Egyéb pc játékok

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Ma végigjátszottam a Wasteland 2-t. Öcsém... Kötelező!
Sajnálom, nem tudok objektív lenni. Egyszerűen könnyfakasztóan mesteri.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Dr.UnGrammar írta:Ma végigjátszottam a Wasteland 2-t. Öcsém... Kötelező!
Sajnálom, nem tudok objektív lenni. Egyszerűen könnyfakasztóan mesteri.
Nekem már fel van véve a listámra, csak nemrég játszottam ki a kotor 2-t, ami egy időre csillapította a normális RPG iránti éhségemet egy időre. Az általam nem igazán kedvelt Jedi és Sith ellentétet, amely mindig a jó és a rossz "gyerekes" harcában nyilvánult meg, így kiszámíthatóvá és unalmassá téve nekem a Star wars univerzumot. A kotor 2 szürke szereplőkkel, mondhatni emberekkel operáló története hatalmas felüdülés volt. Az arrogáns, gyáva Jedik, és a nem feltétlen gonosz Sithek, akik inkább a velük megtörtént események miatt azok amik, és nem azért mert a piros és a fekete a kedvenc színük. Ha már szereplők, Kreia-nál jobban megírt karaktert nagyon régen nem láttam játékon, filmen, vagy könyvön belül. Kár, hogy George "Money" Lucas nem engedte, hogy rendesen befejezze az Obsidian, mert akkor lehetséges, hogy felért volna a Baldur's Gate 2-höz. Aki játszani szeretne vele, annak szinte kötelező feltenni a restored content modot, amely rengeteg kivágott tartalmat tesz vissza a játékba.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Vik »

Érdekes, Kreiát eddig mindenki tök hülyének tartotta... :)
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Vik írta:Érdekes, Kreiát eddig mindenki tök hülyének tartotta... :)
Kifejtenéd bővebben? Mert eddig ahol olvastam a kotor 2-ről, ott rendre a hosszú prológust, és a befejezetlen epilógus volt (nekem az előbbivel nem volt gondom, az utóbbival már egy kicsit), Kreiára és a többi karakterre csak pozitív véleményeket olvastam.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Aztán jött a Kotor MMO és mindent lerombolt, amit a 2. rész felépített. Szó szerint mindent.
Revan egy eszelős idiótává válik...
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Dr.UnGrammar írta:Aztán jött a Kotor MMO és mindent lerombolt, amit a 2. rész felépített. Szó szerint mindent.
Revan egy eszelős idiótává válik...
Azzal sajnálatos módon nem játszottam, és nem is tervezem.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sleth írta:
Vik írta:Érdekes, Kreiát eddig mindenki tök hülyének tartotta... :)
Kifejtenéd bővebben? Mert eddig ahol olvastam a kotor 2-ről, ott rendre a hosszú prológust, és a befejezetlen epilógus volt (nekem az előbbivel nem volt gondom, az utóbbival már egy kicsit), Kreiára és a többi karakterre csak pozitív véleményeket olvastam.
Rég játszottam vele, de olyasmire emlékszem, hogy döntéshelyzetbe kerültél, mondjuk segítettél egy bajba jutott NJK-n, erre történt valami, Kreia pedig kioktatott, hogy ez mennyire rossz ötlet volt tőled. Meg sokszor kommentálta a tetteidet. Kb. ilyen stílusban. Mindegy, rá kell hagyni. Egyébként próbáld ki, jó játék. Hát még milyen jó lett volna, ha nem kb. 67%-os készültségi állapotban adják ki annak idején. (Ezért kell a Restored Content mod.)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

De Vik vazz! Kreiának pont ez volt a lényege!
► Show Spoiler
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Vik írta: Rég játszottam vele, de olyasmire emlékszem, hogy döntéshelyzetbe kerültél, mondjuk segítettél egy bajba jutott NJK-n, erre történt valami, Kreia pedig kioktatott, hogy ez mennyire rossz ötlet volt tőled. Meg sokszor kommentálta a tetteidet. Kb. ilyen stílusban. Mindegy, rá kell hagyni. Egyébként próbáld ki, jó játék. Hát még milyen jó lett volna, ha nem kb. 67%-os készültségi állapotban adják ki annak idején. (Ezért kell a Restored Content mod.)
Például arra a részre gondolsz, amikor Nar Shaddaa-n egy koldus kér a karaktertől egy kis pénzt: Ha adsz neki, akkor Kreia kioktat arról, hogy ez a kis segítség csak fájdalmat fog neki okozni, illetve neki saját magának kéne kiérdemelnie azt a pénzt. Ezután látjuk, hogy ezt a koldust egy másik koldus megveri és elveszi a pénzét, így a jó szándék csak rosszabbá tette az életét.
Nekem tetszett az, hogy Kreia mindig elmondta a véleményét a cselekedeteimmel kapcsolatban, és ettől hülyének tartani elég furcsa részemről.
Dr.UnGrammar írta:De Vik vazz! Kreiának pont ez volt a lényege!
► Show Spoiler
Egy kicsit pontosabban:
► Show Spoiler
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Előkerült végre, magyarul. Kissé fura, egy ládából elémvágott vagy négy szettet meg 3 misztikus cuccot, mindegyik ratyi :D durva na, asszem kezdem előről, bele lehet keveredni ha gyors az ember :D
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Megakadtam, kicsit bugos az Avencast, de piszok jó. Egészen az iskola kriptájának végéig jutottam, ott egy szellem már csak annyit kérdez, megvan-e az ital. Igen, meg, meg is ittam, át is mentem a lángoló falon, találtam bent még egyet, de az első még hatásos volt amikor kijöttem. A kettétört hídon nem tudok átkelni, meg a gyertyás rejtvényt nem értem. A többi könnyű volt, de ehhez lövésem sincs... v
Valaki esetleg? :D holnap nem kéne túlóráznom :D vagyis ma reggeltől :lol:

De ha rossz a sorrend, én beszrok, mert kezdhetem előről az egész játékot :D
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Avencast, második felvonás. Hajnali 5:08-kor nem bírom tovább, ledőlök szunyálni. 5:10-kor csörög az ébresztő :D szundi, 20 perc belefér, a meló még sosem futott el, meg túlóra is van, szombat is, tehát semmi okom felkelni. 5:28-kor kinézek az ablakon, jó idő van - úgy tűnt -, akkor a túlóra ugrott, program van. Pedig pénteken direkt a lazulós üldögélős melót hagytam meg szombatra :D biztos ami biztos.
Holnap délelőtt szerintem nekiugrom, piszok jó játék, csak néha bugzik :D a harc a legjobb. Normál nehézségi szinten 5-10 perc egy csata, ha hárman jönnek rám. Folyamatos kitérő manőverek, szerencsére az ork iq-t nem haladta meg eddig egyetlen MI sem :D Vannak szpatós részek, az biztos. De rohadt jó. Megyek is aludni, hogy holnap időben fel tudjak kelni gémelni :D
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Én most PoE-t nyüstölöm a szabadidőmben. Spoiler nélkül elég nehéz róla beszélne, de a hangulat eddig kiváló, és a harcrendszer is olyan amit szeretek ilyen fajta játékoknál. Nehézség meg pont jó: azt hittem, hogy majd én leszek a legény a gáton és egyedül leverek egy medvét normal fokozaton egy cipherrel... hát egy ütés voltam... :D. + Az hogy alapból lehet pakolni a lootot a stash-ba, amihez bármikor hozzáférhetsz (bár gondolom csak harcon kivűl), annak nagyon örülök, BG2-ben nem nagyon szerettem rakosgatni az itemjeimet, mélytarisznya ide vagy oda.
Avatar
somesz83
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 10:47
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: somesz83 »

Valaki nem Blood Bowlozik itt? Anno toltuk elég rendesen Womathtal a saját fórumomról (de itt is regisztrált asszem), meg végignyúztunk pár magyar ligát (Defender Down Káosz Kupa, Miniliga stb.). Nagy kedvenc, csak nincs kivel játszani, ligázni meg nincs időm, de egy-két laza barátságos meccs jó lenne. :cry:
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Although »

Pillars of eternity itt is :) Jó érzés visszautazni az időben egy kicsit :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Vik »

Arra gondoltam, ideje háttérképet cserélnem, mert már kicsit untam a Crysis növényzetet/dzsipet.
Ha esetleg valakinek kedve lenne Witcher 3 háttérképhez, erre tessék:
http://forums.cdprojektred.com/threads/ ... ost1690574
http://forums.cdprojektred.com/threads/ ... ost1694316
http://forums.cdprojektred.com/threads/ ... ost1751914
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Kull »

Akkor gondolom ez azt jelenti,hogy azért belekukkantottál magába a játékba is,ügye?. :)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik írta:Arra gondoltam, ideje háttérképet cserélnem, mert már kicsit untam a Crysis növényzetet/dzsipet.
Ha esetleg valakinek kedve lenne Witcher 3 háttérképhez, erre tessék:

Maradok ennél:
chinese_artwork_creatures_dragons_fantasy_temples_best_widescreen_desktop_1920x1080_hd-wallpaper-1296571.jpg
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kull írta:Akkor gondolom ez azt jelenti,hogy azért belekukkantottál magába a játékba is,ügye?. :)
Aha, néhányszor. Ma este, kis lektorálás előtt még sikerült kijavítani a CD Projekt RED legdurvább hibáját is (ami szerintük jól működik).
https://www.dropbox.com/s/zfpadhkhz1oli ... x.zip?dl=0
Kull/out

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Kull/out »

A Witcher 3 előtt: Boszorkányok és Vajákok Azért nem semmi amit ezek a lengyelek letettek az asztalra,elképesztően gazdag,izgalmas,fordultos történet(könyvben) amit a játékok nagyon jól visszadnak. Nézzétek meg ezt a kis funny összeállitásomat,jó :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Vik »

A hétvégén ingyen ki lehet próbálni az Ark: Survival Evolved játékot. Rendesek voltak, megspóroltak nekem 30 eurót.

Max fényerőn tök sötét képernyőn indult a játék (nyilván éjszaka); az érkező helyszínen egy kicsit kóvályogtam ide-oda, aztán valami megtámadott (néha láttam valami feliratot, hogy kb. merre van az ellenfél), és rövid időn belül véget ért Bob nevű túlélőm pályafutása. :)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Megvan a téli program :D
http://www.pcguru.hu/jatek/dying-light-megjelenes/2791
Jó lesz ez :D
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Sziasztok!
Ezt a gémet szeretném megvenni:
https://www.g2a.com/reign-of-kings-earl ... lobal.html
Ezen a linken fele annyiba kerül mint steamen. Valakinek van tapasztalata ezzel az oldallal kapcsolatban?
up: és akkor mi van ha azt állítom be hogy EU-n kívüli vagyok? Mert akkor ugye nem ad hozzá 27% adót....
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Sovngarde írta:Sziasztok!
Ezt a gémet szeretném megvenni:
https://www.g2a.com/reign-of-kings-earl ... lobal.html
Ezen a linken fele annyiba kerül mint steamen. Valakinek van tapasztalata ezzel az oldallal kapcsolatban?
up: és akkor mi van ha azt állítom be hogy EU-n kívüli vagyok? Mert akkor ugye nem ad hozzá 27% adót....
Nem tudjuk hogy kezeli a rendszer. Steam-nál pl. meg lehetett csinálni, a Sacred 2 meg egyből észrevette a turpisságot a multiban, mondjuk írtál a modinak, hogy magyar vagy, de máshol tanulsz/élsz, és átengedtek a kelet-eu-s zónába. Persze fordítva is igaz, volt aki direkt nyugatra akart kerülni, hogy ne lengyelekkel meg magyarokkal játszon.
Pár ezer forinton én nem variálnák, legrosszabb esetben rádküldik a NAV-ot. Ki tudja. Aztán lehet nem is törődnek vele.
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Köszi a gyors választ TGHW!
Azért "vicces" hogy kishazánkban a legnagyobb az áfakulcs az EU-n belül..
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Sovngarde írta:Köszi a gyors választ TGHW!
Azért "vicces" hogy kishazánkban a legnagyobb az áfakulcs az EU-n belül..
Annyira nem vicces. Az emberek hülyék, hát ezt kapták.
NKris
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2015. ápr. 9., csüt. 14:59

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: NKris »

Sziasztok
Nincs kedve valakinek Third Age Total War-ozni? Nagyon jó kis játék,) de a single playert már meguntam, és jó lenne valaki/valakik akikkel lehet játszani.
A játék egy mod a Mediewal II Total War-hoz, de kell hozzá a Kingdoms-is.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Játssz ilyet:
http://www.kamremake.com
:D :D
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Kull »

Most pár napig ingyenes PC-re, aztán egy 20-as kb.:

For Honor
Kopasz01

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Kopasz01 »

Sziasztok! Bocsi ez nem ide tartozik de itt sokan vagytok :). A Pillars of eternityben van egy Pet ,névszerint "Concelhaut Skull" nálam folyamatosan eltünik. Van esteleg valakinek még ilyen priblémája? Kösszi
Válasz küldése