Nem indul el a játék!

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
segítség

Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: segítség »

Sziasztok!

Biztosan rossz helyre írok,de nem tudtam máshova.Nos,én megvettem a játékot ( Elder Scrolls IV Knights of the Nine),behelyezem a cd-t a meghajtóba,megnyitja a tartalmát.Van 7db fájl. Ebből 5 mappa,és a másik kettő : Oblivion.ico,autorun (szöveges fájl),Az 5 mappában 9 exe fájl van,mind az ötben.Akármelyikre kattintok,ezt írja: "Cannot find Oblivion installition"...De mégis hol tudom telepíteni? Avagy hogyan.. Kérlek segítsetek,előre is köszönöm.
Üdv.
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Luc »

Nos, el kell keserítselek, de csak kicsit.
Te nem az Obliviont vetted meg, hanem a kiegészítőjét. Ami végül is nem baj, mert igen hasznos dolgok vannak benne. Ám az eredeti játék nélkül ez mit sem ér. Egyébként azért van rajta több könyvtár, mert több nyelvre, több telepítőt adtak ki. Ami eléggé gagyi megoldás, sőt, szerintem egyenesen nevetséges. Jóllehet ez nem vigasztal téged. Arra azért figyelj, hogy ha legközelebb is vásárlásra adod a fejed, akkor nehogy csak a Shivering Islest vedd meg, mert az is csak egy kiegészítő.
Anios

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Anios »

Üdv
lehet hogy ezt sem ide kénne írnom, de el indítom a játékot és nem tudok ujj játékot kezdeni..... meg kérdezi a játék hogy szeretnék e ujj játékot indítani, rá nyomok hogy igen és nem csinál semmit
remélem valaki tud segíteni hogy hogy tudom meg oldani ezt a problémát
előre is köszönöm
Üdv: Anios
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Anios írta:Üdv
lehet hogy ezt sem ide kénne írnom, de el indítom a játékot és nem tudok ujj játékot kezdeni..... meg kérdezi a játék hogy szeretnék e ujj játékot indítani, rá nyomok hogy igen és nem csinál semmit
remélem valaki tud segíteni hogy hogy tudom meg oldani ezt a problémát
előre is köszönöm
Üdv: Anios
1.2-es javítást felraktad?
Meatl-Head

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Meatl-Head »

Egyik az miat nem indulhatsz ujátékot mert egy bagos pecth miat azal nekemis akat problémám
akor telepisd ujra a hátékot vagy ved ki a bagos pecth-et :)

Anios írta:Üdv
lehet hogy ezt sem ide kénne írnom, de el indítom a játékot és nem tudok ujj játékot kezdeni..... meg kérdezi a játék hogy szeretnék e ujj játékot indítani, rá nyomok hogy igen és nem csinál semmit
remélem valaki tud segíteni hogy hogy tudom meg oldani ezt a problémát
előre is köszönöm
Üdv: Anios
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Luc »

Meatl-Head írta:Egyik az miat nem indulhatsz ujátékot mert egy bagos pecth miat azal nekemis akat problémám
akor telepisd ujra a hátékot vagy ved ki a bagos pecth-et :)
miatt
indíthatsz
új
bug
patch
azzal
nekem is
akadt
akkor
telepítsd
vedd
Anios

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Anios »

Üdv
Közben rá jöttem a probléma megoldására.
köszönöm, egyébként nem a kiegészítőt vettem meg
Üdv:Anios
Laci18

Mod

Hozzászólás Szerző: Laci18 »

Helló, abban szeretnék segítséget kérni hogy, láttam egy módot: Morroblivion néven és nem tudom hogy tegyem fel full angol:S, ha valaki ismeri vagy tudna nekem segíteni akkor meg köszöném...
Vendég

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Heló előre is köszönöm a segítséget megvettem az eredet The Elder Scrolls 4obliviont és a magyarosítás nem működik megfelelően a menütopok nagy része magyar de semmi más ha valaki tud segítse mer ez így nem megy :!:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Heló előre is köszönöm a segítséget megvettem az eredet The Elder Scrolls 4obliviont és a magyarosítás nem működik megfelelően a menütopok nagy része magyar de semmi más ha valaki tud segítse mer ez így nem megy :!:
Így próbáld telepíteni: http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic.php?f=21&t=77
Vendég

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok.
Az a problémám, hogy fent volt a játék a sziget s a lovag kiegészítővel s eljutottam a 25. szintig, akkor felraktam a magyarosítást s eljutottam a 18. szintig amikor indulásnál oblivion.exe hibát jelez ki.
Megpróbáltam ujratelepíteni kitörölve mindent de már az angol sem megy fel mindig exe hibát jelez.
Kitatakaritottam a regeditet de az sem segitett.
Mit tudok még csinálni?
Köszönöm Szabó Isván
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Sziasztok.
Az a problémám, hogy fent volt a játék a sziget s a lovag kiegészítővel s eljutottam a 25. szintig, akkor felraktam a magyarosítást s eljutottam a 18. szintig amikor indulásnál oblivion.exe hibát jelez ki.
Megpróbáltam ujratelepíteni kitörölve mindent de már az angol sem megy fel mindig exe hibát jelez.
Kitatakaritottam a regeditet de az sem segitett.
Mit tudok még csinálni?
Köszönöm Szabó Isván
Nem tudom, mi lehet a baja. 1.2.0416-os folt fent van? Eredeti a játék? Esetleg az összeomlás gátlót próbáld ki. Milyen modokat használsz? Ha kikapcsolod egyiket, másikat, akkor se működik?
Vendég

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szia.
Azt olvastam a magyarositásban ha fent van a Shivering Isles akkor nem kell ez a 1.2.0416-os igy nem tettem fel, de ennélkul is ment a 18. szintig.
Most viszont már ha csak az angol verziot teszem fel az sem megy.
Négy patch volt fenn most a pontos nevét nem tudom a lovas, a csillagvizgalo, a knight, s a szuperkard, de ezekkel ment eddig csak nem volt magyar a szöveg.
Köszönöm
Vendég

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szia.
Az előbb elfeljtettem s lehet hogy nagyon lama vagyok de hogy lehet letölteni Windom Earle_s Oblivion Crash Prevention System -t - regisztalni kell mert nem találok az oldalon olyat amit letölthetnék.
Köszi
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Szia.
Az előbb elfeljtettem s lehet hogy nagyon lama vagyok de hogy lehet letölteni Windom Earle_s Oblivion Crash Prevention System -t - regisztalni kell mert nem találok az oldalon olyat amit letölthetnék.
Köszi
2 MB fölött kell regisztrálni, ez csak 73 Kb-os. A Files fülre kattintás után a Main Files sor alatti hivatkozásra kell kattintanod. OBSE kell hozzá.
szia

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: szia »

Szia.
Köszönöm a választ s ha van időd kérlek válaszolja a többire is.
Knights of the Nine.exe, Orrery.exe, Mehrunes Razor.exe, Horse Armor Pack.exe, SHIVERING ISLES ezek voltak telepitve.
Köszönöm
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vik »

szia írta:Szia.
Köszönöm a választ s ha van időd kérlek válaszolja a többire is.
Knights of the Nine.exe, Orrery.exe, Mehrunes Razor.exe, Horse Armor Pack.exe, SHIVERING ISLES ezek voltak telepitve.
Köszönöm
Ha arra gondolsz, hogy nem voltak magyar nyelvűek, akkor először a beépülőket kell telepíteni, utána a magyarításukat. Mehrunes beretvája magyarítása nincs a telepítőben, csak a pluginok oldalról töltheted le. Shivering Isles fordítása még nincs kész.
Vendég

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szia.

Köszönöm a választ fut a játék ( kitakaritottam minden oblivion berirást a c meghajtón).
Sokat segitett az itteni meg a többi fórumba beirtak. Köszönöm.
A hang ugyan nem magyar de annyi baj legyen.
Köszönöm
bubu

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: bubu »

Anios írta:Üdv
Közben rá jöttem a probléma megoldására.
köszönöm, egyébként nem a kiegészítőt vettem meg
Üdv:Anios
Szia Anios!Segítséget szeretnék kérni tőled.Sajnos nem indul az oblivion játék.A menüben rá kapcsolok,hogy uj játék gombra és sajnos nem történik semmi.Kérlek írd meg,hogy sikerült megoldani ezt a problémát.Szia bubu e-mail:szarkacsalad@tvnetwork.hu
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vik »

bubu írta: Szia Anios!Segítséget szeretnék kérni tőled.Sajnos nem indul az oblivion játék.A menüben rá kapcsolok,hogy uj játék gombra és sajnos nem történik semmi.Kérlek írd meg,hogy sikerült megoldani ezt a problémát.Szia bubu e-mail:szarkacsalad@tvnetwork.hu
Lehet, hogy megsérült az oblivion.esm. Próbáld meg a biztonsági mentésből átmásolni az Oblivion\Data könyvtáradba.
Tityi

Map probléma :S

Hozzászólás Szerző: Tityi »

Feltettem a játékot a kiegészítőt, majd a magyarosítást, minden klappol. Egy dolgot kivétel, mégpedig a térképet. Ugyan is azt nem tudom megnézni. Végig vittem így a játékot, de elég zavaró, hogy időnként elég nagy távokat kell megtenni "A"-ból "B" pontba, és nincs meg a "utazási teleport" opció. Teljesen a táblákra, és a iránytűre hagyatkozok, ami mint már említettem elég monotonná tudja tenni a játékot. Előre is köszi a segítséget. :?: :/
balint

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: balint »

hello...
en feltelpitettem a sima jatekot, ment is rendesen...most pedig feltelepitettem a shivering isles-t es nem tudok uj jatkot kezdeni sem, es nem is tolti be az eddigi menteseimet...nagzon kerlek segiiiits!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vik »

balint írta:hello...
en feltelpitettem a sima jatekot, ment is rendesen...most pedig feltelepitettem a shivering isles-t es nem tudok uj jatkot kezdeni sem, es nem is tolti be az eddigi menteseimet...nagyon kérlek segíts!
Biztonsági mentésből másold vissza az oblivion.esm-et (ha nincs, telepítheted újra az egészet), és úgy próbáld. Arra figyelj, hogy a Reszkető-szigetekhez más oblivion.esm tartozik, mint az alapjátékhoz.
balagee

Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: balagee »

sziasztok, nekem ezt a hiba üzenetet irta ki:AppName: oblivion.exe AppVer: 1.2.0.416 ModName: oblivion.exe
ModVer: 1.2.0.416 Offset: 00098749... nem egy uj gépem van de megfelel a követelményeknek szóval nem tudom mi lehet
a segitséget kjöszönöm ha van, ha nioncs akkor meg az igyekezetet
Alex

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Alex »

Helló :) Előre is meg köszönném hogy valaki elmondja nekem :)
El szeretném indítani egy játékot rá megyek az ikonra rá kattintok és nem jön be semmi :( sem hiba semmilyen ablak :( hát egyszerűen nem jön be a játék :(
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Alex írta:Helló :) Előre is meg köszönném hogy valaki elmondja nekem :)
El szeretném indítani egy játékot rá megyek az ikonra rá kattintok és nem jön be semmi :( sem hiba semmilyen ablak :( hát egyszerűen nem jön be a játék :(
http://www.morrohun.hu/esl/Oblivion:GYIK
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vik »

balagee írta:sziasztok, nekem ezt a hiba üzenetet irta ki:AppName: oblivion.exe AppVer: 1.2.0.416 ModName: oblivion.exe
ModVer: 1.2.0.416 Offset: 00098749... nem egy uj gépem van de megfelel a követelményeknek szóval nem tudom mi lehet
a segitséget kjöszönöm ha van, ha nioncs akkor meg az igyekezetet
Régebben működött?
jngfr

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: jngfr »

Sziasztok...az a gondom hogy a játék amikor kiválasztom a mentést elkezd tölteni de a közepénél kilép az "Oblivion hibát észlelt" szöveggel. Mit tehetnék már ujrtaraktam a magyarositást...nemtettem fel a grafika javitót...és mégis..pls help:)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vik »

jngfr írta:Sziasztok...az a gondom hogy a játék amikor kiválasztom a mentést elkezd tölteni de a közepénél kilép az "Oblivion hibát észlelt" szöveggel. Mit tehetnék már ujrtaraktam a magyarositást...nemtettem fel a grafika javitót...és mégis..pls help:)
Biztonsági mentésből másold vissza az oblivion.esm-et, esetleg az egész Oblivion\Data mappát. Általában ez megoldja. Ha nem, akkor baj van.
ZoliZoli

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: ZoliZoli »

Sziasztok.
Feltelepítettem az alapjátékot patch nélkül. Kipróbáltam,hogy fog-e menni. Az első pályán voltam, és szépen futott a játék.
Utána felraktam a magyarítást úgy, hogy előtte nem olvastam az útmutatót. Nem is lett teljesen magyar a játék,csak a menü. Ekkor elolvastam a telepítési útmutatót és úgy döntöttem, hogy leszedem a magyarítást és felrakom még egyszer.
Leszedtem,visszaállítottam a fájlokat ahogy itt írtátok. Újratelepítés előtt elindítottam a játékot próba képpen,és azóta nem indul. Betölti a játékot ,új játékot kezdek és az intro végén lefagy. Nincs hibajelentés, de nekem kell leállítanom.
Azóta újraraktam a játékot, felraktam rá az 1.2 patchet , de sehogy nem indul. Végig gugliztam már mindent, de sehogy nem tudom életre kelteni.
Windows 7 32bit van a gépemen
Systemrequirementslab szerint a gépem megfelelő, csak win7 nem tetszik neki.
A válaszokat előre is köszönöm.
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

nézd meg xp-n
Avatar
ZoliZoli
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. jan. 16., hétf. 10:56
Tartózkodási hely: otthon

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: ZoliZoli »

Már rég win7-t használok. Amikor felraktam először 2 napja akkor ment.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vik »

ZoliZoli írta:Sziasztok.
Feltelepítettem az alapjátékot patch nélkül. Kipróbáltam,hogy fog-e menni. Az első pályán voltam, és szépen futott a játék.
Utána felraktam a magyarítást úgy, hogy előtte nem olvastam az útmutatót. Nem is lett teljesen magyar a játék,csak a menü. Ekkor elolvastam a telepítési útmutatót és úgy döntöttem, hogy leszedem a magyarítást és felrakom még egyszer.
Leszedtem,visszaállítottam a fájlokat ahogy itt írtátok. Újratelepítés előtt elindítottam a játékot próba képpen,és azóta nem indul. Betölti a játékot ,új játékot kezdek és az intro végén lefagy. Nincs hibajelentés, de nekem kell leállítanom.
Azóta újraraktam a játékot, felraktam rá az 1.2 patchet , de sehogy nem indul. Végig gugliztam már mindent, de sehogy nem tudom életre kelteni.
Windows 7 32bit van a gépemen
Systemrequirementslab szerint a gépem megfelelő, csak win7 nem tetszik neki.
A válaszokat előre is köszönöm.
Esetleg próbálj meg lefuttatni egy Ccleaner a regisztrációs adatbázison, hátha maradt benne valami eltávolítás után, ami akadályozza a működését.
Avatar
ZoliZoli
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. jan. 16., hétf. 10:56
Tartózkodási hely: otthon

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: ZoliZoli »

Újratelepítés előtt töröltem mindent ami megmaradt: program mappa, dokument mappa és regeditből manuális törlés minden oblivion találatra. Utána ccleaner ellenőrzés, takarítás. Felraktam az összeomlás gátlót, mindig ugyanaz. Intro végén a program leáll. Már nem tudok mit kitalálni.
Számít valamit, hogy beraktam 2GB ramot? így már 3 GB van.

Megoldódott a problémám :D : Frissítettem a videokártya driver-t. Azt hittem, hogy a legújabb van fent, és mégsem :D
A segítséget köszönöm.
Most megpróbálkozom a magyarítással.
Axel92
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. ápr. 5., csüt. 17:16

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Axel92 »

Feltelepítettem a játékot és nem tom indítani. Hibát észlel és leáll kérlek segítsetek kösz.
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Axel92 írta:Feltelepítettem a játékot és nem tom indítani. Hibát észlel és leáll kérlek segítsetek kösz.
Kicsit bővebben? Dobozos vagy kalózított? Eredeti játékot feltelepíted, ha vannak hivatalos kiegészítők akkor azokat is, meg a patch-et és működnie kell. És mikor áll le? Eljutsz a főmenüig, vagy egyáltalán nem indul?
Avatar
Savolla
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. márc. 7., csüt. 22:12
Tartózkodási hely: USA-Denver

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Savolla »

Sziasztok. Segítséget kérnék.
Valamiért nem indul az Oblivion. Feltelepítem, minden Addon-nal együtt. De indításnál el sem indul. Beadja a fekete képernyőt, és 2 mp után ezzel a képpel találkozom.
Win7 Ultimate 64bit 2,3GHz Quad 4 Gb DDR3 Ram 9800GT 1Gb 256bit...
Xp kompatibilis módban sem akarja...
Csatolmányok
Ez a kép jön be...
Ez a kép jön be...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sajnos ezt így nehéz megmondani, hogy mi lehet a baja. Ha Steamen van, akkor segíthet a játékkönyvtár ellenőrzése (jobb katt a nevén, tulajdonságok, helyi fájlok ellenőrzése), de az egyből törölni fogja a magyarítást. Ha nem, akkor lehet, hogy el kell távolítanod, majd újratelepítened. Esetleg a regisztrációs adatbázist kell rendbe rakni a gépeden, ebben segíthet a Ccleaner.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: genndy »

Más program is bekavarhat, vagy codec pakk. Nekem például ezzel volt baja:
C:\Program Files\Common Files\ArcSoft\MPEG Engine\ASAudio.ax
Ezt amúgy valószínűleg a KMPlayer teszi fel, legalábbis audio codecnek használja.
senkisem

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: senkisem »

Sziasztok

Az a problémám hogy mikor elindítom a játékot, bejön a launcher, rá megyek a startra , és azt dobja ki hogy: The oblivion launcher could not find the Obliviongame executable. Please reinstall Oblivion. Nos újra telepítettem de megint ezt írta ki! Pls valaki segítsen!

Előre is köszönöm!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vik »

senkisem írta:Sziasztok

Az a problémám hogy mikor elindítom a játékot, bejön a launcher, rá megyek a startra , és azt dobja ki hogy: The oblivion launcher could not find the Obliviongame executable. Please reinstall Oblivion. Nos újra telepítettem de megint ezt írta ki! Pls valaki segítsen!

Előre is köszönöm!
A játékhoz szükség van az oblivion.exe-re, de hibás a telepítésed, mert a tiedből hiányzik.
senkisem

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: senkisem »

VikMorroHun írta:
senkisem írta:Sziasztok

Az a problémám hogy mikor elindítom a játékot, bejön a launcher, rá megyek a startra , és azt dobja ki hogy: The oblivion launcher could not find the Obliviongame executable. Please reinstall Oblivion. Nos újra telepítettem de megint ezt írta ki! Pls valaki segítsen!

Előre is köszönöm!
A játékhoz szükség van az oblivion.exe-re, de hibás a telepítésed, mert a tiedből hiányzik.
És ilyenkor mi a teendő?
duan

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: duan »

senkisem írta:
VikMorroHun írta:
A játékhoz szükség van az oblivion.exe-re, de hibás a telepítésed, mert a tiedből hiányzik.
És ilyenkor mi a teendő?
Vett meg vagy Tölts le az alapjátékot.
http://store.steampowered.com/app/900883
afhs

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: afhs »

Windom Earle_s Oblivion Crash Prevention System-et hol lehet letölteni.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vik »

afhs írta:Windom Earle_s Oblivion Crash Prevention System-et hol lehet letölteni.
Megtalálod az Oblivion pluginok között. Viszont, ha induláskor összeomlik a játék, lehet, hogy nem jó a betöltési sorrend, illetve hiányzik valamilyen .esp vagy .esm állomány (vagyis nem jó a betöltési sorrend :) ).
Gyula T
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017. júl. 29., szomb. 12:23

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Gyula T »

Sziasztok,baj van! Steamről letöltöttem a játékot és nekem sem indul illetve azonnal összeomlik és kilép win 7 alatt, ugyanígy jártam a fallout 3-al is egyébként tud e valaki valami működő megoldást már, így ahogy visszaolvasom ezt a fórumot elég nagy a tanácstalanság. Érdemes e telepíteni az összeomlásgátlót a modok közül?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Gyula T írta:Sziasztok,baj van! Steamről letöltöttem a játékot és nekem sem indul illetve azonnal összeomlik és kilép win 7 alatt, ugyanígy jártam a fallout 3-al is egyébként tud e valaki valami működő megoldást már, így ahogy visszaolvasom ezt a fórumot elég nagy a tanácstalanság. Érdemes e telepíteni az összeomlásgátlót a modok közül?
Az előző hozzászólásban találod a megoldást.
Gyula T
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017. júl. 29., szomb. 12:23

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Gyula T »

Ok tehát összeomlás gátló , rendben megpróbálom.
Gyula T
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017. júl. 29., szomb. 12:23

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Gyula T »

Még kérdezném mi is az az OBSE, és hol találom?
Gyula T
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017. júl. 29., szomb. 12:23

Re: Nem indul el a játék!

Hozzászólás Szerző: Gyula T »

Végül is úgy néz ki megoldódott, a driver booster segítségével egy frissítéssel (reltek high definition audio) most megy rendesen. Nagyon jó a zenéje :D.
Válasz küldése