Kérdések

Kérdések a Skyrim megjelenése előtt
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

games2612 írta::| Úgy értem menyi időre lesz szüksége a csapatnak az elkészítésére :?:
Azt nem tudjuk előre.
Miki

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Miki »

Hali.

Nem nagyon tartozik ide de ahol nagy nyüzgés van oda írom.

Oblivion,Morrowindet,(és Skyrimet elő) hol tudnám megrendelni?(Mert pár oldalon meglehet de azt mondják hogy nem kapták meg.)
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Miki írta:Hali.

Nem nagyon tartozik ide de ahol nagy nyüzgés van oda írom.

Oblivion,Morrowindet,(és Skyrimet elő) hol tudnám megrendelni?(Mert pár oldalon meglehet de azt mondják hogy nem kapták meg.)
Oblivion:
http://cdgalaxis.hu/PC/17569/oblivion-e ... lls-4.html
Skyrim:
http://cdgalaxis.hu/PC/18609/elder-scro ... kyrim.html
Morrwind:

pl.
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Nekem nem úgy tűnik hogy ahhoz az oblivionhoz lenne kiegészítők vagy hivatalos DLCk amúgy simán megérné azt az árat.
Miki

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Miki »

dazsolt írta:
Miki írta:Hali.

Nem nagyon tartozik ide de ahol nagy nyüzgés van oda írom.

Oblivion,Morrowindet,(és Skyrimet elő) hol tudnám megrendelni?(Mert pár oldalon meglehet de azt mondják hogy nem kapták meg.)
Oblivion:
http://cdgalaxis.hu/PC/17569/oblivion-e ... lls-4.html
Skyrim:
http://cdgalaxis.hu/PC/18609/elder-scro ... kyrim.html
Morrwind:

pl.
köszi de én GotY-ra hajtok és Steam vásárlás milyen?
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Egy mega-pack lenne a legjobb amibe benne lenne minden, kiegészítőktől DLC-kig
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Miki írta: köszi de én GotY-ra hajtok és Steam vásárlás milyen?
Regisztrálsz a http://store.steampowered.com/ címen, telepíted a Steam alkalmazást (lehet, hogy utána kell, már nem emlékszem, de magyarul is tud, szóval nem lehet vele gond), aztán nekiállsz válogatni a több ezer játékból, hogy mi kell. Amit meg akarsz venni, azt kiválasztod, eldöntöd, hogy magadnak vagy másnak lesz (ajándék), utána ki kell választani a fizetési módot (bankkártyák/Paypal), megerősítés, és már töltheted is a választott játékot. Készíthetsz róluk biztonsági mentést is, de amit egyszer megvettél, akármikor újra letöltheted, ha bejelentkezel a Steam fiókodba. Érdemes vigyázni a jelszavadra.
Miki

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Miki »

Vik írta:
Miki írta: köszi de én GotY-ra hajtok és Steam vásárlás milyen?
Regisztrálsz a http://store.steampowered.com/ címen, telepíted a Steam alkalmazást (lehet, hogy utána kell, már nem emlékszem, de magyarul is tud, szóval nem lehet vele gond), aztán nekiállsz válogatni a több ezer játékból, hogy mi kell. Amit meg akarsz venni, azt kiválasztod, eldöntöd, hogy magadnak vagy másnak lesz (ajándék), utána ki kell választani a fizetési módot (bankkártyák/Paypal), megerősítés, és már töltheted is a választott játékot. Készíthetsz róluk biztonsági mentést is, de amit egyszer megvettél, akármikor újra letöltheted, ha bejelentkezel a Steam fiókodba. Érdemes vigyázni a jelszavadra.
Köszi,Vik.:)
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Skyrimet még nem látni Steamen, de tudok egy olasz srácot aki mondta nekem hogy őnála már elő lehet fizetni, tuti fel van osztva a Steam rendszer, mert több olyan játékot láttam már amihez oda volt írva hogy az én országomban nem elérhető. Furcsa

Nem mintha onnat akarnám megvenni :D
games2612

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: games2612 »

Mikorra lesz magyarországi gyűjtői kiadás, és az mit fog tartalmazni, a válaszokat előre is köszönöm.
Miki

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Miki »

games2612 írta:Mikorra lesz magyarországi gyűjtői kiadás, és az mit fog tartalmazni, a válaszokat előre is köszönöm.
http://www.morrohun.hu/hirek/2011/08/sk ... oi-kiadas/
cereegolas
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011. júl. 20., szer. 12:49

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: cereegolas »

En most szedem lefele az elder scrolls skyrim-et remelem menni fog es 1 kerdes mikora lesz meg a magyarositas?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

cereegolas írta:En most szedem lefele az elder scrolls skyrim-et remelem menni fog es 1 kerdes mikora lesz meg a magyarositas?
Azt te még nem szeded lefele, mert még nem jelent meg :D Fake lesz, meg amúgy is torrent, pfúújjj!!!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

TGWH írta:
cereegolas írta:En most szedem lefele az elder scrolls skyrim-et remelem menni fog es 1 kerdes mikora lesz meg a magyarositas?
Azt te még nem szeded lefele, mert még nem jelent meg :D Fake lesz, meg amúgy is torrent, pfúújjj!!!
Crysis 2 is kiszivárgott megjelenés előtt (meg más játékoknál is volt már rá példa), úgyhogy nem lehetetlen, hogy tényleg a Skyrimet tölti...

szerk: poénból rákerestem, és van vagy 8 féle (10-30 héttel ezelőtt készült) Skyrim torrent, de nem hinném, hogy bármelyik is valós.
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Ha a Skyrim kiszivárgott volna azt megírta volna már jópár oldal, olyankor kitör a káosz, szóval valószínűleg valami egészen más tartalomról van szó Skyrim név alatt. Az ilyen veszélyes, mert akármit belecsomagolhatnak az állományba... Én is így kaptam meg egy elég ütős vírust annak idején. Utána már jobban utánanéztem a dolgoknak és szinte már tejlesen felhagytam a torrentezéssel.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik írta: Crysis 2 is kiszivárgott megjelenés előtt (meg más játékoknál is volt már rá példa), úgyhogy nem lehetetlen, hogy tényleg a Skyrimet tölti...

szerk: poénból rákerestem, és van vagy 8 féle (10-30 héttel ezelőtt készült) Skyrim torrent, de nem hinném, hogy bármelyik is valós.
Olyan nincs, hogy véletlenül kiszivárog... ember... programozók vannak a cégnél, de persze, majd véletlenül valamelyik barom feltölti a szerverre, vagy ki a netre... irodistának meg oda sem adnám... amúgy nagyon egyszerű, ha nem akarom hogy kiszivárogjon, akkor nem kötöm az összes gépet netre... nem kell nekik net a programíráshoz. Vagy ha igen, korlátozom a kapcsolatot oszt jónapot... utána meg sírnak, hogy letorrentezik a játékot...
Egy kivétel van, amikor a postástól lopták el az aranylemezt, de hát a hülyék meg miért postával küldik...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

TGWH írta:
Vik írta: Crysis 2 is kiszivárgott megjelenés előtt (meg más játékoknál is volt már rá példa), úgyhogy nem lehetetlen, hogy tényleg a Skyrimet tölti...

szerk: poénból rákerestem, és van vagy 8 féle (10-30 héttel ezelőtt készült) Skyrim torrent, de nem hinném, hogy bármelyik is valós.
Olyan nincs, hogy véletlenül kiszivárog... ember... programozók vannak a cégnél, de persze, majd véletlenül valamelyik barom feltölti a szerverre, vagy ki a netre... irodistának meg oda sem adnám... amúgy nagyon egyszerű, ha nem akarom hogy kiszivárogjon, akkor nem kötöm az összes gépet netre... nem kell nekik net a programíráshoz. Vagy ha igen, korlátozom a kapcsolatot oszt jónapot... utána meg sírnak, hogy letorrentezik a játékot...
Egy kivétel van, amikor a postástól lopták el az aranylemezt, de hát a hülyék meg miért postával küldik...
Hát, ha szerinted nincs olyan, hogy kiszivárog egy megjelenés előtt álló program, akkor pl. mit keres itt ez az EA állásfoglalás?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik írta:
Vik írta: Hát, ha szerinted nincs olyan, hogy kiszivárog egy megjelenés előtt álló program, akkor pl. mit keres itt ez az EA állásfoglalás?
Nem azt mondtam hogy nincs, csak hogy biztosan nem véletlen. Szándékosan dobják ki pl. Ez olyan mint a magyar kormány... ennyire hülye már nem lehet valaki, valami oka kell hogy legyen...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

TGWH írta: Nem azt mondtam hogy nincs, csak hogy biztosan nem véletlen. Szándékosan dobják ki pl. Ez olyan mint a magyar kormány... ennyire hülye már nem lehet valaki, valami oka kell hogy legyen...
Elképzelhető, bár én nem tudom, milyen megfontolásból szivárogtatná ki valaki a -mondjuk- 90%-on álló játékot, ha egyébként azért készíti, hogy komoly bevételre tegyen szert belőle.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik írta:Elképzelhető, bár én nem tudom, milyen megfontolásból szivárogtatná ki valaki a -mondjuk- 90%-on álló játékot, ha egyébként azért készíti, hogy komoly bevételre tegyen szert belőle.
Volt aki a másolásvédelmet próbálta ki a félkész játékon. Aztán volt, akinek érdekes módon nagyon jól sikerültek utána az eladásai, gondolom marketingben lelkizett a torrentre kerülés után...
Avatar
Drax
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011. szept. 26., hétf. 12:23
Tartózkodási hely: Skyrim
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Drax »

Helló!

A MorroHun csapatának nincs szüksége grafikusra? Pl a játékban lévő szöveggel ellátott textúrákat meg tudnám csinálni úgy, hogy az magyar legyen. Vagy bármi mást akár.

Üdv:
Drax
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Drax írta:Helló!

A MorroHun csapatának nincs szüksége grafikusra? Pl a játékban lévő szöveggel ellátott textúrákat meg tudnám csinálni úgy, hogy az magyar legyen. Vagy bármi mást akár.

Üdv:
Drax
Igazából ezeket Oszkár szokta intézni.
Avatar
Drax
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011. szept. 26., hétf. 12:23
Tartózkodási hely: Skyrim
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Drax »

Vik írta:
Drax írta:Helló!

A MorroHun csapatának nincs szüksége grafikusra? Pl a játékban lévő szöveggel ellátott textúrákat meg tudnám csinálni úgy, hogy az magyar legyen. Vagy bármi mást akár.

Üdv:
Drax
Igazából ezeket Oszkár szokta intézni.
Akkor ha gondoljátok szívesen segítek bármiben. Ha Oszkár havazik, be tudok vállalni grafikákat, vagy ha csináltok majd kiegészítéseket, ahhoz bármilyen grafikát, textúrát, kézzel megrajzolt szgépen felturbózott akármit.
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Drax írta:
Vik írta:
Igazából ezeket Oszkár szokta intézni.
Akkor ha gondoljátok szívesen segítek bármiben. Ha Oszkár havazik, be tudok vállalni grafikákat, vagy ha csináltok majd kiegészítéseket, ahhoz bármilyen grafikát, textúrát, kézzel megrajzolt szgépen felturbózott akármit.
Mivel a MorroHun megmozdulás egyáltalán nem az anyagiakról szól, örömmel veszem, ha van egy "jobb kezem". Ha majd aktuális lesz a Skyrim fordítás, keress meg és beavatlak a részletekbe. :)
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Fórumra ritkán nézek fel, ez a hozzászólásom is csupán valami deus ex jellegű égi tünemény... :)
Avatar
Drax
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011. szept. 26., hétf. 12:23
Tartózkodási hely: Skyrim
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Drax »

Winkler Oszkár írta: >Helló!
>
>A MorroHun csapatának nincs szüksége grafikusra? Pl a játékban lévő szöveggel ellátott textúrákat meg tudnám csinálni úgy, hogy az magyar legyen. >Vagy bármi mást akár.
>
>Üdv:
>Drax
>>
>>Igazából ezeket Oszkár szokta intézni.
>>>
>>>Akkor ha gondoljátok szívesen segítek bármiben. Ha Oszkár havazik, be tudok vállalni grafikákat, vagy ha csináltok majd kiegészítéseket, ahhoz >>>bármilyen grafikát, textúrát, kézzel megrajzolt szgépen felturbózott akármit.
>>>
>>>>Mivel a MorroHun megmozdulás egyáltalán nem az anyagiakról szól, örömmel veszem, ha van egy "jobb kezem". Ha majd aktuális lesz a Skyrim >>>>fordítás, keress meg és beavatlak a részletekbe. :)
Rendben, természetesen mindenben igyekszem segíteni, és várom már a közös munkát, mint önkéntes aktivista. :)
games2612

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: games2612 »

Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

games2612 írta:Csak ez a kiadás lesz: http://www.morrohun.hu/hirek/2011/08/sk ... oi-kiadas/ ?
Vagy ez nem, mert már elfogyott... (Magyarországon legalábbis).
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Vik írta:
games2612 írta:Csak ez a kiadás lesz: http://www.morrohun.hu/hirek/2011/08/sk ... oi-kiadas/ ?
Vagy ez nem, mert már elfogyott... (Magyarországon legalábbis).
Hogy fogyott el mikor még ki se adták a játékot? O_O
Előrendelésben? Kár, erősen gondolkodtam rajta h ezt veszem meg. :(
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Arcturus írta:
Vik írta:
Vagy ez nem, mert már elfogyott... (Magyarországon legalábbis).
Hogy fogyott el mikor még ki se adták a játékot? O_O
Előrendelésben? Kár, erősen gondolkodtam rajta h ezt veszem meg. :(
Akkor most próbálkozz, mert ma megint láttam CD-Galaxisnál. Mondjuk 40000 Ft-ot én nem adnék érte.
ReapeR
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. okt. 21., pén. 22:02

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: ReapeR »

Még van szükség fordítókra? Mert a jelentkezési topicban nagyon nem akartok válaszolni :/ Bocs a nem ide illő kérdésért.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

ReapeR írta:Még van szükség fordítókra? Mert a jelentkezési topicban nagyon nem akartok válaszolni :/ Bocs a nem ide illő kérdésért.
Igen, szükség van. Egyébként mire kellene válaszolni? Írtál egy cikket, megnéztük, ha SzőtsÁki még nem jelzett vissza, akkor bizonyára nem ért rá. Küldj neki egy üzenetet magánban.
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Brutálisan nagy a kísértés, de az van hogyha megveszem akkor nem fogja futni majd operációs rendszerre, és sztem 30 ért már lehet kapni egy win7 home-ot. Ami leginkább vissza tud tartani a vásárlástól az a PVC szobor. Nekem van hasonló méretű és színű sárkányszobrom fémből és az a töredékébe került, pedig ehhez járt egy valódi tőrként használható lekicsinyített kard amit tart. Akárhogy nézem az az Alduin szobrocska nem ér többet 3-4 ezernél, a könyv sem hiszem hogy 10-15 ezret érne habár ez kéne a legjobban meg a térkép, sokat agyalok hogy mi legyen mert kéne a pack de az ára nem reális, úgyh lehet hogy hagyom, ha kicsit többet sikerült volna gyűjtenem akkor nem kéne vegetálni a dolgon, de a kérdés az hogy vagy gépet veszek normálisat amin jót tudok majd játsszani a programmal, vagy megveszem a pakkot és valsz gyengébb masinán kisebb lesz a játékélményem. A fennmaradó 30 ezerből már akár egy rendes monitort is lehetne venni!
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

Arcturus írta:Brutálisan nagy a kísértés, de az van hogyha megveszem akkor nem fogja futni majd operációs rendszerre, és sztem 30 ért már lehet kapni egy win7 home-ot. Ami leginkább vissza tud tartani a vásárlástól az a PVC szobor. Nekem van hasonló méretű és színű sárkányszobrom fémből és az a töredékébe került, pedig ehhez járt egy valódi tőrként használható lekicsinyített kard amit tart. Akárhogy nézem az az Alduin szobrocska nem ér többet 3-4 ezernél, a könyv sem hiszem hogy 10-15 ezret érne habár ez kéne a legjobban meg a térkép, sokat agyalok hogy mi legyen mert kéne a pack de az ára nem reális, úgyh lehet hogy hagyom, ha kicsit többet sikerült volna gyűjtenem akkor nem kéne vegetálni a dolgon, de a kérdés az hogy vagy gépet veszek normálisat amin jót tudok majd játsszani a programmal, vagy megveszem a pakkot és valsz gyengébb masinán kisebb lesz a játékélményem. A fennmaradó 30 ezerből már akár egy rendes monitort is lehetne venni!
hát nem is 40e amerikába csak európába annyi átírták az a 150$ 150€-ra azt szevasz fe árba kerülne.
ReapeR
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. okt. 21., pén. 22:02

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: ReapeR »

Vik írta:
Igen, szükség van. Egyébként mire kellene válaszolni? Írtál egy cikket, megnéztük, ha SzőtsÁki még nem jelzett vissza, akkor bizonyára nem ért rá. Küldj neki egy üzenetet magánban.
Értem, bocs a kérdésért, csak már fura volt semmi visszajelzés nélkül.
Avatar
Drax
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011. szept. 26., hétf. 12:23
Tartózkodási hely: Skyrim
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Drax »

Arcturus írta:Brutálisan nagy a kísértés, de az van hogyha megveszem akkor nem fogja futni majd operációs rendszerre, és sztem 30 ért már lehet kapni egy win7 home-ot. Ami leginkább vissza tud tartani a vásárlástól az a PVC szobor. Nekem van hasonló méretű és színű sárkányszobrom fémből és az a töredékébe került, pedig ehhez járt egy valódi tőrként használható lekicsinyített kard amit tart. Akárhogy nézem az az Alduin szobrocska nem ér többet 3-4 ezernél, a könyv sem hiszem hogy 10-15 ezret érne habár ez kéne a legjobban meg a térkép, sokat agyalok hogy mi legyen mert kéne a pack de az ára nem reális, úgyh lehet hogy hagyom, ha kicsit többet sikerült volna gyűjtenem akkor nem kéne vegetálni a dolgon, de a kérdés az hogy vagy gépet veszek normálisat amin jót tudok majd játsszani a programmal, vagy megveszem a pakkot és valsz gyengébb masinán kisebb lesz a játékélményem. A fennmaradó 30 ezerből már akár egy rendes monitort is lehetne venni!
30 ezerért rendes monitort? Elérhetőséget kérek, mert akkor vennék mindjárt kettőt. :)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Arcturus, rendeld meg külföldről, hátha ott olcsóbb. A szállítási díj meg lényegesen olcsóbb (néhol ingyenes), mint ha Magyarországon belülről rendelnéd...

Drax, rádobsz még egy 20 ezret, és tényleg piszok jó monitorod lesz. Igaz, ha csak játékra kell, akkor már az 50 ezres is bőven elég, sőt még egy 30 ezresen sem fogod látni, hogy randa, csak ha melléteszel egy 150 ezer forintos Nec-et pl. :D
Avatar
Drax
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011. szept. 26., hétf. 12:23
Tartózkodási hely: Skyrim
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Drax »

TGWH írta:Arcturus, rendeld meg külföldről, hátha ott olcsóbb. A szállítási díj meg lényegesen olcsóbb (néhol ingyenes), mint ha Magyarországon belülről rendelnéd...

Drax, rádobsz még egy 20 ezret, és tényleg piszok jó monitorod lesz. Igaz, ha csak játékra kell, akkor már az 50 ezres is bőven elég, sőt még egy 30 ezresen sem fogod látni, hogy randa, csak ha melléteszel egy 150 ezer forintos Nec-et pl. :D
Most egy Ag Neovo S-19 moncsival tolom, meg egy LG LX 40-el. De jól jönne két egyforma, én pl az EIZO CG232W Wide Gamut TFT-re gondoltam :D
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

BenQ G2220HD 21,5" 32 ezerért
Ez volt a gamestar magazin szeptemberi tippje. Tényleg pofás darab.
Avatar
Drax
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011. szept. 26., hétf. 12:23
Tartózkodási hely: Skyrim
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Drax »

Arcturus írta:BenQ G2220HD 21,5" 32 ezerért
Ez volt a gamestar magazin szeptemberi tippje. Tényleg pofás darab.
Tényleg nem rossz... Köszi, ennek még utána nézek élőben. :)
GROVER

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: GROVER »

Szerintem ez az egész magyaritás dolgot úgy kéne megoldani hogy egy népes fordítótábort verbuválni és úgy sokkal egyszerűbb és gyorsabb lenne a fordítóknak sem kéne annyit fordítaniuk. Egy ilyen munumentálisan beharangozott játéknál simán megérné összeszedni az embereket.(és tudom itt a gond hogy könnyebb mondani mint megtenni) Olyan pedig ne jelentkezzen aki nem tud rá elég időt áldozni és csak a szája jár hogy én segítek meg minden amikor meg megkapja az anyagot akkor meg jön a hoppá. Angollal nincs sok gondom meg tudom érteni nagyjából de az nem ugyan az mint teljesen érteni. A játékot nagyon várom(5nap) a leendő fordítóknak pedig sok szerencsét kívánok.
Avatar
Drax
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011. szept. 26., hétf. 12:23
Tartózkodási hely: Skyrim
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Drax »

GROVER írta:Szerintem ez az egész magyaritás dolgot úgy kéne megoldani hogy egy népes fordítótábort verbuválni és úgy sokkal egyszerűbb és gyorsabb lenne a fordítóknak sem kéne annyit fordítaniuk. Egy ilyen munumentálisan beharangozott játéknál simán megérné összeszedni az embereket.(és tudom itt a gond hogy könnyebb mondani mint megtenni) Olyan pedig ne jelentkezzen aki nem tud rá elég időt áldozni és csak a szája jár hogy én segítek meg minden amikor meg megkapja az anyagot akkor meg jön a hoppá. Angollal nincs sok gondom meg tudom érteni nagyjából de az nem ugyan az mint teljesen érteni. A játékot nagyon várom(5nap) a leendő fordítóknak pedig sok szerencsét kívánok.
Szerintem pont ez történik. :D
Duvakiin

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Duvakiin »

Sziasztok szeretnék érdeklődni hogy ha megérkezik a játék akkor máris el kezditek fordítani vagy valamire kell még várni pl. a szövegekre ?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Duvakiin írta:Sziasztok szeretnék érdeklődni hogy ha megérkezik a játék akkor máris el kezditek fordítani vagy valamire kell még várni pl. a szövegekre ?
A szövegekre addig mindenképpen várni kell, amíg elérhető lesz a Skyrim CS.
11-11-11.

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

Vik írta:
Duvakiin írta:Sziasztok szeretnék érdeklődni hogy ha megérkezik a játék akkor máris el kezditek fordítani vagy valamire kell még várni pl. a szövegekre ?
A szövegekre addig mindenképpen várni kell, amíg elérhető lesz a Skyrim CS.
CK :) !! CK :) Creation Kit lesz :)
Avatar
Drax
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011. szept. 26., hétf. 12:23
Tartózkodási hely: Skyrim
Kapcsolat:

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Drax »

Textúrázásba még mindig jelentkező vagyok! :)
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Eljött a NAGY nap!!! Valakinek van már tapasztalata??
Nem bírom ezt a stresszt, megjön a futár aztán megyek gépet venni, mit nekem konfig veszek valami jó drága AMD-t azt cső :shock:
Full kivagyok, a munka miatt nem értem rá foglalkozni a dologgal és az a sok sok videó pláne az új kivégzős animációs, annyira brutál mennem kell mert muszáj
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

11-11-11. írta: CK :) !! CK :) Creation Kit lesz :)
Felőlem... :)
De nem baj, majd ezen a néven keresem.
USDFHDD2142

Re: Kérdések

Hozzászólás Szerző: USDFHDD2142 »

Sziasztok! Valaki tudna nekem küldeni egy linket arról, hogy hol tudom letölteni a teljes játékot? Sehol sem találom. :cry:
Válasz küldése