Modok amiket ajánlanál másoknak

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Ez durva volt! Megmondtam,hogy még ma bekerül hcp-ba :lol:
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Most értem el a Skyrimban a maximálisan tökéletes szintet,az animációk és a fegyverek elhelyezésében a testen,akár a csizmában is benne lehet a tőr és onnan veszi ki,közben a kard a pajzs a háton vagy a csípőn. A mod packban részletesen be fogom mutatni,hogy hogyan kell és a packban a Trónok Harcából ismert Feketevizi Sir Bronn stílusban lesz elhelyezve a fegyver,bal kézzel hátulról előhúzható tőr+plussz annyi különbség hogy a kard a háton lesz(így jobb)de majd mindenki maga,aki akarja testre szabhatja.
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Kiváncsian várjuk. A kard valóban jobb a háton, mit lifegjen oldalt.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Hunemperor írta:Kiváncsian várjuk. A kard valóban jobb a háton, mit lifegjen oldalt.
Menőn néz ki, de próbálj meg egy rendes méretű kardot kihúzni a hüvelyéből, hogy a hátadon van.
Bár kisebb méretű kardok, mint például a wakizashi mehetne hátra is.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Sleth a tachi-t is alig tudom egy rántással teljesen kihúzni. Hát még egy másfél kezest (ha lenne). :D
A videót várom Kull, mert a mostani alap elrendezés kezd illogikusan kinézni (hátizsák+túlélő cuccok, íj és tok)
Although írta: De Dr úr és én bioware obsidian rajongók vagyunk szóval mi értjük ezt a nyelvet :)
Javítottam. :roll:
A Bio kiábrándulás nekem a ME2-nél emg volt, a Beth pedig a vanillia Skyrim-el. Azóta csak fejlesztőnek adok vakon pénz: Obsidian srcáok és Hideo Kojima
De innentől befejezném az Off-ot.

Más: Lehet, hogy elkerülte a figyelmem és már ajánltátok, de Interesting NPCs. Alap!
Van egy Two-Tails nevű argoniai, akinek a szövegeit és a szinkronját kis híján megtapsoltam a monitor előtt. Óriási!
Link: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/8429/?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Ja igen,majd elfelejtettem a nagyobb kard az baloldalt a csípőn van,mellette egy kisebb és még egy kisebb kard megy hátra,meg a pajzs ha úgy tetszik,az animáció adott. Továbbá azt is elfelejtettem,hogy minden fegyver ami használatban van az látszani fog és MINDEGYIK MOZOG,lengedezik pont amennyire kell és nem ütnek át egymáson! Le lesz(van) tiltva a gyors utazás még a "hivatalos" szekérrel se lehet menni,csak gyalog,lóval,csónakkal,sárkánnyal vagy a saját építésű szekérrel,mert így kell játszani és majd bele fog telni három napba,mire valaki Télvárából Fehércsermelybe ér! Sajnos egyik valós idejű túraszekér sem kompatibilis pl. a HDT fizikával de még az immersive armors-al sem pedig akármilyen testmódosítással,sajnos. Talán meghagyom opcionális lehetőségnek a szekérrel való gyors utazást,bár akkor mi a tökömnek teszem bele a fentebb említett 4féle utazási mod-ot?. A játékosok 90% használ gyors utazást pedig ezzel rengeteget vesztenek és nagyon el vannak puhítva csak nem tudják.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Kull remélem azért nem úgy néznek ki minta karácsonyfa, mert ha rajtam múlna még a hordozható fegyverek számát is korlátoznám.
Nem akarok többé két másfélkezes karddal, bukfencező harcokat látni... :D

Interesting NPC's: a Mod managerben 3DNPC-ként jelenik meg, és valóban sokan sokszor ajánlották már, de egy ilyen kaliberű módosítást folyamatosan ajánlani kell. ;)

Csapdák veszélyességi faktorát javítandó(módosítandó)
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/61002/?

Beléptem az Elveszett visszhang nevű barlangba...úgy fostam mint még soha...sötétség(realisticlight)pedig fáklya is volt nálam
varázslatos és félelem keltő hangok(soundsofskyrim), meg ugye már a csapdáktól való rettegés..
Erre egy kőasztalnál ott támaszkodik egy félszemű bosmer(interestingnpc's) aztán elkezdi nyomni; én meg csak lesek...
Remélem lefordítják ezt a modot is , mert néhány nyelvtani fordulat nekem magas volt.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Természetesen nincs karácsony :D fa,én csak azt mondtam el,hogy mely fegyverek hová kerülnek,minden normális játékos nyilván már a kezdetekor eldönti,hogy milyen stílusban fog küzdeni,kalandozni de én azt elintézem,hogy minden a helyén legyen ;) Lehet,hogy ez is bekerül a packba,abban az esetben ha időben elkészül az 1.0 -ás verziója,mert már miért ne tudjál pl. egy gladiust két kézzel forgatni:Unlocked Grip,van Brodual bemutató is! Az is tetszik,hogy úgy van megcsinálva,hogy egy egykezes gladiust két kézzel forgatva gyorsabban sújtasz,vágsz(sebzel) vele és ha két kezest fogsz egy kézben a másikban meg pajzsot(mert hogy ezt is lehet)akkor jóval lassabban(kisebbet sebezve) megy,szóval állat csak meg kell várni az 1.0-át,az már patent lesz.
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

kép.
Csatolmányok
Dr. úrnak, jó kis mod, kis kedvenced séta közben :)
Dr. úrnak, jó kis mod, kis kedvenced séta közben :)
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: ignussen »

Bocs valaki használ enb, ha igen, akkor melyiket ajánlanátok. Én valami világosra vágynék az égkoszorúbeli néha morózus hangulat után. Előre is köszi
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Zagloba írta: Nem akarok többé két másfélkezes karddal, bukfencező harcokat látni... :D
Zagloba, mi bajod van ríviai Geralttal? :D

Although nagyon jó lett ez a kép! Am ez az Ienassa dlc karakter? Mert nekem nem rémlik az alapjátékból.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Nem a történettel van bajom, hanem a játék megvalósításával...

Na kérem! Igazi nordikus halál.

Két üveg bor elfogyasztása után részegen beleestem(szédültem-RND) egy szakadékba...A halott az halott.
Jól halad a teszt. a nehézségi szint állításával is lehet szintezni egy kicsit, de eddig a szakértő is elég kemény.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Sovngarde: Jenassa a Whiterun-i kováccsal szembeni Drunken Huntsman nevű boltban lébecol. Az alap játékban!

Although: Az a pofás kis óra a HUD-on honnan van? Kell!
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Szerintem ismert mod :) http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/44091/?
Azóta összefutottam az úton egy másik reményteljes alakkal :)
ignussen: Nem használok enb-t csak realistic lighting és realistic water és ha valaki AMD-t használ nagyon javaslom saját profil és tesselation to AMD optimaliz!!!
Megszűnt az időnként lag teljesen és kb mindig 55-60 fpsem van optimalizált HD textel!
Csatolmányok
ScreenShot38.jpg
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Kösz! Én egész más tudatban voltam ezzel kapcsolatban.
Nálam Nvidia dobog, és hó.végén lesz lecserélve egy GTX 760-asra. Bár a GT 740-es nagyon tisztességes munkát végez.
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

sovngrade: Nem ez alapjátékban van, csak mindig a Fehérvágta vadász kocsmába ül. :) van egy mod amit korábban linkeltem ami random encourterbe teszi őket és így összefuthatsz velük. Persze mondjuk alapból így kellene lenni de azt hiszem alapból csak a companions mászkál ez a mód más npcket is útra küld időnként :) Ja ez a mod van rajta régi de jó, mondjuk nekem nincs meg amit ajánl. :)
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/16000/?
Ja és természetesen a szöveg az a follower commentary overhaul, bár nem mind sikerült fényesre amatőrtől nem rossz!
Zagloba: a csapda modot megnézem majd.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

A fenti képek,nekem színtelen,szagtalan atmoszférátlan,hangulat nélküli érzést keltenek,már korábban mutattam ezeket de aki még nem látta:THE 10 BEST ENB MODS – 2014(csalóka az fps mutató,mert közel nem húzzák meg úgy a gépet,a többség),
ezt még tesóm gépén csináltam,amikor felraktam neki egy mod packot,szerintem iszonyat:BLEAK ENB,egyelőre még csak irigykedek de nemsokára majd... az ENB még pluszban javítanak de igen magas szinten a játék működésén és atom szinten kezelik a fény/árnyék/tűz/víz nem sorolom a videókból minden kiderül,Zaglobának túlságosan "letisztult" a látvány de majd nézzétek meg amikor megjön az új erőműve :mrgreen:
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Hát igen de csak jpeg minőséget vesz be a rendszer :) Ami 700k az eredeti mbp meg 5Mb :) Persze nincs egy csúcs gépem de nekem elég :)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Hihetetlenül hangzik, de még soha nem használtam enb-t. Még azt se tudom hogyan kell felrakni...;)

Nekem a realistic enb tetszett leginkább. De nagyon nem tud meghatni.
Persze az új vasakkal értelemszerűen jobb lesz a játékaim és videóim megjelenése is.

Embertelen nehézre sikerült alkotnom a világot. A War in Skyrim ehhez képest kutya.asza...valódi polgárháború dúl.
Amiben ruhát váltva akár belopózhatunk az ellenséges területekre is. Bármikor gerillatámadás áldozatává válhatunk...stb.
Úgy saccolom hogy egy 4-6 fős csapat kell a történetek gördítéséhez, mert önmagunkban csak haleledel vagyunk.
Mondjuk egy jó csatamén is sokat segíthet, ha nem vágyunk pofázó társaságra.
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Az enb bemutató videókban amikor az összehasonlító részhez ér(egy csík megy végig a képernyőn, jobbra a vanilla, balra az enb) mindig arra jutok, h a vanilla mégiscsak pofásabb :D de ha nincs összehasonlítás akkor tetszenek az enb-k...
Ami engem igazából zavart a vanillában az a víz volt, főleg messziről. Sőt messziről nézve az összes objektum gagyi. Na meg a fák se az igaziak..
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Ha valaha is felteszek ENB-t(májusban valószínű) valószínűleg ez lesz az első amit ki fogok próbálni:

TES V - Skyrim Mods: Elder Blood ENB

Valamint az erőművem elkészültéig, visszaveszem a grafikát így talán valamivel gördülékenyebb bemutatókat tudok készíteni, bár csak közepes vizuális minőséggel. :?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Sovngarde írta:Az enb bemutató videókban amikor az összehasonlító részhez ér(egy csík megy végig a képernyőn, jobbra a vanilla, balra az enb) mindig arra jutok, h a vanilla mégiscsak pofásabb :D de ha nincs összehasonlítás akkor tetszenek az enb-k...
Ami engem igazából zavart a vanillában az a víz volt, főleg messziről. Sőt messziről nézve az összes objektum gagyi. Na meg a fák se az igaziak..
Akkor neked a mod pack-ból egy valami biztos,hogy kelleni fog,mert ugye(egy másik topikban már kifejtettem) találtam valamit,ami minden létező ENB-nél jobban kezeli a fény/árnyék/klíma dolgokat a játékban de messze jobban(várjunk csak,álljunk meg egy szóra:nem jobban hanem inkább tényleg úgy ahogy a valóságban működnek az ilyen dolgok),a CoT,a Pure Weather ment a kukába és ott is maradnak ;) De amúgy azt meg kell mondjam ettől függetlenül,amit Zagloba beajánlott ENB,az hihetetlenül pompás és briliáns de nagyon vigyázni kell,mert van pár ENB (mod) készítő,aki csak később jön rá,hogy amit csinált beállításokat az itt-ott mégse stimmel és nem tudod,hogy fölöslegesen miért laggol be a game,miért villog ez+az,miért csúszik szét a kép és vannak a megszállott profik,akik már csak tökéletesítik,tunningolják a már alapból fine munkájukat.(például RealVision ENB by SkyrimTuner vagy BLEAK ENB - UNBLEAK ENB by akiro vagy The Grim and Somber ENBS by WolfGrimDark)
Igaz,hogy Aceeq visszatért a Nexus-ra de itt még érdemes körülnézni,mert innen még nem rakott fel mindentAceeQ Modding
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Skyrim Mod: Master of Disguise

Az egyik legzseniálisabb alkotás amit mostanában láttam és használtam...
https://www.youtube.com/watch?v=ATGNFDg ... p6-nwqWFCE
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Zagloba írta:Skyrim Mod: Master of Disguise

Az egyik legzseniálisabb alkotás amit mostanában láttam és használtam...
https://www.youtube.com/watch?v=ATGNFDg ... p6-nwqWFCE
Mondtam,hogy még aznap bekerül a hc pack-ba :lol: de hogy ne csak úszni tudjanak(utánad amikor éppen menekülsz :D ),itt van ez is:NPC Smarter Water AI
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Tudnátok esetleg segíteni abban,hogy egyáltalán nem akarnak megtérdelni az ellenfelek? Nem segít semmit se a true yield sem pedig a mercy mod,néha még felkiáltanak hogy ,mercy,mercy I submit de vagy támadnak tovább halálukig vagy lemegy az életerejük és annyi. Tudom,hogy mi okozza ezt de ami ezt okozza az a játék beton stabil alapját képezi,nevezetesen két harci módosító és olyan harcok vannak a játékban emiatt,hogy ebbe mindenkinek bele kell kóstolnia,döbbenetes,szóval ha tudtok olyan mod-ot ami alacsony életerőnél megadja,hogy az ellen megadja magát akkor szóljatok. Sem a fenti kettő sem ez a Fight or fly mod nem segít ezen.
Továbbá eltudnátok mondani,hogy a következő két mod mire jó,az ismertetőket elolvastam de a ti véleményetek jobban érdekelne,hogy pontosan mit adnak és ebből mi az amit megtapasztaltatok: "Interesting NPCs" és "Inconsequential NPCs" ezekről van szó,köszi!
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Szia az első módot használtam annó olyasmi volt hogy ujj érdekes npc-ket rakott be a játékba ahogy emlékszem némelyik küldetést is is adott és lehetett beszélgetni vele
http://www.gamekapocs.hu/tag/kerub/blog ... o_lepesek#
http://www.gamekapocs.hu/tag/eveboy/blo ... si_alapok#
http://skyrimmodok.blogspot.hu/2013/08/ ... nalok.html
http://gamepod.hu/teszt/skyrim_kis_uti_ ... alauz.html
https://www.youtube.com/watch?v=v7MknCCfFBg

ezeket olvasgattam és itt találkoztam a általad emlitettel
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Interesting NPC
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Végül sikerült megoldani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Zagloba ez ill. ezek nagymértékben növelnék a túlélési esélyeidet: Death Alternative, Death Alternative - Captured, Death Alternative - Survival , Toxicity :mrgreen:

Megtolják a szerepjáték és életútélményeket is rendesen!
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Az első három jó. Egymás mellé lehet rakni őket?
Mostanában nem rakom fel de lementem; köszi
A witcher modoktól kímélj meg ha lehet... :mrgreen:
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Az elsőhöz tartozik a második és a harmadik is,a negyedik az NEM witcher(a készítő is ua) mod csak a mérgezés durvább lesz.

szerk.: Csak majd rakd nehezebbre a zárnyitást ha lehet,hogy pl. ne tudj olyan könnyen lelépni :D
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Akkor miért van kiírva hogy Witcher?

Lock Overhaul alap... ;)
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Vagy akár ez Stealth Skills Rebalanced - Sneak - Lockpicking - Pickpocket by kryptopyr szerintem csak ilyen boszorkányos-boszorkánymesteres témára utal a név de semmi köze a witcher-hez,ezeket ajánlja még hozzá: Alchemy and Food Balanced Overhaul Useful potions szerk.:Az MCM menüben állíthatod,hogy milyen vizuális hatásokat produkáljon egy-egy cucc és pl. az iható cuccoknak az erősségükhöz mérten emelkedik felfelé az Alkímia szinted is.

De a szerint amit Vik lentebb leírt róla még sokkal jobb,mint gondoltam :!:
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Egész egyszerűen túllőttem a gépen határait,csak az ASIS legalább 20fps droppot okoz,mert annyi a spawned ellenfél(pedig minimumon van) és olyan szinten szerveződnek csapatba,minden mozdulatom tanulják,a pusztító mágusaik messziről,a harcosaik a nyakamban,kilépve Helgenből 12!!! farkas támad egyszerre és olyan szituk alakulnak ki amilyeneket ezelőtt soha nem tapasztaltam. Egy szikla tetejéről próbáltam íjjal leszedegetni őket,mire öten elhullottak,megunták visszavonultak,forgok körbe(közben átváltok kard\pajzsra,hogy most lemászok),erre látom egyikük nekiiramodik és felugrik hozzám, én blokkolásból pofán törlöm a pajzsommal, közben véletlen balról-jobbra erős kardcsapással felnyársalom a közben oldalról rám ugró társát,erre már teljesen beborítja a vér a képernyőt IS de látom,hogy az első aki a pajzzsal kapott lebucskázik a sziklán,szanaszét törve a csontjait és végigkeni a vérével a sziklaoldalt. Hihetetlen jól parryngolnak a banditák,jól helyezkedve kettővel még el is bánok de mind e közben olyan a harc,hogy az nem igaz. -Próbáljátok ki a legfrissebb Dual Combat-ot és a Combat Evolved-et és az OBIS-t bepatchelve az ASIS-al.- Nekem nem bírja a gépem,így már tesztelni sem tudok,mert a pluginok jelentős részét vissza kéne venni,mivel kint borzasztóan belaggol de nem fogom,hisz magát a pack-ot "mindenhol" ellenőrizni kell,szóval amíg nincs jobb masina részemről kényszer pihi lesz. :(
Kép
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zagloba írta:Akkor miért van kiírva hogy Witcher?
Azért, mert a Witcherhez hasonló mérgezést produkál. (50% fölött kis vércsöppek jelennek meg a képernyőn?)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Ahán, akkor világos. :lol:

Kull; ezek az alternatív halál modok nem ütköznek a 'halott az halottal?

https://www.youtube.com/watch?v=QiZ2bN0Db-0 SkyZ vándorút... ;)
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

KépKép
Sajnos mivel egyben kell az összes beépülőt tesztelni,hogy együtt jól működnek-e,mert csak így lesz pack belőle,ezért tényleg most megállt a tudomány :( Már minden infót begyűjtöttem,mindent belőttem már nincs soha crash vagy freez hiába esik le a frame 3-ra akkor se és mindig 6másodpercen belül betölti a leghúzósabb helyen mentett állást is. De hogy még rosszabb legyen a kedvem ezt találtam és ki is próbáltam :twisted: ASIS Improved :twisted: ,hát megáll az ész! Ez egy olyan durva beállítás,hogy a legocsmányabb és legkegyetlenebb lények elözönlötték az Atyaföldet és a viharköpenyesek és a Birodalmi Légió katonái vállvetve harcoltak egy véres csatában,amit egy sziklaoromról volt szerencsém megfigyelni,addig amíg 3 sárkány hirtelen le nem csapott rám és már nem volt tovább se így se úgy :) :lol:
A fenti képen"csaltam" az Együtt a Természettel mod-ot teszteltem és szövetségesnek állítottam be a farkasokat,bár én amúgy sem szívesen harcolok ellenük szóval egy olyan karaktert kell majd kitalálnom,aki legalább az állatokkal "jóban van". A képen 14 farkas látható de még páran köröztek arrafelé csak nem fértek már be a képbe. Szóval a lényeg,ahogy Zagloba a videód elején már mondtad is,kemény fejlesztésekre van szükség,mert nálam már játszhatatlan lett a játék de nem azért mert olyan hű de nehéz lenne,hanem mert nem bírja a gép de rajta vagyok az ügyön. ;) Ja és biztos,hogy jók a halott az halott mod-al az alternatív halál mod-ok csak az MCM menüben úgy kell beállítani,több dolgot is pl. essential-ra kell állítani a player-t stb.(Amúgy nem tűnt fel,hogy rosszabbul nézne ki a játék a mostani videódon sőt, csak gondolom amikor közel mész egy falhoz akkor lehetne észrevenni a különbséget.)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Kull a farkasokkal táncoló
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Pedig baromi jó kis pack lesz 180 plugin-nál meg is áll az egész(ez brutal mod packtól legalább 100-al kevesebb) és kötelezően előröl kell kezdeni a Skyrim-et különben a beépülők egynegyede nem is fog működik annyira spéci, de minden "fűszálban",minden útvesztőben rejlik majd valamilyen titok,meglepetés :D Találtam egy baromi igényes cumós beépülőt,ilyen Zaglobaféle nemeseknek kiváló Common Clothes by Franklin
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Köszi! Már szedem is. ;)
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Hihetetlen durvák ezek a Halálos Szolgálók,kiirtottak egy egész banditatábort
Kép
mellesleg haladó varázstudók és ezen belül jó idézők és erős a pusztítás mágiájuk
Kép
érdemes velük tartani ha arra járnak a martalócaikkal együtt
Kép
és sikerült megoldanom a lovasőrjáratokat is ;)íme néhány frakció lovasőrei: a Birodalmi Légió
Kép
a viharköpenyesek
Kép
a Hajnalőrök
Kép
Kép

Megyek vissza a gályára kicsit meggyorsítom a vasam fejlesztését,sziasztok!
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Én Kulltól szeretnék segítséget kérni, hogyan kell a két kardot egyszerre a hátra tenni. Xp32 skeleton-ba bejelöltem ezt az opciót, dual steath fenn van patchelve, immersion animations-t is tettem hozzá, mégis az oldalán lifegnek. Mit kellett volna még beállítanom hozzá??
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Hunemperor írta:Én Kulltól szeretnék segítséget kérni, hogyan kell a két kardot egyszerre a hátra tenni. Xp32 skeleton-ba bejelöltem ezt az opciót, dual steath fenn van patchelve, immersion animations-t is tettem hozzá, mégis az oldalán lifegnek. Mit kellett volna még beállítanom hozzá??
Azért van még az oldaladon a fegyver,mert már direkt a racemenu-re vannak csinálva az XPMS Skeletonok,tehát magyarul:

1.tedd fel a RaceMenu-t

2.aztán a Groovtama's XPMS Extended-et<------a végén pipáld be az ExtendedRaceMenuPlugin-t

3.aztán az immersive animations-t

4.aztán az Equipping Overhaul

5.és végül a dual steath Redux-ot

5. a játékban lépj be a konzolba és írd be ezt: showracemenu aztán enter,itt megkeresed a weapons-t és szépen az adott fegyvernél a Style csúszkát tologatva tudod ide-oda helyezni a kardokat,a tegez-t mindent. Arra figyelj,hogy pl. kardból is van kettő,asszem úgy írja jobb és bal,tehát amikor belépsz ide,mert épp a kardjaidat akarod beállítani,akkor mind kettő legyen a kézben(mármint lehetnek a tokjukban csak legyenek használatban),hogy lássad hogy melyiket hova rakod,ezen felül még állíthatod kompletten hogy a fegyverek távolságát,dőlésszögét a testhez képest. Aztán ha megvagy akkor elmented a karaktered és kilépsz.
De mielőtt ezt az egész bulit megcsinálod,előtte szedjed vissza a skeleton mod-ot,a Dual Steaths Redux-ot is és ha lehet egy olyan mentést tölts be ahol ezek még fenn se voltak! Persze az FNIS-t nem elfelejteni futtatni a játék indítása előtt!
Válaszoltam volna előbb is de mostanság nem nagyon vagyok netközelben,melózok,távol otthonról.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Sziasztok embörök!

Holnap elutazom munka ügyben 3 és fél hónapra szóval nem nagyon fogok tudni majd játszani a játékkal meg folytatni a tesztelést.
Viszont remélem mire visszatérek a termelésirányítás sötét erdejéből már sok mod le lesz magyarítva, sőt kipróbálva is.

Addig is közzé tennék egy listát ami csak az aktiválható cuccaimat tartalmazza a sima beépülőket nem...:
► Show Spoiler
További kalandokban bővelkedő játékot kívánok mindenkinek.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

Kull, nem akarnád megírni annak a szipi-szupi fény-árnyék modnak a nevét amiről annyit áradoztál? Én a modpakkodat úgyse fogom föltenni, de erre azért kíváncsi lennék.
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Köszönöm szépen Kull, kipróbálom.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

genndy írta:Kull, nem akarnád megírni annak a szipi-szupi fény-árnyék modnak a nevét amiről annyit áradoztál? Én a modpakkodat úgyse fogom föltenni, de erre azért kíváncsi lennék.
RCRN

...ez egyben klíma és hó,eső textúra mod is,csak a Relighting Skyrim ajánlatos hozzá!

Zagloba jó munkát! :D Viszlát akkor... a cuccaidat azért berakhattad volna spoilerba is :D
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Igaz is, mindig elfelejtem... ;) módosítottam. :lol:
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

Kull írta:RCRN
...ez egyben klíma és hó,eső textúra mod is,csak a Relighting Skyrim ajánlatos hozzá!
Köszi!
Scofield

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Scofield »

Üdv!
Az oldalon a Skyrimhoz letölthető Modoknál nagyrészt az van írva, hogy "csak magyarítás". Akkor most le kel a nexusról tölteni az eredetit és a fájlokat kicserélni a magyarral vagy csak a magyart,mert nem igazán értem. Köszönöm annak, aki segít!
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

Igen, ilyenkor le kell tölteni a Nexusról az eredetit. Viszont hasznos ha a verzió egyezik (ez a magyarításba mondjuk TC F3-al belenézve kiderül. Aztán hogy a Nexuson fönt van-e még ez a verzió, az jó kérdés... (lásd: unoff. patchek))
Válasz küldése