Tájékoztató levelek

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Akkor jó, bár vesszőhibákkal nemigen fogok foglalkozni.
Hétvégén úgyis több időm lesz. Szóval remélem péntek este már a postaládámban lesz a levél. ;)
Diopapa
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 12., pén. 13:41

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Diopapa »

Zagloba írta:Akkor jó, bár vesszőhibákkal nemigen fogok foglalkozni.
Hétvégén úgyis több időm lesz. Szóval remélem péntek este már a postaládámban lesz a levél. ;)
no comment.. :roll:
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Ha már a citromail állandoan blokkolja nem lehetne azt, hogy egy másik email cimre küldeni ami nem citromail mert nekem van egy freemail-om is
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Most komolyan; vesszőhibák ugyan már! :twisted:
Sokkal jobban érdekelnek a helyes magyarsággal fordított kifejezések, meg a nagyobb hibák.
A vesszőket küldjék be a nyelvészek! :roll:

Nekem is van g-mail fiókom, de szerintem már nem lehet megváltoztatni a jelentkezést.
ricsa
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 20:56

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: ricsa »

pedig az korrekt lépés lenne...
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Megtudnák egyből tesztelni és nem kéne várogatni "4-5 napot" ha egyen talán megjönne
Diopapa
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 12., pén. 13:41

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Diopapa »

Zagloba írta:Most komolyan; vesszőhibák ugyan már! :twisted:
Sokkal jobban érdekelnek a helyes magyarsággal fordított kifejezések, meg a nagyobb hibák.
A vesszőket küldjék be a nyelvészek! :roll:

Nekem is van g-mail fiókom, de szerintem már nem lehet megváltoztatni a jelentkezést.
Nézd, azon vinnyogsz, hogy nem fogsz 5 hibát találni, mert hogy úristen még nem kaptad meg a levelet. Erre mondtam, hogy bőven van benne félrefordítás, magyartalan is, no meg vesszőhiba is rengeteg. Erre közlöd, hogy te ugyan nem fogsz foglalkozni a vesszőhibával. Troll-e vagy?
ricsa
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 20:56

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: ricsa »

Mos tök faca ezzel fog elmenni a napom hogy percenként nézegetem a forumot meg a mail-t felváltva...
Diopapa
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 12., pén. 13:41

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Diopapa »

Noh, hát frissen elindított gépen, amikor még a STEAM sem fut, elindítottam újra rendszergazdaként a fordítás telepítőjét és a probléma továbbra is változatlan:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/811 ... _00002.jpg


https://dl.dropboxusercontent.com/u/811 ... _00018.jpg
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

ricsa írta:Mos tök faca ezzel fog elmenni a napom hogy percenként nézegetem a forumot meg a mail-t felváltva...
Jah nekem is :D
Brythe

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Brythe »

Diopapa írta:Noh, hát frissen elindított gépen, amikor még a STEAM sem fut, elindítottam újra rendszergazdaként a fordítás telepítőjét és a probléma továbbra is változatlan:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/811 ... _00002.jpg


https://dl.dropboxusercontent.com/u/811 ... _00018.jpg
Hát a hiba nem nálunk van, azt hiszem. Ezek a részek nekem tökéletesek, viszont az "élő" vadállatok nevei angolok maradtak. Vagyis megölök egy Wolf-ot, de már farkasprémet szedek ki belőle :D
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Diopapa írta:Noh, hát frissen elindított gépen, amikor még a STEAM sem fut, elindítottam újra rendszergazdaként a fordítás telepítőjét és a probléma továbbra is változatlan:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/811 ... _00002.jpg


https://dl.dropboxusercontent.com/u/811 ... _00018.jpg

Tesztelj inkább és ne foglalkozz azzal engem mi érdekel és mi nem, köszönöm! ;)
Diopapa
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 12., pén. 13:41

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Diopapa »

Zagloba írta:
Diopapa írta:Noh, hát frissen elindított gépen, amikor még a STEAM sem fut, elindítottam újra rendszergazdaként a fordítás telepítőjét és a probléma továbbra is változatlan:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/811 ... _00002.jpg


https://dl.dropboxusercontent.com/u/811 ... _00018.jpg

Tesztelj inkább és ne foglalkozz azzal engem mi érdekel és mi nem, köszönöm! ;)
Te meg ne sírd tele fórumot, hogy nem kaptad meg a levelet. Köszönöm.
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Diopapa te meg ne ide írogasd a hibákat nem erről van itt a téma köszönöm!!
Deepidea
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009. aug. 24., hétf. 19:22

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Deepidea »

Citromailosok, nektek megérkezett? Van valami teendőnk vagy egy másik szolgáltatóra kérjük?
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Ott a pont. Egyébként Diopapa nyugodj meg, nem értem miért zavar téged, hogy mi nem kaptunk levelet míg te igen!
Troll a jó .................!
Az ilyen ember miért magából indul ki? ;)
Ez a fórumrész ezért jött létre hogy az emberek elsírják a panaszaikat, amit nagyon előreláthatóan hoztak létre az oldal üzemeltetői.

Citromail: továbbra is semmi.
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Deepidea írta:Citromailosok, nektek megérkezett? Van valami teendőnk vagy egy másik szolgáltatóra kérjük?
nem kaptam meg, szerintem más se de szerintem másik szolgáltatora kéne ha lehet
Putiteng
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 15:48

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Putiteng »

Akkor most már nem magam vagyok akinek ki kell küldeni a cuccot még egyszer. Tehát már nem egyenként kell kiküldeni az email-t. Ha most a citromailesek, vipmailesek csinálnának például egy gmailes accot, akkor megoldható-e az emailek újra kiküldése (természetesen csak nekünk, akiknek problémája volt vele)?

Ha nem, akkor legalább doc vagy bármilyen más formátumban, azokat szívesen átnézném.
Diopapa
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 12., pén. 13:41

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Diopapa »

Zagloba írta:Ott a pont. Egyébként Diopapa nyugodj meg, nem értem miért zavar téged, hogy mi nem kaptunk levelet míg te igen!
Troll a jó .................!
Az ilyen ember miért magából indul ki? ;)
Ez a fórumrész ezért jött létre hogy az emberek elsírják a panaszaikat, amit nagyon előreláthatóan hoztak létre az oldal üzemeltetői.

Citromail: továbbra is semmi.
Segíteni szerettem volna te szerencsétlen, de szövegértés nulla. Kár volt rád pazarolni bármennyi karaktert is, elnézést, többet nem fordul elő. Részemről lezártam.
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Kinek lehetne szolni hogy másik e-mailra küldjék a levelet?
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

szotsaki-nak privátban szerintem, bár mintha valamelyik témában azt írta volna hogy egyesével nem tudja kiküldeni.

Ha írsz neki szerintem említs meg mindenkit aki citromail-es vagy más olyan szolgáltatónál van ahol még nem kapta meg.
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

A "normális" ingyenes mail szolgáltatóról annyit, hogy eddig évek óta semmi gondom nem volt a Citrommal, mindent megkaptam, legjobb tudomásom szerint.
Ellentétben mondjuk az előzőleg használt Vipmaillal, ami rendszeresen szívatott.
Azért remélem megkapom a levelet a citromra is....
Putiteng
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 15:48

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Putiteng »

Igen, itt írta nekem, hogy nem tudja kiküldeni az üzenetet egyenként, de most, hogy többen vagyunk, reméljük már megoldható az üzenetek kiküldése. Reméljük este fenn lesz, akkor megbeszéljük majd vele.
devid
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 12:26

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: devid »

Putiteng írta:Igen, itt írta nekem, hogy nem tudja kiküldeni az üzenetet egyenként, de most, hogy többen vagyunk, reméljük már megoldható az üzenetek kiküldése. Reméljük este fenn lesz, akkor megbeszéljük majd vele.
Remélem tényleg meg lehet oldani valahogy
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Én is őszintén remélem, hogy lesz erre a dologra megoldás, ugyanis gyakorlatilag mi is ugyanúgy jelentkeztünk a tesztre, mint azok, akiknek nem citromos szolgáltatójuk van.
Az a legidegesítőbb egyébként az egészben, hogy gondolkoztam, hogy az asszony mail címére is, vagy esetleg a közösen használt címre is kérjek egy-egy példányt, csak a biztonság kedvéért, aztán úgy voltam vele, hogy elég ez az egy is, ugyan miért ne kapnám meg erre is.....hiba volt! :D
devid
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 12:26

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: devid »

jelentkeztem homtail-re is csak rosszul írtam be az e-mail címet :(
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Remélem engedni fogja, ha nem akkor kénytelenek leszünk várni :(
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Szerintem úgy értette, hogy az ÖSSZES tesztelőnek egyszerre tudja kiküldeni csak. Kérdés: Mért? 2. Kérdés: És? Na m1 ne lázadozzunk várjunk türelmesen, legalábbis Én ezt teszem. Ez még csak az első nap meg van 3-4 napunk reménykedni :D A többieknek meg fél óra volt. És sírtak..........
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Az is jó kérdés lehet, hogy az érintettek miért nem kaptak tájékoztatást a lehetséges! problémáról.
Ha a jelentkezéskor erről valamiféle információt kapunk, nyilván nem az esetleg problémásnak gondolt szolgáltatók valamelyikére regisztráljuk a dolgot, és ha ideiglenesen is, de csinál mindenki egy "működő" címet, vagy már eleve ilyenre kéri....
Eisenberg75

Re: Tájékozató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Erről viszont már értekeztem egy korábbi hozzászólásban itt. Magyarul elpofáztam Én is, sebaj legközelebb figyelnek.
Avatar
jondon
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012. jan. 9., hétf. 14:11

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: jondon »

tubusz írta:Az is jó kérdés lehet, hogy az érintettek miért nem kaptak tájékoztatást a lehetséges! problémáról.
Ha a jelentkezéskor erről valamiféle információt kapunk, nyilván nem az esetleg problémásnak gondolt szolgáltatók valamelyikére regisztráljuk a dolgot, és ha ideiglenesen is, de csinál mindenki egy "működő" címet, vagy már eleve ilyenre kéri....
Esetleg azért nem, mert ki a fene gondolt arra, hogy ez így lesz? Azért az elvárható, hogy ha kiküldesz egy levelet, az meg is érkezik. Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen láma módszerrel próbál a szolgáltató küzdeni a spam-ek ellen.

Jondon
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Szerintetek Ákos hónapokkal ezelőtt tudta, hogy a citromail nem fog működni? Valahol írt erről, a legnagyobb összeesküvés hívők rákereshetnek :D Gondolom, de lehet én vagyok hülye, hogy ha két perc lenne, akkor Ákos már kiküldte volna még egyszer, új címre... valószínűleg x száz / y ezer embernél ez sitysutty meló :D
Ahogy elnéztem, Vik is ideges kissé, pedig nem szokott az lenni :D miért nem kérdezitek meg, mi baja? Biztos homokszem került a gépezetbe.
Azt ne mondjátok, hogy nem lett szólva mert kb. negyvenszer van leírva minden, visszaolvasni ugye még mindig csak egy-két ember tud.
Gondolom még ki kellett szűrni azokat, akik nyolcszor regeltek, mert várták a mailt, holott oda volt írva, hogy majd jön.
Már csak egy apróság, de kb. hat éve mondják, hogy váltsatok gmail-re, mert jó, és kerüljétek a többi szir-szart :)
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Egészen addig nem volt tiszta a probléma a részünkről, amíg a citromail el nem kezdte visszautasítani a leveleket, és ezt nem láttam a naplókban. Csak a Citromail és az azonosan működő indamail, illetve a vipmail leveleivel van gond. Az összes GMailes levél megérkezett, semmi panasz nem érkezett tőlük (egyet leszámítva, de ott én nem küldtem ki a leveleket).

Sajnos nincs mód rá, hogy e-mail címet váltsatok. A szolgáltatótok úgy döntött, hogy öt napig nem enged be rendes e-maileket, ezzel sajnos mi nem tehetünk semmit. Nem érdemes itt tovább fokozni a hangulatot, sokkal hasznosabb, ha közvetlenül őket keresitek meg: http://auth.citromail.hu/support/

Bátorítalak titeket, hogy írjátok meg nekik, hogy egy rendes szolgáltató (pl. GMail) képes úgy kezelni a spam kérdést, hogy a bejövő levelesláda nem tartalmaz egyet sem már hónapok óta, míg ők ezt azzal oldják meg, hogy napokig blokkolnak egy rendes domaint. Nevetséges a hozzáállásuk.

Tényleg nagyon sajnálom, aki pórul járt és pár nappal később kapja meg a levelét, de erről mi semmilyen mértékben nem tehetünk és nem is láthattuk előre. Nyugodtan írjatok neki support kérést, hátha lesz valami fejleménye a dolognak. A címük: http://auth.citromail.hu/support/

Aki pedig inkább regisztrálna pl. GMailre: http://www.gmail.com, és a Citromailben pedig állítson be egy átirányítást oda. Így blődségek miatt mindenképpen megéri.
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Megírom nekik, bár nekem van gmail-em de semmit sem olvastam arról, hogy váltani kéne mert a többi sz*r. Nekem m1 milyen mail úgyis csak akkor nézek rá ha regisztrálok valahova. A firefoxnak az email megnézős oldal sem tetszett, blokkolta volna.
ricsa
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 20:56

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: ricsa »

zsííír :oops:
lenssver

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: lenssver »

Én irtam nekik support,remélem valamit lépnek mert ez már felháborító tudtam volna előre...
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Mi lett volna egyébként a levél címe, vagy mi pontosan a feladó neve/címe?
Én konkrétan kikérném azt a levelet tőlük, engedjék át vagy mifene, élet-halál kérdése (na jó nem, de azért ne szívassuk már egymást, ha nem muszáj)!
Kósza79

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Kósza79 »

Sziasztok!

Indamail-em van és nem kapok már csak abban bízhatok hogy egyszer csak meg jön.Ha meg nem akkor sajna úgy néz ki hogy ezzel automatikusan kiestünk a tesztelési lehetőségből.Várhatjuk hogy vége legyen és utána mi is élvezhessük magyar nyelven.Na mindegy kezdem kicsit úgy érezni magam mint a szegény gyerek karácsonykor,tudja
hogy karácson van de ő nem kap semmit a többi gyereknek meg fülig ér a szája.Nincs más hátra mint tovább is türelmesen várni.
Brythe

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Brythe »

tubusz írta:Mi lett volna egyébként a levél címe, vagy mi pontosan a feladó neve/címe?
Én konkrétan kikérném azt a levelet tőlük, engedjék át vagy mifene, élet-halál kérdése (na jó nem, de azért ne szívassuk már egymást, ha nem muszáj)!
MorroHun Team (morrohun@gmail.com) Skyrim magyarítás - béta teszt
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Küldtem nekik levelet. Bár csak annyit írtam, hogy fejezzék be az erről a címről érkező blokkolást mert fontos levelet várok. Remélem válaszolnak (4-8 órán belül...)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Írtam nekik egy szépen megfogalmazott levelet, de 4-8 órán belül munkaidőben volt kiírva. Szóval ha csak nincs éjszakás műszak akkor holnapra várható a válasz.
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Én is írtam nekik, reméljük a legjobbakat!
Kalmi96
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. jún. 7., pén. 17:44

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Kalmi96 »

én is írtam nekik hátha kicsit megsürgetem ezzel a levél érkezését!
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Nem lehetne próbaképpen, hogy ismét elküldjétek a levelet?
Állítgattam a szűréseken a levelezőben, de a fene tudja, lehet, hogy kellene egy "friss" küldés.
Vagy nem tudom, de most hiába állítottam be a dolgokat, eddig még semmi sem jött a morrohun@gmail.com címről, pedig mint kivétel is hozzáadtam a szűrőben.
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

tubusz írta:Nem lehetne próbaképpen, hogy ismét elküldjétek a levelet?
Állítgattam a szűréseken a levelezőben, de a fene tudja, lehet, hogy kellene egy "friss" küldés.
Vagy nem tudom, de most hiába állítottam be a dolgokat, eddig még semmi sem jött a morrohun@gmail.com címről, pedig mint kivétel is hozzáadtam a szűrőben.
Én is ezt csináltam de semmi
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

T-rex(tirex) írta:
tubusz írta:Nem lehetne próbaképpen, hogy ismét elküldjétek a levelet?
Állítgattam a szűréseken a levelezőben, de a fene tudja, lehet, hogy kellene egy "friss" küldés.
Vagy nem tudom, de most hiába állítottam be a dolgokat, eddig még semmi sem jött a morrohun@gmail.com címről, pedig mint kivétel is hozzáadtam a szűrőben.
Én is ezt csináltam de semmi
Persze hogy semmi, mert Ákos elküldte, de a citromélen ragad, nem küldik tovább. Ez ellen semmit sem lehet tenni, csak a szolgáltató tudja elintézni.
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Tisztelt fórumozók!

Én is bele estem a citromailes csapdába. Ez ügyben szeretném kérdezni az illetékeseket, hogy ha esetleg megadnám a citromos mail címemet privát üzenetben és melléje megadnék egy freemailest vagy gmailest akkor megkaphatnám a béta magyarítás mailjét? Nem tudom hogy ez mennyire lenne macera az illetékeseknek (mert ugye nem az ő hibájukból ered a problémánk és nem is kötelességük minket kárpótolni), de másképp senki sem tudja igazolni magát, minthogy a citromos mail címét megadja priviben.

Ha ezt vagy ha valami más lehetőséget feltudnátok ajánlani kedves illetékesek, nagyon megköszönném\köszönnénk!
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Vendég írta:Tisztelt fórumozók!

Én is bele estem a citromailes csapdába. Ez ügyben szeretném kérdezni az illetékeseket, hogy ha esetleg megadnám a citromos mail címemet privát üzenetben és melléje megadnék egy freemailest vagy gmailest akkor megkaphatnám a béta magyarítás mailjét? Nem tudom hogy ez mennyire lenne macera az illetékeseknek (mert ugye nem az ő hibájukból ered a problémánk és nem is kötelességük minket kárpótolni), de másképp senki sem tudja igazolni magát, minthogy a citromos mail címét megadja priviben.

Ha ezt vagy ha valami más lehetőséget feltudnátok ajánlani kedves illetékesek, nagyon megköszönném\köszönnénk!
Sajna nem lehet én is irtam már privát üzenet hogy nem lehetne emailt váltani de nem irtak vissza de itt a forumon irta pár 5-6 sor felet hogy nem tudnak semmit tenni (olvas vissza [ezen az oldalon van])
Kósza79

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Kósza79 »

Sajna ez van.Kezd olyan érzésem lenni hogy ezt sajna elbktuk.
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Kósza79 írta:Sajna ez van.Kezd olyan érzésem lenni hogy ezt sajna elbktuk.
Jah nekem is :shock:
Válasz küldése