (Solitude) már dobtam rögtön egy hátast!
Az ilyenektől én is agyvérzést kapok, de mivel a fordító csapat munkája amúgy igen tiszteletre méltó, és szabadidejüket nem kímélve ingyen készítik a fordítást, nem foglalkozom vele.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Cthulhu-cult írta:
RedClout írta:Üdv
A Skyrim magyarításában nem lesznek lefordítva a települések nevei, ugye? Láttam itt egy-két képet ahol megtörtént, a "Fagyott Magányvár"-tól (Solitude) már dobtam rögtön egy hátast!
Az ilyenektől én is agyvérzést kapok, de mivel a fordító csapat munkája amúgy igen tiszteletre méltó, és szabadidejüket nem kímélve ingyen készítik a fordítást, nem foglalkozom vele.
Miért dobtál te is egy hátast?
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

A Solitude-ra eddig csak a Magányvár-at olvastam, ami szerintem teljesen korrekt. Hol láttál te fagyottat?
raimhol1

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: raimhol1 »

Sziasztok ! olyan módra gondoltam, ami egy egyszerű ruha lenne, egy egybe ruha, ami iylen halál öltözék lenne, nem látszódna a karakterem arca, mint a halál angyala ! :D
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: genndy »

Ott van rá a Nightingale Armor. Még csak nem is mod, alapjátékban benne van.
tosiro

Párbeszéd

Hozzászólás Szerző: tosiro »

Üdv.Az lenne az ötletem,hogy be lehetne iktatni a játékba valami kis funkciot ami segítségével a párbeszédeket meg lehet állítani,vagy úgy mint az Oblivion esetében,hogy legyen mindenkinek elég ídeje elolvasnim,és értelmezni a szöveget.
Boldemort999

Kérdés

Hozzászólás Szerző: Boldemort999 »

Csak az iránt szeretnék érdeklődni hogy lehetséges-e hogy Xbox-os skyrimhez ezt az applikációt is berakjm (Nem tudom ezért kérdezem de ha lehet kérem a 100-os magyarításhoz írják ki hogyan lehet) Előre is köszönöm, Boldemort999. :idea: :ugeek:
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdés

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Boldemort999 írta:Csak az iránt szeretnék érdeklődni hogy lehetséges-e hogy Xbox-os skyrimhez ezt az applikációt is berakjm (Nem tudom ezért kérdezem de ha lehet kérem a 100-os magyarításhoz írják ki hogyan lehet) Előre is köszönöm, Boldemort999. :idea: :ugeek:
Esetleg ha a Skyrim magyarítások témakörben kérdeznéd, nagyobb eséllyel kapnál választ...
Powell

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: Powell »

Sziasztok!

Arra továbbra sincs mond, ha valamit elrontunk mi is azt törölni tudjuk?

Rossz helyre írok valamit, vagy alapból mi is rosszul írunk valamit és utólag vesszük észre.

Mert minek újabb "hibával" foglalkozni:D
De am első neki futásra nagyon szép munkát végeztetek... Nagyon jól meg lehet érteni mindent:D
Én csak apró hibákkal találkoztam...

Még egy kérdés, ami számomra a lényeg... Amit beküldtünk arról minden formában fogunk kapni visszajelzést? Hogy ez nem jó, vagy ezzel nem foglalkoztok mert hülyeséget amit írtam stb..., szóval amit beküldök, mindenről kapok egy visszajelzést, vagy ami számotokra "nem igazán" hiba azzal "nem történik semmi?"

Am el kezdtem gondolkozni, miért nincs nyilvánosságra hozva a hibák számunkra:D
Most hogy belegondolok tényleg egyszerű oka van:D és jogos...
Powell

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: Powell »

Elvégzem újra a 2 elemít!

Amit beküldtünk arról minden formában fogunk kapni visszajelzést? [ELÍRÁS ELNÉZÉST] ===> Amit beküldtünk azokról mind fogunk kapni visszajelzést?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdés

Hozzászólás Szerző: Vik »

Boldemort999 írta:Csak az iránt szeretnék érdeklődni hogy lehetséges-e hogy Xbox-os skyrimhez ezt az applikációt is berakjm (Nem tudom ezért kérdezem de ha lehet kérem a 100-os magyarításhoz írják ki hogyan lehet) Előre is köszönöm, Boldemort999. :idea: :ugeek:
Úgy lehet, hogy megvárod, amíg Evin elintézi, és követed a leírást, amit biztosan mellékelni fog hozzá.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: Vik »

Powell írta:Sziasztok!

Arra továbbra sincs mond, ha valamit elrontunk mi is azt törölni tudjuk?

Rossz helyre írok valamit, vagy alapból mi is rosszul írunk valamit és utólag vesszük észre.

Mert minek újabb "hibával" foglalkozni:D
De am első neki futásra nagyon szép munkát végeztetek... Nagyon jól meg lehet érteni mindent:D
Én csak apró hibákkal találkoztam...

Még egy kérdés, ami számomra a lényeg... Amit beküldtünk arról minden formában fogunk kapni visszajelzést? Hogy ez nem jó, vagy ezzel nem foglalkoztok mert hülyeséget amit írtam stb..., szóval amit beküldök, mindenről kapok egy visszajelzést, vagy ami számotokra "nem igazán" hiba azzal "nem történik semmi?"

Am el kezdtem gondolkozni, miért nincs nyilvánosságra hozva a hibák számunkra:D
Most hogy belegondolok tényleg egyszerű oka van:D és jogos...
Ha valamit elutasítunk, akkor kaptok indoklást. Ha javítjuk, akkor nem.
okos valaki

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: okos valaki »

Sziasztok. Nem találtam megfelelő helyet a közlésre, ezért ide írok.
@Vik: Egy Kecske nevű valaki a Mass Effect fórum magyarítás topikjában negatív viselkedésével rossz híredet kelti, és próbál viharfelhőket szítani.
Ő képvisel téged a fórumon, ha te kérted meg rá, akkor én kérek elnézést. Gondoltam van jogod tudni.
KronoszHUN

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: KronoszHUN »

Nem tudom, hogy hova írjam, így hát ide.Csak egy ötlet lenne, miu lenne ha kész a skyrim magyarositás akkor a hearthfire dlc lenne a következő. Ez a legkisebb a dlc-k között és szerintem hamar túl lennétek rajta. A választ előre is köszönöm.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: Vik »

okos valaki írta:Sziasztok. Nem találtam megfelelő helyet a közlésre, ezért ide írok.
@Vik: Egy Kecske nevű valaki a Mass Effect fórum magyarítás topikjában negatív viselkedésével rossz híredet kelti, és próbál viharfelhőket szítani.
Ő képvisel téged a fórumon, ha te kérted meg rá, akkor én kérek elnézést. Gondoltam van jogod tudni.
Én nem kértem meg senkit, hogy képviseljen.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: Vik »

KronoszHUN írta:Nem tudom, hogy hova írjam, így hát ide.Csak egy ötlet lenne, miu lenne ha kész a skyrim magyarositás akkor a hearthfire dlc lenne a következő. Ez a legkisebb a dlc-k között és szerintem hamar túl lennétek rajta. A választ előre is köszönöm.
Akkor csak annyi lenne, hogy azt fordítanánk le következőnek.
Vandorlovag

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: Vandorlovag »

Vik írta:
4dam088 írta:Nekem lenne egy jó ötletem... :)
Ha elég jelentkező lenne a feladatra, és a magyarítással már végeztetek, akkor össze lehetne hozni egy kisebb saját kiegészítőt, amit az oldalon közzétehetnénk. Persze ehhez szükség van Mesh-, küldetés-, pálya-, textúra-, szöveg- és script-készítőkre, de ha elegendő jelentkező van, úgy egy hét kemény munka árán egy meglehetősen ütős kiegészítőt össze lehetne hozni ;) Persze nem Shivering Isles hasonmásra gondoltam, egyértelműen az nagyon nagy falat lenne, de ha mást nem, hát egy DLC-t készíthetnénk a játékhoz. :) Vélemények?
Jó ötlet. De kinek van ideje egy hétig napi 24 órában ezen a feladaton dolgozni?
Elkezdtem egy Modot, ami a Dwemer nép eltünésére ad választ... Szerepel benne a Massere hold is, igaz csak részben :) T-bone Dwemer race modjára épül, ha valaki segítene a script készítésben, akkor annak szívesen átküldöm a meglévő mod-ot és az elképzeléseimet egyeztetés céljából...
atapka
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. jún. 16., vas. 15:53

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: atapka »

Üdv!

Nem tudom valaki már említette e, de tehetnétek a fórumra valami tetszikes rendszert, Mármint a hozzászólásokat lehetne likeolni vagy esetleg dislikeolni... Aztán lenne valami toplista hány lány like-ja van Piroskának vagy éppen Pistikének...
crowerseel

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: crowerseel »

egy kis peca. sok szép tájra bukkantam, ahol pecázni is lehetne... nem tudom hogy megoldható lenne néhol, egy kis stég ami alatt hemzseg a mészáros hal, persze ha élve fogjuk ki eladható lenne, vagy fel vágható lehetőség némelyikben gyémánt meglepetés.

azt hiszem hogy az előző ötletemet rossz helyre küldtem...
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Lehet már halászni hálóval, pecabottal, dwemer bombával...kicsit le vagy maradva! ;)
Válasz küldése