Bloodmoon hibák

The Elder Scrolls III: Bloodmoon magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

No, hogy itt is legyen valami hozzászólás: Oszkár talált néhány hibát Bloodmoon tesztelés közben, ami nem kimondottan Bloodmoon hiba volt, hanem a Better Heads kiegészítő rakoncátlankodott. Ezért hozzáigazítottam a magyarításhoz, felraktam a pluginok közé. Aki letölti, annak már nem fogja visszanevezni az NJK-kat angolra.
Vajk

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vajk »

Üdv!
Felraktam a Bloodmon magyarítását, és a mellé tett Tribunal javítást ist, de elindítva a főmenü betöltése közben ezt a hibaüzenetett hozta ki:"Expression Error Unable to find cell id ""Seyda Neen, (valami zagyva duma) "" in script dbattack Script."
Az angol tudásom szint nulla, de valószínűnek tartom, hogy a magyarítással, vagy a mellé tett Tribunal javitással lehet a gond.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vajk írta:Üdv!
Felraktam a Bloodmon magyarítását, és a mellé tett Tribunal javítást ist, de elindítva a főmenü betöltése közben ezt a hibaüzenetett hozta ki:"Expression Error Unable to find cell id ""Seyda Neen, (valami zagyva duma) "" in script dbattack Script."
Az angol tudásom szint nulla, de valószínűnek tartom, hogy a magyarítással, vagy a mellé tett Tribunal javitással lehet a gond.
Nagyon valószínű, csak éppen a "zagyva duma" lenne a lényeg, amiből kiderül, mi is a baj.
Indítsd újra a játékot, a hiba után pedig nézd meg a warnings.txt állományt. Abban benne van pontosan, csak ki kell másolni.

(Ha tippelnem kellene, azt mondanám, a "Seyda Neen, N«p- «s AdĄŁgyn‡ks«g irod¬ja" volt az a bizonyos zagyva duma, és az a baj, hogy nem találta meg a karaktergenerálás helyszínét. A Morrowind magyarítást is felraktad, vagy csak a Tribunalt+Bloodmoont?)
Qwertrt

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Qwertrt »

Nekem telepítés után a grafika ment teljesen gallyra. De majd holnap azért méágegy telepítést próbálok. A telepítési metódus: Morrowind ->Tribunal->Bloodmoon->Morrowind magyarítás->Bloodmoon béta bemásol.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

Qwertrt írta:Nekem telepítés után a grafika ment teljesen gallyra. De majd holnap azért méágegy telepítést próbálok. A telepítési metódus: Morrowind ->Tribunal->Bloodmoon->Morrowind magyarítás->Bloodmoon béta bemásol.
Pedig ennek így működnie kellene.
Qwertrt

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Qwertrt »

Újratelepítés után már ment (valszeg az volt a baj, hogy az előző reinstall alkalmával nem töröltem a teljes morrowind mappát, és a megmaradt fájlok bezavartak). Egy másik (de ezt nem biztos, hogy a maygarítás okozza), hogy Khuulból nem tudtam elhajózni a szigetre, úsznom kellett :(
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

Qwertrt írta:Újratelepítés után már ment (valszeg az volt a baj, hogy az előző reinstall alkalmával nem töröltem a teljes morrowind mappát, és a megmaradt fájlok bezavartak). Egy másik (de ezt nem biztos, hogy a maygarítás okozza), hogy Khuulból nem tudtam elhajózni a szigetre, úsznom kellett :(
A hajóst megtaláltad, aki elvitt volna? Vagy ő se került elő? Tényleg, Solstheimről szóló naplóbejegyzést kaptál? Vagy csak egyszerűen át akartál oda hajózni, anélkül, hogy a karaktered tudta volna, van ott valami?
Skelt

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Skelt »

A Khuul-i hajós egy hatalmas fénylő gömb. Beszélni még lehet vele ,de miután megérkeztél fekete képernyő fogad és hibaüzenetek (tucatja?) jelenik meg és kidob a játék.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

Skelt írta:A Khuul-i hajós egy hatalmas fénylő gömb. Beszélni még lehet vele ,de miután megérkeztél fekete képernyő fogad és hibaüzenetek (tucatja?) jelenik meg és kidob a játék.
Másold be a Bloodmoon CD Data Files mappáját a Morrowind\Data Files mappába.
Skelt

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Skelt »

Nem lett jó ,az egész szétesett. Megjegyzem a tribunal időjárásgépe dotyo javításásval működésbe lépet és vihart csinált ,de a csajt a templomban egyáltalán nem hatja meg hogy Dubai-já válzotattam a városát. Ezt a pengés topic hibát orvosolni biztos nem lehet? Plusz megjegyezném ,hogy Dagoth Ur topicjai sem működnek! Az angol verzióban emlékeim szerint egy elég hosszú beszélgetést le lehetett zavarni vele ,itt meg egy ,,mi ügyünk" fül van és kész.
Qwertrt

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Qwertrt »

Nem nagy hiba, de jó ha orvosolva van: amikor a Skaal faluban alküldenek a Karstaag kastélyba, és a Krish nevű alakkal beszélek, akkor a válaszait nem linkesíti a folyó szövegben a program, csak a jobb oldali topikok segítségével tudok tovább gördíteni a beszélgetésen. (Ha ez eredetileg is így van, akkor nem szóltam.)
Qwertrt

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Qwertrt »

A hajóst megtaláltad, aki elvitt volna? Vagy ő se került elő? Tényleg, Solstheimről szóló naplóbejegyzést kaptál? Vagy csak egyszerűen át akartál oda hajózni, anélkül, hogy a karaktered tudta volna, van ott valami?
Nem kaptam naplóbejegyzést Solstheimről, türelmetlen voltam :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

Skelt írta:Nem lett jó ,az egész szétesett. Megjegyzem a tribunal időjárásgépe dotyo javításásval működésbe lépet és vihart csinált ,de a csajt a templomban egyáltalán nem hatja meg hogy Dubai-já válzotattam a városát. Ezt a pengés topic hibát orvosolni biztos nem lehet? Plusz megjegyezném ,hogy Dagoth Ur topicjai sem működnek! Az angol verzióban emlékeim szerint egy elég hosszú beszélgetést le lehetett zavarni vele ,itt meg egy ,,mi ügyünk" fül van és kész.
Dagoth Urral még nem foglalkoztam, de a pengés hibát kijavítottam a tesztelés folyamán. Ha már találkoztál vele, akkor az nem jó, vissza kellene állnod egy előtte levő mentésre. Mondjuk ettől még lehet folytatni a fő küldetést, csak ekkor átugrasz két-három feladatot, ezért nem foglalkozik Almalexia az időjárással. Ő már előrébb van ilyenkor. A megoldás a Tribunaljavitas.esp folyamatos használata, mielőtt beleütköznél a hibákba.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

Qwertrt írta:Nem nagy hiba, de jó ha orvosolva van: amikor a Skaal faluban alküldenek a Karstaag kastélyba, és a Krish nevű alakkal beszélek, akkor a válaszait nem linkesíti a folyó szövegben a program, csak a jobb oldali topikok segítségével tudok tovább gördíteni a beszélgetésen. (Ha ez eredetileg is így van, akkor nem szóltam.)
Egy köszönésen tényleg javítani kellett, de a "horkantók elhullása", "feljutni", "átvállal", "magam gondjai" témák se jelentek meg hivatkozásként?
Qwertrt

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Qwertrt »


Egy köszönésen tényleg javítani kellett, de a "horkantók elhullása", "feljutni", "átvállal", "magam gondjai" témák se jelentek meg hivatkozásként?
Nem, semmi nem jelent, meg linkesítve. De lehet, hogy az én gépemnél van a probléma.
Qwertrt

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Qwertrt »

A végehajrában, mior kikerülök a gleccser első szakaszából, és találkozom Szívkarommal, ő így köszönt: "Üdvözlet PCName!".
Babilon5
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008. ápr. 24., csüt. 17:25
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Babilon5 »

Az nem nagy hiba, ha jól emlékszem egy % százalékjel kell elé, s akkor már a nevedet jeleníti meg. Persze ezt editorban kell átírni.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

Babilon5 írta:Az nem nagy hiba, ha jól emlékszem egy % százalékjel kell elé, s akkor már a nevedet jeleníti meg. Persze ezt editorban kell átírni.
Vagy magában a fordításban. Mindjárt intézem is. Ha megtalálom abban a pár megabájtnyi szövegben. :)

Nem is volt vészes. Ha már ott voltam, javítottam még néhány hibát. :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

Qwertrt írta:
Egy köszönésen tényleg javítani kellett, de a "horkantók elhullása", "feljutni", "átvállal", "magam gondjai" témák se jelentek meg hivatkozásként?
Nem, semmi nem jelent, meg linkesítve. De lehet, hogy az én gépemnél van a probléma.
Tegnap játszogattam kicsit, és én is találkoztam ezzel a hibával. Két baj van vele: 1. calderai máguscéhben is jelentkezik. 2. Fogalmam sincs, mi okozza. Mondjuk nálam csak egy hivatkozás volt érvénytelen.
Babilon5
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008. ápr. 24., csüt. 17:25
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Babilon5 »

Vik!

A linkesítés hiányánál az az ötletem, hogy editorban alul, mikor nézed a beszélgetéseket, lehet hiányuzik a kulcsszavaknál egy, vagy több idézőjel, esetleg maguk a kulcsszavak. A legalsó, gördíthető részre gondolok, ahol a debug parancsok is helyet kapnak, vagy épp küldetéseknél a jutalmak. :geek:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

Babilon5 írta:Vik!

A linkesítés hiányánál az az ötletem, hogy editorban alul, mikor nézed a beszélgetéseket, lehet hiányuzik a kulcsszavaknál egy, vagy több idézőjel, esetleg maguk a kulcsszavak. A legalsó, gördíthető részre gondolok, ahol a debug parancsok is helyet kapnak, vagy épp küldetéseknél a jutalmak. :geek:
Második olvasásnál megfejtettem, hogy az eredmény ablakra gondolsz. :) Nem ott van a hiba, megnéztem.
TézerXD

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: TézerXD »

Figyusztok én ugyvok vele meg gondolom még yó sokan hogy akkor töltik majd le ha kész a teljes magyarítás. Kérdés: mikor lesz a bétábol Final-telepítős verszió? :?: :?:
Caissus
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2008. ápr. 25., pén. 17:31

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Caissus »

TézerXD írta:Figyusztok én ugyvok vele meg gondolom még yó sokan hogy akkor töltik majd le ha kész a teljes magyarítás. Kérdés: mikor lesz a bétábol Final-telepítős verszió? :?: :?:
Ha végigolvastad az eddigi hsz-eket rájöhettél, hogy jó pár hiba van. Ahogy én látom elég sok hiba van még a kiegészítő elején(nem játszottam Bloodmoonnal, nem tudom, hogy mi merre hogyan). Szóval ha majd minden hibát megtaláltak, javítottak és még azt is megnézték, hogy úgy minden rendben van-e majd akkor kiadják a végleges verziót.

Vik amúgy az probléma lesz, hogy a naplómban már van bejegyzés Soltsheim-ről? Egy-két npc beszélt róla amikor a friss pletykákról érdeklődtem.

Dagoth Urral tényleg sokkal többet lehetett beszélni még az angol verzióban. Most hirtelen az jutott az eszembe, hogy talán a Hold és Csillaggal van kapcsolatban. Amikor még angolul játszottam le sem vettem aza gyűrűt, de most a hajrában már lecseréltem.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

Caissus írta: Vik amúgy az probléma lesz, hogy a naplómban már van bejegyzés Soltsheim-ről? Egy-két npc beszélt róla amikor a friss pletykákról érdeklődtem.

Dagoth Urral tényleg sokkal többet lehetett beszélni még az angol verzióban. Most hirtelen az jutott az eszembe, hogy talán a Hold és Csillaggal van kapcsolatban. Amikor még angolul játszottam le sem vettem aza gyűrűt, de most a hajrában már lecseréltem.
Talán nem. De a Morrowind olyan bonyolult, hogy még az is elromolhat benne, ami korábban jó volt. :)

Dagoth Urhoz sajna nem értek, a játékban még nem találkoztam vele.
blade

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: blade »

üdv!

Nekem is előjött a "zagyva duma", pontosítva ez:
http://kepfeltoltes.hu/view/080827/hiba ... es.hu_.jpg

A morrowind+tribunal magyarosítás már rég a gépen volt, az újat feltelepítve jött a hiba elő.
A probléma nem csak ez, hanem mikor letöltöttem a Bloodmoon_Tribunal beta.rar-t, kicsomagolás közben a Tribunaljavításnál hibát dob ki, tehát nem tudom kicsomagolni... /CRC hiba/
Ezt nem telepítettem, csak a másik hármat...ez miatt lehet a "zagyva duma" hiba is?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

blade írta:üdv!

Nekem is előjött a "zagyva duma", pontosítva ez:
http://kepfeltoltes.hu/view/080827/hiba ... es.hu_.jpg

A morrowind+tribunal magyarosítás már rég a gépen volt, az újat feltelepítve jött a hiba elő.
A probléma nem csak ez, hanem mikor letöltöttem a Bloodmoon_Tribunal beta.rar-t, kicsomagolás közben a Tribunaljavításnál hibát dob ki, tehát nem tudom kicsomagolni... /CRC hiba/
Ezt nem telepítettem, csak a másik hármat...ez miatt lehet a "zagyva duma" hiba is?
Ha megsérült a rar, az már baj. Már kettő olyan van a letöltések között, amivel gubanc van, remélem, SzőtsÁki rendbe tudja hozni őket. Nemsokára megnézem ezt is.

Egyébként, ez a zagyva duma azt jelenti, hogy a karakterindítás helyszíne valahogy visszaváltozhatott angolra, a magyar játék meg nem tud mit kezdeni vele. A http://dotyo.fw.hu oldalról letölthetsz egy Tribunaljavitas.zip-et. Ha azt kapcsolod be a Főmenü-Adatfájlok menüpontban, akkor van valami változás?

Illetve, ha új játékot kezdesz, akkor jön ez a hiba, vagy régi mentés folytatásakor?

szerk: kísérletezem, de nálam mindig működik. Akár régi mentést folytatok, akár új játékot kezdek, nem jön ilyen hibaüzenet. Milyen pluginokat használsz?
Vendég

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Bocsi nem tuttam h hova irjak igy lőn ide ez.
1 kvescsön:Naggyábó mikor lesz készen a morrowind +tribunal+bloodmoon végleges pluginos telepítő :?:
Másképpen:a Béta tesztenek mikor lesz vége :?:
Elöre is köszi annak aki megmongya :idea:
blade

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: blade »

Vik írta: Ha megsérült a rar, az már baj. Már kettő olyan van a letöltések között, amivel gubanc van, remélem, SzőtsÁki rendbe tudja hozni őket. Nemsokára megnézem ezt is.

Egyébként, ez a zagyva duma azt jelenti, hogy a karakterindítás helyszíne valahogy visszaváltozhatott angolra, a magyar játék meg nem tud mit kezdeni vele. A http://dotyo.fw.hu oldalról letölthetsz egy Tribunaljavitas.zip-et. Ha azt kapcsolod be a Főmenü-Adatfájlok menüpontban, akkor van valami változás?

Illetve, ha új játékot kezdesz, akkor jön ez a hiba, vagy régi mentés folytatásakor?

szerk: kísérletezem, de nálam mindig működik. Akár régi mentést folytatok, akár új játékot kezdek, nem jön ilyen hibaüzenet. Milyen pluginokat használsz?
Felraktam a javítást, ugyanaz a helyzet :(
De közben olvasgattam a alajáték+tribunal fordítást és ott vettem észre valamit...előfordulhat, hogy azért van nálam ez a hiba, mert én úgy csináltam hogy felraktam az alapjátékot meg a tribunalt....aztán magyarosítás, aztán végigjátszottam, aztán a bloodmoon és a magyarosítás....
lehet hogy le kéne törölnöm, és sorban feltenni a játékokat majd utánna magyarosítgatni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

blade írta: Felraktam a javítást, ugyanaz a helyzet :(
De közben olvasgattam a alajáték+tribunal fordítást és ott vettem észre valamit...előfordulhat, hogy azért van nálam ez a hiba, mert én úgy csináltam hogy felraktam az alapjátékot meg a tribunalt....aztán magyarosítás, aztán végigjátszottam, aztán a bloodmoon és a magyarosítás....
lehet hogy le kéne törölnöm, és sorban feltenni a játékokat majd utánna magyarosítgatni?
Igen, a sorrend fontos. Morrowind, Tribunal, Bloodmoon, magyarítás+javítások (hibákat fog kiírni, de elvileg megcsinálja.)
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Ennyire hibamentes lett a Bloodmoon, vagy csak mindenki az uj telepitore var?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nordavind írta:Ennyire hibamentes lett a Bloodmoon, vagy csak mindenki az uj telepitore var?
Nem tudom, én amiket eddig találtam, meg itt olvastam, azokat javítottam. (Kivéve azt, amikor nem jelenik meg hivatkozásként az, aminek kellene, mert az nem szöveghiba.) Lehet, be kéne még kukkantanom a hibajelentő részbe is...
Babilon5
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008. ápr. 24., csüt. 17:25
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Babilon5 »

Szerintem akkor lesz ide több minden írva, mikor nem 100%-on, hanem letölthetőben lesz.
Bár Serbvant plugin mellett meg ennyi tesztelés után nem számítok sokra.

(Felteszem pár előző hiba javítása is benne lesz majd, pl. a Tribunal miatti, mikor Dagoth Ur személyével szinte nincs beszéd.)
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Babilon, a Bloodmoon mar letoltheto egy ideje... a beta :)
tESfan88

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: tESfan88 »

Figyuzzatok :!: !
Mikor lesz kész a telepítős morrowind+tribunal+blodmoon :?:
Mennyi munka van még a bétával :?:
Azér nem aggyátok ki mert túl kevés hibabejelentés érkezik :?:
Vagy túl sok :?:
Vagy mi :?:
Mert mindenki nevében már nagyon várjuk...
Előre is köszi a választ.(ha nem válaszol senki akkor nemköszönöm:P:)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

tESfan88 írta:Figyuzzatok :!: !
Mikor lesz kész a telepítős morrowind+tribunal+blodmoon :?:
Mennyi munka van még a bétával :?:
Azér nem aggyátok ki mert túl kevés hibabejelentés érkezik :?:
Vagy túl sok :?:
Vagy mi :?:
Mert mindenki nevében már nagyon várjuk...
Előre is köszi a választ.(ha nem válaszol senki akkor nemköszönöm:P:)
Válaszolok: nem tudom. :)

Addig is nyugodtan használd a telepítős Morrowind+Tribunalt a legfrissebb javításokkal, + a Bloodmoon bétát. Úgy vettem észre, súlyos hiba nincs benne.
Babilon5
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008. ápr. 24., csüt. 17:25
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Babilon5 »

Nordavin!

Bétával inkább nem kísérletezek egyelőre. Meg úgyis nagy kapacítású letöltés kellene hozzá, ne olyan, ahol az oldal betöltése 1 perc 10-20 másodperc körül van. :lol:
tESfan88

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: tESfan88 »

Kösz a választ Vik, mélyen szántó és igazán kielégítő volt ;)
De ha te aszondod akkor legyen: ElKEZDEM a gammát a bétával és kipörgetem végre egyszer.
Ez sok időt fog igénybe venni. Kb fél évet. Addig bizti kész lesz a Final Ver uttyogy remélem h a mentesek azzal is müxeni fognak... :mrgreen:
Lageron

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Lageron »

Sziasztok!

Nekem Soltheim szigetén Falconál lenne a problémám, valamiert átugrottam pár küldetést (Azonnal 3-4 küldetéssel feljebb tudtam falconál kapni "megbízást"), Így nincs még kész a bár(kocsma), de ott kéne megkeresnem egy embert. Így most egyküldit sem tudok tovább csinálni.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

Lageron írta:Sziasztok!

Nekem Soltheim szigetén Falconál lenne a problémám, valamiert átugrottam pár küldetést (Azonnal 3-4 küldetéssel feljebb tudtam falconál kapni "megbízást"), Így nincs még kész a bár(kocsma), de ott kéne megkeresnem egy embert. Így most egyküldit sem tudok tovább csinálni.
Meg tudnád mondani, pontosan mely témákat választva jött elő ez a hiba? Pár órával ezelőtt nekiálltam a Kelet-birodalmi Társaság küldetéseinek, és csak egy helyen akadtam el, amikor a hajóskapitány virágnyelven közölte, hogy a barátja kardjával kell hadonásznom az orra előtt. (Megszoktam, hogy minden NJK tudja, mi van a karakterem hátizsákjában.) De amint elővettem a kardot, mehettem is tovább a küldetésekben. A korcsma is rendben felépült, bunyóztunk az öreggel, nem volt vele hiba.
Lageron

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Lageron »

Nehéz, mert sajna 1 mentésem volt(egy quick save) és úgy játszottam elég sokat. Csak nagyon ritkán mentek.
Miután kiválasztottam falcot, mint segitség, utána kaptam a döntés feladatot (kereskedőházat vagy kovácsot akarok-e építeni). Én kereskedőházat választottam. Lehetséges hiba források:
Azthiszem még mielött rámentem volna, hogy "döntés" (azaz befejeztem volna küldetést) a megbizásra mentem és kaptam az új küldetést.
Vagy még a "döntés" elött vagy után az előléptetésre klikkeltem és ha jól emlékszem két rangot is engedett lépni.
Én a rangosra tippelnék, csak ez olyan éjfél körül volt és már nem emlékszem annyira a részletekre.
Most a régi állásommal újra probálom, de az lesz egy kis idő:S
Vendég

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Másodjára sikerült, nem tudom mi lehetett elöször a gond.
Footman

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Footman »

:!: :!: :!:
Jónapot emberek!
Valaki meg tudna nekem mondani 2 dolgot? (elég fontos)
1:A hibabejelntőben van csomó hiba de a 95%uk ki is van javítva. Ezek a javításokm mindig belekerülnek a letölthető bétába? Vagy csak majd a bloodmoon telepítősnbe lesznek benne egybe :?:
2.A bloodmoonnak mikor lesz egyesített telepítője a többivel ami már nem béta lesz :?:
(ha nem tudtok időt bőven elég saccperkábéra is mondjuk néhány hét vagy karácson netán fél év vagy egy évig is gyüjtitek a hibákat...)
Lécci válaszoljon vki! kösz önöm :!:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

Footman írta::!: :!: :!:
Jónapot emberek!
Valaki meg tudna nekem mondani 2 dolgot? (elég fontos)
1:A hibabejelntőben van csomó hiba de a 95%uk ki is van javítva. Ezek a javításokm mindig belekerülnek a letölthető bétába? Vagy csak majd a bloodmoon telepítősnbe lesznek benne egybe :?:
2.A bloodmoonnak mikor lesz egyesített telepítője a többivel ami már nem béta lesz :?:
(ha nem tudtok időt bőven elég saccperkábéra is mondjuk néhány hét vagy karácson netán fél év vagy egy évig is gyüjtitek a hibákat...)
Lécci válaszoljon vki! kösz önöm :!:
Nem kerülnek bele rögtön. Gyűjtögetjük a hibákat, javítjuk őket (most állok neki a mellékküldetések átnézésének), aztán a kész kiadásban lesznek benne.

Hogy mikor lesz kész Bloodmoon? Elvileg nemsokára. Ha ma átnézem az összes mellékküldetést, akkor már csak azt kell megvárni, hogy elkészüljön a magyar feliratozású térkép az ajándékrituáléhoz.

Szívesen. :)

szerk: Nem sikerült átnézni az összeset, de a jövő héten befejezem.
VikFanklub

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: VikFanklub »

Hajrá Vik[tor(ia)]!

Neked néhány melléküldetés meg egy térkép az semmi ! tevagy a jobb.!! :!:
Strogg - leadeR

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Strogg - leadeR »

Pengén fut a cucc, semmi hiba. tudom h ez nem bloodmoon dicsérő topik de olyan ninncs is ;-)
Fúú má alig várom! mmm a tribunalt nem tuggyatok honnan tudom lewarezolni? sürgös lenne!
Csak vicceltem!!!!! Távol ájjon tőlem a warez! :idea: de azér válaszolhattok! Csak vicceltem nem kell válasz bár ugyse kapnék mer a forumok on bannolják a warzeztXD! Ja és Hajrá Oblivion!
Az oblihunosok elhunytak? halottak napja holnap maj viszek viragot!
De akkor is ti vtok a jobbak!! :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vik »

Strogg - leadeR írta:Pengén fut a cucc, semmi hiba. tudom h ez nem bloodmoon dicsérő topik de olyan ninncs is ;-)
Fúú má alig várom! mmm a tribunalt nem tuggyatok honnan tudom lewarezolni? sürgös lenne!
Csak vicceltem!!!!! Távol ájjon tőlem a warez! :idea: de azér válaszolhattok! Csak vicceltem nem kell válasz bár ugyse kapnék mer a forumok on bannolják a warzeztXD! Ja és Hajrá Oblivion!
Az oblihunosok elhunytak? halottak napja holnap maj viszek viragot!
De akkor is ti vtok a jobbak!! :D
Warez terén nem segítek, az Oblihunról egy másik témában annyit írtak, hogy még működnek.
Caissus
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2008. ápr. 25., pén. 17:31

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Caissus »

Strogg - leadeR írta:Pengén fut a cucc, semmi hiba. tudom h ez nem bloodmoon dicsérő topik de olyan ninncs is ;-)
Fúú má alig várom! mmm a tribunalt nem tuggyatok honnan tudom lewarezolni? sürgös lenne!
Csak vicceltem!!!!! Távol ájjon tőlem a warez! :idea: de azér válaszolhattok! Csak vicceltem nem kell válasz bár ugyse kapnék mer a forumok on bannolják a warzeztXD! Ja és Hajrá Oblivion!
Az oblihunosok elhunytak? halottak napja holnap maj viszek viragot!
De akkor is ti vtok a jobbak!! :D
Warezolásban én sem segítek, de a vatera.hu-n van egy Morrowind GOTY, azzal többet érsz, mint egy kalóz verzióval. Amikor még én kerestem a GOTY-t volt, hogy egy két netes bolt külön is árulta a Tribunal-t, ha csak az kell akkor vedd meg külön. Netes aukciókon szokott lenni külön is szerintem.

Vik, hogy áll a Bloodmoon végleges?
Vendég

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Vendég »

R.I.P. oblihun. béke poraikra. minek a röviditése a R.I.P? (amcsi filmekbe sirokon van) :)
Ti egy sokkal minöségibb kiterjettebb támogatottabb forditást oghtok kiadni ahogy ismerlek titeket !
Ezt a weboldalt pénzér csináltattátok? Mert nagyon letisztult modern és jól használható!
Caissus! Vateran megvettem 2900ér a 3-packot (dvd-s mo+tri+bloo) !!! teszveszen 3900lett volna ugyanez
igy meg gyorspostával ennyi! kösz az ötletet, igazatok van nem érdemes warezolni főleg egy ijen klasszikust! bocs az OFF ért de most lesz egy kis ON: én is megkérdem Vik mikor lesz BLOO végleges?
Strogg - leadeR

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Strogg - leadeR »

gondolom sejtitek de az elöbb Strogg - leadeR voltam :oops:
Caissus
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2008. ápr. 25., pén. 17:31

Re: Bloodmoon hibák

Hozzászólás Szerző: Caissus »

Vendég írta:R.I.P. oblihun. béke poraikra. minek a röviditése a R.I.P? (amcsi filmekbe sirokon van) :)
Ti egy sokkal minöségibb kiterjettebb támogatottabb forditást oghtok kiadni ahogy ismerlek titeket !
Ezt a weboldalt pénzér csináltattátok? Mert nagyon letisztult modern és jól használható!
Caissus! Vateran megvettem 2900ér a 3-packot (dvd-s mo+tri+bloo) !!! teszveszen 3900lett volna ugyanez
igy meg gyorspostával ennyi! kösz az ötletet, igazatok van nem érdemes warezolni főleg egy ijen klasszikust! bocs az OFF ért de most lesz egy kis ON: én is megkérdem Vik mikor lesz BLOO végleges?
Nincs mit! Tegnap néztem szét én is a vaterán, hátha van valami. R.I.P. - Rest In Peace - Nyugodjon békében.
Válasz küldése