Konzol Gondok

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
Roli96
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. aug. 30., vas. 14:00

Konzol Gondok

Hozzászólás Szerző: Roli96 »

Hali. Az a helyzet, hogy nekem GoTY-féle Morrowind van meg + kiegészítők. Erre a MorrohunFull felrakva. Megy rendesen a játék, meg a magyarítás is.
Viszont a konzollal van egy-két gondom.
Először is: A "0" gomb lenyomásàval hívom elő. Ez nem is baj, de sok cucc ID-je tartalmaz 0-át (jelen esetben a "common_skirt_01) és ha megnyomom, akkor bezáródik a konzol, ergó sok kódot alapból nem tudom használni.

Másodszor: Ügye van a játékban a Quarra-klán. Hozzájuk csatlakoztam, megöltem Lord Irarak-ot. Utánna jön elő a "néhány nyersanyag" bug. A neten írják, hogy ezt kell beütni: Journal, Va_VampAmulet, 20. Na ügy a Journal az a Napló. Elméletileg a legutolsó bejegyzés címét kell beütni [27 Napkelte (Nap 1167), vagy angolul 27 Sunrise (Day 1167)??]
Valaki tudja a megoldást? Köszöntem!
randomboy

Re: Konzol Gondok

Hozzászólás Szerző: randomboy »

Roli96 írta:Hali. Az a helyzet, hogy nekem GoTY-féle Morrowind van meg + kiegészítők. Erre a MorrohunFull felrakva. Megy rendesen a játék, meg a magyarítás is.
Viszont a konzollal van egy-két gondom.
Először is: A "0" gomb lenyomásàval hívom elő. Ez nem is baj, de sok cucc ID-je tartalmaz 0-át (jelen esetben a "common_skirt_01) és ha megnyomom, akkor bezáródik a konzol, ergó sok kódot alapból nem tudom használni.

A 0-át magyar billentyűzeten az ö gombbal tudod használni (a 9-es gomb után van...).
Roli96
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. aug. 30., vas. 14:00

Re: Konzol Gondok

Hozzászólás Szerző: Roli96 »

Igen, tényleg! Köszönöm!

És egy (lehet, hogy hülye) kérdés: Az NPC-knek lehet adni olyan parancsot (a konzolon), hogy kövessenek?
Válasz küldése