Elakadtam,jajj!

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Elvileg a játék maga itt található: C/Program Files/Bethesda Softworks/Oblivion.
A mentések: Dokumentumok/My Games/Oblivion/Saves.
Minden letöltött modot érdemes egy teljesen külön mappába rakni, ott kicsomagolni és onnan bemásolni a játékba.
Nem kell újra kezdened uninstall után a játékot, hat éve megvannak a mentéseim meg a másolat a Data fájlokról, a kezdetek óta ez már a harmadik gépem, amin tolom. A sima uninstall nem befolyásolja a mentéseket - akár azt is meg tudod csinálni, hogy egy teljesen másik gépre telepíted a játékot, ha bemásolod a mentéseidet a helyükre, onnan tudod folytatni ahol előtte abbahagytad.
Játék indításakor van Unistall opció, ott tudod leszedni a játékot, így egyszerűen működnie KELL. Ha biztosra akarsz menni, utána kitörlöd az egész Bethesda Softworks mappát is, meg a My Games-ből is mindent, miután a mentéseidet kimásoltad valami külön helyre. Én is iszonyat sokat szívtam korábban ilyesmivel, de max egy nap stresszelés után egyedül is minden megoldható. Abból indulj ki, hogy a gép nem lehet okosabb nálad.:)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Jobb klikk az asztalon lévő játék ikonjára, és ott a Cél résznél meg lesz adva a játék elérhetősége. ECDL vizsga első szint. :)

Másrészt sokkal jobban jársz, ha a Nexus Mod Managert használod. Ez egy speciális segédprogram, ami a modok telepítését/letörlését végzi. egy szóval nagyon alap dolog.
Mind a NMM-et és a modokat a http://tes.nexusmods.com megtalálod.

Amúgy ha nem kívánod használni, akkor csak annyi, hogy: igen, a játék Data könyvtárába kell másolni a dolgokat; de utána a játék Launch Menüjén belül a Data Files opciónál be kell külön pipálni a modot.
Illetve mindig olvasd el a Read Me txt. fájlt (bármi másnál is!), mert ez a te virtuális használati utasításod.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Cthulhucult: Bakker, beelőztél! :D
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Dr.UnGrammar: az én megoldásaim mindig hót primitívek, látszik hogy hivatalosan hülye vagyok a géphez, de mindig működnek.:)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Nyugi én is szociális munkán vagyok, mert érettségi után nem kértem többet az informatikából. ;)
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

meg van maga a játék de még minidg nem tom hogy szedjem le
töröljem ki úgy ahogy van vagy mi??? amúgy nem nagyon vágom az ilyen dolgokat:S:S:S:
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Uninstall. Ha elindítod a játékot, van ott unistall opció.
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

azt próbáltam már nem engedi
vezérlőpultból is próbáltam már de onnan sem engedi
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

ferret21 írta:azt próbáltam már nem engedi
vezérlőpultból is próbáltam már de onnan sem engedi
Ebben az esetben rendet kell tenned a Windows regisztrációs adatbázisában. Ehhez Ccleaner programot javaslok. Előfordulhat, hogy már ettől megjavul a játék.

Vagy a másik lehetőség, hogy kézzel törlöd a játék mappáját (ha már valamit töröltél, amit nem kellett volna, és emiatt nem tudod eltávolítani rendesen), de akkor még mindig ki kell valahogy takarítani a regisztrációs adatbázist, mert különben utána nem fogod tudni telepíteni a játékot (hiszen a gép úgy fogja tudni, hogy már telepítetted).
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

na siker letöröltem a játékot újra is raktam :) a modokat is feltettem , bár volt ami nem működött rendesen. de amúgy jó minden :):) köszi mindenkinek a segítséget:):):)
Vifepa
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011. nov. 23., szer. 19:25

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vifepa »

Sziasztok!
Sajnos egyedi visszatérő gondom van. A játék betöltés után (akár új, akár folytatás) 1-2 perc után befagy. Sem egér sem billentyűzet nem müxik. Kipróbáltam már újratelepítéssel DLC-k és magyarítás nélkül is, akkor is megáll, pedig volt idő mikor ment! A szokásos kérdést megelőzendő NEM tört, Eredeti a lemez! A segítséget előre is köszönöm.
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

Deepscron Hollow ennek a küldinek van értelme? amúgy néhány modhoz tartozó küldi full angol és nem vágom mi van :S:S:
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

és a hordozható lyuk modot hogy tom aktiválni?
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

bravil-ban megveszed és felveszed és úgy
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

oké köszi
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

ferret21 írta:Deepscron Hollow ennek a küldinek van értelme? amúgy néhány modhoz tartozó küldi full angol és nem vágom mi van :S:S:
Igen, van. http://www.morrohun.hu/esl/Oblivion:Alávaló_mélység
Ha pedig nem magyarul látod, akkor nyilván nem sikerült telepítened a magyarítását.
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

amúgy csak néhány küldi nem magyar de megoldottam :):) lefordítgattam a szöveget mondjuk nem sokat segített mert szarul fordította le a google fordító de megoldottam most csinálom a fő küldit, azzal foglalkozok már inkább már túlvok azon amikor megnyílik 3 kapu és be kell mennem az egyikbe megszerezni egy követ
amúgy köszi a segítséget:):):)
pasztva
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008. márc. 5., szer. 7:04

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pasztva »

Sziasztok! Elakadtam a Mágusok céhe ajánlások összeszedésénél. A Cheydinhal-i céhben beszélnem kellene Falcarral, de egyszerűen nem tudom elérni. Olyan mintha eltűnt volna. A többi ajánlás már meg van már csak ez az egy hiányzik. Nem tudtok valami megoldást, hogy hogyan lehetne ezt az úriembert "elővarázsolni"? Előre is köszi! :x
feret

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: feret »

térképen sem jelöli h hol kéne lennie? próbáltad előre pörgetni az időt h hátha csak elmászkált valahova és majd vissza tér?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

pasztva írta:Sziasztok! Elakadtam a Mágusok céhe ajánlások összeszedésénél. A Cheydinhal-i céhben beszélnem kellene Falcarral, de egyszerűen nem tudom elérni. Olyan mintha eltűnt volna. A többi ajánlás már meg van már csak ez az egy hiányzik. Nem tudtok valami megoldást, hogy hogyan lehetne ezt az úriembert "elővarázsolni"? Előre is köszi! :x
Mikor tűnt el Falcar? Azután, hogy küldetést adott, vagy azelőtt. Mert ha utána, akkor jelentened kell az egyik helyi tagnak a ténykedéseit (és a szökését).
pasztva
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008. márc. 5., szer. 7:04

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pasztva »

Nem kaptam küldetést Falcartól
pasztva
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008. márc. 5., szer. 7:04

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pasztva »

Köszi, de végre előkerült. Gyorsan befejeztem az ajánlások gyűjtését.
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

hello, megcsináltam a főküldit de folytatom még a játékot és van egy olyan küldim az a neve h zarándoklat 9 helyre kell mennem imátkozni, de nem találom azt a szentélyt ami északon van....merre lehet?
kaptam hozzá térképet de alig látni rajta valamit csak homályosan
előre is köszi:):):)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Egy szentélyből több is van. Ez azért fontos, mert némelyik elpusztul az invázió alatt és mivel a többi a térképen nem lesz rajta... na szóval érted. ;)
Keresek neked egy linket a szentélyekről az UESP-én...
...na meg is van. Voalá!

http://images.uesp.net/0/0c/Wayshrines_idiosyncrat.jpg
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

köszi:)
Saymonka86
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. márc. 15., csüt. 9:54

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Saymonka86 »

Sziasztok olyan problémám lenne cheydinhal városába nem tudok bejutni se gyors utazással sem simán a kapun , nem létezik véletlen valami javítás ?? fenn van a 2 kieg, 1.2.0416 javítás és persze a modok . akárhogy töröm magam ujra kezdtem ujjra telepítettem DE SEMMI VALAKI VALAM Itipp ???
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Saymonka86 írta:Sziasztok olyan problémám lenne cheydinhal városába nem tudok bejutni se gyors utazással sem simán a kapun , nem létezik véletlen valami javítás ?? fenn van a 2 kieg, 1.2.0416 javítás és persze a modok . akárhogy töröm magam ujra kezdtem ujjra telepítettem DE SEMMI VALAKI VALAM Itipp ???
Ilyenről sem hallottam még... Kiír valamit? Vagy van valami látható oka, hogy miért nem tudsz bemenni a városba?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Saymonka86 írta:Sziasztok olyan problémám lenne cheydinhal városába nem tudok bejutni se gyors utazással sem simán a kapun , nem létezik véletlen valami javítás ?? fenn van a 2 kieg, 1.2.0416 javítás és persze a modok . akárhogy töröm magam ujra kezdtem ujjra telepítettem DE SEMMI VALAKI VALAM Itipp ???
20 perc szörfözés a neten is csak egy megválaszolatlan Nexus topikot eredményezett hasonló problémával.
Esetleg, ha megkérhetlek bemásolnád a modok listáját ide, amiket használsz? Hátha okosabbak leszünk.
Saymonka86
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. márc. 15., csüt. 9:54

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Saymonka86 »

Nem ir ki semmit csak belépnék a városba és amint betölt kilép a játék , csak itt csak ennél a városnál és nem kicsit idegesítő!
A modok listája:
Horse Armor Pack
•Orrey
•Wizard's Tower
•The Thieves Den
•Mehrunes Razor
•The Vile Lair
•Spell Tomes
•Knights of the Nine
pirhera
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 14:43
Tartózkodási hely: Pannonhalma

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pirhera »

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy, van-e lehetőség arra hogy nagyobb szinten(10+) a karakter kinézetét módosítsam? Arra gondolok hogy a börszin..hajszerkezet :) arc...stb
Elöre is köszönet!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

pirhera írta:Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy, van-e lehetőség arra hogy nagyobb szinten(10+) a karakter kinézetét módosítsam? Arra gondolok hogy a börszin..hajszerkezet :) arc...stb
Elöre is köszönet!
Csak konzol paranccsal lehet: showracemenu
De nagyon vigyázz, mert elég instabillá válik a játék! Tehát mielőtt beírnád a konzolba még azelőtt mentsél! Az UESP szerint a leggyakoribb probléma, hogy lenullázódnak a skillek, ezt ellenőrizd miután módosítottad a karaktered.
Saymonka86 írta:Nem ir ki semmit csak belépnék a városba és amint betölt kilép a játék , csak itt csak ennél a városnál és nem kicsit idegesítő!
A modok listája:
Horse Armor Pack
•Orrey
•Wizard's Tower
•The Thieves Den
•Mehrunes Razor
•The Vile Lair
•Spell Tomes
•Knights of the Nine
Csak egy biztos tippem van, amit ráadásul nem is ennél a játéknál kellett használnom.
Lényegében ilyenkor valami korrupt save hiba van; pontosan nem tudom. Ezt úgy lehet megoldani, ha meghalsz. Hagyod, hogy valami megölje a karaktered, utána automatikusan visszatöltöd az utolsó állást és akkor már (elvileg) működnie kell a játéknak.
pirhera
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 14:43
Tartózkodási hely: Pannonhalma

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pirhera »

köszönöm a segítséget, azt hiszem marad a csaj ahogy van :D
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

pirhera írta:Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy, van-e lehetőség arra hogy nagyobb szinten(10+) a karakter kinézetét módosítsam? Arra gondolok hogy a börszin..hajszerkezet :) arc...stb
Elöre is köszönet!
Konzolba beírod hogy showracemenu, eddig rendben. Ezután szépen átalakítod a karaktered ahogy akarod, de nem lépsz ki a karaktergeneráló menüből, hanem mentesz egyet, még a menün belül. Ezután betöltöd az új mentést, a karakter külseje változott, de a skillek ugyanazok maradtak mint előtte. Ha fajt is váltasz, a skillek ugyan megmaradnak, de a fajra jellemző bónuszok eltűnnek - erre tudtommal nincs megoldás, tehát a fajt ne változtasd, csak a külsőt. Nem emlékszem pontosan, lehet hogy csak úgy enged menteni a karakteralakító menün belül, ha újra megnyitod a konzolt.
pirhera
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 14:43
Tartózkodási hely: Pannonhalma

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pirhera »

Cthulhucult írta:
pirhera írta:Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy, van-e lehetőség arra hogy nagyobb szinten(10+) a karakter kinézetét módosítsam? Arra gondolok hogy a börszin..hajszerkezet :) arc...stb
Elöre is köszönet!
Konzolba beírod hogy showracemenu, eddig rendben. Ezután szépen átalakítod a karaktered ahogy akarod, de nem lépsz ki a karaktergeneráló menüből, hanem mentesz egyet, még a menün belül. Ezután betöltöd az új mentést, a karakter külseje változott, de a skillek ugyanazok maradtak mint előtte. Ha fajt is váltasz, a skillek ugyan megmaradnak, de a fajra jellemző bónuszok eltűnnek - erre tudtommal nincs megoldás, tehát a fajt ne változtasd, csak a külsőt. Nem emlékszem pontosan, lehet hogy csak úgy enged menteni a karakteralakító menün belül, ha újra megnyitod a konzolt.
köszönöm!
A játék stabil marad? vagy furcsaságokat kezd el müvelni,:)
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Ettől még nem romlik az Obli stabilitása. A játék jellemzően a modoktól válik instabillá, ha esetleg kettő vagy több nem teljesen kompatibilis egymással.
pirhera
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 14:43
Tartózkodási hely: Pannonhalma

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pirhera »

Cthulhucult írta:Ettől még nem romlik az Obli stabilitása. A játék jellemzően a modoktól válik instabillá, ha esetleg kettő vagy több nem teljesen kompatibilis egymással.
köszönet még egyszer!
azért kipróbáltam a dolgot :) nagyon lenyúlta a képességeket.. :P példaképen a zárfeltörés 78-as szintjéből csinált 8-ast :o
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

pirhera írta:
Cthulhucult írta:Ettől még nem romlik az Obli stabilitása. A játék jellemzően a modoktól válik instabillá, ha esetleg kettő vagy több nem teljesen kompatibilis egymással.
köszönet még egyszer!
azért kipróbáltam a dolgot :) nagyon lenyúlta a képességeket.. :P példaképen a zárfeltörés 78-as szintjéből csinált 8-ast :o
Ha gondolod ki kereshetem a konzol parancsot, amivel vissza tudod állítani az eredeti értékeket. Érdekel?
(gyerekjáték az egész)
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Akkor tűntek el a skillek, amikor úgy csináltad ahogy írtam? Utoljára tegnap csináltam így, nekem semmi gond a skillekkel. Talán nem egyértelműen írtam valamit.
pirhera
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 14:43
Tartózkodási hely: Pannonhalma

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pirhera »

Cthulhucult írta:Akkor tűntek el a skillek, amikor úgy csináltad ahogy írtam? Utoljára tegnap csináltam így, nekem semmi gond a skillekkel. Talán nem egyértelműen írtam valamit.
úgy csináltam ahogy írtad, a tanácsot is megfogadtam: mentetem egyet a művelet előtt..így vissza tudtam hozni az eredetit; mondjuk az lemaradt hogy másféle tulajdonság(elsődleges)viszont megnőtt :) erő 73-böl lett 103 :) egy szóval nem bosszantó volt csak olyan vicces :D
lenne még valami azért :) a vitrinek..amik üresek...lehet pakolni? vagy csak randomra bele dobni a cuccot? :D
pirhera
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 14:43
Tartózkodási hely: Pannonhalma

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pirhera »

@Dr.UnGrammar:
köszönöm de nem szükséges, van biztonsági mentés, visszatöltöttem azt és igy nem buktam semmit:) mégegyszer köszönet!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

pirhera írta: ... a vitrinek..amik üresek...lehet pakolni? vagy csak randomra bele dobni a cuccot? :D
Lehet, de elég problémás. Fogalmazzunk úgy, hogy "mókás" fizikai jelenségeket okozz.

Szerk.: Idézet pótlása.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr.UnGrammar írta:Lehet, de elég problémás. Fogalmazzunk úgy, hogy "mókás" fizikai jelenségeket okozz.
Ezt mire válaszoltad?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Vitrinbe pakolás. Lemaradt az idézés, mert gyors válaszban ment. Pótlom!
pirhera
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 14:43
Tartózkodási hely: Pannonhalma

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pirhera »

Dr.UnGrammar írta:Vitrinbe pakolás. Lemaradt az idézés, mert gyors válaszban ment. Pótlom!
kipróbáltam :) az összes gyöngy meg gyémánt legurul az aljába :) hála a gravitációnak :D a kardokat sikerült normálisan beleraknom, elég jól nézz ki :)
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

sziasztok! a kérdésem egyáltalán nem ide vág, hiszem más játékról lenne szó. de örülnék ha vki tudna nekem segíteni:)
letöltöttem a gothic 4 et és arra lennék kíváncsi h nem e tudja vki a serial kódot? vagy egy oldalt ahonnan olyan verziót tölthetnék le amihez nem kell kód? előre is köszi:)
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

erre 2 válasz van:
1.nem ide tartozik,ne itt kérdezd
2.vedd meg
Avatar
Rastafari
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2012. márc. 26., hétf. 21:22

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Rastafari »

ferret21 írta:sziasztok! a kérdésem egyáltalán nem ide vág, hiszem más játékról lenne szó. de örülnék ha vki tudna nekem segíteni:)
letöltöttem a gothic 4 et és arra lennék kíváncsi h nem e tudja vki a serial kódot? vagy egy oldalt ahonnan olyan verziót tölthetnék le amihez nem kell kód? előre is köszi:)
Vedd meg a játékot, vagy keress keygen-t...
pirhera
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 14:43
Tartózkodási hely: Pannonhalma

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pirhera »

hali megint :) lenne egy apró gondom :D Lindai romjainál találtam egy kripta ajtót..keresztalku a kulcslyuk...hogyan lehet kinyitni az ajtót?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

pirhera írta:hali megint :) lenne egy apró gondom :D Lindai romjainál találtam egy kripta ajtót..keresztalku a kulcslyuk...hogyan lehet kinyitni az ajtót?
Ha arról az ajtóról beszélsz, amire gondolok, akkor az küldetés orientált. (speciális npc kell a kinyitáshoz)
A Secrets of the Ayleids küldetésnek része a rom azon szekciója.
További infóért keresd Umbacano-t a Talos Köztér negyedében; ő fogja adni az elég hosszú gyűjtögetős küldetést.
pirhera
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 22., szer. 14:43
Tartózkodási hely: Pannonhalma

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pirhera »

Dr.UnGrammar írta:
pirhera írta:hali megint :) lenne egy apró gondom :D Lindai romjainál találtam egy kripta ajtót..keresztalku a kulcslyuk...hogyan lehet kinyitni az ajtót?
Ha arról az ajtóról beszélsz, amire gondolok, akkor az küldetés orientált. (speciális npc kell a kinyitáshoz)
A Secrets of the Ayleids küldetésnek része a rom azon szekciója.
További infóért keresd Umbacano-t a Talos Köztér negyedében; ő fogja adni az elég hosszú gyűjtögetős küldetést.
köszönet! megnézem :)
Válasz küldése