Egyéb pc játékok

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Okés, megpróbálom patcheléssel is.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Feltettem valamilyen kezdetleges patchet, majd letöltöttem egy no dvd cracket, és csodák csodájára elindult. Nem tudom, hogy hányszor fog lefagyni, kidobni, stb... de legalább megy, hálás köszönet a segítségekért!
A dolog pikantériája, hogy ugyanúgy kell hozzá lemez :D
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: genndy »

Azért ne kezdetleges patchet tegyél fel, hanem a legutolsót, az 1.7-est. Asszem abból kiszedték azt is hogy cd-t kérjen.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

genndy írta:Azért ne kezdetleges patchet tegyél fel, hanem a legutolsót, az 1.7-est. Asszem abból kiszedték azt is hogy cd-t kérjen.
Először azzal próbálkoztam egyenesen a Bethesda honlapjáról, de valamiért nem volt jó.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: genndy »

Oké, de milyen verziód is van? Mert a magyar nyelvű GOTY-ra egyáltalán nem kell patch, alapból tartalmazza.
GOTY? Alapjáték? Honnan, milyen nyelvű?
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

genndy írta:Oké, de milyen verziód is van? Mert a magyar nyelvű GOTY-ra egyáltalán nem kell patch, alapból tartalmazza.
GOTY? Alapjáték? Honnan, milyen nyelvű?
CD Galaxis, sima Fallout 3. Közbe megnéztem, a magyar változat nem támogatja az 1.7-et, mert nincs nálunk live.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: genndy »

Aha, akkor elég lehet a korábbi patch is. Egyébként a játék úgy emlékszem alapból sem volt nagyon bugos.
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Alpha »

Már alig várom a Fallout 4-et is,de addig még sokat kell aludni...
Még jó,hogy van a Skyrim is,azzal is el leszek majd egy dbig.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: genndy »

Fallout New Vegas? Azzal is el lehet lenni jó darabig.
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Alpha »

genndy írta:Fallout New Vegas? Azzal is el lehet lenni jó darabig.
Azt is kicsontoztam már sajnos(összes DLC-vel eggyütt)...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Vik »

Aki már nem bírja kivárni, amíg elérhető lesz a Skyrim magyarítás, játssza végig a Candy Boxot. Kiváló szerepjáték, bár a grafikája némileg elmarad a Skyrimétól. :)
http://candies.aniwey.net/hu/faq.html
ismertető:
http://www.gamestar.hu/candy-box-ascii- ... -tesz.html
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Alpha »

Vik írta:Aki már nem bírja kivárni, amíg elérhető lesz a Skyrim magyarítás, játssza végig a Candy Boxot. Kiváló szerepjáték, bár a grafikája némileg elmarad a Skyrimétól. :)
http://candies.aniwey.net/hu/faq.html
ismertető:
http://www.gamestar.hu/candy-box-ascii- ... -tesz.html
Nagyon király játék! :D

Még valami eszembe jutott:amikor játszottam még nagyban az Oblivionnal,akkor volt benne a Morrohun ház v mi(bocs,ha nem ez volt a neve,de már rég volt) és ott az egyik küldetést nem vittem végig.
Ilyen növényeket kellett összeszedni(mindig többet).
Na ott amikor már nemtom sokat kért,akkor ahhoz az egyhez már nem volt lelkierőm,szóval ott mi volt a vége a történetnek(gondolom valami poén beszólás lehetett,mert az utolsó adagnál-amihez még volt türelmem-is olyan szöveget kaptam,h szerintem még 1 menet lett volna,csak nekem sok volt)? 8-)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Assassin's Creed 2

Spoileres leszek.

Szintén tetszett, bár igazán nagy wow nem volt. Többet vártam tőle, talán a végéről maradt el a nagy csattanó. A játék egyik hibája, hogy a legtöbb esetben nagyon könnyű, így szinte semmi kihívás nincs benne. A másik, hogy bizonyos helyeken olyan rossz a kamera mozgatása, hogy simán idegbetegek leszünk tőle. A zene is csalódás, hiába 2 órás a soundtrack, 2-3 a fülnek kellemesebb dallamnál nincs több benne. A grafika viszont javult, de max. csak egy fél fokkal, az arcok viszont szörnyen mosottak.
Szerencsénkre mindezek csak egy kis része a teljes játéknak. Igazán komoly újítás nincs benne, ellenben nagyon jól felvarrták azokat a ráncokat. Végre tudunk úszni. Tényleg rengeteg tartalom került bele. A hangulat jófajta, az olasz környezet gyönyörűen sikeredett benne. A fősztori nagyban hasonlít az elsőre, azonban itt sokall jobban megírt szekvenciák vannak. Lényegesen változatosabb küldetésekben vehetünk részt, itt már nincsen semmi monotonitás, hiszen több, mint 200 küldetést írtak nekünk. Az olasz temperamentum 100%-osan átjött, sokszor sikerült megnevettetnie. Az elején a családunk lemészárolását simán lehetett tudni, olyan jó volt Ulberto szinkronhangja, csakúgy mint a többieké is. Szép volt a vége felé, mikor az út közben szerzett társaink előjöttek és kiderült, hogy mindannyian asszasszinok. Erre egyáltalán nem számítottam, azt hittem, hogy legalább 2-en elárulnak. A vége nekem nem volt nagy szám, vártam valami nagy csattanót, ez sajnos elmaradt. A harcok gyönyörűen sikerültek, most is sok múlt a jó időzítésen. Sőt, annyira jól, hogy az elsőben inkább elfutottam és sunyultam, itt majdnem mindig harcoltam, annyira jól sikerült a mozdulatok lemodellezése, piros pont érte. Sajnos a Desmond szál elég rövid volt benne, de bőven kárpótolt érte Ezio jelleme. Sokkal jobb volt, mint Altair. Az Igazság egyáltalán nem volt nagy szám, ellenben a hozzá kapcsolódó rejtvények már tetszetősek voltak!!! Tényleg rengeteg mindent csinálhatunk a játékban: Monteriggioni fejlesztése (sajnos rövid időn belül annyi pénzünk lesz, hogy semmire se tudjuk költeni), kódexlapokat fejtegethetünk, szobrokat keresgélhetünk az örökségért, Altair páncélját is magunkénak tudhatjuk 6 titkos hely megtalálásával, férjeket verhetünk, futárt játszhatunk, versenyezhetünk, kilátókra mászhatunk fel (itt már egyáltalán nincs sok belőle), meglátogathatjuk a családi kriptánkat, sőt az egyik kedvenc részem a játékból, hogy minden egyes helyszínről, emberről olvashatunk, kincses ládákat találhatunk, persze ez egy idő után fölösleges, de akár bérgyilkos megbízatásokban is részt vehetünk. Felszerelésünk is változatos lett. Da Vinci pedig egy jó karakter lett, egyik kedvencem volt. Tetszettek még a változatos közlekedési eszközök is.
A játék kellően hosszú kb. 40 óra, ha pedig tényleg ki akarjuk maxolni, akkor simán lehet 50 is, ha nem több. Több, mint 80%-osra csináltam meg, de lehetett volna több is, de sajnos a pénz miatt egy idő után már nem érdekelt a gyűjtögetés.
A magyarítás is jól sikerült, ezúton is hálás köszönet SteveQ-nak, remélem, hogy megcsinálja a Brotherhoodot és a Revelationst is…

Ha az első tetszett, akkor ez még jobban fog!
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Egy kis segítséget szeretnék kérni AC 2 ügyben. Felraktam először a magyarítást meg a játékot, kijátszottam, töröltem. Másodjára is megtettem ugyanezt a keresztfiammal, szintén kijátszottuk, hiba nélkül működött minden. Viszont hiába töröltem mind a játékot, mind a magyarítást, a Vezérlőpultban ott maradt az AC2. Ha rákattintok, akkor beadja a szokásosat, hogy uninstall, stb, majd ki is írja, hogy minden rendben zajlott, viszont az ikon nem tűnik el. Kutakodtam a gépen, semmilyen fájl nincs az Ac 2-ről, tehát valószínűleg törlődött, ám valahogy mégse. Ez nem is zavarna, de szeretnék vele megint játszani, ezért telepítettem volna. Viszont, mindegy, hogy az Ubisoft Uplay által, vagy lemezről, de hiába telepíteném, először uninstalálnom kellene. Legalábbis a gép szerint. Holott már nincs rajta. Egyszerűen nem enged semmi csinálni.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: genndy »

Uninstall csökkentett módban.
Tutira te vagy a rendszergazda, rendszergazdai mód, UAC jogosultságok rendben vannak?
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

genndy írta:Uninstall csökkentett módban.
Tutira te vagy a rendszergazda, rendszergazdai mód, UAC jogosultságok rendben vannak?
Igen, legalábbis úgy tudom:)
Olvasgattam közbe, és írtak egy Regleaner nevű programot. Ismered esetleg?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr Lecter írta:
genndy írta:Uninstall csökkentett módban.
Tutira te vagy a rendszergazda, rendszergazdai mód, UAC jogosultságok rendben vannak?
Igen, legalábbis úgy tudom:)
Olvasgattam közbe, és írtak egy Regleaner nevű programot. Ismered esetleg?
Ccleaner, ott a programlistában uninstall, lefuttatja a telepítőt, majd eltűnik a listából. Ha nem, akkor törlöd. Majd a reg fájlokat is megkeresteted és törlöd. De ugyan ezt éred el, ha simán törlöd onnan, ahová telepítetted, majd utána uninstall. Dok mappában is töröld.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Sikerült, ezer köszönet!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Egy hete félreraktam a Skyrimet, és neki által az új fajta X-COM játéknak.
Pazar!
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Nemrég vettem egy Fallout New Vegas ultimate edition pc-s játékot. Telepítésnél kéri a kódot, beírom, erre meg ezt vágja hozzám:

Nem érhető el

Ezt a játékot nem lehet megvásárolnod az országodban. A vásárlásod megszakad.

Pffff. hogyaza...

Ez meg hogy? Eddig sose hallottam ilyenről, nem is találkoztam vele, mi a teendő?

Előre is köszönöm!
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: genndy »

Honnan a játék, csak a kódot vetted, vagy dobozos?
Ha kód, akkor gondolom jó olcsó volt, valami orosz tradertől sikerült egy régiózárast szerezned... nem lesz jó soha. Az eladóval próbálj beszélni, ha még eléred egyáltalán. De szerintem ez akkor bukta :(
Ha dobozos, akkor irány vissza a bolt.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

genndy írta:Honnan a játék, csak a kódot vetted, vagy dobozos?
Ha kód, akkor gondolom jó olcsó volt, valami orosz tradertől sikerült egy régiózárast szerezned... nem lesz jó soha. Az eladóval próbálj beszélni, ha még eléred egyáltalán. De szerintem ez akkor bukta :(
Ha dobozos, akkor irány vissza a bolt.
Dobozos természetesen.
Küldtem is egy emailt a boltnak... meglátjuk mi lesz belőle...
tankori24

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: tankori24 »

mit tegyek? frissítettem a Batman Arkham Origins-t és nem tudok benne verekedni,detective mode-val nem tok nézni és a weyn tech-ben sem tudokk semmit csinálni.
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Alpha »

Mass Effect 3 -ra leszek kíváncsi magyarítással + a The Walking Dead játék második évadjára(ez utóbbit talán még jobban várom,csak sajnos 1-1 rész magában nagyon rövid)!
The Walking Dead 400 Days átvezető rész szereplői is benne lesznek a második évadban gondolom...
MordinS.
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. dec. 9., hétf. 17:52

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: MordinS. »

Kíváncsi lennék, hogy jelenleg, hogy áll a Mass Effect 3 fordítása.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Vik »

MordinS. írta:Kíváncsi lennék, hogy jelenleg, hogy áll a Mass Effect 3 fordítása.
Jelenleg 42,9%, de ma lesz rá időm, hogy folytassam.
MordinS.
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. dec. 9., hétf. 17:52

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: MordinS. »

Ha eléred az 50%-ot, feltöltöd a magyarítások.hu-ra megint?
Elég gyorsan haladsz, mennyi munka kell 1%-hoz neked?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Vik »

MordinS. írta:Ha eléred az 50%-ot, feltöltöd a magyarítások.hu-ra megint?
Elég gyorsan haladsz, mennyi munka kell 1%-hoz neked?
Persze, amint meg lesz az 50%, nyilvános lesz. Ha igazán nekiállok, egy hónap alatt haladok egy százalékot (persze ez attól is függ, mennyi szöveg van abban az egy százalékban). Most, hogy van AC 4, meg még rajta kívül 3-4 játék, amivel szeretnék játszani (Skyrim fő küldetésszálát is végig kellene vinni egyszer), nem mindig van rá annyi időm. Ma pl. inkább a nem hivatalos Skyrim foltot fogom fordítani.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Hehe, ma az Assassin's Creed-re cuppantam rá, negyedik rész, Fekete zászló :D lehet meg kellene várnom, amíg elkészül a fordítás, és kezdeni az első részekkel...
Meglátjuk hd4000 mit szól hozzá :D meg ha minden jól megy, holnap kapok kölcsön egy vga-t, ha befér a házba :D

szerk.: most lesem, magyarul jelent meg, akkor erre lehet rá kellene úszni :D majd ha lejjebb megy az ára :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Vik »

tankori24 írta:mit tegyek? frissítettem a Batman Arkham Origins-t és nem tudok benne verekedni,detective mode-val nem tok nézni és a weyn tech-ben sem tudokk semmit csinálni.
Nekem is volt ilyen a minap. Valahogy elromlott az összes vezérlőgomb, úgyhogy vissza kellett állítanom az alapértelmezett értékekre.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Sleth »

TGWH írta:Hehe, ma az Assassin's Creed-re cuppantam rá, negyedik rész, Fekete zászló :D lehet meg kellene várnom, amíg elkészül a fordítás, és kezdeni az első részekkel...
Meglátjuk hd4000 mit szól hozzá :D meg ha minden jól megy, holnap kapok kölcsön egy vga-t, ha befér a házba :D

szerk.: most lesem, magyarul jelent meg, akkor erre lehet rá kellene úszni :D majd ha lejjebb megy az ára :D
Ac 4-et egyszerűbb lett volna kiadni egy külön kalózos játékként, és akkor lenne EA-nak még egy ezüstöt tojó tyúkja, bár szokás szerint nem mertek még minimálisat se kockáztatni.

Én most nagyrészt Path of Exile-ozok, és eddig teljesen meg vagyok vele elégedve, a diablo 2 hangulatát idézi, ráadásul komplexebb fejlődési rendszere van, ezáltal nagyobb szabadság a karakterfejlesztésnél, nem hiába mondják a dio2 fanok, hogy ez az igazi örökös.. Emellett full ingyenes, pénzzel is csak kényelmi funkciókat lehet vásárolni, illetve kozmetikázni a karikat.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Sleth írta: Ac 4-et egyszerűbb lett volna kiadni egy külön kalózos játékként, és akkor lenne EA-nak még egy ezüstöt tojó tyúkja, bár szokás szerint nem mertek még minimálisat se kockáztatni.

Én most nagyrészt Path of Exile-ozok, és eddig teljesen meg vagyok vele elégedve, a diablo 2 hangulatát idézi, ráadásul komplexebb fejlődési rendszere van, ezáltal nagyobb szabadság a karakterfejlesztésnél, nem hiába mondják a dio2 fanok, hogy ez az igazi örökös.. Emellett full ingyenes, pénzzel is csak kényelmi funkciókat lehet vásárolni, illetve kozmetikázni a karikat.
Na igen, viszont telenyomták olyan elemekkel, amiktől egész jó játék lett. Kalózosként még lehetne hová fejlődni, de teljesen rendben van, kb. két óra volt a tutorial, most végigjárom Havannát XD egész szépen viszi a hd4000-res :D no de majd holnap! :D
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Alpha »

Vik írta:
MordinS. írta:Ha eléred az 50%-ot, feltöltöd a magyarítások.hu-ra megint?
Elég gyorsan haladsz, mennyi munka kell 1%-hoz neked?
Persze, amint meg lesz az 50%, nyilvános lesz. Ha igazán nekiállok, egy hónap alatt haladok egy százalékot (persze ez attól is függ, mennyi szöveg van abban az egy százalékban). Most, hogy van AC 4, meg még rajta kívül 3-4 játék, amivel szeretnék játszani (Skyrim fő küldetésszálát is végig kellene vinni egyszer), nem mindig van rá annyi időm. Ma pl. inkább a nem hivatalos Skyrim foltot fogom fordítani.
Gyorsan haladsz!
Hol tartasz amúgy?
Nem kell segítség vagy solo-ban nyomatod?
Most látom,h nem egyedül nyomatod.
Ezért haladhatsz ilyen jól. :)
MordinS.
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. dec. 9., hétf. 17:52

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: MordinS. »

Vik, úgy hallottam, hogy nem csak te fordítod a Mass Effect 3 nevű játékot. Hanem többen, mint egy kis csapat. Eddig komolyan abba a hitben éltem, hogy te egy magad nekiáltál(mert el tudom képzelni). Ha igaz, amit halottam, felvehetném veletek a kapcsolatot, és besegíthetnék valamilyen úton-módon?
Jó lenne kicsit többet hallani rólatok, mert az ME.hu nem igen szeretne haladni :/
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Vik »

MordinS. írta:Vik, úgy hallottam, hogy nem csak te fordítod a Mass Effect 3 nevű játékot. Hanem többen, mint egy kis csapat. Eddig komolyan abba a hitben éltem, hogy te egy magad nekiáltál(mert el tudom képzelni). Ha igaz, amit halottam, felvehetném veletek a kapcsolatot, és besegíthetnék valamilyen úton-módon?
Jó lenne kicsit többet hallani rólatok, mert az ME.hu nem igen szeretne haladni :/
Igen, már hárman jelentkeztek, ebből egyvalaki küldött is fordítást. Egyébként tényleg egyedül kezdtem el tavaly márciusban. Ha segíteni akarsz, írd meg az e-mail címed, küldök anyagot a fordításhoz.

Akit érdekel, a mai állapot:
Csatolmányok
Csak nincs meg a 46%. :-)
Csak nincs meg a 46%. :-)
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Alpha »

Ez komoly!
Főleg egy ilyen játéknál,amiben sok szöveg van.

The Walking Dead játék második évad első részén is rajta ülnek(ki tudja,h mikor lesznek kész vele),de abban közel sincs ennyi szöveg....
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Rég tudtammal már normális játékkal játszani, de amivel most játszottam, huh, biztos vagyok benne, hogy hasonlóval egy jó darabig nem is fogok:

BioShock Infinite

Két részre fogom osztani a mondandómat:

1, Technikai rész: porosodik az Unreal 3-as Engine, de amit ki lehetett hozni belőle, azt megtették, nagyon odavágott a grafika, szemet gyönyörködtető (kivéve a rózsabokrok, azok undormányok), a zene szívbemarkolóan gyönyörű, a hangok simán Oscar díjas minőségűek, a hangkeverés meg még azon is túl tesz - jaj, szegény szomszédaim:D A játékmenet viszont sokszor vállt unalmassá egy kicsit, azonban ez egy nagyon jó lövöldözős játék. Közepesen játszva, tényleg közepes volt, bár az Ördögcsók felerősítve szerintem túl erős lett, kiírtottam mindenkit:D Külön tetszett, hogy nem lettem olyan, mint pl. a Skyrimban: 24324 fegyver, 23123 ital, stb… max. két fegyver, meg a "mágiánk", meg a tudásunk, ennyi. Ezen felül nagyon humoros is, a készítők nagyon odatették a két főszereplőt. Abszolút jól működik a párosuk, egyrészt kifogástalan a szinkronmunka, de a készítők az olyan aprságokra is figyeltek, mint pl.: 1, ha becélozta Elizabethet, akkor rám szólt, hogy ne tegyem, vagy 2, mikor bementem a WC-re guberálni, volt egy olyan párbeszéd vele: Mit csinál? Mindjárt jövök. Kész van már? Pillanat, máris. Na ezen behaltam:)

2, Történet
Nem kezdek el spoilerezni, 100 mondat kevés lenne, hogy egyáltalán le tudjam írni, nos olyan hangulata van az egésznek, olyan szinten van kitalálva a történet... Már a játék közben is voltak WOW pillanatok, de a végén az utolsó 15 perc: WWWWWWWWOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWW WWWWWWWWWWWWWTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFF AZTAKURVA EZMEGMIASZARVOLT??????? Nem hiszitek el, de a végén, szabályosan kiment a karomból az erő, kissé elgyengültem, ott maradtam a székben, kellett is 1 perc, míg összeszedtem magam. ZSENIÁLIS, videójátékban, de még filmben sem nagyon találkoztam eddig még hasonlóval, számos alapfilmnek titulált szar bebújhatna a sarok és élete végéig zokoghatna. Egyáltalán nem szégyen, ha elsőre nem fogjátok fel, valószínűleg nem is fogjátok, nekem is először egy barátomat kellett megkérdezni, aztán a netet böngésztem végig, úgy lett majdnem minden tiszta. Oh Istenem, mikor lesz következő rész???? Oh Istenem, mindegy, csak ilyen jó legyen, mint ez!

Szerintem ez egy majdnem tökéletes játék, de ha jószívű lennék, mehetne rá a 10/10, megérte minden ráköltött forintot! Majd írok a Burial at Searől is amint sikerült kitolnom az első részét...
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Buriel at Sea Part 1:

Spoilerezni megint nem fogok.
Követem az előzőekben megszokott rendszert:

1, Technikai rész: maradt ugyanaz a magas minőség, nagyon sok utalással és nagyon sok jó poénnal - főleg az elején:D A splicerek pedig néhol elég félelmetesek voltak, és az új Vigor is tetszett, hát még az új fegyver! xD

2, Történet
WTF??? Megint, nem szoktam ilyet mondani, de a készítők bele kipucolódhatna már… :) Megint olyat csináltak, hogy nem találtam szavakat, egyszerűen csak néztem, hogy mi van. Most nem volt semmiféle karzsibbadás, de a WOW az igen. Azt nem hiszem, hogy nagyobb WOW lenne az alapjátéknál, legalábbis nálam nem olyan érzéseket váltott ki, de semmiféleképpen sem lett gyengébb! Olyan érzés volt, amikor egy foci játékos rúg egy tiszta és szabályos gólt, de a bíró azt mondja, hogy les, és nem adja meg a gólt - egyszerűen nem érti a játékos, de kénytelen beletörődni, a meccs meg folytatódik tovább. Ráadásul nem hogy előrébb lennénk, csak még jobban összekuszálták a szálakat... nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle. Egyáltalán ki tudnak belőle jól jönni? Vagy meghagynak a homályban minket? Hmmmm... erre csak a befejező rész adhat választ....

Mindenképpen érdemes beszerezni!
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Alpha »

Gratulálok a ME3 50%-os magyarításához!
Jó kis ösztönzés ez ME3 magyarításához... 8-)
HIRDETÉS

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: HIRDETÉS »

Szeretne Ön olcsó játékokat venni? Itt megteheti! https://www.g2a.com/r/dragener
De akár pénzt is szerezhet! Ha kezelésbe veszi az oldal lehetőségeit, akkor ingyen juthat pénzhez Ön is! https://www.g2a.com/r/makemoneyongoldmine
Csak regisztráljon ingyen, hívjon meg másokat is és keressen pénzt!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Megjegyzem ezek a ,,nagypénztkereshetsz'' kezdetű reklámok semmi kézzel fogható anyagi hasznot nem hoznak :D
Ánnó volt egy gyerek még gumininjahq-n, aki folyton ezzel jött, mennyi virtuális dollárja van - volt négy-öt év alatt vagy 100... -, de valahogy sosem materializálódott forintban a kemény meló :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr Lecter írta:Rég tudtammal már normális játékkal játszani, de amivel most játszottam, huh, biztos vagyok benne, hogy hasonlóval egy jó darabig nem is fogok:

BioShock Infinite

Két részre fogom osztani a mondandómat:

1, Technikai rész: porosodik az Unreal 3-as Engine, de amit ki lehetett hozni belőle, azt megtették, nagyon odavágott a grafika, szemet gyönyörködtető (kivéve a rózsabokrok, azok undormányok),
Ma sikerült nekem is befejeznem. Igazad lehet, mert bár jól néz ki, ahhoz képest, hogy mennyire dicsérték, nem voltam elájulva tőle. (Gondolom, aki nem láttam ultra minőségben a Tomb Raidert, meg magas/ultra minőségben a Crysis 3-at, annak ez lehet a csúcs.)
2, Történet
Nem kezdek el spoilerezni, 100 mondat kevés lenne, hogy egyáltalán le tudjam írni, nos olyan hangulata van az egésznek, olyan szinten van kitalálva a történet... Már a játék közben is voltak WOW pillanatok, de a végén az utolsó 15 perc: WWWWWWWWOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWW WWWWWWWWWWWWWTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFF AZTAKURVA EZMEGMIASZARVOLT??????? Nem hiszitek el, de a végén, szabályosan kiment a karomból az erő, kissé elgyengültem, ott maradtam a székben, kellett is 1 perc, míg összeszedtem magam. ZSENIÁLIS, videójátékban, de még filmben sem nagyon találkoztam eddig még hasonlóval, számos alapfilmnek titulált szar bebújhatna a sarok és élete végéig zokoghatna. Egyáltalán nem szégyen, ha elsőre nem fogjátok fel, valószínűleg nem is fogjátok, nekem is először egy barátomat kellett megkérdezni, aztán a netet böngésztem végig, úgy lett majdnem minden tiszta. Oh Istenem, mikor lesz következő rész???? Oh Istenem, mindegy, csak ilyen jó legyen, mint ez!
Hát, összességében jó a történet, de mivel láttam már néhány sci-fi filmet, ahol ilyen témát dolgoztak fel (Jet Litől az Egyetlen, néhány Star Trek epizód (kedvencem a Voyager 5. évad 24. része)), ezért túl sok új ötletet nem tudtak mutatni számomra. Valahogy a végső csavart is sejtettem, hogy mi lesz, csak egy dolog nem volt világos:
► Show Spoiler
- ez valahogy nem tiszta. :)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Vik írta:
Dr Lecter írta:Rég tudtammal már normális játékkal játszani, de amivel most játszottam, huh, biztos vagyok benne, hogy hasonlóval egy jó darabig nem is fogok:

BioShock Infinite

Két részre fogom osztani a mondandómat:

1, Technikai rész: porosodik az Unreal 3-as Engine, de amit ki lehetett hozni belőle, azt megtették, nagyon odavágott a grafika, szemet gyönyörködtető (kivéve a rózsabokrok, azok undormányok),
Ma sikerült nekem is befejeznem. Igazad lehet, mert bár jól néz ki, ahhoz képest, hogy mennyire dicsérték, nem voltam elájulva tőle. (Gondolom, aki nem láttam ultra minőségben a Tomb Raidert, meg magas/ultra minőségben a Crysis 3-at, annak ez lehet a csúcs.)
2, Történet
Nem kezdek el spoilerezni, 100 mondat kevés lenne, hogy egyáltalán le tudjam írni, nos olyan hangulata van az egésznek, olyan szinten van kitalálva a történet... Már a játék közben is voltak WOW pillanatok, de a végén az utolsó 15 perc: WWWWWWWWOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWW WWWWWWWWWWWWWTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFF AZTAKURVA EZMEGMIASZARVOLT??????? Nem hiszitek el, de a végén, szabályosan kiment a karomból az erő, kissé elgyengültem, ott maradtam a székben, kellett is 1 perc, míg összeszedtem magam. ZSENIÁLIS, videójátékban, de még filmben sem nagyon találkoztam eddig még hasonlóval, számos alapfilmnek titulált szar bebújhatna a sarok és élete végéig zokoghatna. Egyáltalán nem szégyen, ha elsőre nem fogjátok fel, valószínűleg nem is fogjátok, nekem is először egy barátomat kellett megkérdezni, aztán a netet böngésztem végig, úgy lett majdnem minden tiszta. Oh Istenem, mikor lesz következő rész???? Oh Istenem, mindegy, csak ilyen jó legyen, mint ez!
Hát, összességében jó a történet, de mivel láttam már néhány sci-fi filmet, ahol ilyen témát dolgoztak fel (Jet Litől az Egyetlen, néhány Star Trek epizód (kedvencem a Voyager 5. évad 24. része)), ezért túl sok új ötletet nem tudtak mutatni számomra. Valahogy a végső csavart is sejtettem, hogy mi lesz, csak egy dolog nem volt világos:
► Show Spoiler
- ez valahogy nem tiszta. :)
Jót kérdeztél nem tudom :D
Talán a burial at sea második része választ ad rá...
Szerintem azért így is jó a grafika, persze crysis más tészta és megmondom őszintén, sok esetben nekem túl mű annak a grafikája, a tr viszont odavág :D
► Show Spoiler
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Alpha »

Kis nosztalgiának bedobtam a Fallout New Vegas-t dlc-kkel mindenféle kiegekkel.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Pillars of Eternity-ről egy közel fél órás gameplay:

Kicsit nagyon hasonlít a Baldur's Gate 2-re, ami pozitív előjel, remélem legalább olyan jó lesz mint az.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Sleth írta:Pillars of Eternity-ről egy közel fél órás gameplay:

Kicsit nagyon hasonlít a Baldur's Gate 2-re, ami pozitív előjel, remélem legalább olyan jó lesz mint az.
Jó időszaknak nézzünk elébe.

A Summer Sale után elkezdtem a Dragon Age: Origin-t, ami hatására hosszú idő után nullázódtak a DA2 által okozott traumáim. Így ismét bízni kezdtem a DA3-ban.

Aztán ugye jönni fog egy Cyberpunk, Elite és plusz ez. Na meg a végére egy Phantom Pain.

A Fallout 4 jövőre történő bejelentése pedig mostanra már elkerülhetetlen. 2015 finom év lesz.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Dr.UnGrammar írta: Jó időszaknak nézzünk elébe.

A Summer Sale után elkezdtem a Dragon Age: Origin-t, ami hatására hosszú idő után nullázódtak a DA2 által okozott traumáim. Így ismét bízni kezdtem a DA3-ban.

Aztán ugye jönni fog egy Cyberpunk, Elite és plusz ez. Na meg a végére egy Phantom Pain.

A Fallout 4 jövőre történő bejelentése pedig mostanra már elkerülhetetlen. 2015 finom év lesz.
A Torment: Tides of Numenera-t ne hagyd ki a felsorolásból. :)

A DA 2 nekem nem okozott semmilyen lelki traumát, mivel nem játszottam vele, mert miután az istenített DA:O nálam közepesre szerepelt, a közutálatnak örvendő második rész elég nagy fájdalmakat okozott volna nekem.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Torment: Tides of Numenera - Miért olyan ismerős nekem ez a cím? :)
Csak nem?

Szerk: A Wasteland 2 kimaradt. Ejh, mondom hogy bőségzavar.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: TGWH »

+ a nagysikerű akció rpg újabb része :P

Nekem kicsit androidos :D
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: Egyéb pc játékok

Hozzászólás Szerző: Alpha »

Izé...
A WD játék sorozat is jó szerintem.
Azt hiszem nemsokára kijön a második évad ötödik része.
Válasz küldése